forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 6:25 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 696 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 10:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 2:23 pm
Мнения: 2531
Местоположение: София
Е, тия наще са такива умреляци, че ги мързи и да пият сигурно. Толко са утрепани в момента, че няма на къде повече.

_________________
Feelings change - Memories don’t.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 10:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Kryten написа:
г-н Мустака ако си спомняш зимата каза, че е оторизиал Иво Тонев за селекцията. Същия не стъпи на нито един лагер на отбора. Очевидно нищо не е взимал.



дъ мустейш е цар в играта да прехвърля топката от здравата на болната глава :)

първо обеща на звездния отбор яки премии ако влезнат в ШЛ...след това не им ги плати...след това бойкотираха спечелен сезон и след това ги изгони.....кой е виновен ...играчите :)

Мъри искаше играчи за 3-4 милиона ойро с които щехме да сме 5 пъти подред шампиони и още минимум 1-2 години в шл...купиха му за 1 милион 3 ма бразилци пакетна покупка...мъри се махна, кой е виновен - той ;)

дойде ясен петров, ново начало и мощна селекция за 150 000 ойро...говореше се за тоя , оня играч...един даже нещо се беше спазарил и като стигна до парите...а мани го тоя каза че не иска в ЛЕВСКИ щото трябвали пари :)....запяхме му кур...и пак играчите дето искат кинти виновни......добре че 'уцелихме ваксата" с почти безплатния Гара ако мога да цитирам мустакатия тумбак....

след това нов треньор, нова селекция и пак играчи за селски отбор - от бироЙ, славия, втора дивизия и т.н.
другите искат пари...а пари нема...кой е виновен.....ми треньора - да се маха...

Гонзо имал пълната власт в ЛЕВСКИ, Тонев имал пълната власт в ЛЕВСКИ...пълни глупости, не можем да спазарим 1 читав футболист...

и така вече колко години го гледам тоя кръговрат........дано лятото най после хората от "Винаги Тодор Батков" му дръпнат килимчето на непомака и вложат истински пари в ЛЕВСКИ, щото иначе все ще са виновни спортни директори, играчи, треньори...

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 10:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 6:14 pm
Мнения: 1101
Моля се на Господ да преживея и този сезон, само това ми остана... Просто не разбирам как намирате сили да коментирате и да се аргументирате.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 11:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
Аз по-жалък и бездушен Левски не помня да съм гледал, честно казано :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 11:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Trooper написа:
Аз по-жалък и бездушен Левски не помня да съм гледал, честно казано :roll:
Няма човек ,който да си спомня такива нещастници,убеден съм че сме имали по-слаби отбори от тия днешните капути,но по-бездушни никога не са слагали синята фланелка.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 11:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11775
Trooper написа:
Аз по-жалък и бездушен Левски не помня да съм гледал, честно казано :roll:

И аз това се замислих днес. Гледал съм Аалст, Олимия, разгромните загуби от Нефтохимик в Бургас... Ама такова чудо, като сегашното, ей Богу, не си спомням. То бива-бива бездушие, ама това минава всички граници. Не може футболистите на Левски да "играят" по такъв начин. Най-малкия проблем са загубите, а още по-малко некви титли и купи. На мен не ми трябват титли и купи, за да обичам Левски. Проблемът е липсата на желание и абсолтната апатия и бездушие - това е недопустимо и непростимо. Тия нещастници заслужават да ги вържем на Герена, и всички да им се изредим по веднъж :x


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 11:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
незнам дали някой забеляза как с финалния свирчок на съдията, младото момче Вутов се свлече на земята все едно сме загубили финал на дузпи...и трябваше да го вдигат...докато примадоните наоколо си ходеха все едно се прибират от лека тренировка... :smt006

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 11:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
acrimonious написа:
Какво има да се аргументирам- отказа Божинов, не поиска да вземе нормален централен нападател...

Това не е непременно лошо, за какво ти е Николет Божинов, само щото е левскар (уж) та да играе по заслуги? Малко ли са тия дето в момента са по заслуги в отбора :roll:
После, откъде-накъде видя, че отбора не може без централен нападател, щото ние и не играхме толкова, че да се види кой знае какво от промените в постройката? КрейзиФорест играят без централен, ама това не им пречи. Много бързо го разкрихте тренера, аз не помня да се плюло толкова по треньор, даже и НеОстанич :smt006
И отговори си на въпроса, може ли треньор да преобрази отбора след 3 години аматьорски и грешни решения. Наесен пак е друго, примадоните играят за себе си заради ЕКТ - да ги харесат и продадат некъде, ама отпаднеме ли и се хващат за уйовете.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 11:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Юли, не знам защо коментираме качества на играчи, подготовка и селекция. С кои да е играчи, без подготовка и с треньор Джими Гуменката, бием тази формация на Локо Сф. Стига излезлите на терена да играят каквото могат, колкото и малко да могат. Аз желание за игра на футбол вядах само у Пацо Илиев и у Вутов. Вутов като влезе, се едно, че пуснахме Меси, на фона на всичките останали тотално спрели. Защо не искат да играят - не знам. Май трябва да ги питаме...

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 11:22 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 2618
Нещата от сезон на сезон отиват на по-зле. Най-жалкото от цялата работа е, че добрия футбол който преди се случваше да играем от време на време вече никой не помни от кога не се е вясвал :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 11:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
UL написа:
незнам дали някой забеляза как с финалния свирчок на съдията, младото момче Вутов се свлече на земята все едно сме загубили финал на дузпи...и трябваше да го вдигат...докато примадоните наоколо си ходеха все едно се прибират от лека тренировка... :smt006


именно...по ТВ-то се видя много добре това....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 11:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Цитат:
незнам дали някой забеляза как с финалния свирчок на съдията, младото момче Вутов се свлече на земята все едно сме загубили финал на дузпи...и трябваше да го вдигат...докато примадоните наоколо си ходеха все едно се прибират от лека тренировка...

За това говорим всички.
Проблемът е, че подобни марди заразяват с бездушието си и малкото свестни момчета, които след някоя друга година по нищо не се различават от тях.
Аз съм склонен дори на такъв самоубийствен вариант - Вутов, близнаците, Чаворски, Попадийн да влизат ударно като титуляри и да си правим отбор от наши момчета, на които поне им пука.
Така сме имали и успехи, и провали. Шпайдела успя през 1982 - 1985 г., пак той заедно с Жечев и Панов обраха негативите през 1988 - 1990 г. с такава политика.
Но поне апатия нямаше.Друго е простимо, апатията - не.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 11:27 pm 
Online

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15161
Синият Болярин написа:
Аз ще се аргументирам вместо него. Къде с късмет, къде с игра, при Костов печелехме и освен това "незадоволителния" футбол бе значително по-добър от видяното днес. Като виждания за футбола това е един добър специалист, но обикновен женски полов орган като характер. Вярвам, че всеки един от вас вече разбра, че сам се е махнал след Миньор, а не е изгонен. С него 99.9999999% биехме днес и правехме нещо различно от две загуби с Литекс и Лудогорец. Уплаши се да не се изгуби титлата и офейка. Щом с Гонзо изпуснахме да бием Литекс и паднахме в мач, в който ги надиграхме, с Костов най-вероятно щяхме да ги бием. А при победа в Ловеч нямаше да има психологическата криза, която се задълбочи след Лудогорец.

Коментарът ти никак не е лишен от смисъл. Можем да предположим, че нещо подобно щеше да се случи. Единственото нещо, което не мога да разбера е защо Костов каза, че повече няма да работи в България.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 11:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49332
Местоположение: ШОПландия
Досега си мислех, че не бяха доволни от треньора, но неиграенето осезаемо продължава. Какво искат, да го сложа на курвите им? :smt102 Със сигурност не са толкова некадърни, нито пък им се бавят заплатите. Най-ниско платените и съответно младите единствено им се играеше.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 11:47 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
За това говорех в по горен пост! Момчето се свлече и разплака, а скъпоплатените ни чуждестранни играчи, от които с кеф се оттърваха предишните им анонимни отборчета, че и пари взеха за тях се изнизаха, като пръдня из гащи от терена, а под душовете вече си мислеха за всичко друго, но не и за ЛЕВСКИ! Знам, че няма да го направят, но ми се иска до лятото да изградят отбор само от наши юноши и тигърчето, да не ги натоварват с условието да се класират задължително за лига Европа. От лятото, щом има пари, да вземем най-добрите Български футболисти и Ил. Илиев с добър екип, добра подготовка, да направи силен отбор, а ако малките са ни класирали в Европа това ще е добре дошло. САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 11:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Това за отбор само от наши юноши е мечта, която най-добре да не се случва. При тази чутовна аматьорщина в ДЮШ това ще е самоубийство. Ако има читави деца, най-добрия вариант е да отиват навън, за да станат хора. Тук са обречени. За да стане нещо от тях, трябва да играят с истински мъже като Гонзо, Топчо, Бардон. Те да са им за пример, да им помагат и да ги съветват. С такива путки като днешните няма как да стане.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 12:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
UL написа:
незнам дали някой забеляза как с финалния свирчок на съдията, младото момче Вутов се свлече на земята все едно сме загубили финал на дузпи...и трябваше да го вдигат...докато примадоните наоколо си ходеха все едно се прибират от лека тренировка... :smt006


Мен ми е пред очите как в Търнава изнесоха на ръце плачещият Пламен...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 12:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Абе това с реването е сериозен минус за мен, ама да видим.
Гледам теорията с бойкота срещу Костов е умряла. Ше си дойдем на думата...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 12:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 07, 2010 7:43 pm
Мнения: 1803
Местоположение: България
Защо да е минус ? Изразява си емоцията, боли го и него, когато Левски не бие, а не като другите путчици на терена, които бързат да се приберат. С такива жестове се разбира кой е левскар и кой милее за Левски. Съмнява ме да се е преструвал

_________________
На площад Сан Бабила... :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 12:58 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 11, 2005 9:39 pm
Мнения: 112
Местоположение: Синя София
истински футболен празник - и на трибуните, и на терена :bigok

_________________
Нищо не е незаконно,ако сто делови мъже решат да го направят.
Това е валидно навсякъде по света.
/Андрю Йънг/


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 1:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Чудесен мач, за пръв път гледах 10 мъртви души, но с вратар! :shock: Умрели вагини подритваха с досада топка 2 по 45 мин. :sm_horse


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 1:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
С жената тая вечер гледахме Титаник на 3D. Гледам присъствалите на стадион Славия също това са гледали :bigok

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 3:01 am 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 14, 2011 2:35 pm
Мнения: 142
Вутов се свлече от напрежение. Който е играл, знае. :smt001


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 6:56 am 
Online

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15161
UL написа:
незнам дали някой забеляза как с финалния свирчок на съдията, младото момче Вутов се свлече на земята все едно сме загубили финал на дузпи...и трябваше да го вдигат...докато примадоните наоколо си ходеха все едно се прибират от лека тренировка... :smt006

Е, те за това ми се ще да видя него, Радо Цонев и Чаворски като титуляри срещу Черноморец и свинете. Гарантирам ви, че няма да загубим нито един от тези мачове.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 10:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 26, 2008 10:20 am
Мнения: 1399
Местоположение: София
Спомям си с умиление за не толкова отдавнашния период, когато Деко Иванов - Миро ни беше най-големия проблем и искахме да го изгоним. В сравнение с някои от сегашните ни играчи си е истински Деко :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 10:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 12:01 am
Мнения: 2324
Местоположение: София
BlueHeart написа:
0:1/1:1 Тука нЕкъде :smt003

:bigok

Отврат са! Да си ходят всичките. :loser2 Не мога да повярвам, че тея идиоти уцелиха вратата :blass
Добре, че бяхме ние да им вкараме гола /който беше, знае за к'во говоря/ :smt003

_________________
If it's wrong or right it's alright ... : )


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 11:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Adepta написа:
acrimonious написа:
Какво има да се аргументирам- отказа Божинов, не поиска да вземе нормален централен нападател...

Това не е непременно лошо, за какво ти е Николет Божинов, само щото е левскар (уж) та да играе по заслуги? Малко ли са тия дето в момента са по заслуги в отбора :roll:
После, откъде-накъде видя, че отбора не може без централен нападател, щото ние и не играхме толкова, че да се види кой знае какво от промените в постройката? КрейзиФорест играят без централен, ама това не им пречи. Много бързо го разкрихте тренера, аз не помня да се плюло толкова по треньор, даже и НеОстанич :smt006
И отговори си на въпроса, може ли треньор да преобрази отбора след 3 години аматьорски и грешни решения. Наесен пак е друго, примадоните играят за себе си заради ЕКТ - да ги харесат и продадат некъде, ама отпаднеме ли и се хващат за уйовете.


Ами Божинов е един голям пичи косъм, но за българските стандарти е КЛАСА, а при положение, че ти го предлагат ти да откажеш тази класа е престъпно. Това дали е Левскар не го коментирам. И когато ти за първи път играеш без централен нападател от ... (откакто се помня), ами стои, налагаи си твоите методи "игра като Барселона", изкарвай играчите от психологическата дупка и твай. А не да си биеш камшика при първа загуба. Този треньор бе оставен да си прави каквото си иска и ето какво направи- аматьорщината е 1:1 с тази отпреди. Нямаме никакво подобрение на играта от есента.

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 12:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 17, 2007 2:47 pm
Мнения: 948
139 Levski Sofia Bul 0.5500 1.4500 2.6250 5.9250 1.3000 11.850

От гледна точка на коефициента ни в ЕКТ, едно очертаващо се пропускане на евротурнирите тази година няма да се окаже кой знае колко фатално, защото ни отпада въпросната половин точка от сезон 07/08.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 12:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 27, 2006 9:50 pm
Мнения: 1672
Местоположение: Редута, София
То и с тоя коефициент, дори да добутаме до ЛЕ, в плейофите (ако ги стигнем) ще има я Севиля, я Челси :loser2 В ШЛ се влиза доста по-лесно с тия потоци, ама...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 12:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:39 am
Мнения: 2544
Според мен дори Хидъна се оказа оптимист за случващото се в клуба за последните години... И все пак си мисля, че сме много далеч от дъното и има още накъде да падаме. Лошото е, че аз не виждам как Левски може в близките години поне малко да надхвърли нивото си. Ясно е, че сега сме в жестока криза, но също толкова ясно е, че след седмица или месец пак ще почнем да бием. Другата или по-другата година ще станем шампиони, след някоя годинка ще направим и някой друг добър мач в Европа, после пак криза, пак отпадане от Търнава или Темпере, отново обиграване на играчи по 6 месеца.... Това е - този цикъл си се повтаря и ще продължи да се повтаря. Явно ние не сме от тези клубове, които надграждат и се развиват - като се почне от управлението на клуба като цяло и се стигне до футбола и успехите.
Sad but true


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 696 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com