forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:15 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 578 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Следваща

Трябва ли Гонзо да остане треньор ?”
ДА - да му дадем още време 33%  33%  [ 122 ]
НЕ - да дойде утвърден треньор 51%  51%  [ 189 ]
ВСЕ ТАЯ - не е виновен Гонзо 16%  16%  [ 59 ]
Общо гласове : 370
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 7:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Недей така за здравето да пишеш,млади сме,свежи сме и зъби скоро може отново да почнат да ни никнат :lol: А иначе на мен ми писна да се плаче,аз също не зачерквам на никого мнението,но както винаги се получава,се забравя болната глава и гнева отива някъде си.А не искам и да коментирам какви помии се леят по адрес на Гонзо,да той може и да е неподготвен,дори слаб треньор,той може и да има и кофти характер и да не успява да мотивира ранимите нежни душици на футболистчетата,може да има и някакво огромно его,което също пречи,но този човек,който ни е носил доскоро много радост,смятам,че не ни е предал,а за мен това е много важно!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 8:02 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2735
Anarion написа:
С оглед на това, че играчи имаме но не и отбор вината е на треньора. И като така Гонзо не бива да остане.
Обаче...зависи също имаме ли заместник. Ако Мъри се върне - ОК. Ако ще правим тепърва някой друг зорлем герой, няма нужда.

Ако Мъри ще идва-ОК.Само че плодовете от рабоата на Стоилов се берат след минумум година,а през тая година не се знае дали Мъри ще остане без силен човек зад гърба си.Ако Гонзо стане СТД заедно с Мъри-тренер ,това за мен е лоша комбинция.Гонзо като директор какво толкова ще директира и да се меси в работата на треньора.Сега някой ще каже ,че имал добър нюх за играчи и можел да бъде с.... :lol: (забравих думата, беше нещо с "С" :lol: ).Сега някой друг ще каже ,че Гара и Гриин са трансферни удари...напълно вярно,но Гара беше 2 вариант на Камбуров ,а холандеца беше доведен по оста Заберски и Жейнов и неговото пасване в отбора си беше чист късмет.Само по БГ футболисто , които са доведени в Левско може да се съди колко струва Гонзо като "откривател на играчи"- от всички доведени от Гонзо българи нито един не става ФАКТ-само Райков и Пламен.След толкова много проба/грешка все нещо трябваше да се получи.

Бай Иване, това ,че ни е донесъл много радост е вярно, но не може всяка легенда на Левски да заема някакъв пост в Левски.Първо трябва да си го заслужат.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 8:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
С риск да бъда оплют, искам да кажа и няколко думи за Мъри. Според мен, Мъри е изчерпан треньор за Левски. Може би греша, не знам, но еднообразната игра при Мъри, носеше успех в началото, после много бързо се намери противодействие към непрекъснатите хоризонтални пасове и при сгъстена отбрана, при малко по здрава преса, всичко рухваше. Не знам, аз в момента дори не мога да си представя, кой може да стане треньор, още повече без пари, но знам със сигурност, че при едно подобряване на климата в съблекалнята(защото съм сигурен че виковете и крясъците са вредни), успокоението на обстановката може и със сигурност ще промени облика на игра. Относно физическата подготовка, през зимната пауза трябва обезателно да и се обърне внимание, защото с изключение на последния мач, във всички други второто полувреме просто едва се движеха. На последния не си пролича, защото и пембените са на същия хал и се дръпнаха да вардят резултата, та изглеждаше, че нашите марди се движат.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 11:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48812
Местоположение: ШОПландия
Синият Болярин написа:
Предлагам да не търсим вината в Батков, студовете и смяната на часовото време. Фактите са следните: като чисто футболни качества Левски има по-добри играчи в защита(поне спрямовчерашните им защитници)

как успя точно това да го имзислиш, не ми е ясно. Защитниците ни са уникални дървета и мърди, но като изключим тях смея да твърдя, че на другите постове имаме доста чистави играчи. Доста от новите ги храните, но съм сигурен, че с читав треньор и сериозна работа ще се разиграят и Арш, и Рони и Прасокин и другите. Единствените, които нямат повече шанс и качества за професионален футбол са ИИ и ЙМ. Ще си проличи веднага след смяната на терньора, но само ако е удачна и се смени и начина на работа в клуба. :smt023

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 11:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Тая работа че имаме футболисти е :smt005 :smt005 :smt005 :ohmygod2 Кои от всичките ИИ5, ЙМ55, ОС6, ДМ17, МО16, Балтанов ли , Башлиев ли са футболисти :loser2 :loser2 Имаме вратари, един десен бек, който има мозък колкото да стигне до пеналтерията и до там, щото му липсва втора мозъчна гънка, Ицо Йовов - свършил с футбола, швед по-бавен от костенурка, македонец с характер на путка, остават един Владо Гаджев заради когото този сезон статистиката вместо 7 на 4 щеше да е 4 на 7, един надъхан младок Райков, централен нападател с по-слаби показатели от ГХ14, Иван Цветков - за мен все още загатка, защо спря да играе и един вездесъщ Серж :wink: Т.е. на мач масксимум 6-7 човека, които може би знаят за какво са на терена, а и да не забравя школа :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 29, 2011 11:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48812
Местоположение: ШОПландия
Mr. Smith написа:
Иван Цветков - за мен все още загатка, защо спря да играе

Същото се случи с Калво, Шведа и Арш. Не би трябвало толко лесно да им пада морала, но ще видите че при едни по-други обстоятелства (дай боже да дойдат), ще са съвсем други играчи - на високо за слеския ни футбол ниво.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 30, 2011 12:12 am 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 19, 2010 9:40 pm
Мнения: 2451
Местоположение: София
Mr. Smith написа:
Тая работа че имаме футболисти е :smt005 :smt005 :smt005 :ohmygod2 Кои от всичките ИИ5, ЙМ55, ОС6, ДМ17, МО16, Балтанов ли , Башлиев ли са футболисти :loser2 :loser2 Имаме вратари, един десен бек, който има мозък колкото да стигне до пеналтерията и до там, щото му липсва втора мозъчна гънка, Ицо Йовов - свършил с футбола, швед по-бавен от костенурка, македонец с характер на п..ка, остават един Владо Гаджев заради когото този сезон статистиката вместо 7 на 4 щеше да е 4 на 7, един надъхан младок Райков, централен нападател с по-слаби показатели от ГХ14, Иван Цветков - за мен все още загатка, защо спря да играе и един вездесъщ Серж :wink: Т.е. на мач масксимум 6-7 човека, които може би знаят за какво са на терена, а и да не забравя школа :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2

като се има предвид,че на холандеца с 1 мозъчна гънка последната му работа е да прави пробиви по 30-40 метра и въобще да стига до наказателното :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 30, 2011 12:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Напротив точно това е половината от работата на бековете в наши дни :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 30, 2011 1:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Е, кво пък му е кофтито на МО16? :smt017

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 30, 2011 9:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
отпадането сигурно е от специалните витамини, дето им ги дават :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 30, 2011 12:15 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 3:04 pm
Мнения: 3826
Седем:Едно написа:
Е, кво пък му е кофтито на МО16? :smt017
Спира тока на Герена повреме на нашите мачове и краде от бащицата. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 30, 2011 12:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48812
Местоположение: ШОПландия
strave написа:
Седем:Едно написа:
Е, кво пък му е кофтито на МО16? :smt017
Спира тока на Герена повреме на нашите мачове и краде от бащицата. :bigok

Колко и да го хвалиш, няма да го заобичаме :bigok
http://levski.gong.bg/view_article.php? ... _id=233589 Чекаме! :smt035

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 30, 2011 4:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Обаче поредна корава снимка на Данчо Тополата, отново маваши или опит за маваши по топката :bigok Личи, че момчето на трите групи :bigok Донт мес уит дъ бест, коз дъ бест донт мес :loser2 Кийп ит риъл, Данчо :loser2

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 31, 2011 11:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
"Стягай се и карай играчите да си мият по-често краката" заповядал адвокатът
Аре по-сериозно :roll:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 31, 2011 1:42 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
батков ще махне Гонзо, след като се намери друг добър буфер публика-батков. Явно за момента няма такъв, или пък бащицата чака до толкова да затънем, че да няма значение кой е следващия, а Гонзо да изяде лайната. Той е дал пълна свобода, не се меша, дава за трансфери, ей богу.

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 31, 2011 1:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Ей, Богу... очакваше се :bigok ей, Богу ЦИРК!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 31, 2011 2:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 12:14 am
Мнения: 5000
Местоположение: Някъде около Герена
такава трагикомедия не помня да сме били....и въпреки, че няма на къде повече...ние продължаваме да копаем надолу :ohmygod2

_________________
Левскар да си, братко, е дума велика.....Левскар да си, братко, е чест!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 31, 2011 2:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 09, 2006 5:43 am
Мнения: 394
Три неща са сигурни:

1 Лицето Т.Б. настина е на фаза клошария и явно дължи пари на Гонзо
2 Мъри и Наско колкото по-скоро се върнат толкова по-добре!!!!
3 Гонзо е велик,легенда и като такъв трябва да се помни от всеки Левскар!

_________________
Шнур за "кежуалщината" чест е да носиш атрибути на Левски!!!Не бъди шубе!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 31, 2011 5:43 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Очертава се нулева година през която обаче няма да се промени нищо. Именно това е най-страшното за нас.

Дори и да дължи кинти на Гонзо и да няма такива за нов добър треньор, пред Ганьо има алтернативи.

Както някой вече предложи, може да назначи амбициозен треньор от школата, на когото така или иначе вече плаща заплата (а мястото му в школата да заеме някой от помощниците на Гонзо). Годината така и така ще бъде нулева, нека поне дадем шанс на нов треньор да опита да изгради нещо през това време. Вики Павлов не е лош вариант, със сигурност има и други като него.

Ицо Йовов би бил друг подходящ вариант на когото Ганьо да заложи. Има всички предпоставки да успее:
- свършил е с големия футбол като футболист (поне по мое мнение)
- мислещ човек е и е рядко интелигентен футболист
- познава много добре ситуацията в отбор, както и качествата на сегашните си съотборници
- като зевзек, ще неутрализира невротичните изблици на Гонзо и ще разведрява ситуацията в отбора
- Ганьо вече му плаща заплата, така че назначаването му за треньор няма да изисква нови разходи.

Факта, че Йовов, а и някой от треньорите от школата може да няма право да води отбори от А група не е проблем. Гонзо може да се води старши треньор-мениджър на отбора, но на практика да изълнява само функциите на технически дуректор, а треньорските да се изпълняват от друг човек.

Отношенията ни с Кафявата лястовица може да бъдат от два типа - конфронтация и преговори.

Нямам никакви съвет относно каква форма да вземе конфронтацията с него.

Не мога да кажа много и по втория метод. Единственото за което се сещам е форума/НФК/или поне някой от фен клубовете да се срещне с него и да му представи горните или други подходящи варианти за промяна.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 31, 2011 6:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 29, 2009 8:27 am
Мнения: 289
Местоположение: София/с.Девенци
Нов бардак със стари курви не се прави.... :lsclapp

_________________
САМО ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 31, 2011 6:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 11:46 am
Мнения: 2021
Не знам защо конкретно са те изтрили, но ми се струва, че малко трябва да се кротнеш. Като имаш позиция, не е необходимо да я напишеш сто пъти, в десет различни теми.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 31, 2011 8:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
krasi_blue написа:
Не знам защо конкретно са те изтрили, но ми се струва, че малко трябва да се кротнеш. Като имаш позиция, не е необходимо да я напишеш сто пъти, в десет различни теми.


+1 напълно подкрепям ей, Богу - прав си абсолютно ей, Богу! :smt005

и се замислям, дали да не използвам копирната машина да болдна 3-4 хил. бройки А4 с призив "ЕЙ, БОГУ ... МАХАЙ СЕ!!!!" и да ги разнеса на мача с Локо Пд :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 31, 2011 11:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Боболинчо,защо ти изтриха мненията бе,я си ги напиши отново :lol: :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 31, 2011 11:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 11:46 am
Мнения: 2021
Никога не съм вярвал че ще го кажа, но отмяната на казармата се отразява пагубно. :smt005

Който е бил, знае защо. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 01, 2011 3:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
ей Богу Гонзо пратил Арс при децата, заради каквото и да е - не разбирам ей Богу защо така ей Богу :ohmygod

Може би тази сутрин са пушили от неправилните цигари в треньорската стая :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 01, 2011 4:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 13, 2010 7:14 pm
Мнения: 406
Не съм съгласен, че за резултати от работата на Стоилов трябва една година. Залагането на младите не означаваше пренебрегване на първия отбор. През първата година на Стоилов изглеждахме по-добре отколкото сега. Не може да се отрече, че и конкуренцията беше по-малка, но титлата я загубихме накрая на шампионата в директния двубой срещу чорбата, а не по средата на първия полусезон след загуби в почти всички гостувания. Като млад треньор му липсваше опит, а на Гонзо му липсват и други неща. Въпреки че искам да се върне, по изказванията му за Батков ми е пределно ясно, че това няма да се случи.

_________________
Завинаги оставам аз Левскар,
верен на отбора си докрай,
аз не ще го предада,
за нищо на света,
за Левски аз на всичко съм готов!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 01, 2011 5:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5374
Много ги мислите тия неща. Трябва си един добър треньор и няколко месеца, за да се види има ли потенциал тоя отбор или не. Аз съм сигурен, че при идването на ново лице в треньорския щаб ще се вдигне желанието на целия отбор. И при добро стечение на обстоятелствата може да се измъкне още нещо от тоя сезон. Може да не е шампионската титла, но сезона може да не е загубен. :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 01, 2011 6:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
При толкова много спрягани имена, все някой ще дойде, тъй че скоро темата ще се изчерпи :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Ное 01, 2011 7:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Гледам че и Люпко Петрович го спрягат...да бе, ще си зареже старините и сръбската скара та на дърти години да учи Хмариян как да спира топката и как да се обръща с нея.
Иначе нямам нищо против. Напоследък все се лансират едни "млади и амбициозни" специалисти, не ти е работа.
Треньорите, които аз помня от едно време бяха на средна възраст 65 - съсухрени и сбръчкани дъртаци, дето пушеха като комини, псуваха като хамали и владееха куп антифутболни номера завещани от 30 - те :smt003

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 02, 2011 12:45 am 
Гледам Гонг пускат четири варианта и уж единия от тях щял да е. За мен и четирите варианта са доста добри :smt023 Дано все пак Месията гръм го удари и по някаква случайност вземе един от четиримата и Левски да тръгне нагоре!


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 578 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 33 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com