forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Юни 05, 2024 7:45 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 540 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Май 06, 2012 9:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Бе няма хапене, няма мапене. Няма начин българският дървен философ да признае, че греши, това е всичко. Инчето е пич.

И дано играем в Европа.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 06, 2012 9:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14869
А дано,ама надали. :( Освен ако бок Ицо отново ни измъкне :lsfc1


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 06, 2012 9:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
UGLYBLUE написа:
Любезно благодаря на обслужващите момичета, на супервайзорите на тъча, както и на мъдрото рАководство за поредния дълбоко осмислен уикенд - изпълнен с приятни емоции, спортно съзтезание и незабравимо шоу! Много съм доволен, даже съм щастлив, че доживях да отивам на мач на любимия ми отбор, като на филм с участието на Тодор Колев. Така е вече 3-4 години и още не мога да разбера комедия ли е, драма ли е, трилър ли е или проста балканска пиеса?!!! :smt005

Всички приказки за история, традиция, характер, ценности, подкрепа до край, ЛЕВСКИ или смърт, бием на трибуните, чест, уважение, играчите, треньорите и т.н. НЯМАТ В МОМЕНТА НИКАКВО СЪДЪРЖАНИЕ. В момента сме в преход, между срама от настоящата история и голямата НЕЯСНОТА за мъгливото бъдеще.

Единствения смисъл за мен е в това да сме заедно на трибуните, като общност и приятели! Кой както може и колкото сили има да съхраним, каквото изобщо може да бъде съхранено за ЛЕВСКИ. Всички заедно там с близки, приятели, съседи, колеги и с всеки, който може да направи нещо хубаво в името на всичко нормално от събранието в Градинката до когато ни стигнат силите! :levski


Е, нямали никакво съдържание, пък иначе всички на стадиона да съхраним каквото можем. Недей така, че не всички четат цели мнения.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 06, 2012 9:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 09, 2010 5:34 pm
Мнения: 2689
Местоположение: Варна
Къде са онези , дето ме плюеха , че съм призовавал за счупени капачки ?

_________________
ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 06, 2012 10:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Повечето от тия, дето набеждавате за путки, толкова си могат. Кога Данчо Милиев е бил некаква уникална класа, дееба и връзкара въшлив? Не мога да се сетя някой да играе под нивото си. Моят доскорошен любимец Владо Гаджев си играе така цял сезон, но благодарение на тупалките, които вкарва, му се прощаваше. И така е и редно. Вкара паметни голове Владо, ако не се беше правил на отворен по отношение на агитката, лоша дума нямаше да се напише тук за него.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 06, 2012 10:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 27, 2011 8:47 pm
Мнения: 360
Mr. Smith написа:
Поне паднахме от не толкова противен отбор, ако това може да е успокоение :lol: :ohmygod :smt089

не тия мангасари хич не са противен отбор...
тва е най противния отбор след цдна


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 06, 2012 10:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 09, 2010 5:34 pm
Мнения: 2689
Местоположение: Варна
целия сектор В на локуту беше с мангали , какво по-противно от това :lol:

_________________
ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 06, 2012 10:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 27, 2011 8:47 pm
Мнения: 360
в пловдив има само един отбор и това не са те
целия им сектор са мангали, турци,помаци и секва друга гнусна сган


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 06, 2012 10:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Един отбор имало, и с папагали ли се напълни тука бе?!

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 06, 2012 10:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 08, 2011 10:54 am
Мнения: 2173
Местоположение: България-София
СМЪРТ написа:
в пловдив има само един отбор и това не са те
целия им сектор са мангали, турци,помаци и секва друга гнусна сган


Локото отдавна изгониха мангалите от сектора си. А турците са на един друг стадион в Пловдив.

_________________
Левски не е бизнес


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 06, 2012 10:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 27, 2011 8:47 pm
Мнения: 360
смрт за тия мангали как да не са противен отбор :D


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 06, 2012 10:15 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15250
Освен aко Ясен е поръчал на играчите ни да продължат пресата (поне до края на полувремето ако нямат сили за повече), а те не са могли да го направят, Ясен за пореден път е виновен за загубата ни. На сметката му са вече равния с Черноморец и този мач.
Благодарен съм му за победата с/у прасетата, ще съм щастлив наистина да остане на работа в клуба, но на него също както и на някои от играчите ни, толкова са им възможностите.

Все още има шанс да играем в ЕКТ, но само като 4-ти.

Локо Пд, има мач със Сухия преди финала за купата, а последния кръг играят и с Черноморец ако не се лъжа. Латекс има яки мачове с прасетата и Локо Пд. Ние имаме най-лесната програма до края.
Да се надяваме, че Локо Пд. ще загубят финала и с Латекс ще се самоелиминират, ама да видим.
Вече вероятността да не участваме в ЕКТ е около 95%.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Последна промяна SZ_FEN на Пон Май 07, 2012 4:40 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 06, 2012 10:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
То май само феновете искаме да се калсираме за ЕКТ, на никой друг в клуба не му пука. Поне така изглежда

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 06, 2012 10:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30648
Местоположение: гр. Голямото село
има нещо такова :roll:

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 06, 2012 10:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Morning Glory написа:
Един отбор имало, и с папагали ли се напълни тука бе?!

:bigok :bigok :bigok :bigok, а папагалите са само от ариец нагорИ :bigok :bigok :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 06, 2012 10:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5362
Местоположение: София
STALKER написа:
То май само феновете искаме да се калсираме за ЕКТ, на никой друг в клуба не му пука. Поне така изглежда

А има ли вариант да се прави нарочно,за да се дадат по-малко парички на татето?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 06, 2012 10:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Всичко може да е :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 06, 2012 10:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 25, 2011 9:11 pm
Мнения: 205
На 22г. съм, гледам любимия си отбор от 98-ма, за толкова време съм свикнал да гледам ЛЕВСКИ в Европа постоянно, много ми е болно, че тази година това може да се промени, много ми е болно, че записахме може би най-слабия сезон в историята си, жалко е, че псевдо футболистите това нещо не го разбират. Надявам се да станем 4-ти, и лудоселец да вземат купата на България, не се надявам на другите отбори да губят точки... мисля, че това е единствения начин за жалост. ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ !

_________________
681 – Оттук започва България ;
1878 – Оттук започва свободата ;
1914 – Оттук започва животът ни !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 06, 2012 10:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Дано все пак се докопаме до ЕКТ и този път късмета да е с нас и да се паднем с Вардар или ония другите педали от Работнички :bigok

:arrow: Егати късмета първите ще са шампиони, а другите се борят да не изпаднат :ohmygod, пак няма Господ майка му да еба :smt089

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Последна промяна Mr. Smith на Нед Май 06, 2012 10:35 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 06, 2012 10:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
SZ_FEN написа:
Ако Ясен е поръчал на играчите ни да продължат пресата.....

Айде да не възхаляваме Ясен, като повечето страхливи треньори се крие в гъзъ на звездите/опитните си играчи, затова пусна Иво като бек вместо резервата на Мюлдер. И стана гаф. И каква преса видя след втория гол не знам, според мен спряхме тотално да играем. Не че Доко имаха идея как да ни вкарат гол, но вкараха и съвсем се осрахме...
Поне като дойде Илиян няма да му пречи евентуален и много вероятен провал в ЕКТ та се надявам да работи на спокойствие, без шум около него. И да изкара 1 година без да го сменят, тогава да се прави равносметка за това каква работа е свършил. За мене 1 година е минимален срок за промяна, свързан с поне 5-6 персонални промени в титулярния състав.
madball написа:
STALKER написа:
То май само феновете искаме да се калсираме за ЕКТ, на никой друг в клуба не му пука. Поне така изглежда

А има ли вариант да се прави нарочно,за да се дадат по-малко парички на татето?

Джанкането между Иво и Батков е поради някаква причина, но каква е тя май никой не знае. Факт е, че след идването на Иво нещата станаха по-зле.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 06, 2012 10:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7922
Местоположение: София
Тия на терена ,ако природата им беше дала възможност да раждат,през 10 дни щяха да са в родилното

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 06, 2012 10:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Adepta написа:
... За мене 1 година е минимален срок за промяна, свързан с поне 5-6 персонални промени в титулярния състав...


Интересно кои са тези 5-6 от титулярния състав, които според теб заслужават да останат? :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 06, 2012 10:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 27, 2011 8:47 pm
Мнения: 360
Ivan63 написа:
Тия на терена ,ако природата им беше дала възможност да раждат,през 10 дни щяха да са в родилното

:smt005 :smt005 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 06, 2012 10:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Пелето и Жиката се връщат, а голмайстора Циьецо вече загрява няколко седмици в Полша за новата си роля при нас :lol:, т.е. 2,5 от новите 6-7 са ясни. Горко му на Илиян, дано издържи поне колкото Костов :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 06, 2012 10:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
Аз не мисля, че загубихме заради това, че нашите са путки, а заради това, че сме слаби. Можем да сме благодарни, че не ни биха 3-0 и да се надяваме, че скоро време ще престанем да бъдем като селски отбор дето навън не може да задържи топката повече от 10 секунди :ohmygod2

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 06, 2012 10:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30648
Местоположение: гр. Голямото село
кой ще пусне тема за следващия мач :smt003 нещо всички се изредихме и кур :loser2 Кратуне, Сталкер, пробвайте се вие :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 06, 2012 10:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Ще правим игра, който пусне тема и паднем бАн и вАн :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 06, 2012 10:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Ivan63 написа:
Тия на терена ,ако природата им беше дала възможност да раждат,през 10 дни щяха да са в родилното

И да раждат по 20 наведнъж :smt005
UGLYBLUE написа:
Adepta написа:
... За мене 1 година е минимален срок за промяна, свързан с поне 5-6 персонални промени в титулярния състав...


Интересно кои са тези 5-6 от титулярния състав, които според теб заслужават да останат? :roll:

Като се има предвид, че паре за играчи няма да се дават се моли новите 5-6 да са поне толкова класни, колкото старите.
Иначе Старокин, Димов, Мюлдер, Калво и Йовов (заради Blue Heart :wink: ) реално няма с кой и защо да ги смениш. Маймунтен и Иво са под въпрос, зависи от Илиан.
UGLYBLUE написа:
Пелето и Жиката се връщат, а голмайстора Циьецо вече загрява няколко седмици в Полша за новата си роля при нас :lol:, т.е. 2,5 от новите 6-7 са ясни. Горко му на Илиян, дано издържи поне колкото Костов :idea:

Илиан ако се махне след 10 мача няма да е оплюван, бас ловя. Просто не носи подходящата фамилия :lol: .
Kryten написа:
Аз не мисля, че загубихме заради това, че нашите са путки, а заради това, че сме слаби....

Ъъъ, аз видях поне двама дето не се изпотиха наполовина на мене дето бях пред телевизора. Ако според теб липсата на старание не е путкенско поведение, ок.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Последна промяна Adepta на Нед Май 06, 2012 10:54 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 06, 2012 10:54 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 1:41 pm
Мнения: 629
Аре без чорбарската курва коПЕЛЕТО и невероятния ЗЕТ!

На мача с кармЪзЪ байрак-ислям манаф имаше транспарант относто предателите- да се спази!

Относно майните- тва са единствените хора заслужаващи уважение( са мое да ме обвините, че им лижем гъзо, но не! па жените им са 6+)

:levski :levski :levski

_________________
За да е Левски - Левски, трябва да има душа и сърца. Трябва да газим, да мачкаме, трябва всеки, особено в България, като чуе името Левски да насира гащите!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 06, 2012 10:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 12:02 pm
Мнения: 404
UGLYBLUE написа:
Adepta написа:
... За мене 1 година е минимален срок за промяна, свързан с поне 5-6 персонални промени в титулярния състав...


Интересно кои са тези 5-6 от титулярния състав, които според теб заслужават да останат? :roll:

Еми например Пацо,Калво,Рамос,Старокин,Мюлдер,Пинто

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 540 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com