forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:20 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 568 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Мар 26, 2012 9:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Е според поста ти начи не сме се били сами щото Орките ни се противопоставиха успешно на схемата с преса и напипаха слабите места. Нашите па очакваха да ни играят със свалени гащи, а се получи точно обратното.
И още недоумявам как играч без слаб мач този сезон като Димов стои резерва за сметка на такива като Ромина, Гаджев и Йовов, които нямат силен.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 26, 2012 9:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Йовов също беше резерва :bigok влезе и вкара гол :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 26, 2012 9:36 am 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 7:47 am
Мнения: 163
Абсолютно споделям мнението на SZ fen и Kryten загубихме тактически мача а затова защо на играе Димов просто е лудост много хъс и агресия виждам в него дори в Старокин изобщо нямам обяснение логично за някои смени на Костов. Харесва ми като Треньор обаче явно за нашия футбол ще му трябва аклиматизация както се казва. Иначе се надявам да имаме шанс да се борим до края за титлата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 26, 2012 9:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
"Миньоро ще го отнесе само на крилата на вдъхновението ни!3 на 0 е минимума."

Ето тази глупост написах на 22.03.2012 по повод мача с Миньор!!!
В тази философия се коренят и причините за загубата.И играчи и ръководство и ние феновете,трябва да разберем,че така повече няма да става!!!
Костов не трябва да се пипа,независимо от резултатите,а трябва ясно и недвусмислено да се подкрепи-от Тонев,Гонзо и Батков.Според мен има някакво напрежение между него и т.н.тартори в отбора.Той видя,че Гаджев,Тасевски,Йовов,не са във форма,започна да ги сменя или върти в мачовете,започна да пуска Димов и Старокин,започна да иска разиграващ халф-Хамдани.Изказването на "капитана" Гаджев след смяната му в един от предишните мачове-че не знае за какво е бил сменен,подкрепя една такава теза.Дали...някой от ръководството не се опитва да влияе на Костов в полза на "старите кучета"???
В заключение:Този човек Костов,иска да промени манталитета на отбора,за сега не се получава съвсем,но пътя е правилен.Дано го оставят да работи!!!Само Левски!!!

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 26, 2012 9:50 am 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 7:47 am
Мнения: 163
Ами и аз се питам да ли проблема е в манталитета или в във възможностите на отбора.Нека Костов да остане до края не да се гнети напрежение следващите 10 мача ще покажат неговото бъдеще и това на някой от играчите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 26, 2012 9:54 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
Разни хора коментират играта, все едно сме паднали от Барселона.

Вчера играхме с Миньорк, чийто девиз е "Нашата награда е за Левски да няма награда". От тия подчовеци, доказани олигофрени и болни идиоти паднахме насред нашия стадион и дом, футболистите загубиха по най-тъпия начин. За какво коментирате каквато и да е игра, след като липсва сърце във футболистите? :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 26, 2012 9:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3666
Kryten написа:
Е според поста ти начи не сме се били сами щото Орките ни се противопоставиха успешно на схемата с преса и напипаха слабите места. Нашите па очакваха да ни играят със свалени гащи, а се получи точно обратното.
И още недоумявам как играч без слаб мач този сезон като Димов стои резерва за сметка на такива като Ромина, Гаджев и Йовов, които нямат силен.

И постройката, и смените, и п*ткенската игра са си наши грешки.
За Димов съм съгласен, че трябва да играе.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 26, 2012 10:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
angeloff написа:
Разни хора коментират играта, все едно сме паднали от Барселона.

Вчера играхме с Миньорк, чийто девиз е "Нашата награда е за Левски да няма награда". От тия подчовеци, доказани олигофрени и болни идиоти паднахме насред нашия стадион и дом, футболистите загубиха по най-тъпия начин. За какво коментирате каквато и да е игра, след като липсва сърце във футболистите? :smt017

Да, вчера играеше публиката на миньорк и ни биха на футбол :smt031

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 26, 2012 10:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
Очаквах тегав мач и до последно се надявах поне да изравним, но уви...
Според мен, загубата е не само тактическа, въпреки че бяхме надиграни в средата на терена тотално. Ако изгледате отново мача, ще видите как се противодействаше на най-силното ни оръжие - крилата. При слабата, изключително слабата игра на нашите халфове(Гаджев и Дарко), играчите в средата на терена на Миньор насищаха зоните на крилата и блокираха всички атаки по тях. Пресата и играта за първа топка допълнително усложняваха обстановката.
И друго, което според мен е много важно - нямаме фигура, която да поведе останалите. Владо, който трябва да поведе останалите с амбиция и хъс, се губи по цял мач, липсваха точни пасове насочени в предни позиции. Който и да е треньор, при това положение, нищо не може да направи, защото в материала с който разполага, няма якост и еластичност. Основните единици имат прекалено високо мнение за себе си и самочувствие, неотговарящо на истинската им стойност в момента.
Който и да е отбор с тактиката на Миньор, ще ни се противопоставя успешно, докато не се разиграят в средата нашите марди и да освободят пространства за осъществяване на качествени атаки.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 26, 2012 10:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Хубаво серете по Владо Гаджев, ама кажете ми кой беше толкова по-добър вчера, та Владо да изглежда жалък на фона му? Момчето поне дава всичко от себе се, не се скатава, не се мърдосва и не бяга от единоборствата. Друг е въпросът, че не му се получава играта, има много брак и греши доста пасове, но затова сигурно си има причина и си личи как самия той се ядосва. Псуването и викането точно по него надали е най-добрия мотиватор за човек с огромно синьо сърце. Според мен точно това го подтиска, пречи му и го съсипва допълнително. Деба и чорбарските курви сме станали. На Главата пляскаме след мача с Лил, а Владо го кълнем непрестанно, въпреки че ако сравним приноса му за отбора спрямо този на ИИ5 става жалко и противно.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 26, 2012 10:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 13, 2011 1:04 am
Мнения: 1960
Личи си, че Владо има някакви проблеми. Не знам дали са свързани с формата му или не му се играе при Костов, но старата му игра липсва ужасно на отбора в момента. На Ромина отдавна не му се играе при нас това е видно и тогава остават Калво, Рамос и Цветков. Вчера и вуйчо нямаше ден и тогава за който и да е противник остава да обезвреди крилата и сме готови бити. Не знам, центъра просто трябва да се разиграе, тва е полужението


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 26, 2012 11:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
Седем:Едно написа:
Хубаво серете по Владо Гаджев, ама кажете ми кой беше толкова по-добър вчера, та Владо да изглежда жалък на фона му? Момчето поне дава всичко от себе се, не се скатава, не се мърдосва и не бяга от единоборствата. Друг е въпросът, че не му се получава играта, има много брак и греши доста пасове, но затова сигурно си има причина и си личи как самия той се ядосва. Псуването и викането точно по него надали е най-добрия мотиватор за човек с огромно синьо сърце. Според мен точно това го подтиска, пречи му и го съсипва допълнително. Деба и чорбарските к.р сме станали. На Главата пляскаме след мача с Лил, а Владо го кълнем непрестанно, въпреки че ако сравним приноса му за отбора спрямо този на ИИ5 става жалко и противно.

Някъде да съм плюл, псувал или срал по Владо?
Истината е, че не е във форма, играта му е под средното ниво за халф в средняшки отбор в нашето скапано първенство.
Не зная причините, но разликата в това което сме гледали преди и сега е огромна. Като сложиш и девичата игра на Румина, слабия до неузнаваемост Йовов - какво се получава? Това са основни единици в отбора на които се разчиташе преди започване на селекцията и не само. Смяташе се, че те са основата върху която ще се гради отбора.
Ние сме фенове, ние искаме, ние живеем, ние се радваме, скърбим, дори плачем понякога за отбора си. Ние имаме сини сърца. Те са на работа и получават заплати за това. Просто трябва да проумеем най-после и да забравим тази илюзия. Преди години имаше левскарски дух и сърца които играеха за самата синя идея и аз съм свидетел на това. Времето на идеологиите обаче отмина... Сега всичко е бизнес и бизнес интереси. След като получаваш заплата трябва адекватно на нея, да си изпълняваш задълженията.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 26, 2012 11:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48812
Местоположение: ШОПландия
Седем:Едно написа:
Хубаво серете по Владо Гаджев, ама кажете ми кой беше толкова по-добър вчера, та Владо да изглежда жалък на фона му?

Рамос, Жуниньо, Пинто, Дъстли, че дори и Калво играха и се бореха много повече и допринесоха поне малко за жалките ни атаки. Аз от него, за съжаление, не виждам абсолютно никаква игра от началото на полусезона. Не ме е и интересува защо. Никой не е незаменим и не може да лежи на стари лаври.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Последна промяна Goviado на Пон Мар 26, 2012 11:24 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 26, 2012 11:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Вчера онзи орк зад нас беше право за една ситуация - една атака сбъркана от Гаджев, контра и никакво връщане на последния. Всъщност се върна последен след нападателите. За мен е показателна такава ситуация. Като не ти спори играта, компенсираш с тичане и опити да си покриеш грешката. Всеки може да е в слаба форма, но да подтичкваш и да се фръцкаш като кифла е тъпо и не отива на Владо.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 26, 2012 11:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Анализатори :bigok

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 26, 2012 11:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Kryten написа:
И още недоумявам как играч без слаб мач този сезон като Димов стои резерва за сметка на такива като Ромина, Гаджев и Йовов, които нямат силен.


:!: :!: :!:

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 26, 2012 11:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
Гаджев е абонат за титуляр...

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 26, 2012 11:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12946
Местоположение: истинското село !!!
Димов повече от половината форум го набеди за чорбар, ама се видя в мачовете дето игра че има желание за игри ... което в някои "звезди" липсва :slap

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 26, 2012 11:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
При положение, че и Старокин, и Димов играха ок предните мачове, не може да почнеш без нито един от тях.

А Гаджев заедно с Дарко е безумно слаб и не мисля, че трябва му спестяваме критиките. Това, че след всеки мач е при публиката, ВЪОБЩЕ не го оправдава.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 26, 2012 11:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 3:12 pm
Мнения: 228
не трябва да се пестят критиките към треньорите защото САМО те са виновни за загубата

1. не са се запознали с "историята" на експеримента наречен - Дарко опорен халф... Кокала го пробва с резултат .... загуба на Герена :idea:

2. тотално е скъсана тактическата логика - излизаш с 1 дефанзивен халф по-малко, за да играем по-нападателно, а...... играеш без нападател :!: :?:
очевидно едното изключва съвсем другото като идея :(

3. ако сметнем, че е дал почивка на Старокин и Димов имайки предвид мачовете с Литекс и Лудогорец, то преценката че миноьрк ще се бият сами на Герена е родена сбъркана и като резултата обезмисля предстоящите мачове, като си загубил сигурни домакински точки

4. ако пък наистина си решил, че сме толкова силни, че тея ще паднат сами - дай почивка на повече титуляри (включително Дарко) и пусни "наказания" Грийн да ти свърши малко работа - да оправдае поне малко заплатата, която ПРОДЪЛЖАВА ДА ВЗИМА !

в крайна сметка това е поредният треньор, за който факта че сме паднали от миньор насред София ще остане само като статистика... няма обвързаност, чувство на отговорност към всички нас и т.н.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 26, 2012 12:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Само на мен ли ми прави впечатление, че Иво откакто дойде повтаря "не съм спал, няма да спя и т.н.само Левски да върви напред ", а вчера изрично каза пред камерите, че отива да преспи и тогава ще решава ... :roll: Дали се е наспал и какво ли е решението му? Вчера докато повтаряше, като латерна шаблоните си имах чувството, че го слушам от някакво изказване от след мач на предходния му отбор, а вместо думата "Локомотив" - някой само беше пейстнал "Левски"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 26, 2012 12:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
SZ_FEN написа:
Няма да се оправдавам с това, но гледайки какъв гол ни отмениха и каква дузпа не зачетоха точно в този кръг (Лудогорец пада, прасетата играят след нас) ми стана ясно, че директива наистина има.
Засада не знам дали е имало,изобщо не ми се гледаха повторения след мача и не ме интересува,ама е абсурдно изобщо да коментираме съдии след тоталното бездушие вчера.Факт е,че не заслужавахме дори точка да вземем.И не са ни виновни таскотасковци,прасетата,доко динев и т.н.Просто с тая игра не заслужаваме да сме шампиони.Сега предстоят двата мача,които ни решават сезона.

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 26, 2012 12:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Съдиите са много важен фактор у нас те са хората, които могат да повлияят за изхода на един мач. Бездушието беше факт, играхме слабо и загубихме - спор няма! Не са ни виновни съдиите, но са к.рви трябва да се каже. Да се абстрахираме от крайния изход на вчерашния ни мач? Помислете как този рефер водеше мача, как отсъждаше нарушения, как накъсваше играта, какви картони даде и не даде, засади и т.н. Съдиите са настроени срещу нас заради помията и внушенията, които драскачите бълват във всеки един момент срещу клуба. А от там няма кой да отвърне адекватно и така напрежението отива и при играчите и към публиката. Иво Тонев вчера трябваше да каже: Бяхме слаби и загубихме, ние сме си виновни и ще си оправяме проблемите! Обаче на фона на мача, организацията, терена, отборите, публиката и др. - СЪДИИТЕ БЯХА НЕАДЕКВАТНИ! ТОЗИ СЪДИЯ ПОВЕЧЕ ДА НЕ НИ СВИРИ! Това не му е за пръв път, преднамерено взема решенията си по време на мачове на Левски и да свири на когото иска!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 26, 2012 12:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 15, 2011 12:50 am
Мнения: 5064
Местоположение: Варна
gamencerista написа:
Димов повече от половината форум го набеди за чорбар, ама се видя в мачовете дето игра че има желание за игри ... което в някои "звезди" липсва :slap


Къв чорбар бе ? Един от моята работа е седял 4 години с него на един чин в даскало.Той ми разправя , че е болно левскарче и фен на морето.
П.С : Прякорът му е шаблата :lol:

_________________
Без Левски живота е безсмислен...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 26, 2012 12:56 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 10:55 pm
Мнения: 732
Няма защо да говорим за съдии, но при Таско Прасков имаме три мача и три загуби. И при Орманджиев, и при Каубоя нямаме такава статистика.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 26, 2012 1:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Fozzy написа:
Няма защо да говорим за съдии, но при Таско Прасков имаме три мача и три загуби. И при Орманджиев, и при Каубоя нямаме такава статистика.


Моя проблем е, че точно този съдия има преднамерено отношение към Левски по време на мачовете, които води. Не ми пука дали е чорбар, кум на кюрд или ситски лорд - просто да не му дават наши мачове! И клуба да не си трае, като мишки само защото сме играли кофти и загубили. Същото щеше да ми е мнението и ако беше свършил 4-1 мача за нас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 26, 2012 2:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Костов напусна Левски :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 26, 2012 2:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
не че нещо,ама няма нищо по нормално от това ,във форум.левски.цом едно нещо да се обсъжда в 4 теми :bigok
viewtopic.php?f=1&t=12695
viewtopic.php?f=7&t=6719&start=23250
viewtopic.php?f=16&t=12330&start=330 :bigok

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 568 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com