forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:01 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 610 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 11:25 am 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
FLAME написа:
Цитат:
„Върна се днес пламъкът в очите на момчетата. Имаше динамика, агресия, това трябва да радва ръководството и феновете. Не би трябвало да угасне този пламък от загубата. Мисля, че днес всеки се е почувствал по-добре. Това е правилният път. Имаше една меланхолия преди, а сега се видя искра. Искам да ги похваля сега, и да им кажа, че това е пътят, и да им благодаря,“ завърши Христо Йовов към съотборниците си в Левски.


:roll: :roll: :roll:


:bigok

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 11:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Пак оревахте света бе! А най-големият проблем е защо този мач вчера въобще започна без нас.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 11:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
tprodanov написа:
Ми честно, има смисъл. Кои? Щото както и да го мисля, аз освен за Гаджев не виждам да има промяна в някой друг.

Гаджев и в мача с Монтана игра доста надъхано


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 11:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Сладки приказки, Йовов може да е ял от Ивотоневата тава с кадаиф :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 11:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Morning Glory написа:
Пак оревахте света бе! А най-големият проблем е защо този мач вчера въобще започна без нас.


Подкрепям изцяло и за да бъде още по гадно, човек от ръководството каза- "Аз, какво да направя?"

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 11:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
subata написа:
Нормално ли е само Христо Янев да ни похвали публиката след мача :smt017

И то при положение, че Янев, курво се викаше с пълно гърло.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 11:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Не мога да повярвам, че Гонзо е казал такова нещо. Не че не вярвам какво си чул. Просто не мога да повярвам, че Гонзо го е казал. Това е бил някакъв друг Гонзо, не тоя, дето познавам.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 11:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48812
Местоположение: ШОПландия
Еми каза си го. :? Иначе това за 15те минути толеранс след официалния час верно ли е? Поне толко можеше да изчакат.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 11:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5374
targovishte написа:
Morning Glory написа:
Пак оревахте света бе! А най-големият проблем е защо този мач вчера въобще започна без нас.


Подкрепям изцяло и за да бъде още по гадно, човек от ръководството каза- "Аз, какво да направя?"

Ако го е казал е бил старши треньорът, не спортния директор. Пък то и на спортния не е работа да ходи да се разправя да пускат агитката на гостуващия отбор. Онзи дето все поема отговорността, трябваше да се заеме. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 11:59 am 
Абе какви са тия глупости "Обидил се Гаджев, болно му било, криво му станало", "обидил се Йончо, апък се напъвал, незаслужавал"... Нас кой ни е питал дали ни е болно и дали ни е обидно, и дали ни е криво, и дали цялата седмица не ходим като застреляни в челото!? Само че аз не взимам 20к на месец и работното ми време да е 90 минути в седмицата, за да ми е след това "болно, криво и обидно". За всичко са виновни тия боклуци футболистите! И именно фактът, че коментираме неща като "ама в мача с Монтана игра надъхано", а в тоя игра ненадъхано, говори именно, че е така, говори колко точно струват тия плашила.
За Левски 90 минути в седмицата СЕ УМИРА на терена! Падаш, ставаш, хвърляш се в краката, летиш, ревеш, 90 минути даваш всичко и със сигурност никой няма да те съди! Ама да ми играят 1 мач, 2 не, после в четвъртия да вкарат някой фамозен гол и да излязат с мазната си физиономия "сега що не ме храните", няма да стане...
Омръзна ми единия мач да не могат, ама другия да са се старали. Ще се повторя от предния си пост. Имаме половин отбор страхотни играчи и половин отбор плашила, които ни погребват във всяка отдала им се милисекунда... Ебат ни с такова хладнокръвие, с каквото и левскар от 90-те не е ебавал прасетата из София!
Само Левски!


Последна промяна Oachkatzlschwoaf на Пет Мар 30, 2012 12:02 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 12:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
И що така вече толкова години са ни такива играчите? Що страхотните играчи са страхотни една година, а на следващата са от плашилата?
Иначе, за обидените ми е все тая, не съм психоложка :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 12:11 pm 
Не можах да разбера какво искаш да кажеш?
Ако наистина се е обидил Владо, да идем да му се извиним, а също и да му се извиним от името на треньора за смяната му ония мач, "когато той наистина не знаеше защо са го сменили".
А на нас кой ще ни се извини? С 20к ми е лесно и на мен да съм обиден и да ми е криво... за 2 часа
Футболът е баси неблагодарната игра. Нищо не зависи от нас феновете, не ние играем, а всичкия товар и срам го носим ние!

П.С: А тъй като форума изоболства от мега малоумни логики и аз да дам една. Трагична игра срещу Миньор при Николай Костов. Много силно и надъхано второ полувреме срещу Литекс при Гонзо. Логика - Гонзо е класа над Николай Костов и отличен мотиватор, защото вдигна отбора... макар и за загуба!

П.С2: Много добре знаете моите мнения във форума. Винаги и абсолютно винаги съм защитавал отбора, дори играчите. Винаги! Дори Йовов. Винаги! Просто ми писна. Обиден съм и ми е криво на тия нещастници. Обиден съм, че освен че нямат и 7% от сърцата на някой от нас, ами не компенсират и с професионализъм както чужденците! Плашила с екипи...


Последна промяна Oachkatzlschwoaf на Пет Мар 30, 2012 12:14 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 12:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Секви теории се пишат, но положението с бездушниците в отбора и собственика е плачевно...

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 12:19 pm 
Писна ми на кура на лиспата им на мотивация, на подценихме ги, на изненадаха ни, на върнатия пламък в очите на момчетата в следващия мач (пак загубен), омръзна ми, бе от всичките им олигофренски оправдания след осирания, че и обидени от тях има. И все едни и същи лекета, които се въртят като барабан на пералня... Аз не държа да съм прав. Мачът с Миньор може и да не е бил бойкот, както аз мисля, но какво беше тогава това чудо? Някой може ли да каже със сигурност? За какво са тия футболисти след подобен "мач"? Разумно обяснение. Да ти подарят титлата в ръцете, а ти да я хвърлиш обидено на прасетата, това ме яде отвътре. И ако вдигнат турците тая ебана купа, кой ще носи товара и обидата, те ли!? Който ме познава знае колко ме е еня за титлите и купите, еня ме е за Левски и затова ме боли. И мразя футболистите... Половината отбор! Мразя ги!


Последна промяна Oachkatzlschwoaf на Пет Мар 30, 2012 12:20 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 12:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 27, 2009 9:53 pm
Мнения: 234
Бижутера беше някога такъв, но вече бижутата му са от лайна.
Гонзо, авери сте ама му разрешавай публичност само като си пиете водката. Като наближи мача тоя да седи и да гледа от пейката само а не да ми лишава отбора от точки. Верният човек е Иван Цветков, който в сравнение с оня кандидат кмет със снимки по хуй из нета е направо извънземна класа.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 12:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
Nakuro Bradata написа:
Еми каза си го. :? Иначе това за 15те минути толеранс след официалния час верно ли е? Поне толко можеше да изчакат.


да вярно е !
по правилник ако единият отбор не излезе до 15 мин след началото на срещтата, чак тогава се прекратява

имало е много случаи на 5-10 мин нарпочно закъснение
вкл. и ЛЕВСКИ сме го правили


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 12:25 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 07, 2006 11:16 am
Мнения: 454
Кво да ги коментираме тия помияри.Обърнете внимание на 2:53

http://www.youtube.com/watch?v=z2VHDTftpEw Тоя заслужава да му бъдат счупени краката.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 12:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 04, 2010 3:34 pm
Мнения: 3942
Местоположение: София Норд
Тоя, когато отидем на тренировка, заслужава да го убиеме!Умри, прасе!

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 12:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
NATIONAL FRONT написа:
Кво да ги коментираме тия помияри.Обърнете внимание на 2:53

http://www.youtube.com/watch?v=z2VHDTftpEw Тоя заслужава да му бъдат счупени краката.


И аз първоначално реших, че нещо негодува срещу нас. След няколко гледания обаче мисля, че мрънка на Пастата що не пуска играта да продължи. Идеята ми е, че след това в кадър Пастата обяснява, включително с жестове, че нямало да може да се вижда топката заради дима. Както и да е.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 12:32 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 04, 2006 5:42 pm
Мнения: 265
Местоположение: на вратата
Morning Glory написа:
NATIONAL FRONT написа:
Кво да ги коментираме тия помияри.Обърнете внимание на 2:53

http://www.youtube.com/watch?v=z2VHDTftpEw Тоя заслужава да му бъдат счупени краката.


И аз първоначално реших, че нещо негодува срещу нас. След няколко гледания обаче мисля, че мрънка на Пастата що не пуска играта да продължи. Идеята ми е, че след това в кадър Пастата обяснява, включително с жестове, че нямало да може да се вижда топката заради дима. Както и да е.


негодува ,защото играта е спряна и показва ,че това което се случва в сектора не пречи играта да продължи :wink:

_________________
Приемете факта безропотно като малко дете и бъдете готов да отхвърлите всяко предубеждение, следвайте смирено Природата накъдето и към каквато и бездна да ви води – или вие нищо няма да научите.“ Т. Х. Хъксли (The Holographic Universe)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 12:34 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Мар 05, 2011 5:10 pm
Мнения: 493
Тоя Паста ли е къв е сигурно е кьорав ако не може да вижда топката... Димът не беше толкоз много.
А нашите поне играха по- нахъсано.
Само Левски!
Ебал съм ти свинете и селяните и сичките, мамицата им. Нищо не е свършило тоя сезон. Да не се издавят накрая както име навик...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 12:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
вратарче написа:
Morning Glory написа:
NATIONAL FRONT написа:
Кво да ги коментираме тия помияри.Обърнете внимание на 2:53

http://www.youtube.com/watch?v=z2VHDTftpEw Тоя заслужава да му бъдат счупени краката.


И аз първоначално реших, че нещо негодува срещу нас. След няколко гледания обаче мисля, че мрънка на Пастата що не пуска играта да продължи. Идеята ми е, че след това в кадър Пастата обяснява, включително с жестове, че нямало да може да се вижда топката заради дима. Както и да е.


негодува ,защото играта е спряна и показва ,че това което се случва в сектора не пречи играта да продължи :wink:


Именно. Нема да го защитавам яростно тоя, щото доста от футболистчетата заслужават чупене на крака, ама реално тоя чорбар не е от проблемните и играе колкото може всеки мач. Това е срамното. Разни други юнаци, дето немат нищо общо с прасетата, се разхождат по терена.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 12:37 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
В такива моменти се сещам за думите на Венци дебелия, които каза на бащата преди години пак след няква загуба: "Що се ядосвате за неща, които се решават извън терена?"
Само Левски! Ще дойдат по-добри времена рано или късно. Дано да са без батковци, агенти и т.н. и с ръководство и треньор, които знаят какво да правят.

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 12:41 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Спрете се, де - говори на рефера Старокин. Не виждате ли, че изяжда терена тва момче? Успокойте се малко!

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 12:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Някой има ли представа, защо след 1,5 появявания на Димов не му се дава шанс в мачове, където очаквано има много борба в центъра (Миньор/Литекс). Далеч съм от идеята, че той ще ни реши всички проблеми, но с Грийн двамата и Гаджев напред щеше да е по-добре още...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 12:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Македония написа:
Не можах да разбера какво искаш да кажеш?
Ако наистина се е обидил Владо, да идем да му се извиним, а също и да му се извиним от името на треньора за смяната му ония мач, "когато той наистина не знаеше защо са го сменили".
А на нас кой ще ни се извини? С 20к ми е лесно и на мен да съм обиден и да ми е криво... за 2 часа
Футболът е баси неблагодарната игра. Нищо не зависи от нас феновете, не ние играем, а всичкия товар и срам го носим ние!

П.С: А тъй като форума изоболства от мега малоумни логики и аз да дам една. Трагична игра срещу Миньор при Николай Костов. Много силно и надъхано второ полувреме срещу Литекс при Гонзо. Логика - Гонзо е класа над Николай Костов и отличен мотиватор, защото вдигна отбора... макар и за загуба!

П.С2: Много добре знаете моите мнения във форума. Винаги и абсолютно винаги съм защитавал отбора, дори играчите. Винаги! Дори Йовов. Винаги! Просто ми писна. Обиден съм и ми е криво на тия нещастници. Обиден съм, че освен че нямат и 7% от сърцата на някой от нас, ами не компенсират и с професионализъм както чужденците! Плашила с екипи...



Не пич, казах - дреме ми дали някой се е обидил. Но твърдя, че проблема не е в играчите, а на по-високо ниво. Вчера храниме Мечо, после Хичо, сега Владо. Вината не е в тях.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 12:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
basma написа:
Спрете се, де - говори на рефера Старокин. Не виждате ли, че изяжда терена тва момче? Успокойте се малко!


Вервам, че го изяснихме това, пич :smt023

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 1:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Така е, вина за този сух период имат всички, от най-горе и до нас включително(малка вина, но все пак). И ще се аргументирам за всеко ниво. Ганьо затова, че преди три години заедно с Гонзо назначиха неадекватен за Левски треньор и го оставиха да съсипе цял сезон, след което безпаричието на Ганьо и склонността на Гонзо да му играе безпрекусловно по свирката доведе до пролетен полусезон с център нападател Миро Антонов ... Лятото след тази "велика" пролет бяхме уцелили и ваксата и играчите, оборът който обръщаше на два пъти Гент в София бе отбор мечта, на който му липсваше само един играч за титуляр(дясно крило) и трима - четирима сносни резерви! Прекрасни мачове е Европа, но липсата на скамейка ни издъни в шампионата същата есен и ето тука е огромната вина на това "ръководство". Вместо да бяха намерили точния човек на дясното крило и малко добри подкрепления за резерви, те продадоха Жо, не намериха дясно крило и на практика разбиха атаката, която остана остана само с Гарра Дембеле. След онзи първи мач на Герена и директора обичащ да се изживява като треньор на практика такова майката на треньора и реши, че е голям герой и сам ще бори мечките. От там нататък драмата е ясна. И това е вината на Гонзо. Ние феновете също може би сме виновни, понякога заради огромното търпение към некадърници, понякога заради липса на такова. Според мен от тук до края на шампионата тези играчи, които стават(а не са малко) трябва без да им пречим да ги оставим да се обиграят, през това време тия, които се пъчат като шефове да набележат и договорят футболистите за лятото, които да са с отбора ОТ ПЪРВИЯ ДЕН. С новия треньор, нов нападател(даже два), два халфа и централен защитники, отборът ще бъде на 100 % комплектован, с божията помощ нещата може и да станат.

П.С. Другото, което си мисля е, че този отбор няма шампионски дух, заради което преебахме и мача с орките! Това ни беше шампионския мач, а ние го изиграхме като путки, на дерби в Ловеч винаги може да се падне, но това за титла не е фатално. Още от тогава ми стана ясно, че няма смисъл да очаквам титла този сезон, събитията след това още повече ме убедиха.
П.С. И накрая ако се вгледаме малко в фактите, може доста изводи да си направим, от 6 гостувания на силни отбори имаме 6 загуби. Общо дотук са 7 загуби, като НИТО ЕДИН ПЪТ не сме спечелили и точица, когато ни поведат. От 130 корнера досега сме вкарали ЕДИН гол, след удар с глава на Димов и добавка на Цветков. Имаше и още от статистиката преди вчерашния мач, които ясно говорят и за треньора Гонзо и за играчите.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 1:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Публиката на Левски много те обижда, какво искаш да кажеш?
- Публиката винаги подкрепя своя отбор и трябва да го прави, като публиката на Левски. Те са страхотни


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 1:57 pm 
http://gong.bg/view_article.php?article_id=262141
Тук го има и аудио файла за този, който не вярва.
Стигнахме дотам единственият човек да поздрави публиката ни да е този, който най-много псувахме. Може да е чорбар, ама чест му прави. :levski Всичко това показва какви малоумници и путки са нашите футболисти (до един!).


Последна промяна El Hacendado на Пет Мар 30, 2012 1:59 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 610 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com