forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:57 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 491 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Юли 19, 2011 8:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
Райков май ще излезе по-читав от ТодАр :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 19, 2011 8:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 2:23 pm
Мнения: 2531
Местоположение: София
Тодор Христво и Арс за сега са нищо в сравенение с Райков и Цветков.

_________________
Feelings change - Memories don’t.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 19, 2011 8:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Вие му се смеехте на Симо Райков, ама накрая може моят човек от снукър-федерацията да се окаже прав, че е талант :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 19, 2011 8:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Добро второ полувреме сме направили, съдейки от коментарите по Гонг...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 19, 2011 8:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
Пореден "блестящ" мач с/у 13ия от Израел.
Затъваме все повече и резултатите не са случайни, а просто дългосрочна тенденция надолу. Миналата година този, който беше на почивка в Левски ни мъкнеше на гръб, без него сме гола вода!
И проблема не е в играчите!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 19, 2011 9:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 2:23 pm
Мнения: 2531
Местоположение: София
Станчев могат да продължават да го пробват за централен... с него без проблем ще сме под 4-то място. :ohmygod2

_________________
Feelings change - Memories don’t.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 19, 2011 9:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
Да не избързваме с генералните заключения,щото зимата,уж,бяхме много силни,мачкахме в контролите,бихме Динамо М,а после прасетата ни направиха за смях.
Ще изчакаме първите мачове как ще тръгнат и тогава ще можем да вадим някакви изводи.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 19, 2011 9:07 pm 
Винченцооо, обожателю, дори без да сте гледали мача, мигновено го определяте като слаб. Да не сте в Линдабрун случайно или... ?


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 19, 2011 9:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
да се надяваме, че ИИ5 ще се възстанови бръже, щото от "алтернативата" му тръпки ме побиват

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 19, 2011 9:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5643
Незнам, но няма как да сме доволни от тия резултати. Верно е, не е хубаво да се правят някакви изводи. Все пак 3-то поредно равенство в контроли и то записан само 1 гол... Не е обещаващо. Няма как да се правим на доволни ,били само контроли, начало ,сработване ,незнам си какво. Не сме чак толкова подновен отбор, играят си същите с малки изключения. Дано през сезона ни облеят мощно ,след като се включи и Калво...
Но на мен тези проверки не ми вдъхват много спокойствие. :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 19, 2011 9:28 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Insomnia написа:
Ганьо да развързва кесията и да взимаме Хайри и шведа, че отзад си е ебало дроба. :smt012

Както вървят нещата ще вземем поне един от тях, а и вече имаме ново дясно крило. Да се надяваме, че това ще e достатъчно дa влезем в групите.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Последна промяна SZ_FEN на Вто Юли 19, 2011 9:45 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 19, 2011 9:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5643
Забравих да похваля Райков. Продължавам да твърдя ,че това момче не трябва да се забива на скамейката. Дори напротив ,засега оправдава повече доверието на Гонзо ... :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 19, 2011 10:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6110
Браво на Мони Райков. Още преди 2 месеца в темата за трансфери бях писал, че взимаме най-доброто БГ крило, което може да си позволим. Да е жив и здрав и да продължава да играе така и в официалните мачове :ls-cup

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 19, 2011 11:35 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 2618
Симеон !
Мони -> в чорбарския форум.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 19, 2011 11:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Кво си скубете косите пак,резултати от контроли,олеле майко,тоя,другия.иначе Вие какво направихне като лятна подготовка,ето на няколко човека им се скъса гъзО,но имаме наш си сектор Б,това е чудесна подготовка,други момци имаха чудесна контрола в град,на който Пловдив е квартал,но там контролата беше прекратена и майките на загубилия отбор,с помощта на Бонд, наложиха забрана на приятелските срещи :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 20, 2011 3:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Арш и гол....кога..... :bigok
Иване...не е баш така...не влезем ли със самочуствие в официалните мачове...нищо няма да стане....а за сега нещо не се получават нещата.....
а другото нашите момчета си го могат...доказали са го не един път...и не за футболистите говоря.... :wink:

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 20, 2011 9:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
diabloodripper написа:
Винченцооо, обожателю, дори без да сте гледали мача, мигновено го определяте като слаб. Да не сте в Линдабрун случайно или... ?

изкормвачоооооо, 3та година започваме със същия треньор и все си мисля, че съм гледал официални мачове на Левски под негово ръководство. Предните години се опитвах да намеря оправдание, но сега и да искам - не мога.
Левски не върви нагоре и пак повтарям причината не е в липсата на играчи, в липсата на средства за подготовка, изобщо в липсата на условия. Просто спортно-техническото ръководство е на ниво Каварна и резулатите ни са на ниво Каварна. Чудеса не стават!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 20, 2011 9:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Тоя балък Тони Калво ли е, халво ли е, пълен провал майна :ohmygod2 Докога ще ни съсипват отбора с такива лайнари! Мигновена оставка на всички в клуба до чистачките!

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 20, 2011 10:50 am 
Vincenzo написа:
diabloodripper написа:
Винченцооо, обожателю, дори без да сте гледали мача, мигновено го определяте като слаб. Да не сте в Линдабрун случайно или... ?

изкормвачоооооо, 3та година започваме със същия треньор и все си мисля, че съм гледал официални мачове на Левски под негово ръководство. Предните години се опитвах да намеря оправдание, но сега и да искам - не мога.
Левски не върви нагоре и пак повтарям причината не е в липсата на играчи, в липсата на средства за подготовка, изобщо в липсата на условия. Просто спортно-техническото ръководство е на ниво Каварна и резулатите ни са на ниво Каварна. Чудеса не стават!

Кога пък си се опитвал да намираш оправдание бе?! :lol: Не си гледал и един мач този сезон и даваш оценки. Дори си се опитал да намериш оправдание, но не си успял :lol:. Надявам се разбираш колко смешно и нелепо е да твърдиш при това положение, че сме на ниво Каварна. А ако Левски не върви нагоре, то е заради едно друго ръководство :wink: и ако с другите 3-ма венорези насочите енергията си натам, ще бъдете 1 идея по-малко дразнещи.

П.С
Думичката за изкормвач е друга, скъпи :smt116


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 20, 2011 10:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
diabloodripper написа:
Vincenzo написа:
diabloodripper написа:
Винченцооо, обожателю, дори без да сте гледали мача, мигновено го определяте като слаб. Да не сте в Линдабрун случайно или... ?

изкормвачоооооо, 3та година започваме със същия треньор и все си мисля, че съм гледал официални мачове на Левски под негово ръководство. Предните години се опитвах да намеря оправдание, но сега и да искам - не мога.
Левски не върви нагоре и пак повтарям причината не е в липсата на играчи, в липсата на средства за подготовка, изобщо в липсата на условия. Просто спортно-техническото ръководство е на ниво Каварна и резулатите ни са на ниво Каварна. Чудеса не стават!

Кога пък си се опитвал да намираш оправдание бе?! :lol: Не си гледал и един мач този сезон и даваш оценки. Дори си се опитал да намериш оправдание, но не си успял :lol:. Надявам се разбираш колко смешно и нелепо е да твърдиш при това положение, че сме на ниво Каварна. А ако Левски не върви нагоре, то е заради едно друго ръководство :wink: и ако с другите 3-ма венорези насочите енергията си натам, ще бъдете 1 идея по-малко дразнещи.

П.С
Думичката за изкормвач е друга, скъпи :smt116

Скъпи, аз поставям неубедителните резултати на отбора с/у противници (някои, от които това лято им научих имената) в тезата си. Или просто, защото отдавна не гледам отбора с тъмно сини очила, ме прави смешен!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 20, 2011 11:25 am 
По-скоро смятам, че твърдението ти е нелепо и смешно. Аз те питам, а ти продължаваш да не ми отговраряш! Гледа ли мачовете? Гледа ли тренировките? Гледал ли си въобще нещо?! Просто търсиш под вола теле. Изчакай да минат няколко официални мача и тогава си давай умопомрачителните прогнози.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 20, 2011 12:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7181
Е то реално не знам кой от форума е гледал мачовете, ако има някой, да споделя за какво става дума. И спрете да скачате на всеки, осмелил се да критикува, защото определено не е като да сме цъфнали и вързали.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 20, 2011 1:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 25, 2006 2:29 am
Мнения: 695
Местоположение: СИНЯ СОФИЯ
Гонзо каза,че играели така понеже ги пускал уморени в мачовете нарочно.От 28-ми почват да го интересуват резултатите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 20, 2011 1:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5643
http://www.sportal.bg/sportal_tv.php?ca ... ideo=36712 :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 20, 2011 1:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
diabloodripper написа:
По-скоро смятам, че твърдението ти е нелепо и смешно. Аз те питам, а ти продължаваш да не ми отговраряш! Гледа ли мачовете? Гледа ли тренировките? Гледал ли си въобще нещо?! Просто търсиш под вола теле. Изчакай да минат няколко официални мача и тогава си давай умопомрачителните прогнози.

Абе, ти наистина ли смяташ, че имаме нов треньор??? Или, че нещо се е променило последните 2 години? Или само за това, че не сме имали централен защитник не сме станали шампиони мин. година? Или липсата на Арш се е оказала фатална?
В отговор на въпроса ти - ДА! Гледал съм как играе Левски начело със Сухия, Гонзо, Хаздай или Гонзо, Хаздай, Сухия (последователността не е от значение). Играе бавен и архаичен футбол, разчитащ на индивидуалните качества на отделни играчи. Когато тези играчи не са налице, нямат ден или вече са в Русия и Фрайбург, то Левски се превръща в един посредствен и несигурен във възможностите си отбор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 20, 2011 1:37 pm 
nazional написа:
Е то реално не знам кой от форума е гледал мачовете, ако има някой, да споделя за какво става дума. И спрете да скачате на всеки, осмелил се да критикува, защото определено не е като да сме цъфнали и вързали.

Ще спра да скачам, когато има някакво дори минимално основание да твърдят подобни неща :wink: Все едно аз да кажа сега, че 1029381902 % ще мачкаме и ще бием с по 6-0 всички мачове. Като си нямаш и грам представа от състоянието на отбора, просто си дръж езика зад зъбите. (да не помислиш, че директно към теб го отправям) В противен случай твърденията, които ще избращолевиш, ще бъдат в най-добрия случай смешни и нелепи, а на мен честно казано ми е дотегнало от подобни мнения :wink:


Последна промяна El Hacendado на Сря Юли 20, 2011 1:38 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 20, 2011 1:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
на 28-ми ще си проличи кой прав, кой седнал, до тогава е безсмислено да се коментира как играем.

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 20, 2011 2:14 pm 
На ниво с Калиакра сме били. :smt002 Не мога да си спомня към треньор на Левски някога да е имало такава ненавист и омраза. Може би единствено към Вили, но тогава обстоятелствата бяха коренно различни.
Дано още първият мач ви се изсерат на вас в устата, аз ще стоя и ще ви се смея и обещавам да ви храня по 24 часа на ден :levski :smt031 Щото на някой инситуционер от форума му скимнало, че трябвало да имаме Ван Дер Бийзен, а не Арс, трябвало да сме в Бостън на лагер, а не в Линдабрун, трябвало Станчев да не е централен, а в идеалния център, щото трябвало тва, а не трябвало онова.
Чакам ония дето каза, че няма да вземем шведа, ясна била работата, Гонзо пак отбил номера, да влезе да напише нещо :smt031


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 20, 2011 3:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7181
Минималното основание да се твърдят тези неща го има и то е в играта от миналия полусезон плюс неубедителните резултати в последните три контролни мача. И определено не си в позиция да казваш на който и да е в този форум да си държи езика зад зъбите, така че малко по-спокойно, аз лично се надявам Македонията да има яко поводи да сере през сезона :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 20, 2011 3:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Абе миналия полусезон завършихме първи така че не е много-много критериЙ. Ако бяхме взели първия мач дали щеше да се говори колко сме слаби?

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 491 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com