forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Сеп 25, 2018 8:40 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2894 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 97  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Ное 30, 2017 12:53 pm 
Аватар

Присетих се за Гарата и пускам тази забавна снимка :strkstrk

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 08, 2017 9:59 pm 
Аватар

Цитат:
Амаду Сукуна няма да носи повече екипа на Черно море. Това разкри треньорът на „моряците“ Емануел Луканов след поражението на тима с 1:2 от Септември (София).

„Сукуна няма да продължи с отбора. Той знае, че не съм доволен от него. Доста изпуснати положения като за нападател. Има си и някаква логика, защото не направи подготовка, но не можа да се включи и в нашия колектив”, каза Луканов.

Разкриха го и там :loser2

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 08, 2017 10:32 pm 
Аватар

Вчера гледах как Рашид Тиберканин яде бой от Ал-Сад :bigok носейки екипа на Ал-Харитият (обаче им е голмайстор :shock: :? ) :bigok
По същото време Рене Михелич раздаваше не лоши пасове за Ченайн в същата лига, в която се разхожда и Барбуков :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 09, 2017 1:40 am 
Аватар

Интересни мачове гледаш, брато :D. Тиберканин не беше толкова лош играч, но бързо го разкрихме, дейба и фалафела.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 09, 2017 2:23 am 
Аватар

noncho написа:
//Малко извън темата

Това са си доста пари тук, средната годишна заплата е към 60-70млн донга. Като го видях това се сетих, защо не видях цени в местния Ролс-Ройс дилър - трябва им футболен отбор за да носи табелата.

А на мен никой не ми вярва, като кажа че съм станал милионерче и съм забегнал по топлите страни :strkstrk
Може би защото никой не си представя точно тази страна и валута...

Разкажи малко повече за Виетнам, ако искаш в туристическата тема.
Имам познат, който наското беше там и хареса страната доста. Каза че се развиват бързо и просперитета ди личи... естествено все още са доста далече, от това което на запад се разбира за развита страна, но все пак просперитет има.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 09, 2017 1:16 pm 

:bigok
Цитат:
Прелестна рускиня ще направи Жоаозиньо татко

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 10, 2017 6:33 am 

Zlostar_1111 написа:
Някой пак се е пробвал да пише на принципа "поне се пише нещо". Естествено тоя абсолютен некадърник Гном дори не е в групата. Само се изненадвам, че е във втория им отбор независимо дали са в 4та или по-долна дивизия във Франция.

Вече има 2 появявания като смяна за първия отбор при тренер като Раниери. Втория мач е навъртял 45 минути срещу Сент Етиен.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 9:08 pm 

Мехди Фалафелов :8) :o
https://www.facebook.com/atikerkonyaspo ... 506171378/

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 9:11 pm 
Аватар

Щеше много работа да ни свърши, деба фалафелата

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 9:13 pm 

И аз го харесвах, много добър играч за нашите стандарти...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 9:15 pm 
Аватар

Тъкмо се беше вписал в отбора и започваше да прави поредни добри мачове, ама се оказа пиче за едното дръване за ревера :roll:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 9:16 pm 
Аватар

Е, да гониш да си биеш най-добрият футболист, единственият който опитваше нещо в онзи мач... Сами сме си виновни за всичко! Още тогава го написах, че това е футболист за милиони.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 9:19 pm 
Аватар

Първо никой не го е бил и нямаше как някой да го бие. Второ, ако мислиш че тия един или двама дето слязоха на пистата са подбирали кой е играл добре и кой зле... Трето, все пак да не забравяме, че след второ 0:3 в рамките на месец, трябва да си наясно, че няма всички да са доволни. Като биеха и обираха овациите на публиката им беше готино, нали? Малко акъл трябва и малко ташаци, нищо повече.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 9:20 pm 
Аватар

Мислиш ли, че наркоманските нинЖи-фашаго-нацисти знаят кой е най-добрия играч на отбора и въобще се интересуват от отбора? :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 9:39 pm 
Аватар

Kryten написа:
Първо никой не го е бил и нямаше как някой да го бие. Второ, ако мислиш че тия един или двама дето слязоха на пистата са подбирали кой е играл добре и кой зле... Трето, все пак да не забравяме, че след второ 0:3 в рамките на месец, трябва да си наясно, че няма всички да са доволни. Като биеха и обираха овациите на публиката им беше готино, нали? Малко акъл трябва и малко ташаци, нищо повече.

Чужденец, даваш всичко от себе си и явно най-добрият играч в отбора, отива именно с ташаци при публиката и вместо да е единственият който да е "пощаден" от "справедливия народен гняв" бива бутан и псуван, докато други сегашни капитани и любители на почетни обиколки бягаха за N-ти път към тунела. За всичко сме си виновни НИЕ, blue heart каза най-добре защо...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 9:42 pm 
Аватар

Не оправдавам постъпката, но не може просто да се чупираш от отбора след като някой те е напсувал, че си паднал два пъти 0:3 от Микре :smt006

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 9:55 pm 
Аватар

Kryten написа:
Не оправдавам постъпката, но не може просто да се чупираш от отбора след като някой те е напсувал, че си паднал два пъти 0:3 от Микре :smt006

Е, да, другата причина е малоумни ръководители, които не са ти предложили договор по-рано. Комплексно от две такива топ изяви води до това, да изпуснем топ футболист в перфектна футболна възраст. Като сега за пореден път ще платим комисионна, за да се опитаме да намерим подобен.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 10:18 pm 
Аватар

И ще разтрогнем с него след 6 месеца, защото ще сме сменили треньора.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 10:39 pm 
Аватар

А сериозно ли си мислите,че си тръгна щото са го гонели да го бият на пистата? :bigok Просто дойде оферта от по-силно първенство,за много повече пари и беше съвсем нормално да приеме офертата.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 11:35 pm 
Аватар

Бурабията наистина беше много добър за нашите стандарти футбалер, ама докато не му се сметнат потенциалните асистенция за отбора, не смея да твърдя че е добър и играч за 5 млн евро :pastor

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 12, 2017 11:40 pm 
Аватар

viewtopic.php?f=24&t=14974&hilit=%D0%91%D1%83%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%B8%D1%8F&start=60

Както винаги има силни мнения :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 21, 2017 11:24 am 
Аватар

Цитат:
Изображение

- Ясене, наскоро си тръгна от китайския Хенан Жиани. Как се разделихте?
- По възможно най-коректния начин. Аз изпълних мисията си да спася тима от изпадане. Когато отидох в Хенан, отборът беше на 15-о място в опасната зона. Оставих го на 12-а позиция. Пожелавам им през новия сезон да се представят още по-добре и да вървят нагоре, защото го заслужават.

- Появиха се слухове, че шефовете на китайския клуб ти дължат пари?
- Не, няма такова нещо. Категоричен съм. Всичко е наред и сега очаквам нови предизвикателства.

- Има ли вероятност скоро да те видим отново на треньорската скамейка?
- Да. Има оферти и то не една или две. Но в момента с моя мениджър обсъждаме кой е най-добрият вариант.

- Закъде става въпрос?
- Отново за Китай. А и моето желание е такова - да продължа да работя там. Навсякъде, където съм бил треньор в най-многолюдната страна в света, съм давал от всичко от себе си и хората ме уважаваха. Не може да си представите колко е прекрасно, когато някой оценява труда ти. Отношението на феновете никога няма да ги забравя - това са спомени, които те топлят и те карат да се чувстваш щастлив.

- Да се върнем на родна земя. Коментарът ти за случващото се в Левски и по-специално за Делио Роси?
- Никога няма да кажа лоша дума за него, защото е доказан специалист. И то не къде да е, а в Италия. Знаеш ли - професията футболен треньор трябва да се уважава, а лошото е, че повече босове у нас не я ценят достатъчно. В България има много добри специалисти, но им е нужно време да се развиват и прогресират. Нужно е време и на Делио Роси. Звучи клиширано, но не може с магическа пръчка за един полусезон той да направи чудеса.

- Преди години ти беше треньор на Левски. Тогава напрежението в повече ли ти беше?
- Напрежение винаги и имало в големите ни отбори - както в Левски, така и в лит(*кс-етрополе. Именно обаче то ме направи по-силен. Пазя само хубави спомени от "Герена" и съм благодарен на всички, с които съм работил в клуба.

- Следиш ли събитията в пловдивския футбол и как ще коментираш ситуациите в Ботев и в Локо?
- Николай Киров и екипът му вършат страхотна работа. Много съм щастлив, че на него се отдаде тази възможност да възроди Ботев. Той и помощниците му го направиха през изтичащата 2017 година - Купа на България, Суперкупа, сега са отново на полуфинал, а в първенството не се представят никак лошо. А на Локомотив пожелавам един ден да се завърне там, където заслужава. Ситуацията на "Лаута" е малко по-различна, но всичко ще си дойде на мястото - убеден съм.

- Навремето феновете на Ботев реагираха по-остро, когато премина в големия градски съперник Локомотив?
- Аз съм професионалист и за мен важно беше да работя. Тогава в Локо попаднах на добър отбор и постигнахме стабилни резултати. Да, не е било приятно на феновете на Ботев, но трябваше да си храня семейството си. Извървял съм при "канарчетата" целия път от дете до влизането ми в казармата. Станах два пъти голмайстор, спечелих два бронзови медала, бил съм и треньор. Аз съм пловдивчанин и съм горд, че съм част от футболната история на града.

- Ще те върна през 1991 година. Тогова беше почти сигурен за лит(*кс-етрополе, но отиде в Левски. Какво се случи?
- Имах предварителен договор с лит(*кс-етрополе. В интерес на истината малко силово го бях подписал, макар че с Вальо Михов до днес сме приятели, уважавам и Аспарух Никодимов, който тогава водеше тима и много ме искаше на "Армията".

- Какво означава силово?
- Не, не. Не е имало багажници или нещо друго (смее се). Както и да е... След това обаче с мен се свърза Томас Лафчис. Предварителният договор с лит(*кс-етрополе нямаше юридическа стойност и в крайна сметка избрах "сините". Останах впечатлен от отношението на Лафчис - този човек ме превзе и изпълни всички мои условия. После обаче започна медийна атака по мой адрес. Бях подложен на огромен стрес. Но въпреки всичко останах твърд в решението си.

- Тогава ти беше най-големият талант на българския футбол. Но в Левски нещата не ти потръгнаха, защото те поставиха на непривичен пост - дефанзивен. А силата ти беше в по-предни позиции.
- Факт... Играх по-дефанзивно, но тогава никой не броеше асистенциите. А аз имах над 20. Въпреки това моето представяне не беше оценено добре и впоследствие реших да се върна в Ботев. Това си беше мое решение и го взех под ничие давление.

- Защо си тръгна тогава от Левски?
- Защото не се чувствах щастлив... Но, както вече споменах, после като треньор на "сините" станах по-силен и се калих. Именно на "Герена" се калих. А ако това качество ти липсва, трудно ще успееш в треньорския занаят.

:sm_cigar :sm_cigar :sm_cigar

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 26, 2017 2:16 pm 
Аватар

Изображение

:bigok :sm_cigar

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 26, 2017 2:17 pm 
Аватар

Джанини :D

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 27, 2017 3:12 pm 
Аватар

От интервюто на Костадинов в спиртал:
"- Преди да подпишеш с Макаби, имаше ли вероятност да облечеш екипа на друг чуждестранен тим. Тогава упорито се говореше за твой трансфер в Полша или Русия?
- Имах конкретни оферти от клуб от Втора Бундеслига, едни от водещите отбори в Португалия и Дания, два гранда от Кипър, две солидни предложения от Русия и други, но избрах Макаби Хайфа, защото отговаря на манталитета ми. Гранд в Израел с чудесни фенове, борещ се за трофей всеки сезон.
...
- Няма как да не те върна и на темата "Левски". Следиш ли какво се случва с тима от "Герена"? Не бяха ли малко обидни последните ти дни в клуба?
- Разбира се, че следя случващото се на "Герена". Там оставих парченце от себе си. От първия до последния ден бях много щастлив в Левски благодарение обичта на феновете, уважението на служителите в клуба и моите съотборници. Останах обиден единствено от некоректното поведение на двама души, но в никакъв случай от клуба."

Значи "гения" на Жадното и Боримиров е отказал по-добър договор на играч, дето е имал около 9-10 варианта и е национал на България... евала г-н "Съдбоносно решение" откажи двойното увеличение от 5 на 10 хил. лева и изпусни играч дето после може да му земеш 500 хиляди.
За награда г-н "Ми аз какво да направя" го оставиха в школата да я възражда... резултатите можете да видите в класирането на юношеските гарнитури скоро.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 27, 2017 3:16 pm 
Аватар

Това с Костадинов беше ебаси простотията. Не стига, че всичките ни български играчи са с меко казано спорни качества, ами направихме всичко възможно да изгоним точно Костадинов, който вече си се утвърди и в националния отбор, а цената му спокойно може да е и милион вече. Браво, Боре ! Браво, Жаден !

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 27, 2017 3:22 pm 
Аватар

Добро интервю на Жорката. Ама и той говори за някакви лица Х, както онзи ден Ники Михайлов и много други преди. Защо не говорят с имена?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 27, 2017 4:42 pm 
Аватар

Там е Пелето, не Боримиров.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 27, 2017 5:18 pm 
Аватар

Ето ви имена:

Русев си го назначи (с активнивнато съветване на Тотонев). А сега Тонев седи зад кражбата на Раковски.

Простички неща, за още по-простички хора. Пелето ни лиши от Костадинов, както "Буки" ще ни лиши от Пиргов и Панайотов.

Всичко се прави, само и само, Левски да е зависим от собственика си (а пък неговия бизнес е зависим от Боко).

Това е валидно за всички БГ отбори/чета.

Нещо неясно?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Яну 03, 2018 12:09 am 
Аватар

Защо все още гледаме футбол ?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2894 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 97  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]