forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Дек 12, 2018 9:46 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 79 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 11:58 pm 
Пич, не само ти се чувстваш така.Но запомни, точно в такива моменти се вижда колко струваме.Точно сега трябва да покажем характер и да им докажем, че НИЕ сме Левски София :wink: А това може да стане, само с масово посещение на следващите мачове и яка подкрепа.

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 12:01 am 
Аватар

Прекалено много хора ще се отдръпнат след тия резили. Дори и сред моите приятели едно 50% се предадоха след днес. Кофти манталитет :smt006

Масово " Отивам само с прасетата , иначе нема да им стъпим"

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 12:04 am 
Аватар

Каква пък е причината да не си викаме за Левски,да се ебаваме с балерините и да псуваме свинете по 90 минути, до мача ни с тях

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 12:08 am 
Аватар

Ами разглезени сме от победи и очаквания. Светът е в криза, няма нищо странно и при нас да се случи. Отчаянието е най-големия ни враг. Аз от почти година съм в най-гадния период на живота си, стигнах дотам, че да не искам да живея. И всеки път като си виках, че няма как да стане по-гадно, ставаше. Като свърши миналата година бях много щастлив, защото си мислих, че новата не може да е по-зле. Е, излъгах се за пореден път. Обаче, колкото повече лайна валят, толкова повече се приспособяваш, просто трябва да се мобилизираш докрай и да се опитваш да вървиш напред, дори и срещу вятъра. Той пречи на путки като Костов, но нас не може да ни събори. Трябва да докажем, че не сме като ония нещастници, а сме на стадиона и в хубаво, и в лошо. Гадните моменти винаги ще са повече от хубавите, така е в живота, но само хубавите остават в спомените ни завинаги. И да не забравяме - Ние сме ЛЕВСКИ, а не онези говна на терена или в ръководството. Те може да падат, ние не.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 12:11 am 
Аватар

Седем:Едно написа:
Ами разглезени сме от победи и очаквания. Светът е в криза, няма нищо странно и при нас да се случи. Отчаянието е най-големия ни враг. Аз от почти година съм в най-гадния период на живота си, стигнах дотам, че да не искам да живея. И всеки път като си виках, че няма как да стане по-гадно, ставаше. Като свърши миналата година бях много щастлив, защото си мислих, че новата не може да е по-зле. Е, излъгах се за пореден път. Обаче, колкото повече лайна валят, толкова повече се приспособяваш, просто трябва да се мобилизираш докрай и да се опитваш да вървиш напред, дори и срещу вятъра. Той пречи на путки като Костов, но нас не може да ни събори. Трябва да докажем, че не сме като ония нещастници, а сме на стадиона и в хубаво, и в лошо. Гадните моменти винаги ще са повече от хубавите, така е в живота, но само хубавите остават в спомените ни завинаги. И да не забравяме - Ние сме ЛЕВСКИ, а не онези говна на терена или в ръководството. Те може да падат, ние не.

Напълно съм съгласен с теб , само че не всички имаме този начин на мислене. Дори и сред най-близките ми се появиха предаващи се. Неочаквано , но факт :smt059

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 12:13 am 
Аватар

Разбира се, всеки човек е различен. Точно затова ние левскарите мислим по друг начин от масата и имаме претенции да сме с по-голям дух. Носим името на най-великия българин, обречени сме да сме силни. Мишките да отиват в Парка на свободата.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 12:17 am 
Аватар

Седем:Едно написа:
Разбира се, всеки човек е различен. Точно затова ние левскарите мислим по друг начин от масата и имаме претенции да сме с по-голям дух. Носим името на най-великия българин, обречени сме да сме силни. Мишките да отиват в Парка на свободата.

е с това си надъхващо изказване заслужи два литра ракия...директно от производителя.... :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 1:17 am 
Аватар

И мен ме боли,но такива развития на нещата не могат да ми повлияят.Смисъл и на мен ми е много тежко от всичко,но както каза Седем:Едно - такъв е живота.Не може винаги да газим,да сме шампиони и т.н.За това сме толкова велики :smt023 Мисля,че от този момент до края на сезона всички ние имаме една единствена задача,защото и сред моите познати и приятели повечето се отказаха след днещната класика.Целта от тук на татък ни е да накараме тези хора да размислят,да им покажем,че не са прави.Всеки един от нас да разубеди по един познат,приятел или роднина ще е голям успех.

ПП: Айде,пейте сега с мене и ги вейте "Идва ред на Ц(*КА и отново Седем:Два" :lsfc3

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 8:48 am 
Аватар

Стига бе, момчета. Не е дошъл края на света. Ако научих нещо през последните години от любимия отбор, то е, че да си фен често е МНОГО болезнено. И всеки, който обича Левски истински би се съгласил с това, защото особено последните години много ни се насъбра.
Но си заслужава, бе. Заради всички хубави спомени от стадионте, които (въпреки и лошите) никак не са малко , и са уникални. И както пишеше в някакъв подпис в този форум - Ебем ти титлата, искам да биеме свинете / не, че това ни стига, но е нещо :8) /

За това,

Майната им и на футболистите, и на костов, на батков, на мазния. И НА ВСИЧКИ "ЛЕВСКАРИ", КОИТО ПЕЯТ "САМО ЗА ПОБЕДА" - Вие прасета ли сте, какви сте? Не можете да се наречете фенове, ако сте такива, само когато отбора бие и печели титли. Или да сте на стадиона само когато мачът е важен - а другите от "слабото ни, подкупно" първенство дори не знаете, че се играят. И в същото време да треперите на Парцелона - Реал и да не изпускате мач от Висшата Лига.
Майната им на тези ваши приятели, дето се били отчаяли. И аз имам такива и честно казано са ми през к.ура.Толкова ги и интересува, знаят само да мрънкят.
Не ми се коментира повече, че пак ми се качи нервата, а тази тема от край време си ми е болезнена.

НИКОГА С НАВЕДЕНИ ГЛАВИ ! САМО ЛЕВСКИ, ЗАВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ !

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 9:24 am 
Аватар

Наистина не е дошъл края на света.Неможе винаги да сме първи.Стегнете се.Все някога има и такива моменти, а не само на вас ви е гадно много хора си развалят настроението заради последните мачове.Нашата работа е да подкрепяме отбора в най-лошите моменти, другото зависи от тях. Левски завинаги! :lsclapp :lsfc1

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 1:41 pm 
Когато ти остане последното, да браниш само честта и името си, значи ти е останала последната борба за ВСИЧКО!
Който предаде Левски в най-трудния му момент, грях да му е на сърцето за цял живот. И след 2 месеца или 2 години, когато Левски пак се изправи и играе великите си мачове, ще е хубаво да се напомня на тези възродени сини сърца, че за нас вече те са 50% фенове... Не може да си левскар в душата и в сърцето и да си оставиш отбора. Тва е като да си оставиш детето, щото 5 дни правило пакости и бели и го оставили на поправка в училище!

П.С: Вчера усетих как сърцето ми се сви и направи нещо като првъртане вътре? Възможно ли е... Майка им да еба, паляци гнусни! На 22 години съм, бе...

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 2:23 pm 
Аватар

Македония написа:
Когато ти остане последното, да браниш само честта и името си, значи ти е останала последната борба за ВСИЧКО!
Който предаде Левски в най-трудния му момент, грях да му е на сърцето за цял живот. И след 2 месеца или 2 години, когато Левски пак се изправи и играе великите си мачове, ще е хубаво да се напомня на тези възродени сини сърца, че за нас вече те са 50% фенове... Не може да си левскар в душата и в сърцето и да си оставиш отбора. Тва е като да си оставиш детето, щото 5 дни правило пакости и бели и го оставили на поправка в училище!

П.С: Вчера усетих как сърцето ми се сви и направи нещо като првъртане вътре? Възможно ли е... Майка им да еба, паляци гнусни! На 22 години съм, бе...

Човек, мене вчера приятелката ме пита- що дишаш тежко? Пак ли сте паднали?... :ohmygod
За другото си прав на 1000% :smt023

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 6:50 pm 
Аватар

Македония написа:

:fgod :fgod :fgod

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 8:11 pm 
Аватар

Най-мъчно ми е ,че в момента Левски се клати заради някви чужди интереси отгоре... Е тва е всичко, правят си играта така че на онези горе да им е удобно и не им дреме ни за футбола ,ни за публиката... Може да влизам в някви конспиративни теории ,но за съжаление твърде вероятно това е истината

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 8:54 pm 
Аватар

niki87 написа:
Македония написа:

Човек, мене вчера приятелката ме пита- що дишаш тежко? Пак ли сте паднали?... :ohmygod
За другото си прав на 1000% :smt023

Ники и с мене е така братле.След мача с буферите и приятелката ми и сестра ми само като ме видяха ми казаха,малее щом си такъв значи пак сте паднали :ohmygod А Македонията е прав.Тези неща никога не съм ги правил,но от тук на татък на всички тези гъзарчета ще им напомням винаги,че за мен са на 50% фенове на ЛЕВСКИ :smt023

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 10, 2012 12:41 pm 
Аватар

Останаха 7 мача до края , 7 мача в които трябва да защитим името и честта си , защото НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ СОФИЯ , не путките които разхождат синята фланелка ! Имало ни е преди мустака , ромина и останалите миши сърчица , ще ни има и след тях ! ЛЕВСКИ е жив докато има своята публика ! Всички на стадиона да браним синята идея !

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 11, 2012 7:37 am 

.

Последна промяна A Dying Wish на Пон Мар 11, 2013 4:31 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2012 1:38 am 
Аватар

Някой да направи снимка, с парите, които са събрани до момента. :levski

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2012 1:41 am 
Аватар

Вече има Изображение

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 79 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]