forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 1:19 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 696 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 9:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 02, 2011 12:32 pm
Мнения: 241
Когато станахме шампиони с Кокала всички ревяхме колко слаб отбор имаме и т.н. Сега сме едно 20 пъти по-слаби от тогава :bigok вече дори го няма яда и разочарованието от поредното посредствено представяне...

_________________
You heard about the Chinese Godfather? He made them an offer they couldn't understand.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 9:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10430
Местоположение: София
benito написа:
Когато станахме шампиони с Кокала всички ревяхме колко слаб отбор имаме и т.н. Сега сме едно 20 пъти по-слаби от тогава :bigok вече дори го няма яда и разочарованието от поредното посредствено представяне...

На Кокала сухият футбол газеше наред - сега този в момента нито е сух, нито е футбол. :loser2 :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 9:23 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Kryten написа:
hidden767 написа:
...

Днеска вкарахме от статично положение, не може да не си доволен :bigok

Не съм,з ащото не беше филигранно завъртане покрай стената, както могат само джуджето, Камбата и Стани Костов от цуцка. Само. :loser2
Беше хамалски бомбен удар
Но при все това виждате моята правота - без това статично отивахме на all time record за последователни загуби.
:bigok

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 9:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 26, 2005 5:58 pm
Мнения: 257
И безДарко сме щели да го потърпим още мънинко :smt089 :smt089 :smt089

Не издържала на напрежението девойката... :cry:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 9:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Anarion написа:
Направо идея нямам...всичко е било, ама след първите 15 минути ме докараха до някаква тотална апатия, все едно гледам "Колчестър" - "Рочдейл", запис от 1999 г. Нищо ми не трепна нито като ония вкараха, нито като изравнихме.
Без тотална чистка оправия няма да има, това е сигурно. Комай само Пацо, вуйчо Ваньо, бразилчето и Райков са за оставане. Всичко, ама ВСИЧКО друго - вън с ритници.
Все ми е е тая изчерпани лиса, безкадърни ли, психика ли нямат или въртят някакви к.р игрички. В който и да било случай не са за "Левски".
Че толкова зле аз не помня да е било, 1988 - 1991 г. откъм резултати може и мизерия да беше, пак въртяхме треньорите, и клубни турнири пропуснахме, и провали там имахме ама поне имаше хъс в отбора и току няма, няма па юношите тресваха някой зрелищен мач. Като се сетя що псувни са отнесли и Здравеца, и Попов, и Йотов, и Донков, и Банков, и кой ли не - че тия днешните не стават да им чистят и обувките бе!


абе горе-долу съм на едно мнение с теб...само ще кажа че единственото което малко ми повдигна духа в тоя мач от тоталната 0 беше:
Изображение

Вутов пипаше топката все едно е с 2 класи над скъпоплатените чужденци и "звезди" с които е пълен отбора ни...

иначе кво да говорим за мач от поредния рано приключил сезон...Паткоф педераса кормчията пак ни закара влака на 3-та глуха...поне в оставащите мачове да пускаме яко момчета като Вутов деба...нопак няма да стане,,,ще си държим Милиев, станчев, йовов, младенов и др.

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 9:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Ясен не е бил днес на пейката, защото не бил вписан навреме в БФС за тази цел. От следващия мач ще си води той отбора. Ако изобщо има някакво значение. Впрочем днес се върнахме към добрата стара схема с двама дефанзивни халфа, офанзивен и уж нападател. Това щеше да представлява отбора и при Мъри, поради което горещо се радвам, че последния не се върна. Стилът на игра при Ясен беше по-различен и се надявам, че в десетте дни пауза ще успее да промени някои неща поне малко. Разрах от интервюто му, че е впечатлен от Вутов, познава близнаците и Чаворски. Според мен ще им гласува по-голямо доверие. Но най-шибаният момент е липсата на нападател...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 9:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 02, 2011 12:32 pm
Мнения: 241
Верно е така... изгледах мача с много голяма мъка... не съм сигурен дали това на терена бяха професионални футболисти... няма точни пасове(нито дълги, нито къси) няма положения :bigok няма удари... не можем да си спрем добре топката... не центрираме добре от корнер и от всякакви други положения... не можем да вкарваме с глава... не можем да вкарваме с КРАК :bigok не съм сигурен дали това са футболисти сериозно. Нищо футболно няма в тия момчета и според мен те излизат на терена все едно са на работа... гадно им е да играят и искат да свърши по-бързо работният ден. Те не се наслаждават от играта... те не изпитват удоволствие да играят футбол. Те се чувстват така все едно за кофражисти в Свети Власт на новия хотел на Диневи :bigok

_________________
You heard about the Chinese Godfather? He made them an offer they couldn't understand.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 9:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Нито играчите са ни виновни, нито Костов, или пък още по-малко Гонзо. Клуба очевидно си сменя собственоста - от противен комунист, към .... противен комунист. Това, което гледаме към момента е цирк с предназначението да дойде спасителО и да ощастливи матряла. Всякакви тактики, или пък теории като Хидъновите биха имали смисъл, ако клуба се възприема като футболен клуб, със съответните цели. Ама той не се..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 9:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
http://tranzit.dir.bg/load.php?id=sSP0n ... iuX1180245
Ето мача за пропусналите :bigok
Освен разкошния мач, имате възможност да се насладите на неподражаемия коментар на Петела :bigok

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 9:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 10:33 pm
Мнения: 3628
СпециалистО написа:
Тоя Стефчо, горкия, поради тъпота го изгониха - 2 фаула, два картона. Два пъти го минаха по най-дебилния начин. Аре, поне точка взехме от тия умрелите, трябва някаква сбирка да се прави за развалената лоша серия. :smt031


Той е главния виновник за хикса. Още помня как заради него паднахме в Гент. :ohmygod2

_________________
"If you've come this far, maybe you're willing to come a little further..."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 9:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
targovishte написа:
Аз искам да попитам, защо знамената ни бяха обърнати второто полувреме?
И ако това е протест против путките на терена, следва въпросът...би ли следваро да се харчат пари от фонд "Сектор Б" до края на сезона.....питането ми е много сериозно....отговорните фактори дано да отговорят..... :?:


аз не съм от отговорните фактори по тия въпроси, ама само да те попитам....ти сериозно ли смяташ че представянето на СЕКТОР Б на всеки мач трябва да зависи от тия долу? В смисъл ако бият да сме яки, ако не да мълчим като путки и да ни няма???

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 9:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30455
Местоположение: гр. Голямото село
Kryten написа:
http://tranzit.dir.bg/load.php?id=sSP0njUeLLRVniuX1180245
Ето мача за пропусналите :bigok
Освен разкошния мач, имате възможност да се насладите на неподражаемия коментар на Петела :bigok


трябваше да ни записваш с камерата как коментирахме мача :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 9:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
UL написа:
targovishte написа:
Аз искам да попитам, защо знамената ни бяха обърнати второто полувреме?
И ако това е протест против путките на терена, следва въпросът...би ли следваро да се харчат пари от фонд "Сектор Б" до края на сезона.....питането ми е много сериозно....отговорните фактори дано да отговорят..... :?:


аз не съм от отговорните фактори по тия въпроси, ама само да те попитам....ти сериозно ли смяташ че представянето на СЕКТОР Б на всеки мач трябва да зависи от тия долу? В смисъл ако бият да сме яки, ако не да мълчим като путки и да ни няма???


Не, аз не смятам така, но при положение, че сме във война...по добре да си пестим муницийте.... :wink:

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 9:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Kryten написа:
http://tranzit.dir.bg/load.php?id=sSP0njUeLLRVniuX1180245
Ето мача за пропусналите :bigok
Освен разкошния мач, имате възможност да се насладите на неподражаемия коментар на Петела :bigok


има тема си тема за виделата.... :slap
и ако трябва да бъда мил...ако утре не запишеш победата на Светкавица...оглеждай се.... :smt006

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 9:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Ако Светкавица не бие... ти ще трябва да се оглеждаш :blass

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 9:35 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15161
krivia написа:
Ясен не е бил днес на пейката, защото не бил вписан навреме в БФС за тази цел. От следващия мач ще си води той отбора. Ако изобщо има някакво значение. Впрочем днес се върнахме към добрата стара схема с двама дефанзивни халфа, офанзивен и уж нападател. Това щеше да представлява отбора и при Мъри, поради което горещо се радвам, че последния не се върна. Стилът на игра при Ясен беше по-различен и се надявам, че в десетте дни пауза ще успее да промени някои неща поне малко. Разрах от интервюто му, че е впечатлен от Вутов, познава близнаците и Чаворски. Според мен ще им гласува по-голямо доверие. Но най-шибаният момент е липсата на нападател...

Чаворски :smt006

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 9:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
sithlord написа:
И безДарко сме щели да го потърпим още мънинко :smt089 :smt089 :smt089

Не издържала на напрежението девойката... :cry:


На Минджарко, предлагам да му купим едно дилдо XXL, да се помпа в гъза от тук до Скопие!

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 9:38 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15161
STALKER написа:
sithlord написа:
И безДарко сме щели да го потърпим още мънинко :smt089 :smt089 :smt089

Не издържала на напрежението девойката... :cry:


На Минджарко, предлагам да му купим едно дилдо XXL, да се помпа в гъза от тук до Скопие!

Знаеш ли, че половин Анадола праска злобарки на този твой коментар :lol:?

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 9:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Жена му точно с такова го помпа всеки ден

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 9:43 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15161
acrimonious написа:
SZ_FEN написа:
Искам само да подчертая нещо. В момента Локо Сф. е отбор от типа на Монтана, Ботев Враца, но не и Морето. С Костов тези отбори ги мачкахме.
Сега вижда ли се какво означаваше Костов за нас?

Много добър дебют на Антонио Вутов. Да му е честито и да ни радва дълги години!

До края на първенството играем:
- за Лудогорец
- за Черноморец
- за да бием прасетата
- за да подготвим юношите за турнира Плейстейшън.


До голяма степен именно заради "този" Костов (не искам да го обиждам) сме в това състояние ;)

Не би било зле и да се аргументираш.

На съвестта на Костов тежи изпускането на Божинов (Арс още Гонзо направи опит да го разкара). От друга страна обаче не мисля, че взеха играчите, които искаше.

Също така, не мисля, че той си тръгна само защото след няколко кръга разбра, че няма да ни бъде. Нещо ми подсказва, че може би има подробности, които не са ни известни.

Както и да е. Косто си замина.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 9:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Бай Путко да направи за Минджарко една торта с шоколадов хуй отгоре. Икона нема нужда да се купува

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 9:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 13, 2010 7:14 pm
Мнения: 406
SZ_FEN написа:
acrimonious написа:
SZ_FEN написа:
Искам само да подчертая нещо. В момента Локо Сф. е отбор от типа на Монтана, Ботев Враца, но не и Морето. С Костов тези отбори ги мачкахме.
Сега вижда ли се какво означаваше Костов за нас?

Много добър дебют на Антонио Вутов. Да му е честито и да ни радва дълги години!

До края на първенството играем:
- за Лудогорец
- за Черноморец
- за да бием прасетата
- за да подготвим юношите за турнира Плейстейшън.


До голяма степен именно заради "този" Костов (не искам да го обиждам) сме в това състояние ;)

Не би било зле и да се аргументираш.

На съвестта на Костов тежи изпускането на Божинов (Арс още Гонзо направи опит да го разкара). От друга страна обаче не мисля, че взеха играчите, които искаше.

Също така, не мисля, че той си тръгна само защото след няколко кръга разбра, че няма да ни бъде. Нещо ми подсказва, че може би има подробности, които не са ни известни.

Както и да е. Косто си замина.

Аз ще се аргументирам вместо него. Къде с късмет, къде с игра, при Костов печелехме и освен това "незадоволителния" футбол бе значително по-добър от видяното днес. Като виждания за футбола това е един добър специалист, но обикновен женски полов орган като характер. Вярвам, че всеки един от вас вече разбра, че сам се е махнал след Миньор, а не е изгонен. С него 99.9999999% биехме днес и правехме нещо различно от две загуби с Литекс и Лудогорец. Уплаши се да не се изгуби титлата и офейка. Щом с Гонзо изпуснахме да бием Литекс и паднахме в мач, в който ги надиграхме, с Костов най-вероятно щяхме да ги бием. А при победа в Ловеч нямаше да има психологическата криза, която се задълбочи след Лудогорец.

_________________
Завинаги оставам аз Левскар,
верен на отбора си докрай,
аз не ще го предада,
за нищо на света,
за Левски аз на всичко съм готов!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 9:57 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Няма никакви бойкоти, конспирации и тем подобни глупости! Просто, от както физическата подготовка я води Екимов, последните години сме зле с кондицията, за това и няма резултати през този период. Но тази зима с тези " модерни " уреди ударихме всички в земята. Докато другите тичаха за физическа сила, нашите се кълчиха с ластици, полукълба и резултата от всичко това е налице. В началото бяхме още свежи, играхме със слабите монтана и враца, които победихме с името си, срещу ч. море и коко (Пд) ни покри късмета, а срещу чаршафите ни помогна червения картон, който си беше заслужен. Освен това навлязохме в цикъл сряда/събота и сдадохме багажа. Половината мачове минаха и всички отбори са вече добре обиграни и подготвени физически, а нашите не могат да ходят 90 мин., не да бягат. Зарадвахме се на Костов, че маха некадърниците от ЛЕВСКИ, но не си дадохме сметка, че ги замества с нови, като добавим неправилната за нас тактика, без нападател, с един опорен халф, играта на къс пас и неумението му да мотивира играчите, картинката се допълва. Каквото и да си говорим тука, този човек направи толкова много поразии и се изниза по терлици. Сега други ще му сърбат попарата! Задават се тежки мачове и аз, който съм вечен оптимист по отношение на ЛЕВСКИ не вярвам да ги спечелим, изтръпвам при мисълта, че резилите тепърва започват. Дано да не съм прав, нашите да навлязат във форма, игрови ритъм и да спечелят всички мачове до края, което ще ни класира в Европа. САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 10:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Братче...не се обиждай...но нямаш нито едно твърдение вярно до момента...а и реално подкрепено и осъществено мнение..... :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 10:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Предлагам Levskar67 за следващия ни кондиционен треньор, а ако отборът се развива добре защо не да замести Илиан Илиев. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 10:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
SZ_FEN написа:
Не би било зле и да се аргументираш.

На съвестта на Костов тежи изпускането на Божинов (Арс още Гонзо направи опит да го разкара). От друга страна обаче не мисля, че взеха играчите, които искаше.

Също така, не мисля, че той си тръгна само защото след няколко кръга разбра, че няма да ни бъде. Нещо ми подсказва, че може би има подробности, които не са ни известни.

Както и да е. Косто си замина.


Какво има да се аргументирам- отказа Божинов, не поиска да вземе нормален централен нападател, не ги научи да играят нищичко (с ЧМ, Монтана и Локо Пд пак нищо не играхме), би си камшиците в най- неподходящия момент. Кой да е виновен, аз ли...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 10:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
защо храните Левскар67? за мен човека си има мнение и забелязва нещата сравнително правилно...отбора ни е пълен с лошо тренирани путки "професионалисти" които не могат да спрат топката и да подадат 2 паса напред , назад и по протежение на терена може, но не и напред...нямаме бързи крила които да пробиват и да могат да центрират, нямаме таран, полеви играчи тип халф-крило се мъчат на позиция "таран", нямаме никакви офанзивни и дефанзивни халфове.......изобщо за доста неща са прави някои хора относно играчите ни...

само едно нещо ми е непонятно и смешно...за какво говорим за Костов, Гонзо, Кокала, Ясен Петров и т.н......играчите в ЛЕВСКИ ги е довел и продължава да ги води г-н Мустака...с дълбокия си бездънен непомашки джоб и 100 000 ойро селекция.......е....и ние искаме силни играчи ама без пари ако може, че отбора е ламя...ей богу!

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 10:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
г-н Мустака ако си спомняш зимата каза, че е оторизиал Иво Тонев за селекцията. Същия не стъпи на нито един лагер на отбора. Очевидно нищо не е взимал.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 10:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 8:59 pm
Мнения: 524
Спомняте ли си това:
Цитат:
Петима от "пияндетата" в лит(*кс-етрополе бяха пребити вчера по обяд край ресторант в Горубляне. Кирил Котев, Йордан Тодоров, Иван Караджов, Иван Иванов и Светослав Петров отнесоха здрави тупаници.


Дали това не е решение или поне наказание за гаврата?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 10:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
:lol: :lol: :lol: :bigok :sm_horse :smt117 :wtv :tmbk :tmbk :chalga :unc-k :rip :mstr1 ::kid :bashta

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 696 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com