forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 6:44 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 44 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Как се представихме този сезон
ПЕРФЕКТНО!!! 2%  2%  [ 4 ]
Добре!! 4%  4%  [ 7 ]
хубвао! 4%  4%  [ 7 ]
не зле 2%  2%  [ 4 ]
Може и по-добре. 14%  14%  [ 27 ]
Зле. 8%  8%  [ 16 ]
ужастно. 1%  1%  [ 2 ]
да се закриваме. 2%  2%  [ 3 ]
д.ба тоя Иво... :smt005 38%  38%  [ 73 ]
ту партС... :bigok 25%  25%  [ 47 ]
Общо гласове : 190
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Юни 15, 2011 2:30 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 12:58 am
Мнения: 705
Местоположение: София
air_J написа:
Не мога да се съглася с твърдението, че след загубата от Спортинг отборът едва ли не се е сринал, защото точно след този мач дойдоха и най-паметните резултати този сезон - равенството с Лил и победата над... същият този Спортинг Лисабон. Обърни внимание, че и публиката слага най-напред в положителните моменти от сезона точно тези мачове, а чак след това идват победата над лит(*кс-етрополе, както и победите над швеЦите. А няма как хем всичко да е рухнало в онзи момент, когато няколко седмици по-късно изиграваш най-силният си мач за сезона и си на една ръка разстояние да победиш бъдещият шампион на Франция, който се гласи да продаде звездите си Жервиньо и Азар за общо около 35-40 милиона евро. Е, не е като 100 милионния Хълк, но и това си е нещо. :bigok


Не знам защо масово се налага това мнение че мачът ни с Лил бил най-силният.Напротив,най-силният откъм игра,голови положения и изобщо стоене на терена беше с АИК,на второ място с Калмар и на трето с Гент.С Лил имахме късмета да влезнат единствените ни две положения през целият мач,през другото време според мен играта си беше позиционна и нищо общо като комбинации,атаки и т.н от двубоите с шведите.Това си е лично мое мнение де,но предполагам че доста хора са били на мачът с франсетата и могат да си правят съответно изводи.Иначе загубата от Спортинг повлия наистина,защото се видя допреди нея как играехме с лекота,а след това започна губенето на точки в първенството и загубите във Франция и Белгия които ни костваха продължаване и напролет в ЛЕ.Като цяло отново доста противоречив сезон,но с положителни емоции най-вече в Европа,където трябва да се стремим всяка следваща година да затвърждаваме впечатленията че сме корав средноевропейски отбор,почти непобедим на собственият си стадион.Иначе в пародийното ни първенство и да станем шампиони файда никаква,на тоя етап нямаме отбор за ШЛ и просто няма смисъл да се излагаме,титлата в момента е само статистика за настигане на свинете,нищо повече ! За мен лично като привърженик през 2011-2012 целите трябва да са влизане и излизане от групите на ЛЕ (ест. в зависимост от съперниците) ,качествен футбол в по-голяма част от мачовете и и естествено отмъщение на ония за позора на 26.02 !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 15, 2011 2:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Да сложиш мача с Гент сред най-силните за сезона?! Аз не бих го направил. :) За мен бяхме надиграни от Гент, но просто победихме след три уникални изпълнения. :) ( три асистенции на Сектор "Б" :P )

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 15, 2011 2:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Изгледай второто полувреме и виж дали Гент имат удар във вратата (освен левашкия гол от корнер дето беше от подариците на Гошо). Натиснаха ни първите 20 минути. Твай.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 15, 2011 3:24 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
Тоя сезон ше се запомни само с тупалката на Владо срещу Лил от хубавата страна и загубата от свинете от лошата. Другото е преходно.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 15, 2011 7:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
Да, ама все пак Лил е настоящият шампион на Франция, и колкото и френското първенство да отстъпва на тези в Англия/Испания/Италия и Германия винаги си е престижно едно равенство с шампиона. Изобщо не споменавам, че при малко повече късмет можеше и да е победа. АИК и Гент просто не са от класата точно на сегашният Лил, затова и няма как да кажа, че да сме равностойни на Лил е по-зле отколкото да победим АИК и Гент, въпреки че специално и двата шведски отбора лично аз очаквах дори да ни отстранят, най-вече защото са шведи, а знаем българите колко успешно играем срещу тях. :loser2 Все едно като бием например Сливен с 5:0 и да го направим най-добрият мач за сезона, защото видиш ли сме ги били смачкали.
А и Лил също имаха ако не се лъжа за какво да играят в гостуването, така че не е бил мач без значение за тях, та да са играли на по-ниски обороти, както например е факт, че играха Спортинг в последният мач (което обаче не омаловажава победата). Пък и като си спомня във Франция как можеха да ни бият с поне 3-4 гола разлика, а тук колко равностоен беше мача това за мен още повече показва, че точно този ни беше най-силният мач през сезона. :smt023

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 15, 2011 10:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 06, 2009 2:25 pm
Мнения: 2660
Местоположение: Sofia
angeloff написа:
Тоя сезон ше се запомни само с тупалката на Владо срещу Лил от хубавата страна и загубата от свинете от лошата. Другото е преходно.

Искаш да кажеш , че голът на Жо срещу Гент също го пишем преходен??!! Много бързо го забравихме.... :ohmygod2

_________________
"Нашата любов е по-силна от вашата омраза" ! ! !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 15, 2011 10:36 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 9:22 pm
Мнения: 3078
хах... :wink: не знам що, но си мисля, че Ангелофф имаше нещо друго предвид
За първия гол до мен се оказа един доста скандален човек :smt005, който си изригна стабилно на оградата, после се върна с доволна усмивка и ми заяви: "Ти ми носиш късмет, мръдни пак да застана до тебе. Ще ги обърнем!"
Владо като вкара стана мармалад. Спогледахме се невярващи двамата и после той скочи пак на оградата. :smt005 :smt005 :smt005
А гола... той бе символ на надеждата, преди всичко. :wink:
Бях зад вратата точно и имах чувството, че тая топка летя сигурно часове наред.... А всичко след това ми е като сън. :smt005
Доста добре си спомням, че бях на 3ти ред, 3 пъти ме избутаха до оградата, 3 пъти се качих отново. :smt005 Сакрално число! :bigok
Прегръдките с познати и непознати. Сълзите.. от радост, а после от мъка. Ей за такива моменти живее човек.

Ако я нямаше загубата от прасетата това щеше да е прекрасен сезон. :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 15, 2011 10:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
:smt005 в тоя ред на мисли аз на мача с аик се опитах да избия зъбите на двама съфорумци, с гент не си спомням какво стана :loser2

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 15, 2011 10:45 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
BluePower написа:
angeloff написа:
Тоя сезон ше се запомни само с тупалката на Владо срещу Лил от хубавата страна и загубата от свинете от лошата. Другото е преходно.

Искаш да кажеш , че голът на Жо срещу Гент също го пишем преходен??!! Много бързо го забравихме.... :ohmygod2


Не съм казал такова нещо :smt031


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 15, 2011 10:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
верно бе :bigok дето после сумати време седеше в нокаут :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 17, 2011 9:44 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Точно това са моментите, които нормалните хора не разбират и няма да разберат никога :8)

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 17, 2011 7:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Цитат:
Точно това са моментите, които нормалните хора не разбират и няма да разберат никога

Изтрябвала ми е такава нормалност без подобни моменти...

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юни 18, 2011 10:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Anarion написа:
Цитат:
Точно това са моментите, които нормалните хора не разбират и няма да разберат никога

Изтрябвала ми е такава нормалност без подобни моменти...


Именно за това се кефя толкова на тениската ми "Normal People Scare Me" :smt003

antonatan написа:
:smt005 в тоя ред на мисли аз на мача с аик се опитах да избия зъбите на двама съфорумци, с гент не си спомням какво стана :loser2


И въпреки проявата ти на агресия с/у мен, аз все още те обичам :smt007 :bigok

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 29, 2011 10:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Крайното ми впечатление сезон 2010/2011?


ГАРА - ГАРА - ГАРАААА....ГАРААА-ААА--ААА---ГООООЛ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 44 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com