forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пон Юни 17, 2024 10:14 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1579 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 53  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 6:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 12, 2006 1:22 pm
Мнения: 482
Местоположение: Раковски
Божката след мача дойде на оградата и със сълзи на очи не знаеше какво да каже.... :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 6:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18210
incheto_1914 написа:
В крайна сметка Гонзо е виновен. Кокала и Божката са само маргинални образи в цялата не-левскарска плеяда.
Добре, че е Бащицата, че на кой да разчита човек в тия трудни времена :cry:


Много ясно! Гонзо дори е виновен за контузията на Пацо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 6:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10773
Кокала е един от малкото, които излязоха от тоя клуб и не започнаха да го плюят, а показаха уважение. Радвал се бил след победата, естествено, че ще се радва. Да не е ходил да показва средни пръстове на сектор Б (или да се дупи, като някои дурги "герои") . Да не говорим как публиката се отнесе с него и той пак не злобя и не се прави на интресен.

Не го искам пак в Левски, но и да се говори против него е тъпо.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 6:17 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
tprodanov написа:
incheto_1914 написа:
В крайна сметка Гонзо е виновен. Кокала и Божката са само маргинални образи в цялата не-левскарска плеяда.
Добре, че е Бащицата, че на кой да разчита човек в тия трудни времена :cry:


Много ясно! Гонзо дори е виновен за контузията на Пацо!

Мамка му, не се бях сетила! :x Мръсен, долен, не-левскар, същия като Кокала, който се радва :x

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 6:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2742
За мен проблема идва от Всички "наследените" футболисти-ромина, Йовов да си ходят .Най-добре представящите се футболисти от началото на сезона са ни тези, които Костов поиска + Калво ,които някои го обявиха за провал.Слушах му интервюто и той каза ,че Тасевски, Гаджев и Калво са играли с контузии.

Радващото е че всички конкуренти за титла не са чак толкова добри.Чорбата са абсолютни бездарници.Според мен ,Лудогорец (в момента са най-добрият отбор) колкото и да са добри никой няма да им позволи да станат шампиони.

И най-важното:Да не са пипнали Костов и лятото тотална чистка, поне пари за трансфери ще има :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 6:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 12:02 pm
Мнения: 404
Трябваше малко повече продължение да дадат на Септември-Цска,5 минути са твърде малко

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 6:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10773
Гонзо-The Best написа:
Трябваше малко повече продължение да дадат на Септември-Цска,5 минути са твърде малко


Ей тая директива :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 6:23 pm 
Kak mojete da gledate svinete sled mach kato tozi... Dreme mi na kura che cdna nqma da produlji.
Kolkoto do macha... edinstweno Ramos i publikata zaslujawaha pobedata, a sudiqta e maloumnik. :levski :bigok

P.S Izvinqwaite za latinicata


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 6:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
:losers :losers

:disco :disco


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 6:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
АБЕ СИМИТЛИ БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ АХАХАХАХАХАХА :losers :losers :losers

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 6:29 pm 
Ебати шушляците дето са нашите. :bigok 3 минути не можаха да изтраят, за да умрем от кеф днеска. Да изчукат по такъв жесток начин турците и наще да ни помрачат радостта :lol: Кур за Тройчо!


Последна промяна Oachkatzlschwoaf на Чет Мар 15, 2012 6:30 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 6:29 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 5:34 am
Мнения: 69
tprodanov написа:
incheto_1914 написа:
В крайна сметка Гонзо е виновен. Кокала и Божката са само маргинални образи в цялата не-левскарска плеяда.
Добре, че е Бащицата, че на кой да разчита човек в тия трудни времена :cry:


Много ясно! Гонзо дори е виновен за контузията на Пацо!


Не знам защо продължавате да плачете за треньора Гонзо. Не смятате ли, че му се даде предостатъчно време да покаже своите треньорски качества. Гонзо е легенда и изявен Левскар, дано да понаучи нещо от Костов и един ден пак да се опита да поведе Левски като треньор. Сега си имаме невероятен треньор в лицето на Николай Костов и трябва да го подкрепим докрай, а не да ревем за една неосъществена мечта. Дано да не съм засегнал някого, не това съм целял.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 6:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 20, 2010 3:04 pm
Мнения: 261
Nikolay написа:
Божката след мача дойде на оградата и със сълзи на очи не знаеше какво да каже.... :levski




Голям е Божката, въпреки грешките които е допускал на вратата на Левски. Дано премине в отбор в който да играе редовно. Той има бъдеще и в националния отбор!

_________________
Една любов, но без предел, една борба със свята цел... ЛЕВСКИ СОФИЯ ♥


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 6:35 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9511
Леле още повече ме е яд, че отпаднахме :ohmygod сега щях да се подигравам на чорбарите със чиста съвест. :bigok

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 6:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18210
sinrejim написа:
Не знам защо продължавате да плачете за треньора Гонзо. Не смятате ли, че му се даде предостатъчно време да покаже своите треньорски качества. Гонзо е легенда и изявен Левскар, дано да понаучи нещо от Костов и един ден пак да се опита да поведе Левски като треньор. Сега си имаме невероятен треньор в лицето на Николай Костов и трябва да го подкрепим докрай, а не да ревем за една неосъществена мечта. Дано да не съм засегнал някого, не това съм целял.

Не плача за него. Но не смятам, че му се даде каквото и да е било време. Гонзо беше подет още като се върна като футболист и оттогава критиките към него не са спирали. А всичко добро в селекцията дойде от него. Дали треньора ни е невероятен - не знам. За момента не виждам никаква разлика с играта от преди. Затова смятам за еднакво малоумно плюенето и по Гонзо и по Костов. Просто причините не са на треньорско ниво очевидно.
Но ти имаш пълното право да обвиняваш Гонзо за всичко.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 6:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
Aбе така и така сме зле, а ЯМКС са ни сателит, дали не можем да ги пуснем + Калво и двамата португалци на дербито с турците април, ще ги убием :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 6:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11791
Единственият, който знеше защо е на терена, беше Рамос.
Най-неприятното от тоя мач е контузията на Пацо. Митрев е направо... :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 6:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
№6 от ЯМКС ми направи добро впечатление, дано Дончо Донев да го е гледал :smt047


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 6:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 27, 2009 9:53 pm
Мнения: 234
За Гонзо "треньора" много сме говорили и мисля, че е признак на моментно безумие, някой да жали за него като треньор на Левски. Кръстя се с две ръце защото най-вероятно няма да ми издържи сърцето още един цикъл с отбор воден от "треньор" като него. Имаме си точният човек в момента - интелигентен и разбиращ и съм убеден, че ако го оставят ще запише името си само с хубаво в историята на Левски.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 6:47 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9511
Какво тоя Митрев толко сте го нарочили.За втория гол, цялата вина пада върху Тополчо който показа, че умее да се върти на място доста адекватно, Митрев рядко прави грешки, а на капитанчето това му е запазена марка.

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 6:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11791
Ебал съм му майката, скапаха ми цялото настроение.
В НЕДЕЛЯ НАХЛУВАМЕ ВЪВ ВРАЦА :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 6:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Eric Cartman написа:
Какво тоя Митрев толко сте го нарочили.За втория гол, цялата вина пада върху Тополчо който показа, че умее да се върти на място доста адекватно, Митрев рядко прави грешки, а на капитанчето това му е запазена марка.


Рядко, но винаги фатални - някой ако може да провери последните му 10 мача в които е играл /без контролите/?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 6:52 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 2618
Слушайте Томислав Русев как добре ги храни мадамите в синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 6:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
Истината е елементарна според мен. Всички проблеми, дори и тези в защита идват от средата на терена където и четиримата основни играчи имат спад във формата си или бойкотират. Гаджев и Дарко пълни нули. Грийн днес не даде един свестен пас въпреки, че единствен се бори в тази зона. Не може да не се допускат грешки отзад, след като централната зона е куха дупка. Рамос игра с хъс и ми хареса, Тони К. се губеше, но разбрах, че е играл на обезболяващи. И господ да ни е треньор, без качествена средна линия не може да има качествена игра.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 6:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 04, 2009 6:14 pm
Мнения: 1254
Всеки път след загуба чета някакви чорбаризми. Нека има малко модераторски произвол :slap
Иначе, Локото ни надиграха, не заслужавахме да бием. Идва Враца :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 7:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49976
Местоположение: ШОПландия
Поне противника ни игра на 100% и мен това ме радва макар да загубихме. Ние не сме Цура, че да ни свалят гащи (като изключим Симитли :losers ). Когато се направи добрата селекция и се разкарат воденичните камъни ще си газим редовно и само с футболни средства. Първенството е толко селско, че и с този състав имаме шанс да спечелим и най-вече да бием в мачовете с двата конкурента (Цура ги изключвам като полуаматьорски отбор).
Голям Рамос и днес. :smt023 Дано Пламенчо не е загазил много. Единствено това ме ядоса днес. Толко работа имах, че не видях как точно го контузи маймуняка, само видях Божката в игра и ми причерне. :?

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 7:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 2:23 pm
Мнения: 2531
Местоположение: София
Тополата също му пречело времето, а и към края "загубили концентрация". Абе, тая капитанска лента и тия пари, които взимаш са точно заради това - ДА НЕ ГУБИШ КОНЦЕНТРАЦИЯ, лаик такъв.

_________________
Feelings change - Memories don’t.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 7:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Admirer написа:
....Абе, тая капитанска лента и тия пари, които взимаш са точно заради това - ДА НЕ ГУБИШ КОНЦЕНТРАЦИЯ, лаик такъв.

Нещо жестоко си се объркал с приоритетите на Данчо - такива селянчета като Тополата взимат парите за да си купят А6 дето не могат да изплащат и да го сменят с Мержданец. И затова падаме последните години - отбора е пълен с хора без цел :wink:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 7:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7922
Местоположение: София
Тая тема приключи

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 7:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 2:23 pm
Мнения: 2531
Местоположение: София
Не съм се объркал, ясен ми е. Да си седи да го гледат техните, що се прави на футболист. Историята с Аудито е ясна на всички. Бързо, бързо го върна преди години.

_________________
Feelings change - Memories don’t.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1579 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 53  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com