forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:45 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1548 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 1:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48816
Местоположение: ШОПландия
[quote="Само СИНИТЕ"]Само не разбрах едно нещо. Окей Дарко не игра добре, но защо трябваше да замени него и да вкара Арс, нямаше ли да е по-добре да остави Дарко на терена и да вкара Арс /quote]
Ако иска да го пробута някъде - да, ако иска да спечели мача - даже и титуляр не бива да го пуска вече. Вижда се че не му се играе вече тук, но за да се продаде добре, трябва да се посатрае за Левски.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 1:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
hidden767 написа:
Според мен съдията беше прав за дузпите. При ситуацията с Милиев имаше посягане от страна на нашия защитник тип "Оф, мързи ме да се мръдна и да заема по-добра позиция, ма тоя дърводелец е на границата на пеналта, я да протегна крак за да си спестя чупката в кръста, той съдията няма да свирне"
Да, ама свирнА.
Докато при Цветков защитника вече беше прибрал краката и вдигнал ръцете, когато Цветков в последния момент разбра че си е повел топката твърде силно и че вратаря ще я прибара и реши вместо да заобиколи бранителя да се спъне в крака му. Имаше контакт, но ясно се вижда, че защитника не го търсеше.
И като цяло бих желал футболистите от любимия ми отбор да престанат с курвенските номера и паданията за дузпи и фалове, футбола е мъжка игра, аз се имам за мъжко момче и мразя женчовците и курвите.
Иначе за реванша, с оглед на това, което видях вчера, макар и от стадиона преценката да е доста по-трудна, последното нешо, което ни трябва е "хладен ум и изчакване" Ако срещу този противник играем дръзко, на скорост, с агресия, с преса, с разигравания, и без Йовов и Дарко в стартовия, спокойно можем да ги качим на тройка и то като гост. На тях целият им футбол е статични положения. Колкото повече играем дръпнати назад, толкова повече статични положения ще има мпред тях. Според мен нямат футболните аргументи да се надиграват с нас, ако ние водим играта, а не се водим по тяхната.


Много точен коментар, този път подкрепям.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 1:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
И аз. Много се дразня от симулациите и ненавиждам симулантите. Затова Гарра беше страхотен - рядко падаше без причина.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 1:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Аз не знам някога изобщо да е падал за ситуация. Даже в един евромач миналата година имаше 100% фаул и само трябваше да падне, за да даде дузпа, той продължи и шутира. Мисля, че беше с Гент.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 1:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Айде сега изкрайте Иван симулант :smt006 Ако не си беше повел топката силно, мисля че щеше да стреля към вратата, само, че видя че губи топката и ядно пробва да спечели нещо :smt006 Нищо ненормално :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 1:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Mr. Smith написа:
Айде сега изкрайте Иван симулант :smt006 Ако не си беше повел топката силно, мисля че щеше да стреля към вратата, само, че видя че губи топката и ядно пробва да спечели нещо :smt006 Нищо ненормално :smt006


Е, Хидъна прекали малко с тия неща за женчовците и курвите, но това все пак е Хидъна. Иван Цветков е едно от най-хубавите неща снощи. Няма такъв демараж, няма такъв поглед върху играта, както би се захласнал Петела.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 1:25 pm 
Цветков изгуби равновесие и въобще не падна нарочно. Друг е въпросът, че и според мен дузпа нямаше.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 1:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Morning Glory написа:
Mr. Smith написа:
Айде сега изкрайте Иван симулант :smt006 Ако не си беше повел топката силно, мисля че щеше да стреля към вратата, само, че видя че губи топката и ядно пробва да спечели нещо :smt006 Нищо ненормално :smt006


Е, Хидъна прекали малко с тия неща за женчовците и курвите, но това все пак е Хидъна. Иван Цветков е едно от най-хубавите неща снощи. Няма такъв демараж, няма такъв поглед върху играта, както би се захласнал Петела.

Точната му позиция за мен е на местото на БезДарко :smt006 така, че Армандо или да се задоволи за момента като резерва или при Кюрда :bigok, сенчъри брейка в 92-та минута беше уникална комбинация :smt007 Сигурно 20 пъти досега си я превъртам :smt007

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 1:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6555
Местоположение: София
Не знам дали му е тука мястото, но все пак... Днес ли беше жребия ? Ако да от колко часа ?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 1:41 pm 
Online

Регистриран на: Пон Мар 24, 2008 6:25 pm
Мнения: 335
trikilarakiq написа:
Не знам дали му е тука мястото, но все пак... Днес ли беше жребия ? Ако да от колко часа ?

Другия петък :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 1:41 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:42 am
Мнения: 3845
100% дузпа за Търнава....
Цветков... правилно падна след като си поведе дълго топката.. но защитника още по-правилно се дръпна... така че не може да става дума за дузпа... такива само в А група ще има :)


Boris Makendjiev написа:
Имаше обаче 1 футболист който на фона на цялата безлична, безидейна, никаква игра, се открояваше...Дани Младенов.Момчето наистина се открояваше предимно, на фона на слаба трагичната той беше направо дупка направена от 20км метероит. :ohmygod
:smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 1:47 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24025
hidden767 написа:
Според мен съдията беше прав за дузпите. При ситуацията с Милиев имаше посягане от страна на нашия защитник тип "Оф, мързи ме да се мръдна и да заема по-добра позиция, ма тоя дърводелец е на границата на пеналта, я да протегна крак за да си спестя чупката в кръста, той съдията няма да свирне"
Да, ама свирнА.
Докато при Цветков защитника вече беше прибрал краката и вдигнал ръцете, когато Цветков в последния момент разбра че си е повел топката твърде силно и че вратаря ще я прибара и реши вместо да заобиколи бранителя да се спъне в крака му. Имаше контакт, но ясно се вижда, че защитника не го търсеше.
И като цяло бих желал футболистите от любимия ми отбор да престанат с курвенските номера и паданията за дузпи и фалове, футбола е мъжка игра, аз се имам за мъжко момче и мразя женчовците и курвите.
Иначе за реванша, с оглед на това, което видях вчера, макар и от стадиона преценката да е доста по-трудна, последното нешо, което ни трябва е "хладен ум и изчакване" Ако срещу този противник играем дръзко, на скорост, с агресия, с преса, с разигравания, и без Йовов и Дарко в стартовия, спокойно можем да ги качим на тройка и то като гост. На тях целият им футбол е статични положения. Колкото повече играем дръпнати назад, толкова повече статични положения ще има мпред тях. Според мен нямат футболните аргументи да се надиграват с нас, ако ние водим играта, а не се водим по тяхната.

Отлично мнение, което напълно съвпада с моето. :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 2:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 25, 2006 2:29 am
Мнения: 695
Местоположение: СИНЯ СОФИЯ
На реванша предимството ни е че от началото на мача би трябвало да заиграят ОТКРИТО за гол.В тези моменти ние да вкараме.Защото поведат ли ни те в резултата и забъркат ли пак бетона става много тегаво.
Ако Гонзо ше ги чака като през първото и ше играем за 0:0 значи нещата ще станат много неприятни и грозни.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 2:08 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 19, 2006 9:24 pm
Мнения: 1536
Местоположение: София,България
Абе колкото и да го гледам, никой не може да ме убеди, че нямаше дузпа за нас... Къде видяхте да се дърпа словака, при положение че посегна и подложи крак. Това, че Иван реши да си изкарва дузпа, вместо да вкара, е друг въпрос. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 2:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 25, 2006 2:29 am
Мнения: 695
Местоположение: СИНЯ СОФИЯ
Дузпата за нас е безспорна.Колкото до тяхната без да казвам,че Милиев не ме дразни зверски,но все пак:
"Мисля, че на мен за първи път ми се случи да дойде нападателя след това и да ми каже, че няма дузпа”, заяви националът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 2:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5643
Нема к'во да го мислим реванша. Сега най-важното е Гонзо да си направи всички изводи от снощи и да помисли добре за състава. Уж снощи каза ,че не дели футболистите на стари и нови, защо тогава е нужно да ръга Тасевски титуляр като изобщо не е в кондиция... Както и Ицо по фланга :ohmygod Вижда се от километри ,че Райков се справя много по-добре от него... Другите като цяло добре. А ,това момче Пламен направо ме изумява - и при 2те положения ,които спаси (едното с крак ,другото с ръка) ,и при дузпата беше впечатляващ (уцели отново ъгала и не му достигнаха някакви си сантиметри). Рисп ще измести тролея! :smt006 Цветков може би ще му приляга повече зад Арш.. Много важно бе този решаващ гол да бъде отбелязан именно от холандецО. :lsclapp


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 2:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Абе като знам как играем като гости в ЕКТ, има доста да го мислим този реванш. Не знам откога нямаме победа над що годе сериозен отбор навън (Лацио не го броим). Слава богу, че и хикс ни урежда.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 2:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48816
Местоположение: ШОПландия
Да, ама сега сме с то4ните екипи, а не с юберпедалските, мегакаръшките жалти :lsfc1 Кат се наложи да ги ползваме, ще газим :lol:

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 2:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 4:09 pm
Мнения: 7123
Местоположение: Schönes Dorf, Blau Sofia
Много си бяха яки :blass а такова нещо като късмет, шанс, карма и т.н. НЯМА :!:

_________________
КУР ЗА ЛЯТОТО, ЗИМА ИЛИ СМЪРТ!
Изображение
ignore: sin


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 2:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
И моето мнение се припокрива с това на Хидън, с малкото изключение, че не мисля, че словакът се дърпа, посегна, имаше контакт, който беше достатъчен да му развали и без това крехкото равновесие. А иначе, Иван се свлече, спор няма.. Но като цяло двете положения бяха доста идентични.

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 2:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
Хидъне, може би на стадиона наистина ти е убягнала силата на Спартак Търнава - контраатаките. http://www.novsport.com/news153727_1003.html - тук има репортаж от мача и можеш да видиш, че нито едно тяхно сериозно положение не е след статично положение, а всичкото са контраатаки. А и са много силни в играта в защита, и най-вече при високите топки, където оставиха без никакъв шанс нашите, даже неслучайно по едно време просто се отказахме от центриранията, защото бяха обречени.
Изобщо за мен снощи Спартак си игра много грамотно и доказа, че изобщо не е поредното "географско откритие", както се опитват да го изкарат някои. Малко ми е странно, че уж се имаш за специалист, а едва ли не си склонен да ги принизиш до нивото на кварталните отбори от А група - може да не са по-силни от Левски, но най-малкото са ни равностоен отбор и на реванша очаквам истинска битка, място за подценяване и предварително дуене на мускули няма. :smt023

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 2:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 02, 2011 12:32 pm
Мнения: 241
Чакам с нетърпение да качите целия мач за да видя играта, но дори от сектор Б се видя, че бяхме доста слаби 1вото и що годе ги натиснахме 2рото... в защита много зле... Цветков е уникален и за мен беше най-добрият в мача заедно с Пламен Илиев... Арс също игра на ниво, а гола на Гаджев беше :twisted:

_________________
You heard about the Chinese Godfather? He made them an offer they couldn't understand.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 2:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
Besnq_Levskar написа:
Дузпата за нас е безспорна.Колкото до тяхната без да казвам,че Милиев не ме дразни зверски,но все пак:
"Мисля, че на мен за първи път ми се случи да дойде нападателя след това и да ми каже, че няма дузпа”, заяви националът.

Ако дузпата за нас беше безспортна, нямаше да спорим тук дали я има, или няма.
Но може би е за добре, че не ни дадоха дузпа, или щяхме да я изтървам и да зигубим мача или ако я вкараме, можеше и 1:1 да си завърши. Оставаше малко време и не се знаепе, ако бяха свирнали дузпа как щеше да се развие мача и дали щяхме да направим този обрат.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 2:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Аз пък си мисля, че ако не беха им свирнали дузпа мача отиваше на 0:0 :smt006, но все пак всичко можеше да се случи за тези 14 минути :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 2:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Insomnia написа:
Другата седмица Ромин извън групата, Арс и Цветков напред, до тях Райков и Калво, без лигави изпълнения и можем да мислим за плейофите. :levski


И аз мисля, че това трябва да са титулярите :smt023

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 2:53 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
acrimonious написа:
Insomnia написа:
Другата седмица Ромин извън групата, Арс и Цветков напред, до тях Райков и Калво, без лигави изпълнения и можем да мислим за плейофите. :levski


И аз мисля, че това трябва да са титулярите :smt023

да ама Калво май ще играе чак срещу Славия? :?

PS - Честита победа! :levski

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 2:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 2:23 pm
Мнения: 2531
Местоположение: София
И аз съм на същото мнение. Просто Райков 100% трябва да бъде в игра. За Калво само не съм сигурен, понеже не знам в какво състояние се намира.

_________________
Feelings change - Memories don’t.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 3:00 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 24902
Местоположение: Възраждане, Русе
единствената победа в решителен мач навън, която аз помня е артмедия...може да броим и хикса с бран

за друго не се сещам :smt017

даже и армедия не беше кой знае колко решителен щото беше първи

пълна дупка сме навън и спокойно може да отпаднем, така че нема място за еуфория

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 3:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44113
Местоположение: София
Равният със Славия Прага там :smt031


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 29, 2011 3:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
. за триене


Последна промяна bogarra на Пет Юли 29, 2011 3:04 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1548 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com