forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Ное 21, 2017 4:56 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2515 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 84  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Апр 07, 2017 8:25 am 
Аватар

Е то и аз със статистика говорих, има си статистика и за Бабатунде Ето'О. Значи според твоята логика, един добър футболист ще се представи по-добре в тандем с 10 некадърника в по-слабото първенство, вместо обратното, или не съм разбрал?

(москва)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 07, 2017 8:32 am 
Аватар

Най-обичам да се говори избирателно :bigok Кои са тия 10-те некадърника? Не знам кой път вече ще го кажа, ама Арс играеше в по-добрия отбор, с истински крила, плеймейкър, все неща, дето ги нямаме вече. Сравняваш трансферната сума, заплатата, статистиката и ти става ясно, че си платил n пъти в повече за 1 гол по-малко от негерата, дето слиза от дървото.

Толкова за твърдението, че с 500-600к евро си "оправяме атаката". Арс беше перфектен избор на хартия, сигурно и скаутите са го харесали по видеа и тн. Ама с това си и остана.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 07, 2017 8:38 am 
Аватар

Дейба тва "разкриване" след Левски:
Китай 29 / 13
Турция 52 / 17
Холандия 70 / 49...

Само в Унгария се е скатал. Пък ако извадя холандската статистика преди Левски, свят ще ни се завие от голове, че нещата са си трицифрени. :smt006 Е в Арс ли е проблемът или в Потна Преслава Лига, за чиито достойнства спрямо холандската Б-група ми беше репликата?

(москва)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 07, 2017 8:43 am 
Аватар

Ми извинявай, ама по-нагоре в темата 42/9 (с 202 минути в първите 12 мача и 30/9 тоя сезон) беше обявено за "неможаческа" статистика, така че нИ вЪриш :bigok
А в кой е проблемът - Тасевски, Калво, Райков и останалите му съотборници? Ние така може и Демба Нирен да оправдаем с лошото време, нивото на А група и закъсненията в градския транспорт :nigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 07, 2017 8:50 am 
Аватар

Bullseye написа:
Деиба тоя голмайстор, защо ли го разкриха и в Турция и Унгария? Там сигурно е играл срещу Реал Мадрид и нагоре

Ми срещу Реал не, само срещу Галатасарай, Фенербахче, Бешикташ... и пак е навързал двадесетина гола. :smt006

Пак те питам, ако не броим Каузата, верваш ли си, че нашата А-група е по-добра от холандската Б? Дейба, тая победа на "лъвовете на Перуци" верно давала крила... :bigok

(москва)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 07, 2017 8:56 am 
Аватар

Виждам, че избягваш въпросите, но както и да е :bigok Ясно е, че другите са му попречили да вкарва :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 07, 2017 9:11 am 
Аватар

Е аз първи отворих въпроса за ППЛ и Ерстедивизи, а ти типично по десебарски се хващаш за думата "некадърници", която даже не беше конкретно за нашите играчи, а събирателен образ на всички и всичко като ниво на тогавашната / сегашната ни А-група. :smt006 На въпроса "В Арс ли е проблемът?" също не съм видял отговор... :loser2

(москва)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 07, 2017 9:20 am 
Аватар

Еми аз от поне 10 поста насам твърдя, че в Арс беше проблемът (не в съотборниците, противниците, нивото на А група, терените, времето и тн, щото е логично тогава тука да изпъква, не обратното, налЕ), поддържайки тезата, че на хартия според скаутите беше идеален, ама на практика не, та явно проблемът с "чукча писател, не читател" си е твой, m8.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 07, 2017 9:27 am 

Тоя Демба Нирен как изтърва на празна врата в последната минута срещу свинете в есенния мач 2003 на Герена :ohmygod :ohmygod2

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 07, 2017 9:28 am 
Аватар

По вашата логика и Гарата е слаб нападател :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 07, 2017 9:30 am 
Аватар

Ами май има консенсус във форума по въпроса, че Гарата направи сезона на живота си при нас и надали ще успее да го доближи дори някога :lol:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 07, 2017 9:31 am 
Аватар

Дейба тоя "Проблем"...

409 / 199 тотал досега. :smt085 Човек ще вземе да си помисли, че тоя едва ли не във всеки втори мач вкарва, а. :loser2 Почти както и в Левски, между другото. Кофти, че е само "на хартия", а не в реалния живот като Самуел Адениджи. :strkstrk

(москва)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 07, 2017 9:38 am 

Арс положенията 1в1 си ги вкарваше без да си дава много зор,което при Бабата е доста трудно.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 07, 2017 9:39 am 
Аватар

Батка, мен ми се струва, че ти изобщо не си спомняш нищо от Арс :lol: Между другото, негерата де Карвальо на 32 (по паспорт) вкара 20 без усилия една година по-късно, нищо, че сигурно има още 50 гола в кариерата си общо :lol: На него кое му помогна дейба :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 07, 2017 9:48 am 
Аватар

Е то на теб ти се струва и, че в ППЛ се играе по-добър футбол от Ерстедивизи, и че Бабатунде ще стане по-добър нападател от Арс (или че направо си е), ама... налЕ. :loser2
409 / 199 and counting... "на хартия" де. :strkstrk

(москва)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 07, 2017 9:49 am 
Аватар

Ясно. Павката Дочев и роднини. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 07, 2017 9:51 am 
Аватар

Красиво, а и умно! :bigok

(москва)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 07, 2017 9:58 am 
Аватар

Да те цитирам ли за поканите за IQ тестове..... в интернет форум към други потребители :bigok Евала Азис, евала Брендо, а-у.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 07, 2017 10:13 am 
Аватар

Bullseye написа:
Да те цитирам ли за поканите за IQ тестове..... в интернет форум към други потребители :bigok Евала Азис, евала Брендо, а-у.

10 сутринта, а вече си почнал... :drunk Ама след такъв изборен резултат ви е простено. :bii_chorbata А за IQ тест съм като Лаута Арми: "КЪДЕ & КОГА???", особено към костовисти. :sm_cigar

(москва)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 07, 2017 10:40 am 
Аватар

Blue_Batka_Burgas написа:
Е то на теб ти се струва и, че в ППЛ се играе по-добър футбол от Ерстедивизи, и че Бабатунде ще стане по-добър нападател от Арс (или че направо си е), ама... налЕ. :loser2
409 / 199 and counting... "на хартия" де. :strkstrk

А ти колко мача от втора холандска дивизия си гледал. Нивото на защитата там е покъртително. Тунчев и Котев са като Малдини и Барези в сравнение със защитниците, които се подвизават там.
Ако не бъркам в момента там играе и някакъв роден некадърник, ама ми изкочи името му, което е красноречив факт колко е ниско нивото на бранителите там.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 07, 2017 11:06 am 
Аватар

Коце Маца написа:
А ти колко мача от втора холандска дивизия си гледал.

Поне 10 по стадионите, доста повече по ТВ. Да, беше преди 10+ години, но при тях нивото на клубния футбол е сравнителна константа. Та по тия времена Б-групата им пак беше малко по-добра от нашата А, която пък беше в пъти по-добра от днешната.

Гледал съм и Вуйчо Ваньо в Цволе, ама влезе резерва за 5 минути. В една контрола пък споменатите НАК Бреда тотално разпориха наЩе 3:0, и то с играчи като Топчо, Мечо, Коловати, Пелето, Чилика... Бяхме на летен лагер в хОйландията, 2003-та или 2004-та беше.

(москва)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 11, 2017 8:27 pm 
Аватар

Цитат:
Сръбският специалист Славиша Йоканович, който беше уволнен от Левски преди близо четири години, продължава да катери върховете в треньорската професия. Още следващия сезон той може да застане начело на отбор от най-силното първенство в света - английската Висша лига.

Според "Sky Sports", бившият ас на Партизан е получил предложение да поеме Уест Хем, като трябва да даде отговор до средата на май. В момента начело на "чуковете" е хърватинът Славен Билич, но през тази кампания те изпитват сериозни трудности под ръководството му.

Очаква се на Билич да му бъде посочена вратата след края на кампанията. И Йоканович е смятан за идеалната му алтернатива от босовете на лондонския клуб. Той ще получи оферта за 2-годишен договор.

Йока все още може да си извоюва място в Премиършип и с настоящия си отбор. В момента той е начело на Фулъм в Чемпиъншип, а "котиджърс" имат всички шансове да участват в плейофите за място в елита в края на май. Ако ги спечелят, квотата е тяхна.

Всъщност сърбинът вече веднъж извоюва правото да води отбор във Висшата лига, когато класира за там Уотфорд през 2015 г. Но тогава не получи шанса от ръководството да води "стършелите" на най-високото ниво на футбола в Англия, защото договорът му не беше подновен.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 11, 2017 8:43 pm 
Аватар

Ние надграждахме тогава. :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 11, 2017 10:27 pm 
Аватар

Тогава ли надградихме вуйчо Ваньо за Базил :bigok Базил също беше добър, но не може да стъпии на малкия пръст на Иван Цветков.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 11, 2017 10:29 pm 

bogarra написа:
Тогава ли надградихме вуйчо Ваньо за Базил :bigok Базил също беше добър, но не може да стъпии на малкия пръст на Иван Цветков.

Марсиньо за Вуйчо Ваньо

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 11, 2017 10:40 pm 
Аватар

Да имаш треньор като Йоканович и да го изгониш след само няколко месеца... И после се чудим защо и как... Ебати безумието, което властва в Левски от десет години насам.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 11, 2017 10:49 pm 

За него още ме е яд...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 11, 2017 11:41 pm 
Аватар

Славишата дойде след Митов, Цветков го разкарахме по желание (!) на Ил.Ил.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 12, 2017 12:36 am 
Аватар

Славиша дойде при заварено положение. Нямаше как с вълшебна пръчица да оправи всичко, още повече че вече бяха домъкнати Кевин Бру, Рамон Лопес, Цецо Генков и подобни, а Прохазка вече беше пратен под наем в Спартак Търнава, понеже Ники Митов беше решил, че не става за Левски. Реално Йоканович имаше думата само за привличането на Горан Блажевич, който както видяхме беше добър вратар.
Мен още ме е яд за махането на Йоканович. Дори Мъри като уволниха не съм бил толкова ядосан, както с Йоканович.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 12, 2017 7:28 am 

Иначе за сметка на некадърния Йоканович, доведоха доказания специалист Прашката

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2515 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 84  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]