forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Май 05, 2024 12:19 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 578 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Следваща

Трябва ли Гонзо да остане треньор ?”
ДА - да му дадем още време 33%  33%  [ 122 ]
НЕ - да дойде утвърден треньор 51%  51%  [ 189 ]
ВСЕ ТАЯ - не е виновен Гонзо 16%  16%  [ 59 ]
Общо гласове : 370
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 7:21 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 3:04 pm
Мнения: 3836
Цитат:
Гонзо също така изпитва и неистов страх за поста/постовете си в Левски поради което се заобикаля само с послушковци и хора което не могат да му помогнат и от които няма какво да научи.
И аз си го мисля това,но все пак Сухия беше в Калиакра,че даже и помогна на отбора да играе в А-група.Друг е въпроса,че в този страх на Гонзо май е започнал много да вярва на Бащицата,а както знаеме той е една егоистична свиня и във всеки един момент ще изрита Гонзо като мръсно коте.Аз гласувах,да дадем шанс на Гонзо,макар че досега с действията си не показва готовност да се учи и повтаря едни и същи грешки,но шанс трябва да има,най-малкото защото е дал на Левски много. :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 7:29 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Апр 22, 2006 6:54 pm
Мнения: 2
UGLYBLUE написа:
svetlij написа:
...А що се отнася до Батков дето всички го плюете,дайте поне един пример за български бизнесмен,който може да го замести и да направи нещо повече за клуба.Може да е всякакъв но с този президент отбора постигна едни от най-големите си успехи в своята история.


:smt005

То верно Батков игра, вкара, победи и не пропиля парите от УЕФА-ШЛ за глупости ... стига провкации!
И как така "дайте поне един пример за български бизнесмен,който може да го замести" :slap в крайна сметка управлението на един клуб (АД) не е задължително да е в ръцете на ЕДИН човек! В нашите условия дори това е опасно и вредно!

Един ПФК в наши дни би трябвало да се самоиздържа, а не да чака на дришата-домуса-боклука и доноса "благодеянията"!
Баламосват ни, че от футбол пари не се печелят у нас, сигурно са луди сегашните собственици в тази криза да наливат от почтено спечелените и обложени с данъци собствени средства... :ohmygod



А добре според теб имаме ли тази финансова възможност ние богатите българи , които ходиме по 50 000 на мач и си купуваме фен артикули на отбора преди всяко домакинство и плащаме огромната сума от 5 лв за билет да издържаме отбор като Левски,както е примерно в Барселона.Стига глупости,няма как да си собственик на отбор в България и да си на печалба,освен ако не переш пари през този клуб.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 7:31 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15186
strave написа:
Цитат:
Гонзо също така изпитва и неистов страх за поста/постовете си в Левски поради което се заобикаля само с послушковци и хора което не могат да му помогнат и от които няма какво да научи.
И аз си го мисля това,но все пак Сухия беше в Калиакра,че даже и помогна на отбора да играе в А-група.Друг е въпроса,че в този страх на Гонзо май е започнал много да вярва на Бащицата,а както знаеме той е една егоистична свиня и във всеки един момент ще изрита Гонзо като мръсно коте.Аз гласувах,да дадем шанс на Гонзо,макар че досега с действията си не показва готовност да се учи и повтаря едни и същи грешки,но шанс трябва да има,най-малкото защото е дал на Левски много. :levski

Едно е да помогнеш на Калиакра да остане в А група, друго да играеш с Левски в Европа и да станеш шампион. Не мисля, че Сухия може да е от голяма полза на Гонзо.

Можем да си приказваме каквото щем. Единствения начин Гонзо да докаже, че става за треньор на Левски е да започнем да показваме някакви наченки на нормален футбол и дори от време на време да побеждаваме преките си съперници (не мисля, че Славия и Монтана са сред тях).

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 7:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
svetlij написа:
А добре според теб имаме ли тази финансова възможност ние богатите българи , които ходиме по 50 000 на мач и си купуваме фен артикули на отбора преди всяко домакинство и плащаме огромната сума от 5 лв за билет да издържаме отбор като Левски,както е примерно в Барселона.Стига глупости,няма как да си собственик на отбор в България и да си на печалба,освен ако не переш пари през този клуб.


Не е като да не сме ходили на такива мачове по 43500 българи, а и билетите бяха по 50-40-20 лв. В Търговския регистър (www.brra.bg) би трябвало да има публикувани счетоводните баланси и отчетите за приходите и разходите на ПФК т.нар. футболни АД у нас. Има регламент на УЕФА за финансово слабите клубове, т.е. за тези, чийто активи са значително под пасивите и лицензионите комисии вземат предвид годишните им отчети в процеса на лицензиране. Нямам представа колко от ПФК са на загуба, но твърдя че няма нито един клуб обявен за финаносво нестабилен. Такива сашодиковски интрижки от сорта кой пере пари не минават, поне докато някой не докаже кой и как конкретно пере. Глупости на търкалета!

Годината е 2011, УЕФА измисли ШЛ и ЛЕ, има ТВ права, отборите си правят ТВ канали, имат ДЮШ, продават играчи, фен артикули, правят реклами, търсят спонсори, организират мероприятия и т.н. и т.н. има един милион начина за издръжка на едно дружество... пари има навсякъде - въпросът е как при нас увредени старчоци и шмекери продължават циганията си? Отговорът е изцяло в нас - привържениците, които не сме достатъчно ясни, последователни и категорични в позицията си по тези проблеми. Не сме народ, а мърша ... ще кажа аз и тук ще свърша... :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 8:24 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 1:41 pm
Мнения: 629
Не се смятам за голям капацитет и разбирач. Прочетох темата няколко пъти. Нямам намерение да съдя никой, но и вие недейте да съдите този човек!
Гонзо е доказал колко е голям и колко много иска да помага на Левски. За СТД смятам, че е перфектен, но за треньор му е рано. Трябваше според мен да почне с деца и юноши и след време да поеме отбора, но той пое ОТГОВОРНОСТТА, ПОКАЗА СМЕЛОСТ и ДУХ и сега си носи негативите!
За смяна време няма- нормален треньор ще иска да води подготовка и да си направи сам селекцията.
Съветът ми е : пише я тази година нулева, пък след няколко месеца Гонзо ще е.б.е МОЩНО!

_________________
За да е Левски - Левски, трябва да има душа и сърца. Трябва да газим, да мачкаме, трябва всеки, особено в България, като чуе името Левски да насира гащите!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 9:46 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 11, 2010 3:17 am
Мнения: 3573
UGLYBLUE написа:
svetlij написа:
А добре според теб имаме ли тази финансова възможност ние богатите българи , които ходиме по 50 000 на мач и си купуваме фен артикули на отбора преди всяко домакинство и плащаме огромната сума от 5 лв за билет да издържаме отбор като Левски,както е примерно в Барселона.Стига глупости,няма как да си собственик на отбор в България и да си на печалба,освен ако не переш пари през този клуб.


Не е като да не сме ходили на такива мачове по 43500 българи, а и билетите бяха по 50-40-20 лв. В Търговския регистър (http://www.brra.bg) би трябвало да има публикувани счетоводните баланси и отчетите за приходите и разходите на ПФК т.нар. футболни АД у нас. Има регламент на УЕФА за финансово слабите клубове, т.е. за тези, чийто активи са значително под пасивите и лицензионите комисии вземат предвид годишните им отчети в процеса на лицензиране. Нямам представа колко от ПФК са на загуба, но твърдя че няма нито един клуб обявен за финаносво нестабилен. Такива сашодиковски интрижки от сорта кой пере пари не минават, поне докато някой не докаже кой и как конкретно пере. Глупости на търкалета!

Годината е 2011, УЕФА измисли ШЛ и ЛЕ, има ТВ права, отборите си правят ТВ канали, имат ДЮШ, продават играчи, фен артикули, правят реклами, търсят спонсори, организират мероприятия и т.н. и т.н. има един милион начина за издръжка на едно дружество... пари има навсякъде - въпросът е как при нас увредени старчоци и шмекери продължават циганията си? Отговорът е изцяло в нас - привържениците, които не сме достатъчно ясни, последователни и категорични в позицията си по тези проблеми. Не сме народ, а мърша ... ще кажа аз и тук ще свърша... :smt012

Аз не съм мърша, също така смятам, че квалификации за цял един изтрадал народ са неуместни. Българите сме преживяли две владичества + 45 години тоталитаризъм, моля за малко повече уважение към нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 10:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5683
Бих му дал шанс, нека видим дали наистина държи на думата си.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 22, 2011 10:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 8:29 pm
Мнения: 1957
Лично мое мнение е, че Гонзо не става за старши треньор, а за сп. директор си е паднал на мястото! Но най-логичното и справедливо решение - дава се кредит на доверие на Гонзо до края на сезона, и без тва дали ше станем шампоани в тва смешно първенство не мисля, че е някаква аЦката работа. Първото място е важно като трамплин към ШЛ и за да е гадно на свинете - ШЛ е смешно да я мислим, а мен ми стига да наебем свинете 2 пъти много злокобно и без да сме шампиони. Като казвам "кредит" имам предвид без викове за оставки и напрежение около отбора. Ако играта се подобри и отбора върви (забележете, критерия "победи" е изключен intentionally) да продължи да треньорства и да развива отбора. Ако се изложим срещу турците и играем посредствено нека за другата година да се търси треньор, а Гонзо да остане директор. Твай. Аз лично мисля, че има няколко човека от отбора, които не заслужат никакво търпение и доверие, начело с Йовов и Иво фейсбука, така че Гонзо би следвало да мисли в тази посока.
А Борат нормално да дава такива призиви, нали му излиза евтинко...как няма да призовава. :smt031

_________________
НАЦИОНАЛНО МОЩНА И СОЦИАЛНО СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2011 12:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 30, 2010 11:49 pm
Мнения: 1270
Местоположение: София
Ако се махне Гонзо не виждам кой ще дойде и ще реши проблемите, затова е най-добре да се изчака поне до края на есенния полусезон или даже до края на сезона.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2011 2:26 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Толкова много съм защитавал ГОНЗО, че не знам ,какво мога да добавя и със сигурност ще се повторя и потретя. Затова ще ви попитам. ГОНЗО си тръгва и идва кой? ИЛ. ИЛИЕВ ли, за дето отбора му играе, като Монтана, само че по- малко грубо? МЪРИ ли, за дето се провали навсякъде след нас, а и последната година при нас? Г. Василев ли, за дето не се отказва от старата схема със стопер и метач? ХЕРО, но той не иска ( не е задължително да е заради ГОНЗО, говори се че взима в Бургас 50 000 евро )? ВЕЛЕВ, за дето ни нарече наркоманчета? ВУЦОВ, за дето се изпокара с всички? Хубчев, може би добър вариант, но в "А" група е бил само в Славия със спорни резултати! Смени ли ГОНЗО бай Ганчо ще направи треньор ЗДРАВКОВ или ХАЗДАЙ, според мен хората, които дърпат ГОНЗО назад!!!!!!! Долу горе това са опциите!!!!!!!!!!!! И мен също ме боли от загубите, дори и в контроли, а в Европа още повече, защото е за цяла година, но не можем да върнем времето назад! Трябва да се съсредоточим върху това, което предстои мача срещу Враца, да подкрепим ГОНЗО и момчетата, защото гадните комсомолчета ги мачкат по всички медии!!!!!!!!!!!!! Според мен това е проблема на отбора и за сега е важно да си вземаме точките. С победи отбора ще се успокои, ще започне да гази и схемите на тези :losers хора няма да станат!!!!!!!!!!! ГОНЗО е наи-хубавото нещо, което ни се е случвало от много време насам. Моля ви не го нападаите, защото съм сигурен, че когато си тръгне всички ще съжаляваме!!!!!!!!!!! Сигурен съм, че ще дойде време, когато вместо " оставка " ще викаме с пълен глас "ГОНЗО, ГОНЗО......" !!!!!!!!!!!!!! Надявам се след години той да стане нашия сър ГОНЗО!!!!!!!!!!! Оставка може да викаме за всички останали от ръководството!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! За да не се дразните накрая ще сложа само една иконка! ВРАГОВЕТЕ НИ СА СИЛНИ, НО НИЕ ЩЕ ПОБЕДИМ, ЗАЩОТО ИМАМЕ НАЙ-ГОЛЯМАТА СИЛА ЛЕВСКИ СОФИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ!!!!!!!!!!!!!!!!! ПОДКРЕПЯЙ ЛЕВСКИ ДОКРАЙ!!!!!!!!!!!!!!!!! И САМО ЛЕВСКИ ОБИЧАМЕ ТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2011 3:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 25, 2006 2:29 am
Мнения: 695
Местоположение: СИНЯ СОФИЯ
От интервю с Боримиров:
Цитат:
- Какво пречи на треньора Георги Иванов?
- Първо, че вика като хамалин на футболистите. Постоянно им крещи, вика като обезумял от тъчлинията, което беше характерно за времена­та, когато той беше футболист. Е, при това положение как да се отпу­снат тези футболисти, как да заиграят добър футбол?! Той за всяко грешно отиграване на играчите подскача и блъска около ска­мейката, все едно, че той не е грешил и винаги е бил перфектен на терена. Един треньор, а и директор, трябва да е преди всичко педагог. Да знае как да подходи към всеки играч, защото в съблекалнята има 20-25 различни характера. На всеки един трябва да му вникнеш в съзнанието и да го предраз­положиш. Умря времето, когато всич­ко ставаше с крясъци и блъсъци. Това е отживелица.


Как да е добър треньор? Той е тотално нестабилен психически,постоянно изнервен.Сигурно като се погледне в огледалото и си вика сам.
Гонзо да си ходи и да не се излага повече.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2011 3:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Еми ще им крещи я, няма с перо да ги гали като не могат да отлепат, то бива да няма желание за игра ама...Преди няколко седмици Гонзо е викал на двама от отбора не разбрах точно кои, че сега карат хубави коли ама като ги изхвърли ще му карат х*я :bigok

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2011 3:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 25, 2006 2:29 am
Мнения: 695
Местоположение: СИНЯ СОФИЯ
Като им крещи ще играят на кукуво лято.Най-добрите треньори в света са хора които КОМУНИКИРАТ правилно с играчите си.Не някакви побърканяци които викат като първия селяк и не знаят как да се държат с хора.
Да има дисциплина е едно,но съвсем друго е да се отнасяш с тях всеедно са ти роби или нещо подобно.

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2011 9:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3686
Levskar67 написа:
Толкова много съм защитавал ГОНЗО, че не знам ,какво мога да добавя и със сигурност ще се повторя и потретя. Затова ще ви попитам. ГОНЗО си тръгва и идва кой? ИЛ. ИЛИЕВ ли, за дето отбора му играе, като Монтана, само че по- малко грубо? МЪРИ ли, за дето се провали навсякъде след нас, а и последната година при нас? Г. Василев ли, за дето не се отказва от старата схема със стопер и метач? ХЕРО, но той не иска ( не е задължително да е заради ГОНЗО, говори се че взима в Бургас 50 000 евро )? ВЕЛЕВ, за дето ни нарече наркоманчета? ВУЦОВ, за дето се изпокара с всички? Хубчев, може би добър вариант, но в "А" група е бил само в Славия със спорни резултати! Смени ли ГОНЗО бай Ганчо ще направи треньор ЗДРАВКОВ или ХАЗДАЙ, според мен хората, които дърпат ГОНЗО назад!!!!!!!

Преди 14 месеца се бяхме отчаяли, че Бандаловски не искал да дойде при нас. Ами дойде Мулдер.
Данчо Т ни отряза дойде Слори.
Отряза ни един опорен халф от ЧМ (даже не му помня името), ами дойде Грийн.
Вместо да ревем и плачем, че Вуцов, Кокала & Илиян Илиев са ни вариантите, спокойно може да дойде някой холандец, немец или дори чех. Гонзо доказа, че може да прави трансфери.
Много е важно да се вдигне дисциплината на отбора, да се тренира правилно, резултатите сами ще дойдат. В момента всеки един посредствен треньор в БГ като нареди правилно отбора с/у нас и ние страдаме, не знаем какво да правим с топката. А това е недопустимо! Монтана ни сцепиха от изкуствени засади (това не е случайно. тренира се), ние им направихме само 2 (ако не се лъжа), а ИИ покри поне 5. Грийн се изтегля, ИИ покрива. Ами това се учи, но като няма кой да ги научи, така ще е.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2011 9:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Днес разговарях с един от футболистите ни, каза, че са силно мотивирани за три поредни победи за "вдигане на самочувствието". Аз му викам: "Кво вдигане на самочувствието, то ако биете миньорк и селяните вие ставате фаворити за титлата...", а той: "Еми точно :)". Няма забавени заплати, премии и т.н. Каза за Гонзо, че го изкарват много по- лош отколкото е. "Просто е мъжкар, пали се повече, но не се държи лошо"...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2011 10:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Не знам защо тия надъхваници хич не личат на терена по време на мач. Дано покажат повече хъс, агресия и желание за игра срещу Враца, за хубава игра и повече голове не смея и да мечтая. Ако повторят неделната продукция май ще бъде лошо за всички.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2011 1:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
acrimonious написа:
...каза, че са силно мотивирани за три поредни победи за "вдигане на самочувствието"....

Каза ли защо досега не са били силно мотивирани?
В Левски не трябва ли постоянно да си силно мотивиран?

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2011 2:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 2:18 pm
Мнения: 2935
Местоположение: Sofia
acrimonious написа:
Днес разговарях с един от футболистите ни, каза, че са силно мотивирани за три поредни победи за "вдигане на самочувствието". Аз му викам: "Кво вдигане на самочувствието, то ако биете миньорк и селяните вие ставате фаворити за титлата...", а той: "Еми точно :)". Няма забавени заплати, премии и т.н. Каза за Гонзо, че го изкарват много по- лош отколкото е. "Просто е мъжкар, пали се повече, но не се държи лошо"...
това звучи обнадеждаващо ! :8)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2011 2:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 30, 2010 11:49 pm
Мнения: 1270
Местоположение: София
acrimonious написа:
Днес разговарях с един от футболистите ни, каза, че са силно мотивирани за три поредни победи за "вдигане на самочувствието". Аз му викам: "Кво вдигане на самочувствието, то ако биете миньорк и селяните вие ставате фаворити за титлата...", а той: "Еми точно :)". Няма забавени заплати, премии и т.н. Каза за Гонзо, че го изкарват много по- лош отколкото е. "Просто е мъжкар, пали се повече, но не се държи лошо"...



:levski

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2011 2:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 2:23 pm
Мнения: 2531
Местоположение: София
Чакам да видя тази мотивация на терена. На приказки всички сме силни. ;)

_________________
Feelings change - Memories don’t.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2011 3:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
Същото важи и за трибуните :smt006 Преди да опрекваме футболистите, нека си видим в нашата паничка, че и ние не сме цвете за мирисане. Може да опрекваме футболистите ако на стадиона има 15 000. Ама като сме по 1500...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2011 4:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:40 am
Мнения: 218
acrimonious написа:
Днес разговарях с един от футболистите ни, каза, че са силно мотивирани за три поредни победи за "вдигане на самочувствието". Аз му викам: "Кво вдигане на самочувствието, то ако биете миньорк и селяните вие ставате фаворити за титлата...", а той: "Еми точно :)". Няма забавени заплати, премии и т.н. Каза за Гонзо, че го изкарват много по- лош отколкото е. "Просто е мъжкар, пали се повече, но не се държи лошо"...


Нали знаеш, че те е излъгал за държанието на Гонзо?
Ако псувни по футболистите и мачкане не е лошо държание, значи незнам кое е лошо :smt023

И въпреки всичко кредит на доверие към Гонзо!

_________________
В игрите децата за ЛЕВСКИ мечтаят, за славният ЛЕВСКИ футболен тим, и старците шапките даже си свалят, пред славният ЛЕВСКИ непобедим!!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2011 4:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26625
Местоположение: София
Аз пък съм чувал, че псува футболистите на поразия :wink: На българските надали им пука, ама чужденците са лигльовци и 100% се цупят яко.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2011 5:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Росен написа:
...На българските надали им пука, ама чужденците са лигльовци и 100% се цупят яко.

Абе не че друго, ама миналия сезон на чужденците май повече им пукаше за синята фланелка :wink:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2011 5:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Миналият сезон чужденците бяха далеч по-класни и бяха гръбнака на отбора, една част от тях си замина(Гарра и Жо), другата част в момента е неузнаваема(Грийн, Тасевски, Мюлдер). Като прибавим и продажбата на Минев, с което цялата лява зона в момента е от нови хора, цялото нападение е от нови хора, целия отбор е с доста под възможностите моментно състояние и резултатът е налице. И на някой хора им се струва, че на играчите "не им пука" ... За мен не е това.
Аз мога да си го обясня с клубната политика напоследък да продаваме всичко читаво при първата сносна оферта и липсата на едно много важно елементче от "машината"...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2011 5:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26625
Местоположение: София
Каквото и да си говорим - разликата миналата година се казваше Гара Дембеле. Той ни носеше на гърба си.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2011 6:38 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15186
Росен написа:
Каквото и да си говорим - разликата миналата година се казваше Гара Дембеле. Той ни носеше на гърба си.

Така е. Гарра играеше със самочувствие (нещо непознато за нашите футболисти) на супер звезда и увличаше останалите.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2011 6:47 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 17, 2011 12:53 pm
Мнения: 148
Ако това е вярно ,че е псувал футболистите ,това е върха на простотията.Те какво са виновни, че Гонзо не може да ги научи на нищо-нито знаят как да се пласират, нито могат да вържат няколко паса,нито могат да направят изкуствени засади.В мача с Монтана ,те май ни направиха 7 изкуствени засади,а ние 2.През цялото време Гриин се изтегляше ,а ИИ5 я покриваше.По това си проличава колко грамотен тактически е Гонзо :ohmygod2 Но просто не мога да проумея как може да псува собствените си играчи. По- неопитните са се гипсирали от псувните и крясъците му, че два паса не могат да вържат от притеснение. Старите пушки му кроят шапка. Гледайте по- внимателно мачовете, ще го забележите. Не може безнаказано да псуваш Владо, Дарко, Милиев, Рисп, Калво, Цветков и да не очакваш съпротива. Това си е физически закон.

В реалният живот Гонзо не го познавам, но ако се държи така както с футболистите...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2011 6:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Цитат:
Те какво са виновни, че Гонзо не може да ги научи на нищо-нито знаят как да се пласират, нито могат да вържат няколко паса,нито могат да направят изкуствени засади.

Ако ще разчитаме на изкуствени засади - ОК, това се тренира и заучава.
Обаче пласиране и подаване се учи в бая по - ранна възраст - ако не са ги научили тия работи в школите, тепърва в мъжкия отбор не Гонзо - Моуриньо няма как да ги научи.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2011 7:20 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 05, 2009 7:45 pm
Мнения: 91
Цитат:
Ако ще разчитаме на изкуствени засади - ОК, това се тренира и заучава.
Обаче пласиране и подаване се учи в бая по - ранна възраст - ако не са ги научили тия работи в школите, тепърва в мъжкия отбор не Гонзо - Моуриньо няма как да ги научи.


Тогава изниква въпроса защо е привлякъл такива футболисти-нали все пак и селекцията е негово дело,а някои тук непрекъснато твърдят,че селекцията тази година била много силна.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 578 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com