forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Дек 13, 2018 1:44 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 474 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 3:50 pm 
Аватар

Цецко, ти там ли беше когато талянското менте го каза? Защото пред медиите каза нещо друго. Знам, че на жабара не може да се вярва, а Спас и усмивката никога не са лъгали, но все пак.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 3:52 pm 
Аватар

Помня какво каза на първата пресконференция в началото на подготовката. И понеже Баялцалиев не го преведе добре специално ви писах тук с точния смисъл на думите му. (в темата на Роси беше май). Че е тъжно, когато напускат сърцати играчи, но за да върви "Левски" напред трябват по-класни и е естествен процес. По деликатен начин каза, че няма нужда от тях.

Последна промяна tzvetan_22 на Чет Юли 19, 2018 3:54 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 3:53 pm 
Аватар

New Order написа:
Цецко, ти там ли беше когато талянското менте го каза? Защото пред медиите каза нещо друго. Знам, че на жабара не може да се вярва, а Спас и усмивката никога не са лъгали, но все пак.

Точно, ама някой пускат цитати от жълти вестници и свободни съчинения бол, а видео с пресконференцията на Роси явно никой не е гледал. Ментето си го каза в прав текст, че съжалява и за двамата, но са му обещали по-добри на тяхно място. Както и да е това само показва колко е сбъркана работата.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 3:56 pm 
Аватар

Зимаха му играчите брадя, спънаха го, поскан салза. :cry: :cry:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 4:19 pm 
Аватар

tzvetan_22 написа:
Помня какво каза на първата пресконференция в началото на подготовката. И понеже Баялцалиев не го преведе добре специално ви писах тук с точния смисъл на думите му. (в темата на Роси беше май). Че е тъжно, когато напускат сърцати играчи, но за да върви "Левски" напред трябват по-класни и е естествен процес. По деликатен начин каза, че няма нужда от тях.
Точните думи бяха "аз много съжалявам, че ни напускат сърцати играчи, НО ИМАМ УВЕРЕНИЕТО, ЧЕ ТЕ ЩЕ БЪДАТ ЗАМЕНЕНИ ОТ ПО-ДОБРИ"...

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 5:26 pm 
Аватар

Не е вярно! Ти не знаеш Италиански! Ментето ги гони, защото е темерут! Обаче всички пропускат факта, че именно Прохаска каза, че не е сигурен, че ръководството го иска достатъчно силно!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 7:24 pm 
Аватар

Wildkid написа:
tzvetan_22 написа:
Точните думи бяха "аз много съжалявам, че ни напускат сърцати играчи, НО ИМАМ УВЕРЕНИЕТО, ЧЕ ТЕ ЩЕ БЪДАТ ЗАМЕНЕНИ ОТ ПО-ДОБРИ"...

Еееееееех дееееба, как се издребнява тука. :smt012 Дали го е казал? Хайде да видим. Ето ти го написано точно това, което казва. В едно училище сме учили. Кажи ми кое точно означава "имам уверението, че", че така си го bold-нал.

"Al posto di questi ragazzi, arriveranno giocatori molto più bravi, avendo rispetto a tutto quello che hanno dato questi ragazzi. Nessuno é insostituibile siamo tutti sostituibili. E' chiaro che nello stesso momento arivasse (deve arrivare) uno migliore di Prohazka o Panayotov se no, non riesci ad andare avanti."

превод:

"На мястото на тези момчета ще дойдат много по добри играчи, имайки респект към това, което са направили тези момчета. Никой не е незаменим, всички са заменими. Ясно е, в този момент дойде(трябва да дойде) някой по-добър от Прохазка и Панайотов, в против случай няма да се върви напред."

Много важен е моментът, който съм подчертал, защото първоначално казва arrivasse, което е минало време на идва, но се поправя на "deve arrivare", което е "трябва да дойде". Прави го почти сигурно, имайки предвид Мариани, който явно е договорен и идва ден по-късно.

Дерипаска, ако може да го преведе по-добре.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 7:53 pm 
Аватар

Ми и така да е, не виждам и дума, с която казва, че не ги иска...Но както и да е, знам, че за теб Роси е виновен за всичко, включително за изгонени, дошли, не дошли, и още куп неща. Не виждам що го обсъждаме, като вече го няма. Сега вече няма да гоним никого, няма да има и пречки. Ето, Панайотов може да се върне още утре.

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 7:58 pm 
Аватар

И това е congiuntivo

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 10:26 pm 

Сигурно зависи от това коя позиция защитаваш, ама на мен ми изглежда точно обратното - според вас за всичко лошо е виновно ръководството и никога Роси. Опитвам се, опитвам се, ама така и не успявам да разбера каква според вас може да е причината Роси да каже, че иска Панайотов, но ръководството да не го задържи?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 10:40 pm 

Щото имаме и един френски педал дето е с договор. И 2мата щяха да са резерви и единият ставаше ненужен. От спортно-техническа гледна точка (Роси) махаш по слабия, от финансова (Спас) тоя с изтичащ договор.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 11:01 pm 

https://www.vbox7.com/play:a8ffd48739 - 4:50

в прав текст на български си казва ,спортно-техническа преценка дошла от треньора и после дискутирана с ръководството....обаче да,вярно,лъжец заедно със Спас ,лъжат,мажат да се отърват от голямо финансово бреме,мижавата заплата на Панайотов

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 11:05 pm 

А тоя педал знаеш ли кой го докара миналата есен? Същия Роси! Момчето във Франция играеше отлично като деф.халф, явно тук или не му се играе или Роси и на него му е разказал играта. Как пък от всички играчи само при Горанов и Цветкович имаше прогрес и треньора не е виновен? Аз съм сигурен, че на Роси възможностите са колкото и на италианеца, който водеше Нафтекс през 2000г. - Салваторе Полверино. Да повечето не го помните, защото толкова се интересувате от футбол. За сметка на това се бъзикахте с един от най-добрите треньори в Европа и се радвахте, че Мъри, Херо и Пелето го прокудиха от Левски.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 11:27 pm 

jdt написа:
https://www.vbox7.com/play:a8ffd48739 - 4:50

в прав текст на български си казва ,спортно-техническа преценка дошла от треньора и после дискутирана с ръководството....обаче да,вярно,лъжец заедно със Спас ,лъжат,мажат да се отърват от голямо финансово бреме,мижавата заплата на Панайотов

Написах, че единият е ненужен. Само от чисто финансова гледна точка кой махаш - тоя с изтичащ договор или тоя дето трябва да плащаш неустойки?
garry.rodriguez написа:
А тоя педал знаеш ли кой го докара миналата есен? Същия Роси! Момчето във Франция играеше отлично като деф.халф, явно тук или не му се играе или Роси и на него му е разказал играта. Как пък от всички играчи само при Горанов и Цветкович имаше прогрес и треньора не е виновен? Аз съм сигурен, че на Роси възможностите са колкото и на италианеца, който водеше Нафтекс през 2000г. - Салваторе Полверино. Да повечето не го помните, защото толкова се интересувате от футбол. За сметка на това се бъзикахте с един от най-добрите треньори в Европа и се радвахте, че Мъри, Херо и Пелето го прокудиха от Левски.

:smt005 :smt005 :smt005
Сигурен съм, че си му изгледал всичките 432мин за Дижон за цял сезон във всички турнири. От тях няма начин как човек да не заключи, че е играл "отлично във Франция". Деба тоя Роси как го прееба да дойде в България. Хем го доведе, хем не го слагаше в групата и му прецака формата, брей, брей...
Генарализацията в края вече е един път. Сигурен съм, че ме познаваш или поне ми следиш "творчеството" във форума, за да си и там толкова категоричен. Браво!!! :ls-cup

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 11:52 pm 

Zlostar_1111 написа:
Щото имаме и един френски педал дето е с договор. И 2мата щяха да са резерви и единият ставаше ненужен. От спортно-техническа гледна точка (Роси) махаш по слабия, от финансова (Спас) тоя с изтичащ договор.

Е що да става ненужен при положение че вече си махнал един с изтичащ договор (Прохазка) и един с договор (Рошу), а на тяхно място е дошъл само Мариани. Не можеш да ме убедиш, че заплатата на Панайотов е тежала много на клуба и затова Спас е настоял да го махнем. Без да съм слушал ничии разговори, единствената логична възможност за мен е Роси да е казал, че няма да разчита на Панайотов и поради това да не му е подновен договорът.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 12:29 am 

Само като бройка - Гомес, Тиам, Белмонт, Нашименто, Рошу, Прохазка, Панайотов, Вутов или 8 човека за 3 позиции - дисбаланс. Най-ясно си личи като за Белмонт и Рошу няма място в групата, а и 2мата са чужденци с високи заплати + за единият и трансферна сума. Какво правиш? Продължават да стоят извън групата и им плащаш високите заплати или им плащаш неустойки и ги гониш? Ако и 2та варианта не те кефят, то трябва да влязат в групата от 18, а някои трябва да изпаднат от там. Кои? Тия 2мата с изтичащи договори :smt115

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 12:42 am 
Аватар

Прохазка има 3 мача в Левски като халф, не знам какво прави в този списък. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 12:45 am 

Zlostar_1111 написа:
Само като бройка - Гомес, Тиам, Белмонт, Нашименто, Рошу, Прохазка, Панайотов, Вутов или 8 човека за 3 позиции - дисбаланс. Най-ясно си личи като за Белмонт и Рошу няма място в групата, а и 2мата са чужденци с високи заплати + за единият и трансферна сума. Какво правиш? Продължават да стоят извън групата и им плащаш високите заплати или им плащаш неустойки и ги гониш? Ако и 2та варианта не те кефят, то трябва да влязат в групата от 18, а някои трябва да изпаднат от там. Кои? Тия 2мата с изтичащи договори :smt115

Е не е баш така - първо че точно единият чужденец с висока заплата, при това тоя за който си платил трансферна сума, беше изгонен. Второ че Прохазка и Вутов също ги няма. И така от 8 човека за 3 позиции останаха 5, т.е. по-малко от двама на пост. И при това положение за какво ти е да махнеш и тоя с най-ниската заплата и да останеш съвсем без хора?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 12:46 am 
Аватар

Е, добавяш и Мариани и като бройка сме ОК.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 12:48 am 

Е как ще сме ок, с махането на Панайотов и добавянето на Мариани пак остават 5 за 3 позиции. Ако не махнеш Панайотов и добавиш Мариани сме ок, ама така не.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 12:49 am 
Аватар

Нали и Юруков е част от първия отбор :bigok. Надградихме мощно, заеби !

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 1:03 am 

spurs написа:
Zlostar_1111 написа:

Е не е баш така - първо че точно единият чужденец с висока заплата, при това тоя за който си платил трансферна сума, беше изгонен. Второ че Прохазка и Вутов също ги няма. И така от 8 човека за 3 позиции останаха 5, т.е. по-малко от двама на пост. И при това положение за какво ти е да махнеш и тоя с най-ниската заплата и да останеш съвсем без хора?

Говорим за причината за напускането на Панайотов. Това са халфовете по него време. Рошу, Вутов, Мариани са постфактум.
celeronhater написа:
Нали и Юруков е част от първия отбор :bigok. Надградихме мощно, заеби !

Кво не те кефи точно в Юруков?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 1:16 am 
Аватар

Wildkid написа:
И това е congiuntivo

Congiuntivo imperfetto е. Конструкцията щеше да е в минало време, ако беше продължил.

За последен път пиша. Безкрайно много исках да се получи с Роси, wildkid. Запалих се по Лацио точно, когато той беше треньор. Тогава футболисти станаха Пандев, Сарате, Бехрами, Лихтщаймер, Коларов, Муслера, а дори идиоти като Маури и Фоджа стигнаха до националния отбор.

Искаше ми се това да стане и тук. Със сигурност има проблеми навсякъде в нашия клуб, но след трагичния сезон и слабата игра, след проблемите в съблекалнята и невъзможността му да създаде колвктив бяхме ОБРЕЧЕНИ спортно-технически. Трябваше да си тръгне или той или всички футболисти...

Тъжмо ми е, че не успя. 1 седмица не спах след купата. Сега не знам колко време ще мине, но тази агония трябвашв да приключи.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 7:16 am 
Аватар

За 25-ти път сигурно казвам, че трябваше да си тръгне. Но че това няма да ни реши проблемите, които изначално се коренят другаде. И му се приписаха куп неща, за които няма как да е виновен. И това ще проличи, когато и следващия, който и да е той, хапне същата хурка...

А мен лично ми е през кура за Лацио, и че тоя им е бил треньор на тях.

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 474 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]