forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Дек 15, 2018 12:13 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 105 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Дек 22, 2011 1:07 pm 
Аватар

Ако имате каквито и да е идеи, споделяйте ги тук, за да може и другите да ги обсъждат :smt023

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 22, 2011 1:34 pm 
Аватар

Поздравления за работата. Всичко е станало супер остава само да наливаме редовно :bigok Възползвах се вече от опцията за плащане с PP, малко но от сърце. :smt023
Някъде в Mеrchant services на PP трябва да има разни тулове и форми за директно пренасочване към платежното нареждане. https://www.paypal.com/bg/cgi-bin/websc ... d-overview

Същото трябва да важи и за Skrill. http://www.moneybookers.com/ads/skrill- ... resources/

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 22, 2011 1:43 pm 
Аватар

Ще се опитаме да ги сложим тази вечер :smt023

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 22, 2011 2:03 pm 
Аватар

Още едно предложение. БанерО най-горе на форума, според мен, трябва да води или директно към сайта или към статията за "Синята коледа" във сайта. Иначе става леко досадно за потребителя да цъка на него, да отиде в темата, пък после да пренасочва към сайта, ако желае да доприенсе. Банера е, за да атакува директно по-незапознатите с фонда, а не редовно посещаващите, които така или иначе виждаме тези теми. ;)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 22, 2011 2:31 pm 
Аватар

Прав си. Ако е възможно админа да го оправи, ще е много добре :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 23, 2011 1:19 am 
Аватар

Бях си поръчал от календарите 5 броя и от стикерите по 5 от всеки.Говорих с едно момиче миналият понеделник и ми каза , че във вторник трябва да са при мене , но мина повече от седмица , а не са при мене :( .Ходих и до Еконт да видя да нямат някакви проблеми със смс-те , но нямаше нищо при тях.Как да процедирам , да си направя нова заявка ? :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 23, 2011 1:27 am 
Аватар

Според мен няма да е лошо в сайта да пише текущия баланс на фонда, за да са по-прозрачни нещата за хора, които по-рядко се интересуват от темата, а и за останалите.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 23, 2011 9:05 am 
Аватар

помислихте ли за това ,че и онези ще следат редовно тоя раздел за идеи. :losers

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 24, 2011 1:23 am 
Аватар

За следваща значка ви препоръчвам Николай Тодоров - Кайзера :smt023

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 24, 2011 10:59 am 
Аватар

antifootball fan написа:
За следваща значка ви препоръчвам Николай Тодоров - Кайзера :smt023

:smt023

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 24, 2011 4:00 pm 
Аватар

Идеята с интервютата е много добра. Преди време си мислехме с един приятел за подобна поредица, която да покаже на малките(включвам и себе си в тази категория) какво значи Левски, как е било навремето, да научат някоя интересна история свързана с Левски и т.н. Имаме толкова легенди, които могат да разкажат страшно много. А и по този начин засвидетелстваме уважението си към тях и им показваме, че не са забравени. Та нека интервютата от сега нататък бъдат по-обширни като това с Митко Иванков.

2рото ми предложение е за хореография пропагандираща (винаги съм я мразел тая дума) използването само на клубните цветове и символи (без повече шалове на Лацио, Челси, Бока и т.н.). Целият сектор със синьо-бели зебри плюс няколко чисто сини и чисто бели знамена. Трябва да се добави някъде и жълто-червената ивица. Мисля че ще се получи страшно красиво и ефектно. Може би ще трябва и някакво послание да се напише, защото най-вероятно няма всеки да схване за какво се прави всичко. Зебрите може да се направят по начина по който се направиха шалчетата "Смърт за Миньор".

Дано тая тема бъде активна и да има още много предложения. А от мен поздравления за отличната работа досега.

:levski

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 24, 2011 4:18 pm 
Аватар

Аз имам предложение следващият шал, който изкарате, да бъде в малко повече бройки. Разбирам, че идеята е да са с колекционерска стойност, но мисля, че 150 или 200 броя запазват този статут. Още ме е яд, че не успях да си взема ретро шала :D

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 24, 2011 5:11 pm 
Аватар

1. Няма смисъл да се дават предложения за следващите значки. Те ще са изненада. В това е и чара на цялата колекция "Сини завинаги" :wink:
2. Относно отразяването на текущия баланс - ще направим всичко възможно от догодина този процес да е много по-изчистен и да показваме състояние на касата поне през седмица :smt023
3. Шалчета ако ще правим може би пак ще са по-малка бройка поради няколко причини:
- Тъй като искаме качеството да е възможно най-високо, цените за направата на шалчетата също са доста високи. За 50те шала бяха дадени около 1400 лв., а за ретро шала над 2000. Тоест сами се досещата, че ако тръгнем да правим 200 шала, едва ли ще имаме парите.
- Колекционерска стойност
- Главната ни идея е да се самоиздържаме чрез дарения, а не всеки да чака нови артикули. Фондът не е магазин и за момента нямаме възможност постоянно да пускаме нови артикули с големи бройки.
4. Интервютата ще направим всичко възможно, за да продължат и да стават все по-добри ;)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 24, 2011 7:25 pm 
Аватар

Хакерчетата и специалистите да се разровят за някакво Open source решение за автоматичен cashier или някаква такава програма за отразяване на баланса в реално време.

П.П: Може да добавите и Google Wallet. Дупетата със смартфони, които пазаруват от андроид маркет също да бъдат улеснени и да не се ослушват. :blass

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 25, 2011 7:53 pm 
Аватар

Кога се броят парите от касата,която стои в НКП?Всеки ден,седмица,месец? :D

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 25, 2011 7:58 pm 
Аватар

Общо взето - когато ни потрябват взимаме и каквото има от там :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 25, 2011 8:11 pm 
Аватар

Хубаво ще е да се вземе касичката за мачлето на 27 :smt111

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 27, 2011 2:20 am 
Аватар

Забелязах,че във http://www.vbox7.com има спонсорирани клипчета.Ако сумата,за да бъде спонсорирано наш клип не е голяма мисля,че ще е добре да се плати,за да бъде пуснат клипа за кампанията "Левски Докрай!" :levski

Edit: http://netinfocompany.bg/choose_adproduct.php (цъкнете отстрани vbox7.com :!: ) На някой да му се намират 2000лева? :smt017 :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 13, 2012 1:51 am 
Аватар

Предлагам преди всяка нова значка да има анкета с 3 избора - кой да бъде. И не забравяйте - добре запомненото продава най-добре !

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 13, 2012 9:40 am 
Аватар

Всеки един,който е изобразен на значката,е оставил голяма следа след себе си и мястото му е сред Сини Завинаги.Така че анкети,допитвания и всякакви подобни не само са излишни,а са губене на време.А и различните поколения имат различни идоли и една такава анкета ако тръгне да се прави,ще се окаже,че примерно Дембеле е по-голяма легенда от Соколето примерно

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 13, 2012 10:38 am 
Аватар

sin написа:
Предлагам преди всяка нова значка да има анкета с 3 избора - кой да бъде. И не забравяйте - добре запомненото продава най-добре !

Най-ценното на тея значки освен, че са само 100 е това, че не се знае коя ще е следващата. Защо да разваляме изненадата с анкети :smt017

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 13, 2012 10:52 am 
Аватар

subata написа:
sin написа:

Най-ценното на тея значки освен, че са само 100 е това, че не се знае коя ще е следващата. Защо да разваляме изненадата с анкети :smt017

Абсолютно правилно, никакви анкети! А и досега не е имало такава, за която някой да си зададе въпроса "защо е той"....

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 13, 2012 11:32 am 
Аватар

Защо не се взима касичката на мачовете из провинцията? Ето сега за 4 дни предстоят две гостувания.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 13, 2012 8:41 pm 
Защото трябва да има хора, които да се занимават с нея.Може да звучи глупаво, но най-много средства могат да се съберат, като обикаля сектора и се агитират хората.Ако някой има желание да върши това, нека пише.

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 13, 2012 8:57 pm 
Аватар

IRR написа:
Защото трябва да има хора, които да се занимават с нея.Може да звучи глупаво, но най-много средства могат да се съберат, като обикаля сектора и се агитират хората.Ако някой има желание да върши това, нека пише.

За Пловдив аз имам желание да обикалям с урната.
Иначе толкова ли е трудно да се намерят няколко човека, които да го правят във всеки мач на ротационен принцип?

ти ще бъдеш победен!"

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 14, 2012 2:46 am 
Хич не е трудно, стига да има хора, които сами изявяват желание.

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2012 1:16 am 
Аватар

Остава малко време до 100 годишния юбилей на клуба... някой замислял ли си е за нещо от сорта "100 години в 100 снимки"?
Може да се направи фото-изложба и от клуба да отделят място /на втория етаж на "А" например - дългия коридор/, където хората преди мачове /2-3 часа/ да могат да разгледат срещу нормална входна такса най-значимите събития за ЛЕВСКИ. Никой от служители и ръководители няма да се сети да направи нещо подобно. Фотосите могат да са уголемени, с надписи и коментар по тях, а в комбинация с видео на 4-5 екрана ще е интересно да се разглеждат от много хора. Набраните средства за цялата 2014 г. да отиват за Фонда, а събраните снимки и коментари може да останат за клубния архив /ако има такъв!/.Така ще представим и наша гледна точка за историята от самото начало и до днес! Аз съм готов да работя за такава идея още от сега...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 19, 2012 11:24 am 
Аватар

UGLYBLUE написа:
Остава малко време до 100 годишния юбилей на клуба... някой замислял ли си е за нещо от сорта "100 години в 100 снимки"?
Може да се направи фото-изложба и от клуба да отделят място /на втория етаж на "А" например - дългия коридор/, където хората преди мачове /2-3 часа/ да могат да разгледат срещу нормална входна такса най-значимите събития за ЛЕВСКИ. Никой от служители и ръководители няма да се сети да направи нещо подобно. Фотосите могат да са уголемени, с надписи и коментар по тях, а в комбинация с видео на 4-5 екрана ще е интересно да се разглеждат от много хора. Набраните средства за цялата 2014 г. да отиват за Фонда, а събраните снимки и коментари може да останат за клубния архив /ако има такъв!/.Така ще представим и наша гледна точка за историята от самото начало и до днес! Аз съм готов да работя за такава идея още от сега...

Съгласен съм. Не очаквам никоя от тиквите в администрацията да измисли и организира нещо подобаващо, така че лека-полека трябва ние да си захванем нещата.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 21, 2012 1:22 am 
Аватар

Касичката не трябва да спира да бъде в сектора...идеалното място е при водата както беше с чм :smt023
на мен лично ми е много удобно, предполагам и на много други... :levski

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 21, 2012 9:56 am 
Аватар

IRR написа:
Може да звучи глупаво, но най-много средства могат да се съберат, като обикаля сектора и се агитират хората.Ако някой има желание да върши това, нека пише.

Напълно съм съгласен,че касичката трябва да обикаля сектора,поне веднъж,може би през почивката между полувремената,защото аз дори не разбрах,че касичката е била на мача с чм,а бях на последния ред,почти под количката с водата. Просто не бях жаден и не съм ходил до там. Сигурен съм,че е имало и много други такива като мен,които не са разбрали,а сигурно е имало и такива,които са отишли за вода и не са пуснали нищо в касичката,защото не са знаели за какво са тези пари. За това смятам,че ако касичката обикаля сектора поне по веднъж(няма смисъл от повече пъти,защото никой няма да дари 2 пъти,според мен ...)и се обяснява на хората за какво се събират тези пари ще има много повече дарили. Както някой вече каза "По добре 1000 да дадат по 1 лев,отколкото 10 да оставят по 20 лева." Според мен ще бъде най-добре да обикалят по един фен и един стюард,за да видят хората,че този с урната не е някой случаен,който после ще си прибере парите в джоба. Също така,може докато вървят 2-мата със урната,момчетата на вишката да агитират хората да даряват. САМО ЛЕВСКИ :levski

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 105 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]