forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Дек 15, 2018 1:43 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2981 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Окт 14, 2018 3:38 pm 

Илиян Мицански

– Първият ти престой вече като играч с добра визитка у нас беше в Левски. Защо не се получиха нещата там?

– Много малко хора знаят за ситуацията, която се получи в Левски. След като си тръгнах бързо, не съм и комуникирал с повечето ваши колеги, а директно заминах за Полша. За нещата в Левски със сигурност моята вина е най-малка. Винаги съм гледал реалистично. Знам къде съм имал вина в Германия и в Полша, когато не съм играл. В Левски вината е най-малка, защото дойдох на „Герена“, срещнах Люпко Петрович, каза ми само „здрасти“ и всичко приключи. За съжаление, до преди това не знаех за какво става въпрос в българските отбори – конфликти между спортни директори и треньори. Звъняха ми минимум десет пъти, падаше ми батерията. Тогава спортен директор беше Станислав Ангелов – Пелето. След това отидох на „Герена“, имах уверението, че ще играя десет мача поред, за да си върна формата и да вкарам голове. Няма какво да се притеснявам да ви кажа директно нещата – Люпко Петрович изобщо не знаеше за този трансфер, както мисля и за този на Галин Иванов. Имаха си техни конфликти. Тогава аз и Галин попаднахме в някакъв омагьосан кръг. Изобщо не съм вярвал, че може да се получи ситуация, в която треньор да не знае, че футболист пристига в отбор. Имаше конфликти от сорта на кой колко седмици ще остане още в Левски – дали треньорът или спортният директор. Направих си грешката. След първите две-три седмици, разбрах за какво става въпрос и за съжаление нямах желание да оставам там. Всеки знае какво е този клуб за България и какво може да постигне човек в този клуб, но тези шест месеца бяха бързи за мен. За съжаление неправилен избор не заради клуба, а заради хората, които бяха там по това време.

– Не поиска ли среща със Станислав Ангелов и Люпко Петрович, за да изясните твоето доста висящо положение?

– Висящо беше, но Люпко Петрович това не го интересуваше. Със сигурност донякъде е прав, даже може би е по-прав от всички останали. Като му се карат играчи, за които изобщо не е съгласен, и аз да съм на негово място, ще направя контра на спортния директор и нарочно няма да ги пускам. Това беше отговорът на Петрович към директорите в клуба. За съжаление обаче аз бях един от потърпевшите.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 14, 2018 7:35 pm 
Аватар

Малко ми е смешна частта с 10-те поредни мача, за да си върне формата? :lol:
Да си я върне в някой нискоразряден, Левски не е училище. :smt003
Дано сега в Славия му дават шанс, за да си я върне, на старини. :smt005

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 14, 2018 9:47 pm 
Аватар

Имал уверението да изиграе 10 мача поред

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 14, 2018 10:20 pm 
Аватар

По-скандално е това, че коПелето е правил селекция, за която треньорът е разбирал чак, когато дадения играч се появи на тренировка. Тоя боклук преди да открадне школата на Раковски изгони треньор, който можеше да ни направи шампиони.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Окт 26, 2018 5:00 pm 
Аватар

Цитат:
Братко Ганчевич: Защо да не работя в "цС*ка"?

Легендарният сръбски наставник Люпко Петрович, даде интересно интервю пред "Меридиан Мач".

В него бившият треньор на Левски и Литекс сподели, че би приел оферта от "цС*ка", макар много пъти да е заявявал, че единственито клубове в сърцето му са Цървена Звезда и Левски.

"С Гриша Ганчев сме добри приятели. Все пак държа рекорда за най-много периоди начело на Литекс.

Самият аз изпитвам голямо уважение към него
. "цС*ка" и Левски са отбори, в които всеки треньор би искал да работи. Така че - защо не?

Славиша Стоянович е честен и качествен треньор. Мисля, че води Левски добре. Със сигурност онзи италианец (б.а. - Делио Роси) беше лош избор. Славиша е много по-добър от него", сподели Петрович.

(москва)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Окт 26, 2018 6:14 pm 

Дали е така или ММач са си доукрасили?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 29, 2018 10:50 am 
Аватар

Аз не виждам нищо скандално. Люпко и преди е бил треньор на личьекс, всеки го знае, той също не го отрича. Не виждам нищо сензационно.

Прикачени файлове:
li4ieks.png
li4ieks.png [ 579.88 KiB | Прегледано 1509 пъти ]

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 29, 2018 10:58 am 
Аватар

Точно така!
Няма нищо скандално пак да бъде треньор на Литекс.
По-скандално беше когато час преди мача, той реши, че повече няма да ни е треньор. :smt006

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 29, 2018 11:49 am 
Аватар

Сръбски предател

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 29, 2018 11:59 am 
Аватар

Ferio написа:
Точно така!
Няма нищо скандално пак да бъде треньор на Литекс.
По-скандално беше когато час преди мача, той реши, че повече няма да ни е треньор. :smt006

Е това се каза 1000 пъти, че не е така. Тва, че КоПелето така го представи е друго.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 18, 2018 11:48 pm 
Аватар

Тоя Мапуку май вече окончателно е спрял с футбола. Поне с парите не е зле човека... Който го следва в Инстаграма, знае за какво говоря.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 18, 2018 11:50 pm 
Аватар

Само се снима от някакви бабонго-села в Конго или там откъдето беше. :smt005

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 19, 2018 3:50 am 

Ама сме му останали в сърцето. Постоянно качва снимки с нашата фланелка :wink: Това показва каква магия е Левски. Дано юношките ни го осъзнават защото от последните години освен Боби и Ради другите нв показваха никакво желание да останат и да се реализират.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 19, 2018 12:53 pm 
Аватар

Цитат:
Българският народ има повод за гордост. Националите по минифутбол станаха втори в света и постигнаха най-високото класиране в историята на българския футбол. За пореден път нацията е обединена от спортните ни постижения.

България изигра седем мача на световното първенство в Кейп Таун (ЮАР). В груповата фаза "лъвовете" срещнаха съответно Оман (2:3), Ирландия (4:1) и Нигерия (2:0).

На 1/8 финала победихме Германия след изпълнения на дузпи (0:0 в редовното време). На 1/4-финала България изигра най-лудия си мач, след като обърна Колумбия след три гола в последните четири минути за крайното 3:2. Отново след изпълнения на дузпи трикольорите отстраниха Израел на полуфинала (1:1 в редовното време).

Във финалният двубой Аржентина победи националите ни с 2:1

Със златни букви в историята на българския футбол ще останат имената на осем патриоти, прославили България на 13 000 километра разстояние. Петима от тях са пловдивчани.

Ето ги героите:

Тодор Малинов - футболист

Васил Гуджев - футболист

Спас Милушев - футболист

Христо Чалъков - футболист

Йордан Милиев - футболист

Николай Петров - футболист

Николай Павлов - футболист

Пламен Божидаров -главен мениджър на тима

:ls-cup :lsclapp :bg

(москва)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 19, 2018 2:08 pm 
Аватар

Страхотен успех. В Гугъл не може да се намери нищо за тоя турнир :smt005 :smt005

Изображение

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 19, 2018 2:14 pm 
Аватар

Тоя турнир дета Тополата е станал 2-ри, е по-малко известен от Загорка Къп. :smt005

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 19, 2018 3:02 pm 
Аватар

Тополини, защо е сложил край на бляскавата си кариера. :shock: Само на 31 години е , на кого ни остави :cry:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 19, 2018 3:13 pm 
Аватар

Yordan Miliev
Last match played: May 08, 2015
Current Market Value:
350 Th. €

Трансфермаркета кърти! :loser2

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 19, 2018 3:22 pm 
Аватар

Много съм горд от този успех. Толкова ми се напомпи самочувствието, че сам вдигнах БВП-то с 1% :smt026 Пожизнен договор в Левски за всичките национали по минифутбол :smt026

Спас Милушев, оле, нищо общо с МВР :smt026 :lsfc3

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 19, 2018 3:42 pm 
Аватар

Той е безценен бе, какви са тези смешни суми :smt006

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 19, 2018 4:31 pm 
Аватар

Изгледах 35 секунди от финала и съм още по-горд БАААААААА :smt026 :smt027 :lsfc4 :lsfc3 :lsfc3

https://www.facebook.com/football5wc/vi ... 693135116/ :smt005 :ohmygod2 :smt005

Предлагам следващото световно да е на изкуствените в Студентски.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 19, 2018 7:34 pm 
Аватар

Какво е това бе :smt005 :smt005 :smt005

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 19, 2018 9:21 pm 
Аватар

Тополчо, а и явно целия народ сме сбъркали видът футбол.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 19, 2018 9:33 pm 
Аватар

Лятото имаше ЕП и си беше доста по-сериозно, би трябвало да играха 5+1. Това не знам що за чудо е. :bigok

Закво им писаха 1:0, без да са вкарали гол? :smt005

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 20, 2018 8:39 am 

http://newsru.co.il/israel/18nov2018/bikur_705.html

Много поздрави от Мишата Чорни :D

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 21, 2018 1:43 pm 
Аватар

Eпохално интервю с Божи86 :bigok

Цитат:
Един от най-популярните и опитни български футболисти, създал си високо реноме зад граница - Валери Божинов коментира пред ТЪПСПОРТ ситуацията, в която се намира в момента.

Бившият нападател на редица европейски грандове, сред които Манчестър Сити, Ювентус, Фиорентина и Спортинг (Лисабон) заяви, че според него би паснал чудесно в игровата постройка на българския шампион Мухоловец.

Божинов сподели, че за него е удоволствие да помага на по-младите футболисти в Ботев (Враца), като това го прави наистина щастлив.

Какво още каза реномираният ни респондент, относно националния отбор, потенциалното си завръщане в Левски и формата, в която се намират водещите голмайстори в Първа лига Станислав Костов и Клаудиу Кешеру - само в ТОПСПОРТ:

Г-н Божинов, привилегия е за мен да разговарям с Вас отново. В какво настроение Ви намирам?
- В добро. Мотивиран, готов за нови успехи и постижения.

Върнахте се в България за пореден път, като сякаш нещо все Ви влече към родината. Имате възможност да играете в един от определено интересните и натоварени с голямо количество футболни аргументи и потенциал състави. Различно ли е да се подвизавате в отбор, който не е гранд на страната си?
- Да. Но в приятния смисъл на думата. Радвам се, че съм тук и имам възможност да докажа на всички свои критици, че кариерата ми съвсем не е свършила. Бележа голове, радвам се на период без сериозни травми и имам свобода на работа и изяви. Чувствам се добре.

Някои от по-младите футболисти на отбора споделиха, че им действате доста мотивиращо, дори само с общото ви присъствие на терена, по време на срещите на тима. Какво е усещането да бъдете за пример?
- Много хубаво. Винаги ще бъда насреща за всичко, с което мога да съм полезен на по-неопитните футболисти от мен. Готов съм да им помагам с каквото и когато мога. Това е удоволствие за мен.

Добрите Ви изяви могат ли да Ви донесат повиквателна за националния отбор?
- Ще се радвам. Естествено, треньорът си преценява. Чест е да играеш за националния си отбор. Бих бил в свои води в състава ни. :bigok :bigok :bigok

Виждаме, че тимът ни се представя добре с двама нападатели, но когато играе с таран по-скоро се забелязва известна липса на опит. Вие можете да внесете именно това в отбора ни.
- Определено.
Не казвам, че момчетата, които сега играят не са на ниво. Но и аз бих имал какво да дам на състава.

Слави Костов се намира в добра форма, но личи, че за него играта в националния тим все още е нещо ново, с което свиква.
- В чудесна форма е. Радвам се на всичко, което прави за Левски и в националния отбор. Дано този му период продължи максимално дълго.

Левски стои ли все още за Вас на дневен ред? Като вариант за трансфер?
- Всичко е възможно. Защо не? :bigok Отворен съм за разговори с грандовете.

Включително и с шампиона на България?
- Разбира се. Господин Домус и господин Карамандж много добре знаят на какво съм способен. Наясно са с класата и уменията ми.

Още повече, че в постройката на разградчани ще бъдете консуматор. :bigok Това, в което сте най-добър. :bigok :bigok Няма да е необходимо както сега - да се връщате и да печелите топки в средата на терена.
- Точно така. И в големите клубове, в които съм играл, съм доказвал, че съм на изключително високо ниво в зоната на 16-ия метър. Това е моето любимо амплоа, така да се каже. :sm_cigar Успешен съм в подобна роля.

Бихте ли паснал в тима на г-н Здравков? Както го прави един Кешеру, да речем?
- Да. Не по-зле от Кешеру бих се справял. На същото, ако не и на по-високо ниво. А пък и с г-н Здравков вече сме работили заедно. Той знае какво умея. Мухоловец е най-добрият отбор в България и се ползва с голямо уважение в чужбина. За всеки би било удоволствие да играе в такъв отбор.

Чест Ви прави, че въпреки богатата си кариера и визитка се върнахте у нас и помагате за развитието и усъвършенстването на футбола ни, със силните си изяви във Враца. :smt007 :bigok :smt007 :bigok :smt007 :bigok
- Това е много приятно усещане за мен. Винаги ще помагам с каквото мога. В българския футбол трябва да има повече опитни футболисти, които да внасят знанията и уменията си, за да се вдигне като цяло нивото. Нека имаме повече българско качество в родния ни футбол.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 21, 2018 2:29 pm 
Аватар

Това да не е като автоинтервюто на Бербатов в Паок - сам си задава въпроси, сам си отговаря :smt005

- Г-н Божинов, не мога да не ви попитам, обиден ли сте на европейските грандове? Те така и не ви дадоха шанс, може би прекалено очевидно бе налагането и бутането на Роналдо и Меси като двамата най-добри в света, а трети играч като Вас, който определено ги засенчваше на моменти, не влизаше в сметките? А и все пак сте българин, знаем как гледат на нас, не ни харесват и ни мачкат, защото сме малки и защото ги е страх?

- Вижте, не искам да се връщам към миналото, позитивен човек съм, така съм научен, но все пак остава една горчилка, някои неща правят лошо впечатление и от много хора съм разочарован. Няма да споменавам имена, вие ги знаете много добре.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 21, 2018 3:08 pm 
Аватар

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 21, 2018 7:48 pm 
Аватар

:smt005 :smt005

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Ное 22, 2018 8:40 am 
Аватар

Ерата "интервю" :bigok

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2981 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]