forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Юни 04, 2024 1:27 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 734 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 25  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 2:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Факт е, че Костов нищо не е научил играчите. Не играем абсолютно нищо. Съвсем лесни сме за разгадаване и неутрализиране. Не умеем да играем футбол. Това да обясни Гонзо, а не как не можели да издържат психически и как имало напрежение. Щото тва са ташак оправдания. Лудогорец и те бяха под напрежение, но нямаха най-якия съпорт в България в най-трудните си мачове.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 2:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Гонзо е последния човек, който ще хвърли вината другаде. Дали е правилно или не, не знам. В случая е правилно, когато става въпрос за мустака не е.
Както и да е - мисля си, че съвсем скоро мустака ще се оттегли, а това, което гледаме е просто цирка, който ни подготвя за това.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 2:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11790
Тва с оттеглянето на мустака го слушам от сума ти време, тъпотиите и оправданията на Гонзо ги слушам от 3 години, отбора е трагедия, играта е трагедия, футболистите са путки... Е СТИГА ВЕЧЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 2:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 6:43 pm
Мнения: 2497
Щом е факт, че Костов не е научил на нищо играчите, това е камък в градината на спортния директор и неговия мустакат непомашки шеф...тоз треньор го назначиха те, не ние...

_________________
Станимир Стоилов:
"Няма значение дали ще махнеш някого, като не можеш да намериш по-добър от него."

Делио Роси:
"Футболистите, които са тук са взети от Левски, не са взети нито от треньора, нито от президента...те са взети от Левски"


Последна промяна akela на Вто Апр 03, 2012 2:44 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 2:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
akela написа:
Щом е факт, че Костов не е научил на нищо играчите, това е камък в градината на спортния директор и неговия мустакат непомоашки шеф...тоз треньор го назначиха те, не ние...

Именно. Затова аз лично оттеглям подкрепата си от Гонзо като спортен директор и треньор в клуба.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 2:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
tprodanov написа:
Гонзо е последния човек, който ще хвърли вината другаде. Дали е правилно или не, не знам. В случая е правилно, когато става въпрос за мустака не е.
Както и да е - мисля си, че съвсем скоро мустака ще се оттегли, а това, което гледаме е просто цирка, който ни подготвя за това.

Моят сценарий пък е малко по различен. Ганя ще употреби Гонзо докрай, а пък ако не се класираме и за ЕКТ, което си е напълно реално с оглед създалата се ситуация, всички негативи ще излапа умника Гонзо - човекът с големите кухи топки и не само... Ганя ще се покрие, Тонев ще глади мазна косичка и ще мачка селското къскетче, как не бил напълно наясно с обстановката и как следващия сезон, ако не станем шампиони той ще поеме цялата отговорност и така колелото ще се върти до безкрайност...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 2:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Може. Аз си мисля друго - очевидно има някакви промени в клуба, при това такива, които нямат своята реална обосновка - нито Тонев не е ясно защо дойде, нито Шишков. Нито пък какво вършат в отбора. Имаме и нов голям спонсор, но не знаем парите му къде са, и какво се прави с тях. Официалната позиция обаче е различна - според изказванията на Батков, той още си е шефа и тн.
Затова си мисля, особенно вчера, след споннаното избухване на сектор А - Батков вън - нещо, което не успяхме да постигнем в близките 5-6 години, че просто Тонев ни подготвя почвата и настроенията да станат съвсем демонстративни и това да доведе и до формалното напускане на Батков. След това в краткосрочен план ще последват успехи, цветя, рози, крем карамел и тн.

Честно казано, нямам никакви основания да го твърдя това, освен едно предчувствие, но пък се хващам на каса евтина бира, че баш това ще стане.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 2:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 6:43 pm
Мнения: 2497
Дано Хипопотама не е прав, щото това с 2 думи означава: гъза е разработен, следващия надървен да влиза...

_________________
Станимир Стоилов:
"Няма значение дали ще махнеш някого, като не можеш да намериш по-добър от него."

Делио Роси:
"Футболистите, които са тук са взети от Левски, не са взети нито от треньора, нито от президента...те са взети от Левски"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 2:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 13, 2010 7:14 pm
Мнения: 406
Опитвам се да се абстрахирам от всякакви пристрастия и да сравня индивидуалните качества на отделните единици в отбора с играчите на конкуренцията. Чисто технически погледнато не виждам кой друг състав ни превъзхожда. Най-лошото е, че ние имаме сбирщина, а останалите имат отбор, който заради колективния дух компенсира по-слабите звена. При нас те се превръщат в дупки, че даже и в кратери. Специално при сравнение с цура, които в момента са основен фаворит, само Мораеш ще е неизменен титуляр при нас. Всеки един друг е на същото или по-ниско ниво от нашите играчи. Донякъде изключение може да е вратарчето им заради опита, но няма нормален треньор, който да остави перспективен играч като Пацо на пейката.

_________________
Завинаги оставам аз Левскар,
верен на отбора си докрай,
аз не ще го предада,
за нищо на света,
за Левски аз на всичко съм готов!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 2:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3703
Kryten написа:
akela написа:
Щом е факт, че Костов не е научил на нищо играчите, това е камък в градината на спортния директор и неговия мустакат непомоашки шеф...тоз треньор го назначиха те, не ние...

Именно. Затова аз лично оттеглям подкрепата си от Гонзо като спортен директор и треньор в клуба.

Скоро Батков също ще оттегли подкрепата си към Гонзо. Преди 1 година нямаше пари за треньор, нямаше пари за спортен директор, ситуацията беше зле (не, че сега не е) и Гонзо вършеше цялата работа поради липсата на друг. Беше идеален буфер.
Сега ситуацията е малко по-различна. Закрепени сме финансово, имаме изп. директор, който работи без пари :loser2 и Гонзо за пореден път показа, че не става за треньор (вината не е негова, но това няма значение). Отговорност за Костов обаче носи и Гонзо.
Нищо чудно да го махнат. Така голяма част от феновете ще се успокоят, а Бащицата е майстор на този вид рокади.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 3:02 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15250
tprodanov написа:
Ако Костов беше научил на нещо играчите, то нямаше да изчезне за два мача. Ние нямаме заучено положение, независимо дали от статично положение или от игра. Нямаме човек, можещ да отбележи от фал, което явно не е тренирано. Не можем да вкарваме от корнер. Това не са неща, които могат да се забравят за два мача. Но вчера си пролича осезаемата липса на нападател, какъвто имахме - Арш ако не друго, поне отваряше пространства за Цветков, а и самия той също бележеше. Сигурно Гонзо го изгони...


Иначе основните проблеми далеч не ги е създал Костов, нито пък Гонзо. Те са натрупани от Ганя, и тепърва ще виждаме циркове заради тях.

Гонзо трета година не може да ги научи на нищо, а ти се караш на Костов, че за цели 5 месеца не можал да си наложи схемата.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 3:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
SZ_FEN написа:
tprodanov написа:
Ако Костов беше научил на нещо играчите, то нямаше да изчезне за два мача. Ние нямаме заучено положение, независимо дали от статично положение или от игра. Нямаме човек, можещ да отбележи от фал, което явно не е тренирано. Не можем да вкарваме от корнер. Това не са неща, които могат да се забравят за два мача. Но вчера си пролича осезаемата липса на нападател, какъвто имахме - Арш ако не друго, поне отваряше пространства за Цветков, а и самия той също бележеше. Сигурно Гонзо го изгони...


Иначе основните проблеми далеч не ги е създал Костов, нито пък Гонзо. Те са натрупани от Ганя, и тепърва ще виждаме циркове заради тях.

Гонзо трета година не може да ги научи на нищо, а ти се караш на Костов, че за цели 5 месеца не можал да си наложи схемата.



Не се карам. Казвам просто, че Костов не беше решението. Не е и проблема, всъщност.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 3:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3703
tprodanov написа:
Може. Аз си мисля друго - очевидно има някакви промени в клуба, при това такива, които нямат своята реална обосновка - нито Тонев не е ясно защо дойде, нито Шишков. Нито пък какво вършат в отбора. Имаме и нов голям спонсор, но не знаем парите му къде са, и какво се прави с тях. Официалната позиция обаче е различна - според изказванията на Батков, той още си е шефа и тн.
Затова си мисля, особенно вчера, след споннаното избухване на сектор А - Батков вън - нещо, което не успяхме да постигнем в близките 5-6 години, че просто Тонев ни подготвя почвата и настроенията да станат съвсем демонстративни и това да доведе и до формалното напускане на Батков. След това в краткосрочен план ще последват успехи, цветя, рози, крем карамел и тн.

Честно казано, нямам никакви основания да го твърдя това, освен едно предчувствие, но пък се хващам на каса евтина бира, че баш това ще стане.

Батков си е собственик. Няма кой да извади 20 млн евро, за да ни купи. И всяка година да издържа отбор с немалък бюджет. Има обаче доста фирми, които по нечия заръка да дават по някой лев на отбора. Ролята на Тонев е да гарантира, че тези пари ще отиват за отбора и ще се харчат разумно, а не в многомилиардните бизнес-начинания на Бащицата или във вилата на Баждека.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 3:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
tprodanov написа:
Може. Аз си мисля друго - очевидно има някакви промени в клуба, при това такива, които нямат своята реална обосновка - нито Тонев не е ясно защо дойде, нито Шишков. Нито пък какво вършат в отбора. Имаме и нов голям спонсор, но не знаем парите му къде са, и какво се прави с тях. Официалната позиция обаче е различна - според изказванията на Батков, той още си е шефа и тн.
Затова си мисля, особенно вчера, след споннаното избухване на сектор А - Батков вън - нещо, което не успяхме да постигнем в близките 5-6 години, че просто Тонев ни подготвя почвата и настроенията да станат съвсем демонстративни и това да доведе и до формалното напускане на Батков. След това в краткосрочен план ще последват успехи, цветя, рози, крем карамел и тн.

Честно казано, нямам никакви основания да го твърдя това, освен едно предчувствие, но пък се хващам на каса евтина бира, че баш това ще стане.

Прекалено оптимистично звучиш на фона на песимистичната реалност. Знаеш ли колко не искам да съм прав, но на база на това, което гледаме вече години, силно се съмнявам...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 3:05 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15250
tprodanov написа:
SZ_FEN написа:
tprodanov написа:
Ако Костов беше научил на нещо играчите, то нямаше да изчезне за два мача. Ние нямаме заучено положение, независимо дали от статично положение или от игра. Нямаме човек, можещ да отбележи от фал, което явно не е тренирано. Не можем да вкарваме от корнер. Това не са неща, които могат да се забравят за два мача. Но вчера си пролича осезаемата липса на нападател, какъвто имахме - Арш ако не друго, поне отваряше пространства за Цветков, а и самия той също бележеше. Сигурно Гонзо го изгони...


Иначе основните проблеми далеч не ги е създал Костов, нито пък Гонзо. Те са натрупани от Ганя, и тепърва ще виждаме циркове заради тях.

Гонзо трета година не може да ги научи на нищо, а ти се караш на Костов, че за цели 5 месеца не можал да си наложи схемата.



Не се карам. Казвам просто, че Костов не беше решението. Не е и проблема, всъщност.

А Гонзо беше решението!?!?!

Та той на чело на отбора постави антирекодри за които дори не сме и сънували!

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Последна промяна SZ_FEN на Вто Апр 03, 2012 3:36 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 3:06 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 11:23 pm
Мнения: 337
Гонзо обеща, че ще си ходи ако не станем шампиони. Дано си спази обещанието! Не е зле да му се и напомни...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 3:12 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15250
Единствената причина Гонзо да е отново на чело на отбора е неговото самолюбие, а не желанието му за саможертва.

Вики Павлов и Пифа можеха да довършат сезона като временен вариант. Можехме да поканим Бардон за старши треньор. Можеше Ицо Йовов да поеме нещата в свои ръце (вместо да ни трови на терена) пък ако ще им в тандем с Гонзо.

Имаше толкова много варианти, които не изискваха много пари, разтрогване на действащи договори и докарване на хора незапознати с обстановката в отбора.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 3:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Ако някой си направи труда да извади загубите на Левски в последните три години под ръководството на Ганьо и Гонзо ... не само, че не сме сънували такова нещо, ами и в най-голимие кошмари едва ли някой е предполагал, че ще се случи. :ohmygod2

SZ_FEN,
естествено, че имаше десетки варианти за треньор, но е много е много кофти ситуация, когато този който ти е директор, мечтае да седне на твоя стол ...

Но понеже много хора виждат през розовите очила, защото са влюбени в този човек, не могат да видят реалността.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 3:23 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15250
krivia написа:
Ако някой си направи труда да извади загубите на Левски в последните три години под ръководството на Ганьо и Гонзо ... не само, че не сме сънували такова нещо, ами и в най-голимие кошмари едва ли някой е предполагал, че ще се случи. :ohmygod2

SZ_FEN,
естествено, че имаше десетки варианти за треньор, но е много е много кофти ситуация, когато този който ти е директор, мечтае да седне на твоя стол ...

Но понеже много хора виждат през розовите очила, защото са влюбени в този човек, не могат да видят реалността.

Аз нямам лоши чувства към Гонзо. Дори и в този момент. Разбирам, че по времето на Костов се намираше в много деликатна ситуация защото за него на практика нямаше функция в отбора.
Ако осъзнаваше какво ни причинява щеше да си изиграе картите малко по-разумно.
Ето ти пример, кани Бардон и двамата поемат отбора заедно. Можеше да направи същото и с Йовов, който е и негов човек. В момента Левски изгуби шанс за титлата и е на път да изгуби шанс за участие в ЕКТ само за да се намери работа за Гонзо в отбора.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 3:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Аре стига. Най-големия страх на Гонзо е да остане безработен сигурно? Тва нЕма как да е вярно.

Хипо, нищо оптимистично не виждам в това, което предположих. Напротив, това е много по-шибания вариант, отколкото всичко да е просто некадърност.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 3:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Не безработен, а да е вън от прожекторите, да не е начело на Левски, отделно има някаква сериозна заблуда, че ще стане треньор и затова си блъска главата у стената сега.
Честолюбието и славолюбието е сериозно нещо, не ги подценявай. Това е допинга и мотивацията на всеки, който идва да работа в Левски.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 3:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Ми Гонзо е начело на Левски и като директор, тогава що му е да се блъска и да е треньор? Па и като го гледам, не ми се вижда да пращи от желание да е треньор в момента.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 3:40 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15250
tprodanov написа:
Ми Гонзо е начело на Левски и като директор, тогава що му е да се блъска и да е треньор? Па и като го гледам, не ми се вижда да пращи от желание да е треньор в момента.

Директор ама на водопад.
Каквa беше функцията на Гонзо при наличието на Костов, Иво Тонев и Дончо Донев в отбора?
Като не пращи от желание да е треньор, тогава да не е треньор. Много ясно ти показах, че алтернативни варианти бол.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 3:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
krivia написа:
Ако някой си направи труда да извади загубите на Левски в последните три години под ръководството на Ганьо и Гонзо ... не само, че не сме сънували такова нещо, ами и в най-голимие кошмари едва ли някой е предполагал, че ще се случи. :ohmygod2

SZ_FEN,
естествено, че имаше десетки варианти за треньор, но е много е много кофти ситуация, когато този който ти е директор, мечтае да седне на твоя стол ...

Но понеже много хора виждат през розовите очила, защото са влюбени в този човек, не могат да видят реалността.

Не мога да се съглася с десетките варианти за треньор. Имаше само един вариант и него използвахме. Никой, разберете, никой дори Йовов не би се съгласил да работи в екип, една и съща работа с Гонзо. Хора, разберете, болните амбиции за самоизява, са нещо страшно. Цял живот съм работил в екип, ръководил съм екип и то при доста голяма отговорност. Най-страшното нещо е, да има глупав и работлив в екипа, а ако този така наречен гений, има и малко ръководни функции, не намирам определение. Просто вижте докъде стигнахме, а има още да дълбаем, баси.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 3:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Ти чу ли някой от изброените да изявява такова желание? Аз не. А Гонзо си е директор. Ако има някоя фиктивна роля към момента, това по-скоро е тази на Батков, заместен от Тонев. Длъжноста на Донев по никакъв начин не се припокрива с тази на Гонзо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 3:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
hixxtam, имах предвид десетки варианти на теория, като не приемам директорсването на Гонзо като аксиома.

Ако верно Стоилов е искал изброените в екип, ами това е 1 000 пъти по-добре, от един, който го играе Батман, само че край тъча, нещата не са като пред вратата.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 3:52 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15250
tprodanov написа:
Ти чу ли някой от изброените да изявява такова желание? Аз не. А Гонзо си е директор. Ако има някоя фиктивна роля към момента, това по-скоро е тази на Батков, заместен от Тонев. Длъжноста на Донев по никакъв начин не се припокрива с тази на Гонзо.

Гонзо си има длъжност, но не изпълнява функция. Той беше в отбора защото е Гонзо, а не защото имаше нужда от него.
За втори път ти задавам ясен въпрос. Каква е функцията на Гонзо в отбора при наличието на Тонев (човека с властта), Донев (човека отговарящ за селекцията) и Костов (старши треньора)?
Не ми е известно да са водени разговори с Бардон или с Ицо Йовов. Другия свободен човек, Вики Павлов в момента е безгласна буква като помощник на Гонзо. Ситуацията с Мъри стана ясна (другия свободен треньор).

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 3:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Чакай сега - селекцията кой е прави, Донев? Тонев? Не вярвам. Селекцията си я направи Гонзо, и то за мен добре. Значи си изпълнява задълженията. Като директор.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 4:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10755
Nichy написа:
Да е... Само свинските юноши ни хвалят....
Айде следва Локо Сф :)
Да видим там някой ще ни похвали ли :)



Манчев :loser2

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 4:09 pm 
Пичове, как може да коментирате 20 страници Гонзо като вчера си пролича на 100 процента кой носи вината. Не може само един човек да носи вината, независимо дали е треньор, директор или президент. Само си чешете езиците вмомента. Ако не беше Гонзо, то треньор щеше да бъде Виторио. Разликата каква щеше да бъде? Мога да ви подскажа. Освен това се видя, че добър треньор, какъвто непременно е Костов, не успя да направи почти нищо с минджите, наречени футболисти. Ако има причина Гонзо да се махне от Левски, то тя е съвсем друга, а именно защото не заслужава и един грам от бръщолевинията по негов адрес.
Не ме разбирайте погрешно. И според мен той на този етап няма нужните качества да бъде треньор на Левски, но просто прекално голямо количество думи се изговориха по негов адрес, при все, че е близко до акъла, че от Гонзо зависи изключително малко, особено в това състояние на отбора.

От анализи няма смисъл. Всеки, който може, да идва срещу Локо. Сигурен съм, че няма да съжалява! :levski


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 734 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 25  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com