forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 20, 2024 3:06 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 378 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 7:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
СЗ_Фен, наистина, абсолютно прав си, много съжалявам и се надявам да не бъде разбран погрешно. Имах предвид точно анадолския тип коитус.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 7:47 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15137
Седем:Едно написа:
СЗ_Фен, наистина, абсолютно прав си, много съжалявам и се надявам да не бъде разбран погрешно. Имах предвид точно анадолския тип коитус.

Прецизността в изказването е истинска благодетел и не трябва да бъде омаловажавана.
Ще използвам собствения си опит за пример.
Преди около 5 минути, в темата за "измъчените господа от Симитли" предоставих безвъмездно на техните представители един "отруден член с произход от Централна България". Ето, това е кратко, точно и ясно описание отговарящо на нормите за добро възпитание.
Любезно се надявам моят пример да бъде възприет и последван от нашите съфорумници.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 7:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5976
Местоположение: София, Герена
Аз любезно приканвам всички индивиди със синя кръв да бъдат на Герена,с анализи,без анализи...с някакви подобия на тактическа мисъл или Костов на квадрат-нека нахлуят.
Благодаря за вниманието.


Последна промяна Лабрадор на Пон Апр 09, 2012 7:53 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 9:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 03, 2011 7:56 pm
Мнения: 362
Местоположение: Лондон
Лабрадор написа:
Аз любезно приканвам всички индивиди със синя кръв да бъдат на Герена,с анализи,без анализи...с някакви подобия на тактическа мисъл или Костов на квадрат-нека нахлуят.
Благодаря за вниманието.

:smt023 :lsfc1

_________________
НИТО КАПКА СТРАХ,НИТО КРАЧКА НАЗАД !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 9:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 11:47 am
Мнения: 3724
Местоположение: Ловеч
Няма да бием - 100%! То просто няма свястна атака, те се мъчат да влязат с топката във вратата, няма никаква изненада, а статичните положения ги нямат за нищо...

_________________
Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 11:26 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
За първи път, не знам какво да напиша, но ще бъда сериозен за разлика от всички до сега! Предстои ни мач за лига Европа, според мен с най-обиграния, най-правилно подредения от най-добрия БГ-треньор, отбор на ГЕРЕНА! Ако играем, както досега, шанса ни да спечелим е 10%! Все пак имаме предимства пред този нов отбор, а те са: Страхотна публика, традиции и история! Не знам дали е малко или много, но ще заложа на моя оптимизъм. Ще победим с 3-2 и ще тръгнем нагоре! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 11:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 9:31 pm
Мнения: 1213
БиемЕ и участваме в нехомосапиенски контакт от близкоизточен тип с представителите на морската фауна. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 11:39 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Кой ще вкара головете не знам, ти знаеш ли? :smt017 Никога не съм залагал, но ми подскажи за да направим пачка! :bigok :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 11:47 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24038
Ivan63 написа:
Иначе не е лоша идеята да вземем да си облечеме някакви официални парцалки,на мачО с костюми,с вратовръзки,дебела работа :lol:

Здравейте Иван,
Приветствам Вашата инициатива. Всъщност от известно време аз неотменимо съм възприел тази практика, поради което на предпоследната среща на любимия ни "Левски" от Виктория А група, срещу втория във временното класиране тим на "Лудогорец" Разград, някои любители на футбола около стадиона помислиха, че съм дежурния делегат, други решиха, че съм представител на Министерство на вътрешните работи, а трета по-малка част се скриха в храстите, защото им заприличах на събирач на лоши вземания.
С нетърпение очаквам Вашата идея да се популяризира.
Пожелавам Ви приятна вечер, успех и дръзновение!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 11:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Здравейте Омраз,
Аз ви видях на въпросния мач и смятам, че вашето облекло трябва стане задължително и хора, облечени различно, да не бъдат допускани да посещават спортни мероприятия. Особено такива с анцузи или ПолитологЗеро. Желая ви спорна и приятна нощ, легнете си рано, за да може утре да сте свеж и да продължите да добавяте стойност за обществото.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 11:56 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24038
Благодаря Ви за топлите думи Седем:едно!
Аз също Ви пожелавам приятна почивка и нека всемогъщият Бог на сънищата Морфей да спусне нежната си пелена над Вас в тази тиха, спокойна и леко мразовита априлска нощ.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 10, 2012 12:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Разкошно е когато има такива господа,които не изневеряват на стила си,дори и отивайки на спортно съзтезание,между отбори с прекрасно качество на екипите.Затова и ние,като истински любители на играта,наречена Цар Футбол,не бива да изневеряваме на себе си и ще е чудесно да се насладиме на спектаклите поднасяни ни през цялата година от атлетичните тела,облечени в сини екипи,като намерим най-елегантните костюми в гардеробите си,а дамите свойте най-прекрасни вечерни тоалети.Нека да бъдем в тон с майсторите на балета,изявяващи се на зеления подиум.И да бъдем официални на всички мачове,с едно изключение,на мача с артистите от народната армия,все пак да си облечем сините спортни дрехи,защото свиня от стил не разбира,не заслужават

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 10, 2012 12:12 am 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5534
ино на ино, чуйек :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 10, 2012 12:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 4:09 pm
Мнения: 7131
Местоположение: Schönes Dorf, Blau Sofia
Скъпи почитатели на класическата музика, особено г-н Седем (7):Едно(1) в ролята на оперен специалист :smt023
Предлагам за музикален фон на бъдещото мероприятие, да бъде следният балет от великия руски композитор Пьотр Илич Чайковски: http://www.youtube.com/watch?v=SUAcfKcy ... re=related
Така индивидите на зелената игрова площ ще могат да демонстрират истинския си талант в правилното изкуство, а именно балетното такова.
Благодаря за вниманието

_________________
КУР ЗА ЛЯТОТО, ЗИМА ИЛИ СМЪРТ!
Изображение
ignore: sin


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 10, 2012 12:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Уважаеми господа,дали да не счупим крачетата на всеки балетист,който се изявява бездарно :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 10, 2012 12:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Другарки и другари...аз си лягам, защото рано днес ще пътувам....и тъй като нямах възможност по рано да ви поздравя........с Новым Годом..... :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 10, 2012 12:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49197
Местоположение: ШОПландия
Ivan63 написа:
Уважаеми господа,дали да не счупим крачетата на всеки балетист,който се изявява бездарно :lol:

Или ако случайно на някои са им останали - рязане на тестикуляри също е едно резонно решение.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 10, 2012 12:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 4:16 pm
Мнения: 326
Местоположение: Haskovo
Здравейте и от мен всички Вие, обичащи Левски!

Не футболната игра, надпреварата, спектакъла,балета, балерините и пр., а просто Левски. Ако обичахме футбола и спектаклите в последните мачове нямаше да има жив човек на стадина. Ние обичаме Левски. И точно в този ден и час ще бъда под "светлините на Герена". И ще подкрепя идеята на доаиена на форума и ще си остана по работно облекло, а вратовръзката ще подбера в синята гама, ако позволите.

И тъй като от мача с многоуважаваните от мен настоящи щампиони не съм бил на стадиона, а появя ли се там бием и след мача с представителите на най-многолюдната нация в света в своето разочарование, взех нетърпящото отлагане решение, да посетя сблъсъка с Херо и възпитаницине му. В тази връзка прогнозирам разгромно 1:0, с три греди и уникални спасявания на капитана, а любимия на всички ни №55 в 94мин, след убийствен шпагат и сблъсък с противников футболист, къса кръстни връзки и пропуска и следващия сезон.
Данчо, смирено моля за прошка...

_________________
Aut inveniam viam, aut faciam!
Седем:Едно написа:
От Хасково ли си или просто говориш и пишеш като Мъри? :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 10, 2012 1:22 am 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 28, 2006 8:01 pm
Мнения: 2139
Канцерогенът полезен ли е :smt017

_________________
Левски


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 10, 2012 8:53 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8739
Народните мъдреци са го казали отдавна:
Боят изгражда! Той не да разгражда, той изгражда! http://youtu.be/ZDHl4UmpHps?t=2m22s


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 10, 2012 9:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3681
Задължителен лагер за отбора, кино, кръчма, стриптийз бар, бардак. Има нужда от сплотяване на отбора, а не от безсмислени наказания.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 10, 2012 11:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 20, 2010 3:04 pm
Мнения: 261
Много труден мач ни чака. Черноморец има добри футболисти, уникален треньор и върви добре в първенството. Очаквам загуба, но дано не съм прав.

_________________
Една любов, но без предел, една борба със свята цел... ЛЕВСКИ СОФИЯ ♥


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 10, 2012 2:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49197
Местоположение: ШОПландия
Vincenzo написа:
Задължителен лагер за отбора, кино, кръчма, стриптийз бар, бардак. Има нужда от сплотяване на отбора, а не от безсмислени наказания.

АКо насерат и този мач - концлагер. :bigok

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 10, 2012 2:33 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15137
Искам да поздравя всички с настъпването на новокаледонийската нова година!

Радвам се, че ви намирам в добро здраве и състояние на духа.

Относно предстоящото спортно събитие срещу отбора на втория по големина черноморски град, мога да кажа само, че ако господата със сини екипи за пореден път изневерят на славното си минало, би трябвало да получат по един безплатен урок по анатомия и физиология на човешкото тяло.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 10, 2012 2:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Не разбирам каква е тази безгранична злоба, която се е насъбрала в част от привържениците на любимия ни клуб - привърженици, смея да твърдя, известни като най-спокойната и толерантна агитка по българските храмове на футболната игра (известни още като - стадионите)! Наистина недоумявам какво може да предизвика едни иначе спокойни и културни хора към откровен зов за насилие спрямо състезателите от любимия ни отбор! В този момент момчетата имат нужда само и единствено от берзеревна подкрепа! Нека простим някои дребни грешки, които им се случва да правят - да не забравяме, че и те са хора като всички нас, и тях най-много ги боли от откъслечните неудачи, които сполетяха отбора през този полусезон на родната А-професионална футболна група. Нека се съберем на стадиона и изразим подкрепата си (разбира се - само и единствено с културни и толерантни действия и средства) и нека победи по-добрият тим! А ако това се окаже съставът, дошъл ни на гости от приказния черноморски град Бургас, след мача да ги аплодираме и изпратим подобаващо, както и да благодарим на момчетата в сини футболни екипи за положените усилия и да им пожелаем успех в следващия футболен сблъсък!

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 10, 2012 2:49 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15137
Wildkid написа:
Не разбирам каква е тази безгранична злоба, която се е насъбрала в част от привържениците на любимия ни клуб - привърженици, смея да твърдя, известни като най-спокойната и толерантна агитка по българските храмове на футболната игра (известни още като - стадионите)! Наистина недоумявам какво може да предизвика едни иначе спокойни и културни хора към откровен зов за насилие спрямо състезателите от любимия ни отбор! В този момент момчетата имат нужда само и единствено от берзеревна подкрепа! Нека простим някои дребни грешки, които им се случва да правят - да не забравяме, че и те са хора като всички нас, и тях най-много ги боли от откъслечните неудачи, които сполетяха отбора през този полусезон на родната А-професионална футболна група. Нека се съберем на стадиона и изразим подкрепата си (разбира се - само и единствено с културни и толерантни действия и средства) и нека победи по-добрият тим! А ако това се окаже съставът, дошъл ни на гости от приказния черноморски град Бургас, след мача да ги аплодираме и изпратим подобаващо, както и да благодарим на момчетата в сини футболни екипи за положените усилия и да им пожелаем успех в следващия футболен сблъсък!

Приемам изцяло за своя сметка негативите от това мое изказване нарушаващо всякакви норми за добро възпитание.
За съжаление, проявената от мен невъздържаност направи така, че да остана неразбран.
В реалност, всяка моя дума беше породена от желание и порив за увеличаване познанията по естествените науки на нашите футболисти.
Скромен труженик като мен дава всичко за науката.
Горчиво моля за извинение.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 10, 2012 2:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Ебал съм им майката на наште играчи - тоя мач падаме, както и в Пловдив падаме. Но не ми дреме особено, остана само дербито!

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 10, 2012 3:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Този господин над мен някакви неприлични неща ли говори относно всеобичаните момИчета със сини фланелки? Не е ли редно да се помисли на съвещание на хората с по-особени права в този форум какви превъзпитателни мерки да се използват относно господина?
Иначе за очакваното с нетърпение и огромно вълнение, от цялото синьо общество в България, футболно представление идната седмица, бих желал да споделя, че очаквам гостуващите момчета да вземат това, за което ще прекосят южна България надлъж с автобус ...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 10, 2012 6:11 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 7042
х2 колкото и да е жалко това са ни възможностите :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 10, 2012 6:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11771
Така е по-добре. 9 часа е прекалено късно. Дано има повече хора на стадиона :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 378 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com