forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Юни 04, 2024 1:21 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1579 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 11:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
angysarmy написа:
Значи, не знам защо всички си изкарвате гнева върху Божката?!?! И как не ви е срам да го псувате, защото тоя същия човек след мача със селяните от Микре, когато ги бихме с 6-2, взе знамето с Анди от агитката и го заби на центъра, много ви е къса паметта нещо. А за Костов не знам какво сте го захранили като Локото 2-то полувреме ги спукахме до 70-75 минута, причината да паднем, е че нашите момчета подцениха ситуацията и се отпуснаха накрая.Отбора е нов, още си личи че се сработват играчите, но също така си личи че имат добри идеи и малко по малко се разиграват.Страхотно представяне на Сектора, което не заслужаваше показаното на терена. НО не виждам за какво трябва да храним треньора. Не оправдавам обаче Гаджев, който нямаше едно свястно отиграване през целия мач,също така слабо включване и на Цветков. Стискам палци Пламката да е добре, защото се видя че Божо е изгубил форма, а ще е неприятно, ако го чакаме да се разиграва, защото не можем да си позволим да губим точки в първенството, ако искаме да ставаме шампиони...



САМО СИНИТЕ !!!! :levski


за всичко си прав...но за Божката не съм съгласен.....реве...че не му дават шанс...а когато го получи...се осира....и не е само днешния мач....забрави ли мача срещу свинете и куп още.... :smt006
за мен днес той и Костов са най-големите виновници....не че се е свършил света...но ти не си гледал може би играчи като Ники Илиев....Спасов....Цветков....ето това са Левскари...макар и да не са забивали никави знамена.... :wink:

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 11:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Levskar67 написа:
Смятам, че резаците не са нищо особенно, а останалите отбори са много слаби! Надявам се нашите да сработят добре помежду си, да изградят един силен отбор и безпроблемно да станем шампиони! САМО ЛЕВСКИ! :levski


ти в кой свят живееш...не знам.... :smt017

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 11:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Македония написа:
Лудогорец имат тотален медиен комфорт, за тях не се говори, не се пише, не се шуми, нищо. Работят си на спокойствие. Това е много важно в българския футбол. Нашите лешпери са такива обидчиви и нараними меки души, че всяка статия във вестника им се отразява на крехката психика...
Не искам да кажа, че тва е основната причина Лудогорец да са начело, на този етап играят най-добрия футбол, но това с медийния натиск е наистина от огромно значение в българския футбол :smt006 А тепърва напрежението върху нас ще става чудовищно. От нас едва ли не се очаква задължителна титла.


смешно е да се оправдаваме с това..... :smt006

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 11:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 19, 2006 11:30 am
Мнения: 2387
Местоположение: Sofia
Levskar67 написа:
Смятам, че резаците не са нищо особенно, а останалите отбори са много слаби! Надявам се нашите да сработят добре помежду си, да изградят един силен отбор и безпроблемно да станем шампиони! САМО ЛЕВСКИ! :levski

Те всички решаващи мачове чукат на вратата и на всичкото отгоре са в рамките на 20 дена :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 11:48 pm 
Не го казвам за оправдание, това е факт. Само се сети полусезона на прасетата, след като ни биха на Герена с 3:1 :smt006 Никой не очакваше нищо от тях, не се бореха за нищо, нямаха шанс за титла, нямаше напрежение и направиха много силен полусезон. Казвам просто, че медийното напрежение, натиск върху Левски и свинете винаги е огромен фактор за представянето им :smt006
За Лудогорец и Литекс никой не пише нищо освен колко им е свършил мача.
Но медийната война срещу Левски в момента е толкова грамадна и гнусна, че няма как да не се отразява и на нас и на ония глупаци футболистите... Само прочети заглавията след първите ни три мача, мненията, анализите на "специалисти", статиите на гнусни червени циреи и ти става ясно.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 11:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 17, 2010 9:50 pm
Мнения: 578
Само една поправка към angysarmy, Божката заби знамето след шампионското 1:1 с орките :D

_________________


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 11:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 14, 2010 12:21 pm
Мнения: 606
Имаше едно правило за тоя сезон,че ако на нас ни вкарат първи гол,губим мача на 90 процента ,а сега излиза ,че дори и ние да вкараме първи гол ,пак падаме...така че ме боли кур. :bigok Еничарите ми оправиха настроението.

_________________
14-1 ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 12:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Македония написа:
Не го казвам за оправдание, това е факт. Само се сети полусезона на прасетата, след като ни биха на Герена с 3:1 :smt006 Никой не очакваше нищо от тях, не се бореха за нищо, нямаха шанс за титла, нямаше напрежение и направиха много силен полусезон. Казвам просто, че медийното напрежение, натиск върху Левски и свинете винаги е огромен фактор за представянето им :smt006
За Лудогорец и Литекс никой не пише нищо освен колко им е свършил мача.
Но медийната война срещу Левски в момента е толкова грамадна и гнусна, че няма как да не се отразява и на нас и на ония глупаци футболистите... Само прочети заглавията след първите ни три мача, мненията, анализите на "специалисти", статиите на гнусни червени циреи и ти става ясно.


е то в нашия отбор има 2...3 само....където разбират български....какво ги ебе какво пишат журналята....и футбалерите...като изключим ИИ и ЙМ едва ли въобще се интерисуват какво пишат....
нека да не си зариваме главата и да търсим причините...там където не са..... :wink:
а за крейзи форст...мога да ти кажа...че до сега не са им дали нито една незаслужена дузпа например....а днес на нашия мач....спокойно можеха да отсъдят поне две против нас.... :smt006

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 12:01 am 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 25, 2006 3:54 am
Мнения: 804
Ей мамка му днеска щеше да е идеалния ден.... Бием Локото продължаваме си ... свинете падат от отбор от Б група .. безценно :bigok

_________________
Sir_J wrote:
Искам тая година да се паднат за купата тирето и числото и да гледаме джихад на сунити срещу шиити.
06.07.2017


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 12:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Македония написа:
... Но медийната война срещу Левски в момента е толкова грамадна и гнусна, че няма как да не се отразява и на нас и на ония глупаци футболистите...


Няма медийна война срещу нас, а просто си продължава неадекватната медийна политика на клуба. Това влияе на нас и на играчите. Ако се говори това, което се върши - няма да има проблеми, всички ще сме наясно кое как е и защо. В Левски обаче има теми табу, клуба не се управлява прозрачно. Нека не се виктимизираме, свинете това им е запазена територия :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 12:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
UGLYBLUE написа:
Македония написа:
... Но медийната война срещу Левски в момента е толкова грамадна и гнусна, че няма как да не се отразява и на нас и на ония глупаци футболистите...


Няма медийна война срещу нас, а просто си продължава неадекватната медийна политика на клуба. Това влияе на нас и на играчите. Ако се говори това, което се върши - няма да има проблеми, всички ще сме наясно кое как е и защо. В Левски обаче има теми табу, клуба не се управлява прозрачно. Нека не се виктимизираме, свинете това им е запазена територия :idea:


Абе не знам, странно ми е в Гонг (да го лигавят) да псуват така треньор, записал 7 поредни победи и 1 загуба и да обясняват как бил "неадекватен" :smt017

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 12:19 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Македония написа:
Лудогорец имат тотален медиен комфорт, за тях не се говори, не се пише, не се шуми, нищо. Работят си на спокойствие. Това е много важно в българския футбол. Нашите лешпери са такива обидчиви и нараними меки души, че всяка статия във вестника им се отразява на крехката психика...
Не искам да кажа, че тва е основната причина Лудогорец да са начело, на този етап играят най-добрия футбол, но това с медийния натиск е наистина от огромно значение в българския футбол :smt006 А тепърва напрежението върху нас ще става чудовищно. От нас едва ли не се очаква задължителна титла.

Точно на 8 от титулярите днес пък писанията в донбалон и спортлайн така им сриват психиката, че няма накъде. Направо не могат да спят по цяла нощ :smt005 Ей богу, самата истина си е :smt042

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 12:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
thegboy написа:
Nakuro Bradata написа:
SouthSupporter написа:
Драмата е, че си продадоха путките! Всеки с ръка на сърцето си го е помислял, както и след загубата с 1 - 3 на Герена от прасетата! Има мачове, в които играем добре, но падаме. Има мачове, в които не играем добре, защото трябва да паднем. В България сме все пак, нормално е това, няма логика, няма нищо. С толкова агенти на едно място - Батков, Баждеков, Тонев и прочие толко. Звучи чорбарско, но е така.

Аз пък не видях никакви фактори които да показват продаден мач за разлика от други случаи. Имаше борба и напрежение в мача. Тоя гол в последните секунди не е по силите дори на мошеник като Тото Динев. Той си лапна паричките от мача в Свобода, не от този. ;) Просто бяха по-малко зле от нас, а ние бяхме с половин отбор съставен само от чужденците и Пламен. Доста несериозно е да се дрънкат глупости за уговорен мач, който е доста далече от други явни такива.

Ако Костов не може да се наложи и да изгони тия леваци просто ще затворим цикъла и пак почваме с мизерията. к.р за Гонг, казах ли?



Не съм гледал мача, надявам се всичко да се е решило на терена. Обаче, ако мача за първенството там го вземем по-лесно от нормалното, то няма как да не си помисли човек, че имало някаква врътка. Ще видим.


Значи дай да не бием Локо (Пд) в мача за първенство, че да ти е спокойно. Ако "го вземем по-лесно от нормалното", няма вариант Левски да е нагдиграл съперника категорично, както го е правил много пъти преди това. Само и единствено "врътка" е имало. Умно човек си, сам трябва да разбираш какво ме е раздразнило в мнението ти.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 12:41 am 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9508
Досега колкото и пъти да се е писало за врътки, уговерени мачове на Левски, после винаги е ставало обратното.То не беше купения мач с Черноморец (който загубихме), то не бяха някакви врътки с Литекс на финала за купата в Стара Загора (ние взехме та направихме дубъл).Това са примери които съм запомнил най-добре, а има и още и още.Имам чуството, че понякога падаме само и само за да опровергаем твърденията.Кур за журналята внасящи интриги и търсещи под вола теле.

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 12:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
targovishte написа:
Македония написа:
Не го казвам за оправдание, това е факт. Само се сети полусезона на прасетата, след като ни биха на Герена с 3:1 :smt006 Никой не очакваше нищо от тях, не се бореха за нищо, нямаха шанс за титла, нямаше напрежение и направиха много силен полусезон. Казвам просто, че медийното напрежение, натиск върху Левски и свинете винаги е огромен фактор за представянето им :smt006
За Лудогорец и Литекс никой не пише нищо освен колко им е свършил мача.
Но медийната война срещу Левски в момента е толкова грамадна и гнусна, че няма как да не се отразява и на нас и на ония глупаци футболистите... Само прочети заглавията след първите ни три мача, мненията, анализите на "специалисти", статиите на гнусни червени циреи и ти става ясно.


е то в нашия отбор има 2...3 само....където разбират български....какво ги ебе какво пишат журналята....и футбалерите...като изключим ИИ и ЙМ едва ли въобще се интерисуват какво пишат....
нека да не си зариваме главата и да търсим причините...там където не са..... :wink:
а за крейзи форст...мога да ти кажа...че до сега не са им дали нито една незаслужена дузпа например....а днес на нашия мач....спокойно можеха да отсъдят поне две против нас.... :smt006


Знам, че се опитваш да го докараш на обективизъм, но случайно или не постепенно, с всяко следващо мнение, преминава в някакъв естествен за България местен шовинизъм, някакво удоволствието, че селското отборче "натрива носовете на грандовете". Няма да питам кои са двете дузпи днес. Нито пък ще питам всички, които се смазват да хвалят новите хитови селяндраци, колко техни мача са изгледали. Аз съм гледал само един - тоя с нас, там на стадиона, и видях един неадекватен Левски (какъвто беше почти цяла есен), който не загуби лесно. Даже резултатът беше 2:1, а ония чистеха панически в последните минути.

Знам колко се кефите на тая селска чета от Разград, но бягайки от запалянковщината, отивате в другата крайност на хиперболизиране силата на противника. Дано се разбираме.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 12:43 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24070
Гонг устойчиво се превръщат от уважавана в изключително помиярска медия.
Нормални май вече няма. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 12:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Гонг не съм ги слушал, но Костов май направи грешки днес и накрая е говорил за силата на вятъра, може би това е причината? В много случаи Гонг са били силно чувствителни и се хващат често за отделни думи. Те също нямат капацитет да представят професионално мнение по да речем спортно-технически и тактически въпроси, а и кой ли му пука - чалгата е и в спортните издания вече над 10 г. Томето редовно бръщолеви битовизми с жена си в ефир, какво имало у тях "за ядене" или "цените в магазина" обсъждат и др. подобни...Авантаджии и подлизурковци - винаги са разчитали на "специално отношение" от страна на клуба към тях, а и са били винаги ползвани по предназначение при нужда :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 12:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Твърдо няма. Днес на връщане сме бесняли като кучета в колата, докато слушахме тия неадекватници Томето Русев и Вальо Грънчаров. Не левскари, а наскари и мъристи са тия, прозрачни са им замислите отвсякъде. Такова отношение към треньор и отбор и при излагациите при Ратко Достанич не е имало.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 12:48 am 
hidden767 написа:
Македония написа:
Лудогорец имат тотален медиен комфорт, за тях не се говори, не се пише, не се шуми, нищо. Работят си на спокойствие. Това е много важно в българския футбол. Нашите лешпери са такива обидчиви и нараними меки души, че всяка статия във вестника им се отразява на крехката психика...
Не искам да кажа, че тва е основната причина Лудогорец да са начело, на този етап играят най-добрия футбол, но това с медийния натиск е наистина от огромно значение в българския футбол :smt006 А тепърва напрежението върху нас ще става чудовищно. От нас едва ли не се очаква задължителна титла.

Точно на 8 от титулярите днес пък писанията в донбалон и спортлайн така им сриват психиката, че няма накъде. Направо не могат да спят по цяла нощ :smt005 Ей богу, самата истина си е :smt042


Еми ти само потвърждаваш думите ми, както и търговище по-горе. За българите, които могат да четат и които са най-неадекватните ни играчи + Дарко, заради които играем всеки мач с 9-10 играчи :smt006


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 1:06 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Еми значи и ти потвърждаваш моите - трябваха ни още нови, 4 не стигат. Вместо да се вкарваме в клишето за купуването на килограм, да си бяхме вързали гащите овреме, а не да разчитаме, че на някой няма да му се срине душицата.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 1:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Morning Glory написа:
targovishte написа:
Македония написа:
Не го казвам за оправдание, това е факт. Само се сети полусезона на прасетата, след като ни биха на Герена с 3:1 :smt006 Никой не очакваше нищо от тях, не се бореха за нищо, нямаха шанс за титла, нямаше напрежение и направиха много силен полусезон. Казвам просто, че медийното напрежение, натиск върху Левски и свинете винаги е огромен фактор за представянето им :smt006
За Лудогорец и Литекс никой не пише нищо освен колко им е свършил мача.
Но медийната война срещу Левски в момента е толкова грамадна и гнусна, че няма как да не се отразява и на нас и на ония глупаци футболистите... Само прочети заглавията след първите ни три мача, мненията, анализите на "специалисти", статиите на гнусни червени циреи и ти става ясно.


е то в нашия отбор има 2...3 само....където разбират български....какво ги ебе какво пишат журналята....и футбалерите...като изключим ИИ и ЙМ едва ли въобще се интерисуват какво пишат....
нека да не си зариваме главата и да търсим причините...там където не са..... :wink:
а за крейзи форст...мога да ти кажа...че до сега не са им дали нито една незаслужена дузпа например....а днес на нашия мач....спокойно можеха да отсъдят поне две против нас.... :smt006


Знам, че се опитваш да го докараш на обективизъм, но случайно или не постепенно, с всяко следващо мнение, преминава в някакъв естествен за България местен шовинизъм, някакво удоволствието, че селското отборче "натрива носовете на грандовете". Няма да питам кои са двете дузпи днес. Нито пък ще питам всички, които се смазват да хвалят новите хитови селяндраци, колко техни мача са изгледали. Аз съм гледал само един - тоя с нас, там на стадиона, и видях един неадекватен Левски (какъвто беше почти цяла есен), който не загуби лесно. Даже резултатът беше 2:1, а ония чистеха панически в последните минути.

Знам колко се кефите на тая селска чета от Разград, но бягайки от запалянковщината, отивате в другата крайност на хиперболизиране силата на противника. Дано се разбираме.


обективно или не...в момента това ми е мнението....никой не ни е виновен за слабите резултати....освен самите ние и търсенето на причините извън отбора са просто загуба на време....
а относно шовинизма....по никакъв начин не мога да свържа твоето мнение с мен....така че по полека с определенията.... :wink:

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 1:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
targovishte написа:
Morning Glory написа:
targovishte написа:
е то в нашия отбор има 2...3 само....където разбират български....какво ги ебе какво пишат журналята....и футбалерите...като изключим ИИ и ЙМ едва ли въобще се интерисуват какво пишат....
нека да не си зариваме главата и да търсим причините...там където не са..... :wink:
а за крейзи форст...мога да ти кажа...че до сега не са им дали нито една незаслужена дузпа например....а днес на нашия мач....спокойно можеха да отсъдят поне две против нас.... :smt006


Знам, че се опитваш да го докараш на обективизъм, но случайно или не постепенно, с всяко следващо мнение, преминава в някакъв естествен за България местен шовинизъм, някакво удоволствието, че селското отборче "натрива носовете на грандовете". Няма да питам кои са двете дузпи днес. Нито пък ще питам всички, които се смазват да хвалят новите хитови селяндраци, колко техни мача са изгледали. Аз съм гледал само един - тоя с нас, там на стадиона, и видях един неадекватен Левски (какъвто беше почти цяла есен), който не загуби лесно. Даже резултатът беше 2:1, а ония чистеха панически в последните минути.

Знам колко се кефите на тая селска чета от Разград, но бягайки от запалянковщината, отивате в другата крайност на хиперболизиране силата на противника. Дано се разбираме.


обективно или не...в момента това ми е мнението....никой не ни е виновен за слабите резултати....освен самите ние и търсенето на причините извън отбора са просто загуба на време....
а относно шовинизма....по никакъв начин не мога да свържа твоето мнение с мен....така че по полека с определенията.... :wink:


Ако исках да те обидя, щях да ползвам други определения, това мисля, че е ясно. Шовинист не е обида, а ако се засягаш, значи това, което съм написал, е вярно.

Колкото до това кой е виновен за слабите резултати - няма как да не се съглася. Ние сме си виновни. Тогава защо ти трябва да се отплесваш да полираш имиджа на Лудогорец, като те са извън картинката?

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 1:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19501
ИСКАМЕ СИ АКАЛСКИ :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 2:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
не си ме обидил по никакъв начин...но използавнето на кухи фрази...понякога ме вбесява.... :smt006
аз ще съм последния човек...който ще се зарадва на успех на рязаните....но по стечение на обстоятелствата съм им гледал доста мачове....и всички наши да отбележа...че може пак да се вдъхновиш.....
Македонията спомена Лудогорец....и аз си казах мнението от това което съм видял до момента....може да са всякакви...но до този момент играят честно и без странични фактори...това е факт....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 3:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10755
Morning Glory написа:
Значи дай да не бием Локо (Пд) в мача за първенство, че да ти е спокойно. Ако "го вземем по-лесно от нормалното", няма вариант Левски да е нагдиграл съперника категорично, както го е правил много пъти преди това. Само и единствено "врътка" е имало. Умно човек си, сам трябва да разбираш какво ме е раздразнило в мнението ти.


Не съм човек, който навсякъде вижда уговорки и конспирация. В никакъв случай не казвам, че тоя мач е такъв и е имало някаква врътка, камо ли да не искам да надиграем пловдичани и да си ги бием за първенството. Но като знам кои са шефовете и при нас и при тях и как стоят нещата, не може да не ми мине през ум и подобен вариант. Това е.

А за Лудогорец - никой не ги величае и не е тръгнал да развява зеления юрган на баба си от прозореца. Гледал съм им няколко мача тоя полусезон - играят си хората. Не са Барселона, но това, което правят, прилича повече на футбол, от нашето. Не ги дърпат и бутат съдиите и няма полягвания, затова и не дразнят, като ловчанлии.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 5:38 am 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 5:34 am
Мнения: 69
thegboy написа:
Morning Glory написа:
Значи дай да не бием Локо (Пд) в мача за първенство, че да ти е спокойно. Ако "го вземем по-лесно от нормалното", няма вариант Левски да е нагдиграл съперника категорично, както го е правил много пъти преди това. Само и единствено "врътка" е имало. Умно човек си, сам трябва да разбираш какво ме е раздразнило в мнението ти.


Не съм човек, който навсякъде вижда уговорки и конспирация. В никакъв случай не казвам, че тоя мач е такъв и е имало някаква врътка, камо ли да не искам да надиграем пловдичани и да си ги бием за първенството. Но като знам кои са шефовете и при нас и при тях и как стоят нещата, не може да не ми мине през ум и подобен вариант. Това е.

А за Лудогорец - никой не ги величае и не е тръгнал да развява зеления юрган на баба си от прозореца. Гледал съм им няколко мача тоя полусезон - играят си хората. Не са Барселона, но това, което правят, прилича повече на футбол, от нашето. Не ги дърпат и бутат съдиите и няма полягвания, затова и не дразнят, като ловчанлии.


Не искам да се заяждам, но мача им с/у черно море беше именно полягване. Не са толкова бели колкото медиите се опитват да ги изкарат.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 9:09 am 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 10:15 am
Мнения: 15
За Бога, Божо ........ един стабилен играч си имахме и какво стана !!!
Моля нашия мил и свиден юнoша бледен: Спаси Левски от себе си!
Който каквото и да каже, ако мача не е бил реверанс към домакините, то по добре да не пускаме вратар, докато малкия се оправи :evil: Потресен съм от Божката, няма как да го скрия. Може и да е имал някакъв талант, някога, някъде, но това което показва с последните си изяви в официални срещи не за Септември, ами за Олимпик Тетевен не става :ohmygod2

_________________
ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ В НАШИТЕ СЪРЦА !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 9:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30645
Местоположение: гр. Голямото село
На Костов нещо не му е понесъл хумора на Кокала :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 10:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Обидил го е на Ален Делон :bigok

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Мар 16, 2012 10:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6571
Местоположение: София
Нормално е медиите да пишат за нас и свинете. Че на кой му дреме за Лудогорец? Като 3/4 от България са за Левски и цс*ка.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1579 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com