forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Май 30, 2017 3:51 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 132 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Ное 11, 2013 9:35 pm 
Аватар

Аре сега да се преброим,стига сме писали на тоя качулката не му отива,на тоя чорапите са му руси и т.н.Доста хора посещават тоя форум и всеки може да прави нещо,но малко го правят.Истинските добри неща не се правят в интернет,много по удачно би било тая тема да не е във форум,а в кафето примерно,но хайде да се опознаем :lol: и да проявим инициативност и после да направим другата крачка,по-важната,да дадем своя принос,но възможност не виртуално :lol:
ПП.Старая се да помагам с това,което умея :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 12, 2013 3:01 am 

Супер, аз искам да помагам повече от доста време така или иначе...

Накратко, казвам се Благо (очевидно), студент съм, уча Бизнес Информатика.

Какви умения имам: Музикант съм, свиря на китара и пея, пиша песни. Уча програмиране, още не съм особено вещ, но напредвам.

Това е, никаква идея може ли да бъде полезно, но ако може ще се радвам да помогна.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 12, 2013 10:12 am 
Аватар

Някой да се нагърби да вземе камерата от Кратун преди мача и да направи клипа в събота на дербито, защото аз май пак няма да мога .

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 13, 2013 8:05 pm 
Аватар

Хахахахаха,тая тема ще спечели приз за най-бавно развиваща се.Милионните Левскари не си губят времето с писане,те директно са се включили във всяка инициатива,даже и предложения дават

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 13, 2013 8:37 pm 

Knoxville написа:
Някой да се нагърби да вземе камерата от Кратун преди мача и да направи клипа в събота на дербито, защото аз май пак няма да мога .

На срещата в прес залата го питах за това, той каза че имало кой да снима за дербито, за Литекс щало да трябва човек. Не знам дали е имал предвид теб, аз нямам проблем да снимам, мачовете така или иначе не ги гледам. :smt003

върнете старият любим отбор!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 16, 2013 1:35 am 
Аватар

Като за начало ще е добре да започнем с нещата които каза Бай Иван за почистване на гробовете на някои наши легенди :smt006

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 16, 2013 2:08 am 
Аватар

Предлагам бай Иван да даде добър пример на всички ни като доразвие идеята си: да напише кои гробове, къде са те и какви средства и хора са нужни за оправяне. След това избираме подходящ ден и действаме. :levski

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 16, 2013 10:51 am 
Аватар

Като за начало предлагам , темата за историята на Левски , да се направи важна и да се чете във всички футболни раздели. Аз лични не знам къде се намира в момента :smt006 От там + събрани разкази на по-дъртите , ще направим мощен отпор на свинската пропаганда! Честно ви казвам, голяма част от децата не знаят историята и са почнали да вярват на свински словоблудства ....

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 18, 2013 9:21 pm 
Аватар

mech0 написа:
Предлагам бай Иван да даде добър пример на всички ни като доразвие идеята си: да напише кои гробове, къде са те и какви средства и хора са нужни за оправяне. След това избираме подходящ ден и действаме. :levski
Така,идеята ми е да се стартира от гробовете на 3-ма човека,ще го карам поред:
1.Соколето,гроба се намира в Бакърена ф-ка,зная го къде е.За там са необходими не повече от 6 човека,защото повече ще си пречат.Гробът е обрасъл много яко с високички плевели.За там е необходимо права лопата,мотика,трябва да се купи препарат за почистване на паметната плоча и рамката,които са каменно-бетонни.Не се сещам дали имаше масичка и пейка,ако има такива ще ни трябва и кутия блажна боя.Ако няма,след като се оправи гроба,предлагам да се съберат кинти и да купим една пейка,която ще трябва и да се бетонира,защото и на гробища се краде юнашки.Ще трябва да се купи и пръст за да се позаравни гроба и е добре да се засадят цветя.Тук нещата са с малки разходи и доста бачкане.
2.Христо Илиев-Патрата.Единственото,което зная е че гроба се намира в Орландовци и доколкото не ме лъже паметта е сравнително близо до този на Гунди и Котето,ходил съм един път преди много години и нищо не си спомням.Как може да се открие,не е толкова трудно,някой,който живее някъде на близо,трябва да отиде до администрацията на гробища Орландовци,да им каже на кого търси гроба,дори и защо,и кифлите да отворят една тетрадка и да видят къде е.След като се свърши това,ще се погледне гроба и ще се разбере какво трябва да се прави.Трите му имена са Христо Бристов Илиев и загива на 24 март 1974 г.Пиша му имената и датата на катастрофата,защото могат да ги поискат в Орландовци.Тука трябва да се появи желаещ.Впрочем ако от администрацията му се надуят,не е изключено,може да се попита в някоя траурна агенция,които са много около входа на гробищата,колко ще струва тая услуга с показването на парцела и ред на гроба.
3.Киро Миланов.Погребан е в Симеоново,лесно се стига до гроба.Там пак някой,който е наблизо,трябва да прескочи и да види какво е състоянието.Възможно е да няма паметна плоча и ако е така,предлагам да съберем пари и да направим и такава.Малко е деликатен момента,защото доколкото си спомням,Байко има две дъщери,които е редно да знаят за такива планове,когато се отнася за паметник,иначе за оправяне на гроба не е необходимо да се търсят толкова контакти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 18, 2013 9:33 pm 
Аватар

А ако четат Локомотивци от София,да вземат да отидат до Бакърената,там в един от цеховете за паметници,успоредно на влаковите релси, от сумати време стои паметник на Начко Михайлов,поръчан е,направен е, не е платен и там си стои.Да отидат,да проверят какво е точно положението,какво се дължи и ако нямат достатъчно кинти,нека да споделят,а ние ще решим какво да правим,Начко си беше абсолютен свинеебец.Но си е срамно за локомотивци,голяма легенда им е,кво президента им кинти ли няма,ебати хората.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 18, 2013 9:57 pm 
Аватар

Дайте да направим нещо по въпроса с гробовете, срам е за нас така да забравяме легендите си :?
Готов съм да помогна с каквото трябва - пари, труд... каквото е нужно.

ПС Искам да помоля отговорните да помислят и да кажат как да се стартира някаква инициатива по въпроса, щото отдавна се е доказало, че писаното тук си остава глас в пустиня, ще е жалко нещата да спрат до някаква скромна темичка...
Освен това, подобни кампании действат мобилизиращо и обединяващо, случаят с Дарин е показателен.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 18, 2013 10:00 pm 
Аватар

Аз имам идея как хората които са АйТи образовани и имат достъп до компютри и сървари могат да помогнат да се изкарат пари за фонда, ако има заинтересовани ще кажа и после те да кажат дали става.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 18, 2013 10:06 pm 
Аватар

Е, как да се стартира? Пише един "събирам парите, дайте да се уговорим за ден и час" и това е. Иначе, бай Иване, сега не мисля, че е подходящо време за боядисване или бетониране. Най-много да поразчистим и евентуално да напръскаме с някакъв хербицид.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 18, 2013 10:30 pm 
Аватар

south написа:
Е, как да се стартира? Пише един "събирам парите, дайте да се уговорим за ден и час" и това е. Иначе, бай Иване, сега не мисля, че е подходящо време за боядисване или бетониране. Най-много да поразчистим и евентуално да напръскаме с някакъв хербицид.

Бас ловя, че това ако го пусне гаменцериста, ще се закучат нещата :bigok Ако го пусна аз - също :strkstrk :strkstrk
Не знам, койт са чувства за питела да пуска каквото трябва и да се задвижваме лека-полека :wink:

бтв - Македонията, ако обича, да го изрови това за петела, беше неква огромна простотия, ма нещо не го откривам...
Може и на лично, да не спамим тука.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 18, 2013 10:44 pm 
Аватар

А пък аз ако го пусна всички ще избягат :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 18, 2013 11:40 pm 
Аватар

Не бе,не бързайте още за кинтите,нека най-напред да видим какво е точно положението,да си направим най-напред ние някакви изчисления и после кинтите,а те нито са най-важното поне в този случай,нито ще са някаква страшна сума.Засега все още не са се появили хора,които могат да прескочат за 5 минути до Орландовци и до Симеоново,а вие за кинти почнахте да говорите

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 20, 2013 1:43 pm 

Аз съм от Орландовци,кажи с какво мога да съм полезен :!:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 20, 2013 2:03 pm 

Написано е по - горе.
Цитат:
2.Христо Илиев-Патрата.Единственото,което зная е че гроба се намира в Орландовци и доколкото не ме лъже паметта е сравнително близо до този на Гунди и Котето,ходил съм един път преди много години и нищо не си спомням.Как може да се открие,не е толкова трудно,някой,който живее някъде на близо,трябва да отиде до администрацията на гробища Орландовци,да им каже на кого търси гроба,дори и защо,и кифлите да отворят една тетрадка и да видят къде е.След като се свърши това,ще се погледне гроба и ще се разбере какво трябва да се прави.Трите му имена са Христо Бристов Илиев и загива на 24 март 1974 г.Пиша му имената и датата на катастрофата,защото могат да ги поискат в Орландовци.Тука трябва да се появи желаещ.Впрочем ако от администрацията му се надуят,не е изключено,може да се попита в някоя траурна агенция,които са много около входа на гробищата,колко ще струва тая услуга с показването на парцела и ред на гроба.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 20, 2013 2:26 pm 
Аватар

Ivan63 написа:
Не бе,не бързайте още за кинтите,нека най-напред да видим какво е точно положението,да си направим най-напред ние някакви изчисления и после кинтите,а те нито са най-важното поне в този случай,нито ще са някаква страшна сума.Засега все още не са се появили хора,които могат да прескочат за 5 минути до Орландовци и до Симеоново,а вие за кинти почнахте да говорите

Аз съм близо до Симеоново, дай малко повече инфо къде точно е гроба и събота/неделя ще отида и ще кача снимки за да може да се обсъди всичко?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 20, 2013 4:48 pm 
Аватар

G0nzi написа:
Ivan63 написа:

Аз съм близо до Симеоново, дай малко повече инфо къде точно е гроба и събота/неделя ще отида и ще кача снимки за да може да се обсъди всичко?
Гробищата не са големи,попитай някой от църквата,или някой от служителите да те опъти.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 20, 2013 4:50 pm 
Аватар

Васил Илиев написа:
Аз съм от Орландовци,кажи с какво мога да съм полезен :!:
Един от момците каза,че или утре,или в събота ще отиде до там.Като си четете :lol: ,може и да се свържете и да се уговорите,за да сте двама

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 20, 2013 5:00 pm 
Аватар

Ок, аз действам за Симеоново, най-вероятно ще е в неделя, че и мач има в събота все пак :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 24, 2013 2:48 pm 
Аватар

Няма да стане толкова лесн :( събота и неделя има само сотаджия и едно бабе в параклиса. Не знаеха кой е гроба на Миланов, трябвало да се дойде през седмицата със смъртния акт за да намерят кой е парцела. Ако имате идея за друг вариант?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 24, 2013 2:55 pm 

Нямат ли едни огромни и дебели книги, където по две или три имена и дата на смъртта/погребението пише къде се намира гробът? По-рано тая година ходихме в Бакърена фабрика на гроба на един приятел. Искаха ни 6 лв. за такава справка.

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 24, 2013 4:09 pm 
Аватар

Може и да има, но управителката е няма, работи с нормално работно време - пон-петък, а аз по това време нямам никаква възможност да отида (поне до 16.12 тогава излизам отпуска и ще мога да отида в работно време)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 25, 2013 11:37 am 
Аватар

Според мен усилието трябва да се насочи към издирване на семейството - много по-добре би било да се свържем с тях и да им кажем -абе искаме така и така да помогнем. Хем те ще се зарадват, хем и ще е по-истинско някак. Иначе отиваш на гроба на близкия си примерно и го виждаш променен, без да знаеш кой и защо, някак си.. бе не знам.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 25, 2013 1:11 pm 
Аватар

Проданов, напълно си прав, по-горе е написано, че трябва да си говори с дъщерите на Миланов. Идеята беше да отида да видя и да снимам гроба (дали е занемарен, има ли паметна плоча и т.н. пък после да се пита искат ли хората да направим нещо или не).

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 25, 2013 1:26 pm 
Аватар

Сори.. :oops:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 25, 2013 3:33 pm 
Аватар

Някой от форума да знае къде живеят близките на гореспоменатите ни легенди :roll: Трябва да действаме възможно най- бързо, че ще започнат снегове, студове и нещата ще си останат така :|

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 25, 2013 11:01 pm 
Аватар

Ще помоля някой модератор да направи темата важна, а Васил Илиев да каже дали е напреднал по въпроса с гроба на Патрата в Орландовци.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 132 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]