forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 9:37 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 578 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 20  Следваща

Трябва ли Гонзо да остане треньор ?”
ДА - да му дадем още време 33%  33%  [ 122 ]
НЕ - да дойде утвърден треньор 51%  51%  [ 189 ]
ВСЕ ТАЯ - не е виновен Гонзо 16%  16%  [ 59 ]
Общо гласове : 370
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Окт 01, 2011 2:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
http://football.sportal.bg/news.php?news=327672
Гонзо коментира и слабите изяви на Тони Калво: "До този момент съм разочарован от него. Очаквахме повече. Той има голям потенциал, но на този етап не може да го разгърне. Може би и схемата на игра не му пасва достатъчно. Все пак обаче той идва от друго първенство и му трябва време, за да се адаптира. Надявам се в най-скоро време да покаже това на което е способен. Същото се отнася и за Шюрд Арш".

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 01, 2011 8:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Ами за пореден път Н.В. е прав, както винаги. :bigok

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 05, 2011 11:18 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
За Ш.А. и аз бях прав и то в адванс. Но това е нормално, нали съм разбирач. :bigok

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 06, 2011 12:14 am 
:smt023 Тва ти го признаваме, както и за Търнава, уви :cry:
Но в защита на Царя ще кажа, че той адски много е искал да вземме Ван дер Бийзен, но Бащицата е казал "много". :smt002 Както е намерил и много добър свободен агент, но с голяма заплата - 300 000 евро, Бащицата пак е казал "много", затова Шурд е бил третия вариант.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 06, 2011 5:33 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15161
Хидъна беше само от части прав и по-точно за Търнава.

Шурд Арш е съвсем приличен нападател, но за съжаление Гонзо няма треньорските умение да го използва по начин по който да извлече максимума от възможностите му (малко жокерче: вижте клипа му на Youtube и пребройте колко гола е вкарал от извън нак. поле, след това проследете по колко паса на мач получава в нак. поле от съотборниците си в Левски). Кун ван дер Бийзен в момента е играч на полския Краковия, където от 7 мача е вкарал 0 гола и има 1 асистенция.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 06, 2011 6:29 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24056
Aбе все си мисля, че за да вкараш над 100 гола за 5 години и 28 през последния сезон, все пак трябва да имаш нещо много футболно в себе си. :wink:
Явно е до адаптация, макар че статистически погледнато и при нас засега има 5 гола в 10 мача.
Аз очаквах много от Цветков, а той е изключително посредствен засега.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 06, 2011 4:17 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Вкарал е 100 гола в 2-ра холандска дивизия, която е полупрофисионална! За съжаление Хидъна ще се окаже прав! Сравнете това момче с нападателите, които имаше ЛЕВСКИ! Ще ви дам за пример ситуация от последния мач: Гаджев влиза в наказателното поле, пред него е АРШ, в ляво има свободно пространство, а той отива вдясно, където са всички играчи, Гаджев му посочи с ръце, къде трябва да отиде, но докато се върне обратно ситуацията се промени. Затова, какво е виновен ГОНЗО? Омраз, надявам се да си прав и момчето да се отпусне в следващите мачове! Ситуацията с РИСП е подобна, неговия отбор е във 2-ра датска, която е аматьорска, човека е на годините на ТОПУЗАКОВ, но е с класи под него, ТОПЧО е голям ЛЕВСКАР, като ще взимаме футболист на 33 по-добре да е той! Надявам се да не съм прав и тези момчета да изиграят много силни мачове за ЛЕВСКИ! ЛЕВСКИ ДОКРАЙ! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 06, 2011 4:37 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12484
То понеже АПФГ :smt035 е 100% професионална и е с поне три нива над втора холандска дивизия :smt035 поне, :smt035 та тъкмо за това Арс не може да се представя на ниво тук. :bigok
Според мен просто му е нужно още време да се адаптира напълно към обстановката тук и към отбора.Реално според мен представянето му на пролет ще покаже какви качества има но аз съм сигурен,че качествата му са доста по-големи от тези на ГХ14,ЕК7,МА9 и тем подобни. :bigok
Просто след Гарра вдигнахме прекалено много летвата и едва ли не очаквахме Арс да вкара 40 гола тоя сезон. :loser2

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 06, 2011 6:40 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Няма да крия, че съм срещу чужденците, защото в ЛЕВСКИ трябва да играят научени чужденци, ако ние ще ги учим по-добре да са БЪЛГАРИ! Много ми хареса ц. нападател на локо Пр. Йорданов, знае, къде да се пласира, бърз е, а ако играе и добре с глава ще е чудесен, освен това е само на 22! ЛЕВСКИ ДОКРАЙ! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 06, 2011 6:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3684
Проблвмът при Арс е, че създаваме малко голови ситуации. Няма топки към него. Последните мачове не се е сработил с Дарко. Калво един пас не е дал (освен една асистенция на Цветков).
Той си е типичен гюмеджия. Има ли пасове, ще вкарва, няма ли - не! Съвсем различен играч от Дембеле е. Негърът голяма част от головете си ги изработваше сам, този чака положение, което ние не създаваме.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 07, 2011 12:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49336
Местоположение: ШОПландия
MaLch0 написа:
То понеже АПФГ :smt035 е 100% професионална и е с поне три нива над втора холандска дивизия :smt035 поне, :smt035 та тъкмо за това Арс не може да се представя на ниво тук. :bigok

Минимум. :smt035 На кво ги учат тия там уа? :smt017 Тоа едно шише водка не може да изпие :slap

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 13, 2011 7:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10747
В полупрофесионалната втора холандска (която не съм убеден, че се води полупрофесионална, ама как да е) дали има стадиони като тоя във Варна и дали футболистите имат класата на тези от Светкавица, Видима, Ботев Враца, Берое, Монтана, Миньор и прочее ? :loser2

А Арс не знам как се реши, че е слаб футболист. Като му се отдаде възможност - бележи. Не е Гара Дембеле, но то за без пари втори път няма да можем да оцелим кьоравото. Екстра си е за България, отборът ни играе ганкиното, не е проблемът нито в Арс, нито в Калво. :?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 13, 2011 7:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21398
Втора дивизия на Холандия е професионална, мисля че допреди 1-2 сезона имаше вариант да играят и полупрофесионални клубове, но вече не е така. Даже има и изпадащи, стига клубовете от 3то ниво, спечелили право на промоция да имат възможностите и желанието да участват на по-горно ниво.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 14, 2011 1:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Реално, самия Арш не е имал кой знае какви възможности за изява или пък някъква поредица от фрапантни пропуски. Човека явно не може да носи цял един отбор, както го правеше Гарата. Разиграе ли се отбора, ще си каже от самосебе си Арс има ли място начело на атаката. При тези колебания в играта до сега и това което вкара не е чак зле.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 16, 2011 12:31 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Футболът е проста игра, но не е за прости хора. Щом като у нас може един аболютно аматьорски отбор без никакъв опит в професионалния футбол, след само 7 месеца здрава работа и селекция, и без никакъв ръководен потенциал след 10 кръга да е на 1-во място, и да пребие Левски в прекия двубой след 5 официални мача като отбор, то отговорните фактори на Герена , ако имаха малко съвест и самоуважение, трябваше отдавна да са си подали оставките. Щото тука се вадят от 9 кладенеца вода да се покаже как не е виновен Гонзо, как трябва да му се даде време, да натрупа опит, да се сработят новите и т.н., - а се вижда - не е въпрос на опит и време, а на умения и кадърност.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 16, 2011 12:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 5:03 pm
Мнения: 1377
Левски не играха с лудогорец по една или друга причина. Всички видяхме как играха с ловеч и после с тия.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 16, 2011 2:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Един съвет към чувствителните към загуби съмишленици:
- тази вечер сфинете оплакват горката си съдба, загуба и край на света след загубата от Славия. Погледнете как те скимтят срещу всеки и всичко и си направете изводи, такива ли сме и ние и отделно как трябва да реагираме в критични ситуации?

:oops:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 16, 2011 2:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Превантивно пускам и призив на Гонзо към дребните зложелатели по пътя: http://www.youtube.com/watch?v=oUNk97Tv ... re=related

:blowj


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 16, 2011 10:29 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26611
Местоположение: София
Арш може да не са му се отдали сто възможности сам срещу вратаря, ама то така и аз мога да вкарвам. Като е научен футболист все си мисля, че щеше да може да даде пас на метър и половина, ама не. Точно толкова полезен би бил и Лъчо Балтанов.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 16, 2011 3:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10747
24051914 написа:
Левски не играха с лудогорец по една или друга причина. Всички видяхме как играха с ловеч и после с тия.


Баш си играхме и си ни биха :? . Не мисля, че имаше някаква конспирация в тоя мач, просто си ни надиграха и заслужено победиха. То срещу латекса да не изиграхме някакъв феноменален мач, ако не беше Влади с тая тупалка и там изгаряхме :wink: . Ние в България все сме на принципа "победителите не ги съдят" , ама това е голяма глупост за мене.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 16, 2011 3:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2740
Toва е мача на истината.В този мач ще се види колко струва Гонзо като треньор :smt031


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 16, 2011 7:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21398
Гонзо да подава оставка. Ако му я приемат добре, ако не я приемат ще караме така. Просто не става по този начин, този отбор не е научен на нищо. Досега не изказвах крайно мнение, но не може всеки мач навън да сме трагедия.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 16, 2011 7:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Кой ще е следващия, който бащицата ще накара голяма част от публиката на Левски да мрази?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 16, 2011 7:40 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15161
ГОНЗОВИСТИ!!! СТАНЕТЕ ОТ ЛЕВСКИ!!!

- Три важни гостувания - три загуби и очертаваща се четвърта.
- Изоставане на 6 точки от прасетата и 7 от лидера Лудогорец.
- Къса резервна скамейка поради неумение да се извлече максимума от играчите и неналагане на юноши на клуба.
- Бавен, многоходов, демодиран футбол.

Какво друго трябва да се случи за да ви стане ясно, че без Гонзо може и да можем, но без треньор със сигурност неможем?

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 16, 2011 7:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2011 7:27 pm
Мнения: 2524
Гонзо трябва да остане поне до мача със свинете, защото ако сега се махне, ще загубим дербито почти сигурно.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 16, 2011 7:44 pm 
Online

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9455
И ако сега Гонзо си тръгне, кажете ми какво реално си мислите че ще стане ? До мача с прасетата вече ще сме цъфнали и вързали, така ли ?Полусеона е пълен провал.Ако трябва да се сменя Гонзо то да е поне през зимата.Единственето което ме притеснява сега е, прасетата да не запишат нов исторчески успех срещу нас.Имат горе-долу добри нападатели, а нашите тролейчета в защита... :oops:

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 16, 2011 7:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21398
Дерби със свинете сме губили много пъти. Искам отбор, който играе футбол, а не рита топка.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 16, 2011 7:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 14, 2005 12:17 pm
Мнения: 477
подкрепям....реално ние играем с 10 човека секи мач... арс е безобразно бавен, тромав, крехък и слаб.
Според мен не трябва да остава след зимата !

_________________
НЕЗАВИСИМ ПРЕДСТАВИТЕЛ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 16, 2011 7:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 25, 2006 2:29 am
Мнения: 695
Местоположение: СИНЯ СОФИЯ
СиняИдея написа:
Гонзо трябва да остане поне до мача със свинете, защото ако сега се махне, ще загубим дербито почти сигурно.

Чакай,чакай ти мислиш,че сега ще го спечелим ли :smt005 :smt005 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 16, 2011 7:56 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 05, 2009 7:45 pm
Мнения: 91
Не знам вече какво трябва да стане,та някои тук пишещи да признаят,че Г.Иванов-Гонзо не става за треньор на ЛЕВСКИ.Или за тях случващото се е нещо нормално?!Пълна трагедия и скръб!От 25 години гледам ЛЕВСКИ и отбора е бил много пъти слаб,но никога не е бил толкова жалък!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 578 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 20  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com