forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Окт 20, 2018 4:00 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 5274 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 172, 173, 174, 175, 176
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Делио Роси
МнениеПубликувано на: Сря Юли 18, 2018 10:49 pm 
Аватар

Мен вчера... Рядко не спя заради подобни емоции, но миналата нощ беше тегава. Днес си ходя като сомнамбул и буден ме държат ебавките на чорбарските ми приятели...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 18, 2018 10:49 pm 
Аватар

Искам да представим Муслин утре и може да се обзаложим за мачовете с тирето и особено за тези със затворените отбори на Герена.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 18, 2018 10:50 pm 
Аватар

И аз искам да е той, ама знам ли...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 18, 2018 10:50 pm 
Аватар

Аре стига с тия глупости. Всеки от нас го боли. Т’ва, че сме на различни мнения за треньори и т.н. - ок, не може всички да сме мислим еднакво, ама да пишете такива неща, че някой левскар се молил да паднем или занапред ще се моли вече ми идва в повече.

Аз много исках Делио да успее, до преди няколко месеца и го подкрепях, не че много ме радваше, ами точно заради тва, че не искам да сменяме треньори през 2 месеца, ама...

серящия гъз с хуй да достигне!“

кур за слагачите

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 18, 2018 10:55 pm 
Аватар

Много интересно,защо в последните 12 години все треньора е виновен.Той треньора както видяхме и днес се сменя най-лесно.Само,че след всяка смяна в добрия случай,нещата остават на същото ниво.А често и по-зле.Не знам.Ясно е,че Роси трябваше да си тръгне,ама някак не очаквам нещата рЕзко да се подобрят.Това е лошото за Левски.

И спрете с тоя Муслин.Новият треньор ще е Янкович. :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 18, 2018 10:57 pm 
Аватар

Ми ако е Янкович, сменяме неподходящ треньор с още по-неподходящ такъв, но това си е мое мнение.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 18, 2018 10:58 pm 
Аватар

Ми ето затова говорят Дипломата и Ню ордъра.Но майната му,дано сърбина да успее.На 46 е,хем е млад,хем вече е с достатъчно опит.Успее ли той,ще успее и Левски.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 18, 2018 10:59 pm 
Аватар

Демек декември и той е "виидмо се"
А тъпаците от гонг от сега сигурно подготвят заглавия с "Играли смо добро"...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 18, 2018 11:08 pm 
Аватар

Я! На тоя темата още не е заключена!?
Лесно е да кажеш форца делио, но е трудно да го кажеш...

Бело белисимо
Пудресенто шмъркантно
В Италия ме учиха
Да чукам елегантно

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 18, 2018 11:31 pm 
Аватар

Водоноските повече ги е яд за ДелЮ, отколкото за загубата....
пп. до вчера и аз бях водоноска,ама пресъхнах,даеба.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 18, 2018 11:37 pm 
Аватар

Забравихте водата, #ВООДАТТТА :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 12:10 am 
Аватар

От свидетелите на Църквата на Дельо научих, че трявбаше явно да чакаме до декември, когато с него шяхме да запишем общо 1-2 победи и няколко хикса. Само такъв резил не е имало още дори и от физкултурници. Въобще нямаше да запишем по 5:0 от Тирето след като всички в съблекалнята го мразят и няма кой да ги вдигне.
Явно не разбирате, че като съблекалнята е на нож с него, абсолютно никой не може да бъде победен. Фактите говорят че Дельо e абсолютно на едно ниво със Жадното. Айде бие го с една точка повече (64 срещу 63 точки), но пък Жадния е инкасирал повече пари от ЛЕ. Извинявам се, по-велик е Роси. :ohmygod2
Всеки си има мнение, ама е потресаващо за мен, че интелигентни хора разсъждават така и си въобразяват че след великия Роси иде потоп. :shock:

Футболистите ни ще видите, че не са толкова слаби и това ще си проличи още от първите мачове, ако дойде нормален треньор. Единствено не им прави чест, че като най-долни курви ни предадоха в най-важния мач, за да може да се отърват от Нефелио.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 1:51 am 
Аватар

:smt005 :smt005 :smt005 Точките ми сравнява с жадното... Верея помниш ли? Мача с Хайдук тука, където по чист съсмет не си ни биха с 5-6 гола, тройките от тирето до полувремето и палене на свещи да не ни качат на 5-6 гола? Ама да, еднакви треньори са.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 2:24 am 
Аватар

Това го казах полусериозно, защото не може да се сравняват така треньори, но като постижения са едни и същи посерковци. И пак казвам Жадния все пак острани едни ентусиасти, а Дельо даже и това не можа, защото тотално изпусна юздите. А това ако-ако са си някакви тви филми. Фактите са си факти.

Затова и го слагам на аватар Наполеон Митов, за да дразня водоноските на Дебилио. :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 3:35 am 
Аватар

Говядото само с пряка реч не пише от съблекалнята.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 3:43 am 
Аватар

Не са сериозни сравнения между двамата - Митов е учител по физическо, Делио тотално осра съблекалнята, но още от първите мачове се видя разликата...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 3:53 am 
Аватар

Я пуснете клипчета от тия изпускания и осирания на съблекалнята. Толкова убедено ги говорите нещата, че няма начин да не сте се изкушили да снимате. Па сега като го няма вече, все тая.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 7:11 am 
Аватар

Вадууууууц!!! От Лихтенщайн!!!! Отпаднахме от аматьорски отбор с тоя дърт неадекватник, бе, хора! Т’ва толкова да сте зомбирани вече няма накъде!!! Наистина ми е трудно да повярвам, колко много сте се влюбили в тоя олигофрен!!! И тва вече ужасно зверски дразни!!! И вече не минават нещата “ама то тука никой няма, който да не му иска оставката, ама не е сега времето” и “това не е главния проблем Левски” и т.н. Просто сте му фенове и наистина искахте да остане, ама май само Геша и Блу харт си го казаха в прав текст, а другите не смеете. Иначе продължвайте да си говорите ироничното тип “айде, сега ще мачкаме”, няма проблеми. Ама пък ако бяхме останали с глупавия дъртак със сигурност щяхме да ги трепем. Най-големия срам и позор ни донесе Роси, но тук все още има хора, които съжаляват, че сме го махнали! Мазохисти!

Вадуц!!! ОТ ЛИХТЕНЩАЙН!!! 2-ра швейцарска!!!!!

серящия гъз с хуй да достигне!“

кур за слагачите

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 8:10 am 

ДипломатО написа:
Я пуснете клипчета от тия изпускания и осирания на съблекалнята. Толкова убедено ги говорите нещата, че няма начин да не сте се изкушили да снимате. Па сега като го няма вече, все тая.

На доста места по медиите се пишеше, че има проблем между футболисти и треньор. Сега ще кажеш, че цялата медийна машина работи против Левски сигурно, но и тука като е ставало дума за това никой от тези, които имат някаква информация от "кухнята" не е отричал за подобно нещо. А и наблюдавайки Роси последната година, то не е очудващо, ако играчите и треньора не са се разбирали.

В крайна сметка - все тая, защото Роси е в миналото. Не разбирам всички тези спорове, които се вихрят. Както написах и в другата тема - радващо е, че за заместници не се споменават Митов, Кокала или Вуцов примерно, а се говори за по-сериозни треньори уж.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 8:12 am 
Аватар

Надявам се след като го изгониха, обаче и отпаднаха от ЛЕ, сега да се надъхат и да вземат първенството без загуба. Обаче май пак ще играят като флегми или ще напуснат кораба?
Да направят една анкета в съблекалнята кой треньор искат и да ставаме шампиони

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 8:16 am 

Много ми се щеше да задържим треньор за година и повече време без да го сменяме за да се стабилизира клуба и отбора и да избегнем всички тези промени през 4-ри месеца,но които се нагледахме.Роси има треньорски качества.Спряхме да поставяме играчи на непривични постове и да се чудим защо се провалят.Играчи като Горанов и Панайотов,за които форума се питаше защо ще играят в Левски се оказаха съвсем сносни играчи не без помощта на Роси.Защитата ни беше добра и сработена.Не знам доколко е заслугата му за взимането на Тиам и Паулиньо,но ако има такава ще му пиша и това към графата успехи.
Минусите в един момент обаче натежаха доста.Неумението да комуникираш май беше най-големият проблем оттам нямаше начин атмосферата в съблекалнята да не стане кофти.Упорството му да търпи,човек с лабилна психика и с множество направени грешки.Това надменно поведение което демонстрираше в последно време беше дразнещо.Махането на Панайотов за сметка на Белмонд.
След мача във вторник и този позор няма да липсва на никой включително и на мен,но отново да се заблуждаваме,че само треньора е проблема значи всичко ще си продължи по старому. Не намирането на стд ще продължи да се сериозен проблем особено,ако треньорите които ще взимаме занапред не са мениджъри не са ала Аврам Грант.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 8:36 am 
Аватар

Айде заключвайте я тая тема или я местете от раздела :smt006 Делио се опита, не се получи. Благодаря и успех :levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 8:46 am 

strave написа:
...Спряхме да поставяме играчи на непривични постове и да се чудим защо се провалят....

За мен това бе основен проблем на Роси , мъчеше играчите на непривични за тях постове , от там и никаква увереност и настроение в играта.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 9:36 am 
Аватар

JustDoIt написа:
ДипломатО написа:

На доста места по медиите се пишеше, че има проблем между футболисти и треньор. Сега ще кажеш, че цялата медийна машина работи против Левски сигурно, но и тука като е ставало дума за това никой от тези, които имат някаква информация от "кухнята" не е отричал за подобно нещо. А и наблюдавайки Роси последната година, то не е очудващо, ако играчите и треньора не са се разбирали.

В крайна сметка - все тая, защото Роси е в миналото. Не разбирам всички тези спорове, които се вихрят. Както написах и в другата тема - радващо е, че за заместници не се споменават Митов, Кокала или Вуцов примерно, а се говори за по-сериозни треньори уж.
Говори се във форума. Какво се говри вканцелрията на Тодорини кукли никой не знае.
Престанете с тва от кухнята, че вече е смешно. Ква кухня? Гонгаджийската ли?

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 5274 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 172, 173, 174, 175, 176

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]