forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:20 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 610 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Мар 31, 2012 8:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
SZ_FEN е написал нещо, което и на мен от маса време ми прави впечатление.
Нашите от години не умеят да отнемат топката чисто. Като са нахъсани, скачат в единоборствата - това добре. Обаче почти всяко влизане им е фаул и дори да не стане беля след това, случайно повелият селски отбор след всяко нарушение печели барем по минута. И после - ама не можахме да обърнем...
Те че родните минетчии, такова де - съдии са некадърници и педали разбирам, ама само с тях да се оправдаваме...Дойдат някакви ретарди на "Герена", уж цял мач ние нападаме пък те, видите и с балтиите се бранят а погледнеш ли накрая - ние имаме почти толкова фаулове, колкото и те?!

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 01, 2012 10:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 12:19 pm
Мнения: 427
SinqtaLavina написа:
thegboy написа:
Това, през което минаваме, е нещо съвсем нормално. Не просто като отбор, а като държава. И ще дойдат времена, когато нещата ще са различни. Когато няма Батков, Тонев, Марков, Сираков и т.н. индивиди да са начело на Левски. Няма да има всеки кръг да се питаме дали не е имало уговорки в дадени мачове, да трепериме дали и ние не сме у целата схема и няма от името на Левски да говорят хора, чужди на идеите ни като публика. Може би след 20, може би след 30 години. Но, ако се обърнете към 90-те, към началото на първото десетилетие, ще видите, че въпреки всичко вървим напред, а не назад. С бавни темпове, но все пак. Но тук е голямата мъка и това, за което говореше 7:1. Публиката в момента не правиме нищо за да се разграничим от всичко това, което се случва в момента. Най-много се радвах, когато започнаха да се издигат транспаранти против Батков, на стадиона и извън него. Защото тогава дадохме да се разбере кои сме и в какво вярваме. Смееме се на чорбарите, че им секнаха протестите, ами нашите да не би да продължиха? И каво ще кажем на децата си след време? Сега на дъртите им е лесно, когато говориме с тях - те са били на опако на режима, срещу цяла държава са били самички. А ние? Ние срещу едно ръководство не смеем да скочим. Да не би случайно да останем без пари, че ще трябва да отидем във В група. Не съм вярвал, че това може да е страх на някой, наричещ се левскар. На мен ми е все тая дали отбора ми ще играе във В, А окръжна или форумното първенство. Защото това е Левски и той значи свобода. Ама засъжаление вече не значи нито свобода, нито нищо за доста от хората. Мода и толкова. Това, че се бълнуват някакви рефрени, не значи нищо. А уж е наш дълг да го защитаваме тоя оклуб, нали това ни оставиха тия преди нас? Само че ние се събираме във всякакви абсурдни фен-клубове, крюта, мрюта и не знам си какво и всеки се пише вътрешен човек, голяма работа, над останалите ... и накрая нищо. Мислеме си, че с разни кухи клишета и призиви и като се бием в гърдите, че пеем на стадиона си вършим работата. А не осъзнаваме, че за да сме Левски, трябва си браним честта и да не допускаме всякакви индивиди да смучат от тоя клуб. Като започнеш от Батков, минеш през Шишков, Марков, Тонев и свършиш с "руските" пари", които на всички ни е ясно от къде идват, но предпочетохме и тук да си затраем. От това най-много ме е срам и най-много ме боли. А че ще дойдат по-хубави времена - ще дойдат, но какво ще ни остане до тях? Защото веднъж загубиш ли си вярванията, идеите, светоусещането, с които толкова много се гордеем - едва ли някога ще можем да си ги върнем.

:smt023 Твърдо "ЗА" подновяване на кампанията "Батков-ВЪН". Трябва да изразим недоволството си от това, което се случва в ЛЕВСКИ. Ние сме публика не само за да пеем на стадиона,а и за да защитаваме СИНЯТА ИДЕЯ и интересите на любимия ни клуб, а не да позволяваме всеки да го използва за каквото му е кеф- кой за слава, кой за да прибира заплата без да върши работа. САМО ЛЕВСКИ :levski


няма как да се поднови без да знаем - Батков някой ли е още в тоя клуб или не .Иначе съм за, ако всички са обединени и сме решени наистина да го изгоним, а не да го плюем 1-2 месеца и след това да ни попремине като вземем някое и друго дерби...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2012 4:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 3:41 am
Мнения: 146
thegboy написа:
Това, през което минаваме, е нещо съвсем нормално. Не просто като отбор, а като държава. И ще дойдат времена, когато нещата ще са различни. Когато няма Батков, Тонев, Марков, Сираков и т.н. индивиди да са начело на Левски.

Аз не споделям тоя оптимизъм.

Не и в държава, в която "ученолюбив", "честен", "трудолюбив", "скромен" станаха синоним с "балък".

Не в държава, която забрави кои бяха васил илиевци, гриша ганчевци, илия павловци... и почна да кръщават училища и клубове на тях.

Апостолът сигурно се върти в гроба си.

Скоро попаднах на събрани цитати от Гунди. Чета и си мисля "Добре, че тоя човек не е жив, да види докъде я докараха наборите му и децата им."
http://georgidimitrov.log.bg/article.php?article_id=243

В тоя ред на мисли и обратно към последните мачове: има три тертипа спортен характер (откъм мотивация, откъм способности и ултимативно - откъм продукция)
- Идеалисти - хора, които скачат в битката заради самите себе си; мотивацията е само една - да знаеш на края на мача, че си умрял на терена, без да се вълнуваш от крайния резултат - хладнокръвно, честно и до последна капка кръв. (Гонзо беше такъв играч, а сега е такъв като ръководител - често изоставащ физически, технически, че и интелектуално, но хладнокръвен и еднакво мотивиран както срещу чорбата, така и срещу Велбъжд; този тип характер се събра в националния и ни донесе 1994-а;)
- Професионалисти - идеалисти, чийто идеал е професионалния им облик, CV-to; "немски машини". Обикновено това са наемниците - хора с качества, но също владеещи етикета, протокола на бизнеса футбол - за тях всичко е $$ (това е ОК в днешния свят)
- Всички останали: хора, на които не им достига нещо да попаднат в една от предните графи.

Гаджев може да е Левскар, но за него най-важно е да се хареса на публиката (и на жена си). Нито е идеалист, ното професионалист - губи си "куула" много бързо и почва да вреди с присъствието си на терена.

Милиев... някой добре го описа точно преди мен!

Тасевски - ако беше разрешено, щеше да си носи гребенче и гел на терена за да оправи най-важното нещо в живота си: http://justinbieberweb.com/wp-content/themes/version02/images/myworld.jpg;

Това са хората, смея да твърдя, които имат за гръб Гонзо и Йовов и са в основата на проблемите. Това са хората, които проповядват (анти-)идеалите дето върлуват в България и дето правят Гунди да изглежда "балък". Докато подобни чалгаджии не бъдат изритани от съблекалнята, от детско-юношеските гарнитури и от тези "отгоре", "Левски" ще си остане да си лежи на спомените на "старците".

thegboy написа:
А ние? Ние срещу едно ръководство не смеем да скочим. Да не би случайно да останем без пари, че ще трябва да отидем във В група. Не съм вярвал, че това може да е страх на някой, наричещ се левскар. На мен ми е все тая дали отбора ми ще играе във В, А окръжна или форумното първенство.


Абсолютно подкрепям това мнение! Това е единствената алтернатива на Ганьо и сивите руски пари - един ден да се съберем достатъчно "балъци", дето са готови да вземат от децата си и да дадат за идеята Левски.

Айде Ганьо като е такъв левскар, да дари акциите на едно сдружение, което да ги продаде на цена, достатъчна да събере бюджета на клуба за 2 години да речем.

Ето едно начало: да кажем, че АД-то има 500 хил. акции. Ако издръжката на клуба за една година е, примерно 6 000 000 лева (24 лв. на акция, за две години издръжка) и ако приемем, че един средно-статистически левскар-"балък" на 35-40 години може да си купии акции за 2 - 2.5 хил. лв., трябват 5-6 хиляди "балъка". След това е ясно: Пълна прозрачност. Борд на директорите избран от "балъците". Професионален бизнес мениджър начело - човек с опит в областта на бизнеса ФУТБОЛ и чийто успех е изцяло обвързан с бизнес печалбата в средносрочен и дългосрочен план. Политика насочена към това неделята на Герена да е място, където семейства водят децата си. Детско-юношески формации, които като мачкат връстниците си в Ловеч са обиждани на "балък". И които се представят сносно и в олимпиадите по... физика. Повече Man United, Liverpoool, по-малко син сити.

Ей, 'ного се пала вече - писна ми от чалга! :boisw

Левски значи СВОБОДА! :lsfc3 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc3 :lsfc4

_________________
Само кръвта не ми е синя!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2012 3:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 03, 2011 7:56 pm
Мнения: 362
Местоположение: Лондон
7:1 написа:
Ей, 'ного се пала вече - писна ми от чалга! :boisw

Левски значи СВОБОДА! :lsfc3 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc3 :lsfc4



Радващото е това,за което се палиш,а не като някой селянин,който като пали салфетки и столевки се мисли за най-големия хилярдер :ohmygod Напълно съм съгласен с това,което каза :ls-cup

_________________
НИТО КАПКА СТРАХ,НИТО КРАЧКА НАЗАД !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2012 4:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2011 7:39 pm
Мнения: 217
Местоположение: София
7:1 написа:
Ето едно начало: да кажем, че АД-то има 500 хил. акции. Ако издръжката на клуба за една година е, примерно 6 000 000 лева (24 лв. на акция, за две години издръжка) и ако приемем, че един средно-статистически левскар-"балък" на 35-40 години може да си купии акции за 2 - 2.5 хил. лв., трябват 5-6 хиляди "балъка". След това е ясно: Пълна прозрачност. Борд на директорите избран от "балъците". Професионален бизнес мениджър начело - човек с опит в областта на бизнеса ФУТБОЛ и чийто успех е изцяло обвързан с бизнес печалбата в средносрочен и дългосрочен план. Политика насочена към това неделята на Герена да е място, където семейства водят децата си. Детско-юношески формации, които като мачкат връстниците си в Ловеч са обиждани на "балък". И които се представят сносно и в олимпиадите по... физика. Повече Man United, Liverpoool, по-малко син сити.

+1 :smt023 Тази идея е страхотна, жалко, че ТодАр никога няма да ни подари акцийте на клуба, в който е набил 30 млн.евро лични средства... :blass Иначе и според мен точно това е начина за управление на един клуб притежаван от феновете. САМО ЛЕВСКИ :levski

_________________
Бог прощава,Левски-НЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2012 4:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Да, уникална е идеята, неам думи. :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 02, 2012 11:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 4:37 pm
Мнения: 3932
Местоположение: София
Сектор Б, обичам ви бе, момчета!!! Най-накрая доказахме, че НИЕ сме Левски, а не някакви бездушни гърбици и бездария! Обичам ви!!! :smt007 :smt007 :smt007

_________________
1914


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 7:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 3:41 am
Мнения: 146
SinqtaLavina написа:
7:1 написа:
Ето едно начало: да кажем, че АД-то има 500 хил. акции. Ако издръжката на клуба за една година е, примерно 6 000 000 лева (24 лв. на акция, за две години издръжка) и ако приемем, че един средно-статистически левскар-"балък" на 35-40 години може да си купии акции за 2 - 2.5 хил. лв., трябват 5-6 хиляди "балъка". След това е ясно: Пълна прозрачност. Борд на директорите избран от "балъците". Професионален бизнес мениджър начело - човек с опит в областта на бизнеса ФУТБОЛ и чийто успех е изцяло обвързан с бизнес печалбата в средносрочен и дългосрочен план. Политика насочена към това неделята на Герена да е място, където семейства водят децата си. Детско-юношески формации, които като мачкат връстниците си в Ловеч са обиждани на "балък". И които се представят сносно и в олимпиадите по... физика. Повече Man United, Liverpoool, по-малко син сити.

+1 :smt023 Тази идея е страхотна, жалко, че ТодАр никога няма да ни подари акцийте на клуба, в който е набил 30 млн.евро лични средства... :blass Иначе и според мен точно това е начина за управление на един клуб притежаван от феновете. САМО ЛЕВСКИ :levski


Айде да ни даде Ганьо малко повечко кредит... не живеем само на прясна зелена тревица... Тези приказките за личните милиони евра.... Може толкова да са легализирали, но чак пък лични... 'бах ти адвоката, 'бах ти кантората. Неговата почасова ставка се връзва да е повече от тази на колегите му на Wall Street.

Тяхната изгода (на тези дето са инсталирали Ганьо) е от друго място. Никой луд не хвърля милиони, ако няма възвръщаемост някъде. Така че това, дето го наричаш "да ни подари акциите" аз не го виждам точно така. Тези акции ги е взел, използвали са ги за техните си там... за каквото ги използват. Краят дойде - просто да ги върнат.

Пак казвам и наблягам - те са си избили "вложените" средства.

П.П. В тоя ред на мисли - силно ме озадачава мълчанието на Дарик и на Томислав? Още откакто Гонзо започна да се нааква като треньор при първия му опит. Томислав и послушниците му се покриха. Разбирам, че е трудно да се оплюе Гонзо, ама нали са професионалисти - има начин да се направи по конструктивен начин, честно...

Сещам се за тях, защото си мисля, няма ли един поне един истински журналист или медия, които да седнат и да стигнат до дъното на това кой какво и с какви пари го прави. И за произход, и за точна схема, и за дългове и с какво са обезпечени.

Утре ще ни се наложи да въртим клуб и ние - трябва да ги прочетем как стават тези работи :wink:

_________________
Само кръвта не ми е синя!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 9:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
При средна посещаемост от 3000 човека на мач, при цена на билетите от 5лв, ти очакваш 5-6 000 балъка с по 3 000лв? Стига... А издръжката на отбора кой ще я плаща? ОК, ще купим отбора, о после годишния бюджет, пак ли от същите балъци, пак по 3 000?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 03, 2012 6:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
чак сега се зачетох. "повече Man United и Liverpool,по-малко син сити" :bigok :ohmygod :smt031 :smt059 :ohmygod2 :smt005 :smt005 :smt005 :blass


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 610 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com