forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:29 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 578 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Следваща

Трябва ли Гонзо да остане треньор ?”
ДА - да му дадем още време 33%  33%  [ 122 ]
НЕ - да дойде утвърден треньор 51%  51%  [ 189 ]
ВСЕ ТАЯ - не е виновен Гонзо 16%  16%  [ 59 ]
Общо гласове : 370
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Окт 26, 2011 10:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
това, което съм гледал на свинете играят тактиката, която я въведе Кокала и сега всички я използват 4-2-3-1, само че разчитат на извеждащи пасове към гнома. Иначе да, криви топки, медитации, путки майни.... Оня ден Чичовото смени това 4-2-3-1 с/у Лудогорец на вариант на 4-4-2 и постигна успех. Жалко, че не можах да отида да гледам мача. Дано има запис някъде :smt003

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 27, 2011 10:56 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Силно се съмнявам в качествата на РАДУКАНОВ, като треньор. Това за смяната на тактиката според противника, бг Мауриньо и т. н. са номера на косомолчетата по медиите! Във всички мачове на чорба1 има нагла съдииска подкрепа, за съжаление и утре ще е така! От българските треньори само Херо става за ЛЕВСКИ! Пожелавам му да оздравее изцяло и напълно и след това при нас в ЛЕВСКИ! Останалите са, като ГОНЗО, учат се! ЛЕВСКИ ДОКРАЙ! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 28, 2011 7:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 30, 2005 6:30 pm
Мнения: 473
Местоположение: Русе
Цитат:
Трябва ли Гонзо да остане треньор ?


Не.

_________________
Но съмна вече! И на Балкана
юнакът лежи, кръвта му тече, -
вълкът му ближе лютата рана,
и слънцето пак пече ли - пече!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 28, 2011 7:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 02, 2011 3:04 pm
Мнения: 71
НЕ!НЕ!НЕ!НЕ! :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 28, 2011 8:36 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 17, 2011 12:53 pm
Мнения: 148
Да се маха :!: :!: :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 28, 2011 9:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48817
Местоположение: ШОПландия
То стана ясно на някои от нас преди няколко семдици още, но въпросът е кой ще дойде. Скоро ше разберем.
Тъпите жутналисти типично в свой стил изкараха, че днес си я е подал. Не че има значение, но той я е подал още след Черноморец.

Закрийте темата.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 28, 2011 9:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Nakuro Bradata написа:
но въпросът е кой ще дойде
.


аз от 3 години си искам Коце Лаптопа :8)

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 28, 2011 9:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 7:13 am
Мнения: 223
ДА, ГОНЗО ТРЯБВА ДА ОСТАНЕ :!: НЯМА СМИСЪЛ ДРУГ ДА ОБИРА НЕГАТИВИТЕ ОТ НЕГОВИТЕ НЕУМЕНИЯ КАТО ТРЕНЬОР :smt027 ПЪК И ЗАМИСЛЕТЕ СЕ - ТОВА БИ МОГЛО СЪВСЕМ ДА ДОКАРА БАТКОВ ДО ФАЛИТ :smt026 :smt026 :smt026 Помислете!Най-вероятно никой от играчите с изтичащи договори няма да го поднови и лятото ще си тръгнат без доносника да им вземе и една стотинка - курец парички от трансфери.Няма титла - курец парички!Няма ЕКТ - курец парички!Помакът ще остане само на договора с Мтел, но и те евентуално може да се отдръпнат и така да е сбъдне мечтата ни - БАТКОФФ ВЪН :smt026 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3
Именно заради всичко това Гонзо трябва да остане в Левски до лятото :!: :!: :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 28, 2011 9:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 8:29 pm
Мнения: 1956
пиши па ти нормално бе.....165216272 удивителни, емотки, големи букви...детската градина.

_________________
НАЦИОНАЛНО МОЩНА И СОЦИАЛНО СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 28, 2011 11:31 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 15, 2009 4:25 pm
Мнения: 44
Според мен нещата са степенувани:
Не са виновни Старокин и Арш - те толкова си могат. Виновен е Гонзо, че ги пуска. Кво да му каже Старокин на Гонзо - "Абе Гонзо, много съм слаб, не ме пускай"...
Не е виновен Гонзо, че е треньор - той толкова си може (но е и прекалено "неинтелигентен", за да напусне сам). Виновен е Батков, че го държи. А всичко знаем, че Батков го държи, за да е буфер.

Всички виждаме, че Гонзо не става. Не е това въпросът. Въпросите са:

КАКВО ПРАВИМ НИЕ??? ЗАЩО СПРЯХМЕ С "БАТКОВ К---О"??? ЗАЩО НЕ СКАНДИРАМЕ "ОСТАВКА" НА ГОНЗО???

Когато отворя гърло, всички около мен гледат странно. Продаде ли се сектор Б на Батков? Коментираме си тук, а на стадиона - нищо...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 3:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
По колко вота могат да се правят, щото преди време гласувах с "да", сега гласувах с "не" - и двата минаха :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 3:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 12, 2006 5:55 am
Мнения: 350
Местоположение: София
Richard Long написа:
По колко вота могат да се правят, щото преди време гласувах с "да", сега гласувах с "не" - и двата минаха :lol:

Колкото пъти искаш, но трябва да е различно всеки път. В твоя случай е извадило 1 от "да" и го е добавило към "не", общият брой гласове не се е променил. Ако гласуваш още веднъж за същото, няма да го отчете. Това е хитро, позволява ти да се промениш мнението по-късно.

_________________
Настане вечер и бар изгрее,
накацат чаши по плота тесен;
лампички светкат, ветреца вее,
певица пее естрадна песен!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 4:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 2:10 pm
Мнения: 1484
Батков вън!

_________________
СМЪРТТА НЕ СЛАГА КРАЙ НА ЛЮБОВТА! ЛЕВСКИ СОФИЯ ЗАВИНАГИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 9:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5643
Едва ли мустакатия ще приеме оставката... :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 10:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 13, 2010 7:14 pm
Мнения: 406
Предлагам да не търсим вината в Батков, студовете и смяната на часовото време. Фактите са следните: като чисто футболни качества Левски има по-добри играчи в защита(поне спрямовчерашните им защитници) и в центъра, а свинете ни превъзхождат в атака. Тази година бяха взети приемливи играчи, но прекалено късно и нямаше време да се сработят. След като не бяха сработени, нямаше как да играят на 100% и правеха грешки, а отборът се представяше незадоволително. След почти всяка индивидуална грешка сбъркалият се озоваваше на пейката поне за мач. Левски май няма два поредни мача това първенство, в които да е стартирал с един и същ състав.

Единствената роля, която Гонзо може да запази в Левски е на спортен директор, но не треньор в сенка. Най-добрият вариант в момента е Станимир Стоилов да се завърне. Винаги при смяна на треньор(не броим Гьоре Йовановски :D ) има подем, а и миналата година в Кипър, който не е с по-слабо първенство, Стоилов пое по-закъсалия и от Левски през тази година Анортозис и ги вкара в УЕФА. Пък и веднъж вече е стопявал 7 точки. :smt023

_________________
Завинаги оставам аз Левскар,
верен на отбора си докрай,
аз не ще го предада,
за нищо на света,
за Левски аз на всичко съм готов!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 2:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 8:59 pm
Мнения: 524
Гонзо вече почна да ме дразни - вместо като мъж да си подаде оставката на секундата, той почва ад ми обяснява как си я бил подал, ама тайно пред батков... На всички им става ясно че иска още да седи на поста си, въпреки грандиозния провал. Сега най-лошото е, че една легенда като него и любимец на публиката ще бъде обсипан от псувни на следващите мачове... просто не става така


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 2:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
Стига вече с тия легенди, Левски има само една легенда!
По темата- НЕ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 2:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Не знам дали ще имаме друг треньор, който чорбарите да го дрънкат в 3 от 4 мача, в единият от които по най-унизителния начин да ти натрият носа на собствения стадион, преди друг пък спортния директор да се е съгласил с мега малоумната идея родена в простата глава на Бай Ганьо 4-ма играчи да заминат за ... "трансфер в Казан"!? И въпреки това, този треньор да се ползва с абсолютното "доверие" на Сектор Б, от който ни вопъл, ни стон от доста време насам.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 4:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 5:51 pm
Мнения: 214
ВЪН!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 5:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2735
Чакал Батков да му приеме оставката :ohmygod Достанич след поредния срам каза ,че изобщо не го интересувало дали ще му я приемат, така трябва да направи и Гонзо :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 5:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Тоя Фло обаче ми звучи като някаква дърта клюкарка,като тия дето са на пейките пред блока и гледат кой кога се прибира :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 6:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 21, 2011 9:00 am
Мнения: 170
Местоположение: Русе
Как можеш да изкараш Дарко да вкараш това дърво АРС....? Как титуляр ще пусне Дани Младенов? Как ще остави на скамейката Мони Райков? Защо подяволите накрая не направи 4 4 2 схема отпреде и Йовов и Арс и нещо поне да промени...Незнам,незнам обичам Гонзо но..... !!!

ГОНЗО завинаги в Левски,но не и като ТРЕНЬОР... Гонзо директор,Мъри Стойлов ТРЕНЬОР!!! ГАРА ДЕМБЕЛЕ да си го връщаме и сме огън!

_________________
СИН СЪМ СЕ РОДИЛ,СИН щЕ ЖИВЕЯ И СИН щЕ УМРА!!!! САМО ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 6:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Хахахахаахаххах как може,ах как може :lol: Копелета,аз съм явно по-млад от 2/3 от пишещите тука.Имаме новина и тя за мен е добра :smt005

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 6:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 21, 2011 9:00 am
Мнения: 170
Местоположение: Русе
Каква е тя :?: :smt017 :smt017

_________________
СИН СЪМ СЕ РОДИЛ,СИН щЕ ЖИВЕЯ И СИН щЕ УМРА!!!! САМО ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 6:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Че съм по-млад от тебе примерно :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 6:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
Иване, ти имаш претенции, че разбираш тази игра и я следиш от доста време. Я ми посочи един известен треньор, един успял треньор в света и у нас, който да е бил централен нападател тип таран -демек ръгач. За това не се иска акъл, за това се иска амбиция, хъс, с цената на всичко да достигнеш до успех. Няма тактика, няма мисъл - борба и само борба. Не омаловажавам успехите на Гонзо, те са ясни, говоря за стил на игра. Какво искаме от него? Това което знае и което е правил години се опитва да прилага и като треньор. Ми няма да стане, няма и как да стане, защото хората са различни и играчите са различни, някои учени да играят по един начин, други по друг. Тук е ролята на треньора, да направи индивидуалния подход, да обедини качествата на всички в една обща цел. Само този който не е работил в екип, който не е ръководил екип, няма да разбере какво казвам. Треньорската работа в Левски не е да учиш някой си как да спира топката, как да я подаде, как да застане, така че да е с предимство пред съперника. Дъртия мировянец, преди години в подготовката за САЩ, беше написал в плана за работа - 8 часа подаване и спиране на топка - пълен ташак.
Вижте как играят тези момчета. Вижте как с всеки изминат ден формата на доказали се футболисти пада. За какъв хъс можем да говорим, когато самите те не вярват нито в отбора, нито в себе си. Защо е така? Кой е виновен за това? Не искам да засягам темите селекция, финансиране, Батков. Гонзо е мъжкар. Доказал го е като играч. Дали обаче времето не го е променило, защото според мен, не е мъжкарски, да не виждаш никакви минуси в себе си и всички други да са ти виновни, затова, че твоята работа не върви.
Не искам да правя анализи на играта. Лично на мен, ми писна да се обругава името и Апостола и най-великия клуб и то от хора, за които смятах, че са готови на всичко за него. Днешните млади не знаят, но ти може би си спомняш идеалистите от онова време, тези които бяха готови на саможертва, за идеята в която вярват.
Вчера му слушах интервюто. Какво каза - поемам вината, подал съм си оставката още след мача с Черноморец, приказки, които се изискваха от обстановката, като в тях прозираше нежелание това да се случи.
Нарочно не исках вчера да коментирам. На няколко пъти вече пиша в тази тема и всичко това, което по един или друг начин съм казал, намекнал, се случва.
Бесен съм, Бесен съм на себе си, че вярвах, че се надявах, по някакъв начин нещата да се оправят. Затъваме, затъваме и както аз предвиждам нещата, тази игра е като играта на блато, колкото повече затъваш, толкова шансовете ти да изплуваш намаляват и накрая липсата на финанси може да ни превърне в един посредствен тим, от златната среда на най-калпавото футболно първенство в света(пепел ми на езика)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 6:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 21, 2011 9:00 am
Мнения: 170
Местоположение: Русе
Ivan63 написа:
Че съм по-млад от тебе примерно :lol:


За по-младото съм съгласен... Той може би и баща ти е по-малък от мен! :smt006 :smt006

_________________
СИН СЪМ СЕ РОДИЛ,СИН щЕ ЖИВЕЯ И СИН щЕ УМРА!!!! САМО ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 7:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
По-добре за теб е да не те изпращам да провериш!
hixxtam,никога не съм твърдял че я разбирам тая игра,но смея да твърдя,че съм наясно с човешки отношения

_________________
Изображение


Последна промяна Ivan63 на Съб Окт 29, 2011 7:49 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 7:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
Аз също не говоря като специалист. Аз съм един дългогодишен запалянко, баща ми ме е повел по мачове още във времето от което нямам спомени, в къща ни се боготвореше Левски, преминах през ерата на Гунди, фазите Левски-Спартак, Витоша. Преди години ходих по стадионите, последните ми мачове бяха в шампионската лига, сега не мога да си позволя тези пътувания, а и знаеш как, здравето не винаги позволява, но не пропускам мач по телевизията.
Това което написах е мое лично мнение, не казвам че е меродавно, но аз така мисля, и се опивам да съм реален безпристрастен в изводите си, защото най силните удари които ми е нанесъл живота са били след неправилни и пристрастни преценки на обстоятелствата.
В този форум има много и различни мнения, уважавам мнението на всеки, защото това е човешко право, но не мога да се съглася с тези които са идеализирано напудрени, които не позволяват реална преценка на състоянието на отбора и заслепени от идеализма не дават точна представа.
Пак се отплеснах, извинявайте!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 7:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
С оглед на това, че играчи имаме но не и отбор вината е на треньора. И като така Гонзо не бива да остане.
Обаче...зависи също имаме ли заместник. Ако Мъри се върне - ОК. Ако ще правим тепърва някой друг зорлем герой, няма нужда.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 578 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com