forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пон Дек 17, 2018 5:27 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 312 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Мар 01, 2015 8:47 pm 
Аватар

Това не може да е сериозен въпрос? :ohmygod2 А кой точно да представлява привържениците на Левски, ако не Националния Клуб на Привържениците, обединил в себе си хиляди левскари от цялата страна?!? Очаквам твоето предложение. :levski

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 01, 2015 8:53 pm 
Аватар

Фонд Сектор Б. :loser2

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 01, 2015 9:04 pm 
Аватар

Безкрайно много уважавам момчетата от Фонда и всичко, което направиха през годините, но целта на Фонд "Сектор Б" е коренно различна от това да има човек в УС на Левски. Да си припомним всички целите: http://fondsectorb.com/za-nas и отново призовавам да се организираме за продължаване на дейността на Фонда, защото иначе всичко, което правиха шепата хора ще изглежда напразно, ако не са ни заразили с тяхната любов, ентусиазъм, воля и себеотрицание!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 01, 2015 9:16 pm 
Аватар

mech0 написа:
Безкрайно много уважавам момчетата от Фонда и всичко, което направиха през годините, но целта на Фонд "Сектор Б" е коренно различна от това да има човек в УС на Левски. Да си припомним всички целите: http://fondsectorb.com/za-nas и отново призовавам да се организираме за продължаване на дейността на Фонда, защото иначе всичко, което правиха шепата хора ще изглежда напразно, ако не са ни заразили с тяхната любов, ентусиазъм, воля и себеотрицание!

Аз за съжаление, не мога да помагам пряко, нo свързаните неща с финансиране съм готов да помогна ако някой се навие да продължи и развитие пътя на Фонда. :levski

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 01, 2015 11:52 pm 
Аватар

Чак сега седнах да прочета темата, защото ми беше ясно какво ще намеря вътре. Тайничко, по детски, се надявах да греша, но, уви, самозабравянето е факт.

Беше ме гнус, след тая тема ме е гнус още повече.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 02, 2015 10:54 am 
Аватар

mech0 написа:

Мечо, съгласен съм, че целите трябва да се следват. Нека тогава да дам и аз един линк http://nkp.bg/?lang=1&pid=4&sid=15
Не виждам тук да пише нещо за влизане в управлението на клуба, смяна на треньори и т.н. Мисля, че въпросът зададен по-горе е адекватен. Аз очаквах 2 места на тръста. На НКП не му е работа да управлява Левски и ясно е разписано точно това. На хилядите обединени от НКП левскари мястото им е на стадиона, а не в залата на УС на Левски. Хайде стига сме се правили на ощипани госпожици и стига сме пазили НКП, Запада или Владо, като че ли, ако тях ги няма, сектор Б на Герена ще потъне в земята и повече няма да го видим. От години си говорим едно и също и все се появява някой да каже, че всичко е наред. Не, не е наред.
Където има пари, няма любов! Когато разберем и възприемем това като принцип, може би нещата ще са малко по-добри.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 02, 2015 1:46 pm 
Аватар

Реално в момента тръст "Синя България" има 2 места, защото Илия Козарев е от учредители на тръста. НКП също няма място вътре, но на така зададения въпрос от driven by passion защо точно те представляват привържениците на Левски за мен това е отговорът. Мястото мисля по - скоро ѝм беше дадено, за да разбере широката публика, че всички работим заедно за Левски и сме единни. На пунктовете на тръста преди мачовете постоянно има хора, които си мислят, че правим второ НКП. Когато се водеха преговорите НКП беше 10 пъти по - многочислена организация и все си мисля, че нямаше как да се заобиколи. Ако НКП нямаше място щеше да има коментари, че сме се цепили, че 300 човека правим организация и превземаме Левски от името на феновете и т.н.

Относно закриването на Сектор Б такива мнения по - скоро циркулират в посока, че закрихме фонда и сега секторът ще умре. Сред редовия фен е широко разпространено това, че като се махне Владо, закрием НКП и изгоним София Запад ще дръпнем светлинни години напред. Моето мнение, че през определен период Сектор Б преживява катаклизми(закриването на НФК), сменят се хората и продължаваме напред, защото идеята е жива! Сектор Б не започва и свършва с организираните фен клубове и други организации!

Последно по коментара за парите да разбирам, че мнението ти е да закрием стюардската организация?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 02, 2015 2:21 pm 
Аватар

mech0 написа:
Последно по коментара за парите да разбирам, че мнението ти е да закрием стюардската организация?

Мечо, коментарът ми е за любовта, не за парите. Мисля, че добре разбираш какво съм написал. Аз съм съгласен с твоите тези. По-горе Екс-Запознат беше написал, че няма незаменими хора, а незаменими идеи. И с това съм напълно съгласен. Няма сега за пореден път да повдигам едни и същи въпроси.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 02, 2015 5:11 pm 
Аватар

Секторът е скачен с Клуба и това не е зле да се разбере от всички, за които представянето на Сектора е някаква самоцел от почти чекиджийски характер.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 02, 2015 6:46 pm 

Незнам само що си мислете, че за тия "отговорни" фактори интереса на Сектора е преди техния собствен :wink:

@kozarest1914, би ли обяснил какво имаш предвид с последните си думи?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 02, 2015 6:57 pm 
Аватар

Би ли бил така добър да ми обясниш, явно като доста запознат с тщенията (бех я забравил тая дума :smt005 ) на "отговорните" в Сектора, защо мислиш така? И какво ти дава повод да го кажеш?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 03, 2015 4:07 pm 
Аватар

Аз се надявам Любчо и другите момчета, които познавам, безкрайно уважавам и съм сигурен в докрай чистите им помисли, да си гледат кефа, да се радват на живота, да се виждаме по готини поводи и да не си съсипват здравето и свободното време да се занимават с дейности в името на хора, които не заслужават.

За съжалените левскарите не са по различни от останалото население на територията България, колкото и да се залъгваме че са - тъпи, завистливи и мързеливи хора, с огромно его и мнение по всички въпроси. :smt006 Няма смисъл.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 03, 2015 4:11 pm 
Аватар

А какво пречи човек да си гледа кефа и да се кефи на добре свършена работа :roll:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 03, 2015 4:15 pm 
Аватар

Нали. Един да върши работа, а сто да се барат за кура и да му казват как е трябвало да стане.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 03, 2015 4:17 pm 
Аватар

Друго имам предвид :wink:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 03, 2015 5:54 pm 
Аватар

.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 03, 2015 6:00 pm 
Аватар

При нас всичко се случва по възможно най-трудния начин. Съдба ли е, прокоба ли е, нямам представа :roll:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 03, 2015 6:27 pm 
Аватар

Всичко би си дошло на мястото ако лицето на клуба, а именно мъжкият отбор започне да показва качествена продукция. Масата левскари са футболни фенове, а не ултраси. Ултрас културата не е завсеки и това е факт. Но това не пречеше на НеУлтрасите, да "спонсорират" Ултрасите. Затова не трябва да има обвинения/генерализирания, нито от едната страна, нито от другата. Всички сме левскари и това, че Пешо и Аз сме решили да си беснеем и прекарваме добре в сектор Б не ни прави повече или по малко левскари от Иван, който е отишъл със семейството си във В и също си прекарва добре. Фонда наистина беше нещо различно, което отъждествяваше ултрас потока но в същото време и обединяваше двете групи. Дано замесените по някакъв начин намерят сили да седнат заедно и изчистят различията си, защото определено без организационните усилия на тези момчета, Сектор Б не би станал нито по подреден, нито по представителен.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 04, 2015 11:18 am 
Аватар

Ще напиша няколко неща, тъй като усещам, как се създава някакво много грешно впечатление за дейността на Фонда и за това какво е трябвало и какво не е трябвало да прави той.

Хората от Фонда никога не са взимали пари от клуба, колкото и пъти да ни е предлагано и колкото и пъти да сме били в правото си да вземем такива пари. Не е като да не сме им правили артикули, списания, екипи, билетчета, брошурки и каквото още може да се сети човек. Клубът също е изкарал не малко пари от нашата дейност. Никой от Фонда не се е показвал по медиите, не се е изтъквал пред когото и да е, не е търсил изява и облаги от това което прави. Така че ние достойството си го имаме и то няма как да бъде взето от някакви писаници във форума, колкото и да се напъват някои хора.

Фонда и Фондацията са движени от едни и същи хора, така че който казва, че хората от Фондацията са крали, фактически обвинява и хората от Фонда.

Вярвам, че хората които ме познават ми имат доверие и знаят, че няма да открадна. Вярвам и в това, че всички които познават Ицо и Ина, знаят много добре, че и те никога няма да откдарнат от Левски. Идва един момент обаче, когато излизат някакви напълно нови хора и започват да сочат с пръст и да искат отчети. Козарец, ти лично дори не познаваш Плебея, но с такъв плам ми обясняваше как си бил купил кола и компютър с парите от тази Фондация, не беше ли така? Mr. Smith пък, на когото единствения му контакт с Левски извън стадиона е скарата на Български извор чак и неща с очите си бил виждал. Че и изписа 100 мнения като някаква последна инстанция. Излезна отчета на фондацията, но пък се оказа, че този отчет не го била направила фондацията. После пък не били крадени пари от фондацията, а от магазина. После не бил крал Ицо, била крала приятелката му, която имала някакви много лоши помисли. После не били те двамата, а били някакви хора около тях. Не били крали от магазина, ама карали хората да не ходят там и да си купуват артикули. Нищо че нито веднъж не сме казали лоша дума против тоя Тръст, в който аз лично не вярвам. Славо пък работи в магазина, ама пък ни иска нашата истина. Тва не е ли лицемерно бе, пичове? Как като ви питам за лайната, за пожеланията за смърт, все не сте видели, все не сте чули и т.н. Защо няма нито един човек, който да е прекарал малко повече време с хора от Фонда и след това да ги е обвинил, че са крали пари? Обвиняват само такива, които изобщо не познават тези хора. Не са правили хореографии с тях, не са спали по залите, не са си давали всичкото свободно време за Левски. И ги обвиняват с такъв хъс, ще кажеш, че заради тях Левски е в сегашното положение.

Тъжно е, че желанието да ходиш в Сектор Б изчезва. Аз помня как съм спал по гарите, взимал съм си отпуски, бягал съм от вкъщи само и само, за да бъда в този Сектор. Сега нямам никакво желание дори на мач да отида. Наречете ме предател и ми пожелайте смърт. Аз съм чист пред себе си. Знам, че и другите момчета от Фонда са чисти. Още по-тъжно е, че и хора от този форум се подведоха по общата свирка, а най-тъжно е, че тези хора са уж възрастни, зрели с реална преценка за ситуацията... Времето ще покаже кой е бил прав и кой крив.

Само Левски!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 04, 2015 11:30 am 
Аватар

subata написа:
Ще напиша няколко неща, тъй като усещам, как се създава някакво много грешно впечатление за дейността на Фонда и за това какво е трябвало и какво не е трябвало да прави той.

Хората от Фонда никога не са взимали пари от клуба, колкото и пъти да ни е предлагано и колкото и пъти да сме били в правото си да вземем такива пари. Не е като да не сме им правили артикули, списания, екипи, билетчета, брошурки и каквото още може да се сети човек. Клубът също е изкарал не малко пари от нашата дейност. Така че ние достойството си го имаме и то няма как да бъде взето от някакви писаници във форума, колкото и да се напъват някои хора.

Фонда и Фондацията са движени от едни и същи хора, така че който казва, че хората от Фондацията са крали, фактически обвинява и хората от Фонда.

Вярвам, че хората които ме познават ми имат доверие и знаят, че няма да открадна. Вярвам и в това, че всички които познават Ицо и Ина, знаят много добре, че и те никога няма да откдарнат от Левски. Идва един момент обаче, когато излизат някакви напълно нови хора и започват да сочат с пръст и да искат отчети. Козарец, ти лично дори не познаваш Плебея, но с такъв плам ми обясняваше как си бил купил кола и компютър с парите от тази Фондация, не беше ли така? Mr. Smith пък, на когото единствения му контакт с Левски извън стадиона е скарата на Български извор чак и неща с очите си бил виждал. Че и изписа 100 мнения като някаква последна инстанция. Излезна отчета на фондацията, но пък се оказа, че този отчет не го била направила фондацията. После пък не били крадени пари от фондацията, а от магазина. После не бил крал Ицо, била крала приятелката му, която имала някакви много лоши помисли. После не били те двамата, а били някакви хора около тях. Не били крали от магазина, ама карали хората да не ходят там и да си купуват артикули. Нищо че нито веднъж не сме казали лоша дума против тоя Тръст, в който аз лично не вярвам. Славо пък работи в магазина, ама пък ни иска нашата истина. Тва не е ли лицемерно бе, пичове? Как като ви питам за лайната, за пожеланията за смърт, все не сте видели, все не сте чули и т.н. Защо няма нито един човек, който да е прекарал малко повече време с хора от Фонда и след това да ги е обвинил, че са крали пари? Обвиняват само такива, които изобщо не познават тези хора. Не са правили хореографии с тях, не са спали по залите, не са си давали всичкото свободно време за Левски. И ги обвиняват с такъв хъс, ще кажеш, че заради тях Левски е в сегашното положение.

Тъжно е, че желанието да ходиш в Сектор Б изчезва. Аз помня как съм спал по гарите, взимал съм си отпуски, бягал съм от вкъщи само и само, за да бъда в този Сектор. Сега нямам никакво желание дори на мач да отида. Наречете ме предател и ми пожелайте смърт. Аз съм чист пред себе си. Знам, че и другите момчета от Фонда са чисти. Още по-тъжно е, че и хора от този форум се подведоха по общата свирка, а най-тъжно е, че тези хора са уж възрастни, зрели с реална преценка за ситуацията... Времето ще покаже кой е бил прав и кой крив.

Само Левски!

след това мнение, спокойно може да я заключвате тая тема :smt006

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 04, 2015 11:41 am 
Аватар

Тъжно е. Тъжно е, че принуждавате момчетата да пишат тези неща, които всъщност всички знаем. Правилните хора са с вас, брат, останалите...дано някой ден се осъзнаят. След този пост на subata може направо да теглите хикса на темата, повече няма какво да се каже, а и не заслужаваме да говорим за тях.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 04, 2015 12:02 pm 

Поредно гробно мълчание след пост на Субата :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 04, 2015 12:05 pm 
Аватар

ultrafan_rs написа:
Поредно гробно мълчание след пост на Субата :bigok

То кво да кажеш..

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 04, 2015 12:50 pm 

Чакаме Козареца да се появи и духовито да обясни колко сте тъпи и как не можете да видите по-далеч от носа си, защото сте чекиджии.

ВЪН ДОНОСНИЦИТЕ ОТ ЛЕВСКИ!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 04, 2015 12:54 pm 
Аватар

"Апостолите на Плебея" :lol:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 04, 2015 4:50 pm 
Аватар

subata написа:
Козарец, ти лично дори не познаваш Плебея, но с такъв плам ми обясняваше как си бил купил кола и компютър с парите от тази Фондация, не беше ли така?

Суба, последното, което искам е да влизам в полемики с теб, защото реално ви познавам всичките (без Плебея) и нито за момент не съм и допуснал, че може по някакъв начин да ощетите Клуба или общността. Доста ми е горчиво едно нещо - че оттеглянето на Плебея доведе до "пакетно" отдръпване на всички вас. Обидно е, че всички сте категорични, че сме заблудени идиоти, които задължително ще бъдат преебани от злите СЗ, с някои, от които за наша зла участ, се познаваме.
Явно горчилката, която ти си събрал, замъглява точността на спомените за онова, което с и говорихме. Ако търсиш съчувствие от масите, предполагам е доста лесно да хвърлиш на мен "честта" да съм основния, злостен критик. Подробностите за точните ми думи относно онова, което си говорихме, ще оставя извън тукашното пространство, за да не навредя отново на някого. Но никога не съм твърдял нещо по начина, по който си го написал.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 04, 2015 5:29 pm 
Аватар

subata написа:

Хората от Фонда никога не са взимали пари от клуба, колкото и пъти да ни е предлагано и колкото и пъти да сме били в правото си да вземем такива пари. Не е като да не сме им правили артикули, списания, екипи, билетчета, брошурки и каквото още може да се сети човек. Клубът също е изкарал не малко пари от нашата дейност. Никой от Фонда не се е показвал по медиите, не се е изтъквал пред когото и да е, не е търсил изява и облаги от това което прави. Така че ние достойството си го имаме и то няма как да бъде взето от някакви писаници във форума, колкото и да се напъват някои хора.

Само Левски!

Суба, с всичко съм съгласен, без 2 неща:

1. Желанието да ходиш в сектор Б не е изчезнало. В общи линии все си ходим едни и същи хора и преди, и сега (вкл. в златните времена на Фонда). И тогава като не играхме нищо бяхме 50 човека в Б.

2. Върху Тръста (който за мен в момента е единственият светъл лъч) се хвърлиха и продължават да се хвърлят 3 тона лайна. А за мен това е напълно необосновано...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 04, 2015 5:38 pm 
Аватар

Козарец, брат, и теб, и Субата ви уважавам много и не желая да влизам в спор с нито един от вас, но тогава присъствах на спора ви, мисля, че бяхме в онази кръчма Бедрок и си спомням, че ги говореше тези неща за колата и т.н...

серящия гъз с хуй да достигне!“

кур за слагачите

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 04, 2015 5:40 pm 

А обосновано ли се хвърлят и мажат истински лайна? Върху момиче. Или това минава ей така, между другото.
И тези хора, мажещи лайна и поръчващи мазане с лайна, съвсем невинно действат.

Няма как да се подмине подобна мерзост и редно да се споменава винаги и навсякъде, защото е събирателен образ на цялата действителност, която ни заобикаля. :smt006

Козарец, хората са достатъчно големи, за да действат всеки за себе си, имайки собствени причини. Никой, никога, никъде не се е отказал пакетно, само щото изкараха Плебея по - черен от дявола. Пешо ви го написа още преди няколко страници, сега се налага отново да се буквализират нещата и да се изпада в ненужни и гнусни подробности. Няма смисъл.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 04, 2015 6:50 pm 
Аватар

Тоя юбилей май по- добре да не се беше състоял...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 312 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]