forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 8:58 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 378 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Апр 18, 2012 11:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Suum cuique написа:
дай репортаж в тубата

нема да е сега 100%

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 18, 2012 11:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26696
Ако не друго поне си мисля, че днес имаше желание в играта на отбора.. Като цяло мача на мен ми хареса, единствено мога да отбележа, че един чичак в А не спря да псува цял мач Херо, нашите на терена, Млечния път, Вселената и т.н. еби му майката :ohmygod2

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 18, 2012 11:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Kryten написа:
Suum cuique написа:
дай репортаж в тубата

нема да е сега 100%

Чекаш Дузпеси да вкара, ама не би :loser2

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 18, 2012 11:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Пет ли станаха мачовете без победа.Костов и Павел Дочев треньори на Барса и Реал и ще можем и европейски колоси да громим

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2012 12:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Croopev написа:
Eric Cartman написа:
Най-лошото последните 2 години не е, че е чупим всякакви анти -рекорди на терена, ами че чупим и всякакви анти-рекорди като посещаемост. :oops:



Еми, да беше дошъл бе, шампионска лига :smt006 Не ме интересува, ако ще и в Сибир да си. Като не си бил, не говориш за посещаемост :smt002


При тая серия от мачове няма отбор в България, който да събере повече, лично мнение :smt006 Откъм час и атмосферни условия...това което беше тая вечер си е направо като препълнен Уембли за нашите нрави и страна - да не правя сравнение с розовите как щеха да са 8 човека, ако бяха в нашето положение. Мен винаги ми е било любимо точно като сме най-зле и познавам поне едно 50% от хората около мен да ходя :bigok

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2012 12:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
Най-важното за отбора е да се задържи Калво. Колкото и да гледам, не виждам никой друг, който да може да прави нещата, които той може - добър удар отдалеч, добро центриране, добра игра 1 на 1, умаря се сравнително късно (някъде към 80-та минута, а не като останалите още на полувремето), и може би най-важното - абсолютно перде и с огромно самочувствие. Мисля си, че ако го задържим, започнем да градим отбора около него и му дадем пълната свобода да прави каквото си иска по терена спокойно може да мислим за титлата догодина. Не че в негово лице си имаме нашия Лео Меси, но наистина на фона на останалите играчи прекалено много изпъква с индивидуалната си класа.
Мачовете няма какво да се коментират - до края на първенството имаме още 1 мач, останалите ще ги играем за здраве, като евентуално някои играчи ще се борят за мястото си в Левски, а други тотално ще си го изгубят (Гаджев, Тасевски и Грийн уж вече си го изгубиха). До края на първенството по-умно нещо от избистряне на новите лидери, и тези около които ще се върти догодина отбора не виждам какво може да се направи.
Да взема и аз отношение по казуса "Христо Йовов" - твърдо трябва да бъде или махнат от Левски, или насилствено пенсиониран, и поставен на някакъв пост в отбора. Когато той е на терена все едно играем с 10 души, и на 10 мача успява да блесне максимум в 2, което ако не се казваше Христо Йовов, а например Шурд Арш (май така ни се казваше холандеца) досега щяха да са го разкарали 100%. Да, донесъл ни е наистина хубави моменти, но те останаха в миналото, и точно там трябва след края на сезона да отиде и Йовов, за да може да бъде запомнен наистина само с хубавото, защото не заслужава да свърши кариерата си оплют и едва ли не мразен от нас, левскарите. :smt023

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2012 1:29 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
air_J написа:
Най-важното за отбора е да се задържи Калво. :smt023

Най-важното за отбора е да се задържат Калво и Пламен + да се намерят още 9 титуляри...

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2012 2:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10743
hidden767 написа:
air_J написа:
Най-важното за отбора е да се задържи Калво. :smt023

Най-важното за отбора е да се задържат Калво и Пламен + да се намерят още 9 титуляри...


На Калво му е висока заплатата, та може да му кажеме "бай бай" още лятото.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2012 3:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 15, 2010 11:57 pm
Мнения: 341
Важното е да да кажем кур за мачо ДА ЖИВЕЕ ЛЕВСКИ :smt006 Живи и здрави

_________________
ЛЕВСКИ-това сме НИЕ !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2012 3:21 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15134
lal написа:
SZ_FEN написа:
Росен написа:
Aз мисля да подкрепя SZ_FEN за тренер. Да го махат тоя Ясен :lol:

Ето. Началото вече е поставено.

Гарантирам, че няма да се справя по-зле от Ясен :).

С какво ? :lol:

Със същото с което и Ясен.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2012 3:31 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15134
Mr. Smith написа:
Не знам какви са им чужденците на Херо, но тоя Шаешу, който е мароканец, а не алжирец :bigok пея к.р за професионалистите от канал 1 :bigok има гробовните 7 мача за три години в Нанси и чутовните 0 гола, а Асис е открил какво е това да вкараш гол едва на стадион Лазур :lol: иначе пък за една година има 12 мача в Ботафого :wink: Явно Херо е магьосник щом успява да открие качествата на тия момчета при тази бедна биография :wink:

Херо и скаута на Черноморец очевидно са уникални. Преди да дойде в Черноморец, Асис не е имал гол в професионален отбор. Този Шаешу е бил някаква дълбока резерва, а Боли се запомня най-много с това, че е вкарал 5 гола за втория отбор на Пари Сен Жармен.

Който си може си може. Изгубиха двамата си най-добри играчи, Жужу и Анисе и за нула време им намериха адекватни заместници, които сe приспособиха почти веднага към начина на игра на отбора.

Можем само да им завиждаме.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Последна промяна SZ_FEN на Чет Апр 19, 2012 5:27 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2012 3:34 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15134
air_J написа:
Най-важното за отбора е да се задържи Калво. Колкото и да гледам, не виждам никой друг, който да може да прави нещата, които той може - добър удар отдалеч, добро центриране, добра игра 1 на 1, умаря се сравнително късно (някъде към 80-та минута, а не като останалите още на полувремето), и може би най-важното - абсолютно перде и с огромно самочувствие. Мисля си, че ако го задържим, започнем да градим отбора около него и му дадем пълната свобода да прави каквото си иска по терена спокойно може да мислим за титлата догодина. Не че в негово лице си имаме нашия Лео Меси, но наистина на фона на останалите играчи прекалено много изпъква с индивидуалната си класа.
Мачовете няма какво да се коментират - до края на първенството имаме още 1 мач, останалите ще ги играем за здраве, като евентуално някои играчи ще се борят за мястото си в Левски, а други тотално ще си го изгубят (Гаджев, Тасевски и Грийн уж вече си го изгубиха). До края на първенството по-умно нещо от избистряне на новите лидери, и тези около които ще се върти догодина отбора не виждам какво може да се направи.
Да взема и аз отношение по казуса "Христо Йовов" - твърдо трябва да бъде или махнат от Левски, или насилствено пенсиониран, и поставен на някакъв пост в отбора. Когато той е на терена все едно играем с 10 души, и на 10 мача успява да блесне максимум в 2, което ако не се казваше Христо Йовов, а например Шурд Арш (май така ни се казваше холандеца) досега щяха да са го разкарали 100%. Да, донесъл ни е наистина хубави моменти, но те останаха в миналото, и точно там трябва след края на сезона да отиде и Йовов, за да може да бъде запомнен наистина само с хубавото, защото не заслужава да свърши кариерата си оплют и едва ли не мразен от нас, левскарите. :smt023

Има 90% шанс да не играем в ЕКТ, което на практика означава, че хората с големи заплати си тръгват. Това включва и Калво, Рамос и Диамутен. Ще ми се Калво да остане. Дано Илиян се запъне за него и му предложат нов договор.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2012 3:35 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15134
Марто написа:
При Ясен играехме добър футбол :smt006 Изиграхме някой мачове в Европа,който ще ги помня вечно :levski Бихме свинете,после пролетта от 15 мача имахме една загуба,един х и 13 победи,което си беше направо супер.И да,имахме Гара Дембеле.И да той ни влачеше на гърба си :smt006

Сега Гарата, Жо и Грийн ги няма. Те правеха отбора на Ясен. Без тях нали виждаш колко добър треньор е.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2012 6:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
antonatan написа:
Хубав мач, хубави хора :bigok


ти да не беше едно широкоплещесто едро момче, в А сектор откъм Б, дето бая псуваше по страничния съдия....и наполовина по Йовов.... :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2012 6:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5973
Местоположение: София, Герена
:lol: Няма кой друг да е бил.

Намръзнахме се деба,май грип ме хвана :(


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2012 8:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14829
Kryten написа:
Suum cuique написа:
дай репортаж в тубата

нема да е сега 100%


когато можеш


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2012 8:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30390
Местоположение: гр. Голямото село
:smt005 сега гледах репортаж от мача в спортал. На втория гол на чц тия измешват поне 4 от нашите защитници, обаче Йовов бил виновен за гола :smt005 :ohmygod :ohmygod

също и Ясен как се радва, просто не е истина :bigok

edit: търговище, бях в а, но по към средата. Това сигур е бил ркк :bigok аз на страничния само му давах наставления :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Последна промяна antonatan на Чет Апр 19, 2012 10:40 am, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2012 9:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Suum cuique написа:
Kryten написа:
Suum cuique написа:
дай репортаж в тубата

нема да е сега 100%


когато можеш

на.
http://www.youtube.com/watch?v=619oMazgYsM

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2012 10:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5667
За разлика от последните няколко мача, в този видях ИДЕИ за атака. Добри комбинации и най-важното - ЖЕЛАНИЕ. Ако този мач бе преди месец едва ли щяхме да го отличим по някакъв начин ,но с оглед мачовете с орките и локо поне са се поразмърдали... Старокин и Димов трябва да довършат сезона, най-малкото го заслужават със стабилната игра и желанието. Диамутен да се маха през лятото. Фесбука се представи... добре. :bigok И все пак ще добутаме до ЕКТ ,заради 4-тото място, крейзито ще вземе купата...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2012 10:21 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49128
Местоположение: ШОПландия
Добри-лоши, ще трябва да ги изтърпим до ркая на сезона тия мърди начело с Йовов. След това да му мисли Илиян откъде ще намери 9-10 нови играчи, които да обиграва в България през следващия сезон.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2012 11:07 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 01, 2005 2:46 pm
Мнения: 1241
Въпреки 2та отбелязани гола, според мен доста слаб мач за отбора.Още по слаб мач за Ясен Петров.Йовов единствено вратар не е играл в този отбор ? Да не говорим че незнайно защо изкара Тони Калво, а не Рамос.Влизането на Дани Младенов вместо някой от младоците, въобще не ми се коментира дори.

Само ЛЕВСКИ ! :lsfc1

искам само да допълня че в репортажа, който Kryten е пуснал, го няма пропуска на Йовов, където се опита да излъже 9879879879 души в наказателното им поле, вместо да бие топката !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2012 11:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
antonatan написа:

edit: търговище, бях в а, но по към средата. Това сигур е бил ркк :bigok аз на страничния само му давах наставления :bigok


да...наставленията бяха от рода на УМРИ БЕ...ВДИГАЙ.....СЕГА ЩО ВДИГАШ БЕ.... :bigok
отделно имаше скандални избухвания от рода на Ицо...Ицо...Ицо..Иво...Иво...Иво...
всъщност почти в средата на блока беше в горните редове...отляво имаше няколко свободни седялки...а от дясната ти страна имаше някой...но не видях кой...понеже го закриваше величесвеното ти тяло... :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2012 11:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21360
VeReN_do_GrOb написа:
Да не говорим че незнайно защо изкара Тони Калво, а не Рамос.


Калво получи някаква контузия. Няколко минути преди да бъде сменен му оказваха медицинска помощ на тъча.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2012 11:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
VeReN_do_GrOb написа:
искам само да допълня че в репортажа, който Kryten е пуснал, го няма пропуска на Йовов, където се опита да излъже 9879879879 души в наказателното им поле, вместо да бие топката !

Прав си, няма го

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2012 11:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Kryten написа:
VeReN_do_GrOb написа:
искам само да допълня че в репортажа, който Kryten е пуснал, го няма пропуска на Йовов, където се опита да излъже 9879879879 души в наказателното им поле, вместо да бие топката !

Прав си, няма го


още го няма и оня комичен момент през първото полувреме, когато се създаде ситуация за наша контра...топката попадна в Ицето....а той докато си я спре и така започна да се върти около топката...даже тръгна май и към нашата врата....при положение...че нямаше никой край него.... :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2012 11:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Не съм бил аз.
Аз виках само: "Браво, Ицо!" "Айде, Ицо" "Добре се грижиш за гърбицата, голяма е пораснала" и "Квазимодо, къде е Есмералда?"

:bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2012 11:44 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Nakuro Bradata написа:
Добри-лоши, ще трябва да ги изтърпим до ркая на сезона тия мърди начело с Йовов. След това да му мисли Илиян откъде ще намери 9-10 нови играчи, които да обиграва в България през следващия сезон.

Само дето никой в Левски не смята сериозно да привлича 8-9 играчи за титулярния състав, еле пък Илиан - треньор, който е взет, защото в Берое успя да изгради грамотен отбор с посредствени играчи, което обаче не е вариант за Левски. Ще се вземат 4, макс 5-ма и пак ще се почна с "даването на шансове"....

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2012 11:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Че то ако вземем 5-ма, току-виж сме избутали нещо прилично. Лошото е, че ще се вземат 2-ма, в последния момент, при тва - трети или четвърти варианти....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2012 11:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Колко парЕ слагате и двамата? Да пуснем игра с прогнози за селекцията?

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 19, 2012 11:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Аз само искам да се похваля, че от другия край на стадиона успях да разпозная Шкембе Глори, благодарение на балона, който беше глътнал. :bigok

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 378 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com