forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 20, 2024 1:39 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 470 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 11:22 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Кажи ми 1 мач де, не ми обяснявай за стил и за Мъри, който ти няма да защитаваш :lol: Няма да се намесвам повече :)

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 11:24 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
incheto_1914 написа:
antonatan написа:
наши бяха, спокойно няма ядове

:smt023 Живи и здрави.

Хидъне, без да се намесвам в дискусията ви, имам само един въпрос - кажи ми един мач на Левски, в който играта много ти е харесала, в който сме надиграли противника си, победили сме/загубили сме заслужено/незаслужено и т.н. (берое, видима и т.н. не се броят, говоря за сериозен мач).

Зададох същия въпрос на Богъра. И още чакам отговор. Може и ти да отговориш ако искаш.

_________________
Хайде на бас.


Последна промяна hidden767 на Съб Май 14, 2011 11:24 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 11:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Правим не знам си коя подред победа и Хидъна пак недоволства. За това и ти го казах това. Би ли казал един треньор (не искам никаква ирония), който да отговря на вижданията ти за треньор на Левски, който би се съгласил да води отбора. А един последен въпрос Левски на Мъри и той е бил селски късметлииски отбор, нали? Колкото до въпроса ти. Левски - Литекс мен си ми хареса как играеха. Мрънкането беше заради напрежението. А и 5-те гола във вратата на Силвен + безкрай многото пропуснатите положение.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 11:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19483
Защо от повторенията ми се струва, че и първия гол е дело на Гара Дембеле, а не на Дарко Тасевски :smt017

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 11:30 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Какво значи "Би се съгласил да води отбора"? Като му се създадат необходимите условия ще се съгласи. Иначе лично аз искам да видя Балъков или илиан Илиев на герена. Това са треньори, които успяха да изградят стил в провинциални отбори без традиции. Особено Илиан постигна това със смешни футболисти, които научи на дисциплина. И Берое от отбор, който не може да вземе и точка навън се превърна в отбор с шансове за 4-то място. А по бюджет са сигурно 13-ти или 14-ти в А група. Явно с Батков начели ни трябва такъв треньор. Едва ли ще иска непосилна заплата. Ако проблема е Гонзо, то Гонзо трябва да си върви, защото свещени крави има само в Индия.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 11:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Догодина сме шампиони - това знам :smt003
И то независимо от разборите на Хидъна :smt005

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 11:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Kocito_Kalki написа:
Защо от повторенията ми се струва, че и първия гол е дело на Гара Дембеле, а не на Дарко Тасевски :smt017

Минава му между краката и го лизва, но няма значение

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 11:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Абе кво ви става бе хора, чета 10 страници мнения и от тях няма ей те тонинко позитивизъм, чак отворих гонг да видя дали наистина сме били или съм се объркал. Да, няма да станем шампиони, за втора поредна година, желаем я тази титла, дяволски я желаем, а тя няма да бъде наша, но:
1. Бихме отбор, борещ се за лига европа със зъби и нокти като гост.
2. Обърнахме ги с човек по- малко.
3. Билетите свършиха преди да е влязла и половината агитка и чакахме 15 мин да донесат други.
4. Викането беше особено първото полувреме на ниво.
5. Пя се за Левски...
6. Направихме едно СТРАХОТНО гостуване :smt007

Добре, че беше мнението на Мистър Смит:

Mr. Smith написа:
:levski Mom4eta ne moje li prosto da se zaradvate na pobedata, na igrata , na agitkata ili na kakvoto iskate, pak se misli I analizira koi kakvo vikal. Eto tova ne moga da go razbera !
SAMO LEVSKI ! :levski


САМО ЛЕВСКИ! :levski :levski :levski :levski

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 11:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21375
Якото второ полувреме :8)
И ебати гола на Гара. Доволен съм :levski

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 11:37 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 09, 2006 12:20 am
Мнения: 181
Makedonalds написа:
Хидъне, "забрави", сигурен съм, да споменеш, че ТОТАЛНО надиграхме новия шампион на Франция на Герена и само късмета ни попречи да победим. Френското първенство разбира се е слабо и не е от ранга на Португалското или дори от ранга на втората половина на таблицата в Англия, където има отбори като Фулъм и доста други разбира се, но наблягам на Фулъм, не знам защо. :smt006 И все пак подобни отбори, колкото и правим отново уточнението невзрачни на фона на някои дурги да са, идват в България с насмешка, да отбиват номера, с резервите, турнирите не ги интересуват...


Хидън няма един грешен пост,а ти не спираш да я припомняш тая Европа :smt006 Не надиграхме ТОТАЛНО новия шампион на Франция,но тва определено ни беше най-добрия мач за този сезон.Към тоя мач аз лично прибавям още най-много 2,3,в които сме играли добре.А пък отборът ни е с най-добрите играчи.Значи нещо не е наред и май тва наистина са Ясен и Гонзо (дали и двамата,дали само Ясен,дали само Гонзо - не знам).По всичко личи,че догодина Гонзо ще е треньор - не знам дали за добро или за лошо,аз лично му давам една година и ако нещата пак не тръгнат ще е време той сам да си каже,че не става за треньор в Левски.Лош вариант според мен ще е Гонзо да остане спортен директор,да се вземе някой анонимник за треньор и пак същия кур. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 11:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19483
Kryten написа:
Kocito_Kalki написа:
Защо от повторенията ми се струва, че и първия гол е дело на Гара Дембеле, а не на Дарко Тасевски :smt017

Минава му между краката и го лизва, но няма значение

Мене ми се стори, че я отклони, ама това май го прави вратаря им

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 11:40 pm 
Неприятно ви е явно да споменаваме представянето ни в Европа :smt005 :ohmygod
Не се вдява съвсем в иглата ви и нещата, дето обяснявате, та затва явно... :(


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 11:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 03, 2010 10:55 pm
Мнения: 271
0 tolerance написа:
Хидън, бтв не се обръщах към теб - но понеже искаш да духам, тогава лично се обръщам към твоята тъмна особа: лъскай бастуна от кеф и изпълзявай винаги да зяеш, когато Левски не върви, а аз ще те храня до посиняване :loser2

С теб съм :levski :levski

_________________
KEEP WALKING


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 11:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 24, 2010 12:46 pm
Мнения: 48
Страхотно шоу в рейса, (най-вече ХАРД БАСС-а на пътя :bigok ), добър мач за ЛЕВСКИ и по трибуните беше добре - за това обичам ЛЕВСКИ...заради страхотните мигове се обича тоя отбор !!! ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ ! :levski


Ушевия дето удари наше момче, олио да го попари и Вълчо да го клеца !!!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 11:45 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Kocito_Kalki написа:
Kryten написа:
Kocito_Kalki написа:
Защо от повторенията ми се струва, че и първия гол е дело на Гара Дембеле, а не на Дарко Тасевски :smt017

Минава му между краката и го лизва, но няма значение

Мене ми се стори, че я отклони, ама това май го прави вратаря им


Вратаря я чукна. Ако Гара я беше отклонил, можеше да свирят засада. Възможно е паметта да ме лъже, но май той (Гара) беше зад защитата в тоя момент. Крайтън да каже, той е човека снимки, репортаж, запис, повторение и т.н. :smt003

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 11:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
беше се чуло за наше момче наръгано с нож на гарата или около нея още на идване....някой нещо ?

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 11:50 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3676
Абе прекалено много внимание му обръщате на тоя... докато ние цял ден куфеехме и си правихме кефа пича само е чакал да свърши мача и да хваща клавиатурата... човек да не иска да влезе във форума, било то и след победа над отбор борещ се за Европа, баси. Сега разбирам лично мнение ама на всяка страница да чета само глупости, някак си не се връзва... САМО ЛЕВСКИ И КУР ЗА АНАЛИЗАТОРИТЕ!!!!!!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 11:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 04, 2010 3:34 pm
Мнения: 3951
Местоположение: София Норд
Ето такъв Левски искам да виждам.Отбор, който дори и с 10 души, продължава да търси победата!Браво, момчета!


САМО ЛЕВСКИ!Главите горе!Другия сезон, така чаканата титла, ше е в ръцете на нашите момчета! :levski :levski :levski

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 11:57 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 09, 2006 12:20 am
Мнения: 181
Makedonalds написа:
Неприятно ви е явно да споменаваме представянето ни в Европа :smt005 :ohmygod
Не се вдява съвсем в иглата ви и нещата, дето обяснявате, та затва явно... :(

:D :D Ще задълбая,ама малко,обещавам.Въобще не ми е неприятно представянето в Европа :beerch ,просто ми прави впечатление,че тва го казваш наистина след всеки мач и тоя път исках да се намеся :boisw В началото като говореше да не се говори против Ясен,да му се даде шанс и такива неща бях напълно съгласн,ама след няколко безумия мисля,че най-малкото,което може да направиш е да почнеш да осмисляш постовете на тея,които не мислят като теб,а не да си кон с капаци.В Европа видях хубав мач срещу АИК,срещу Лил и донякъде срещу Гент.Не разбирам какво толкова се прехласвате от играта ни "в Европа". Миналата година,в която бяхме много по-зле спокойно можехме да бием Залзбург на Герена,да измъкнем Х там и ето ти ги пак 7 точки.И НЕ подценявам кво сме направили тая година,просто ми се вижда тъпо аналогията ни за някъв супер футбол да са 2 мача.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 15, 2011 12:00 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Той Македонията твърдеше че зимната селекция била страхотна. Да се чудиш откъде толкоз вяра в Борат...

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 15, 2011 12:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 15, 2008 6:12 pm
Мнения: 191
Евала на всички днес и на трибуните и на терена, пиян, засмян, доволен, лягям си немога повече.
САМО ЛЕВСКИ ,БРАТЯ БЪЛГАРИ! :levski

_________________
Време е да подгоним прасето......


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 15, 2011 1:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Прекрасно гостуване, прекрасна победа, прекрасно време :levski Гара и Серж пак над всички.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 15, 2011 1:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 08, 2011 10:54 am
Мнения: 2173
Местоположение: България-София
Insomnia написа:
Отново перфектното гостуване. :smt007 А при третия гол беше нема такава лудница. Гарата как ги отпра от майната си, а? :smt007

едит: По тв чувахме ли се?


Да!Няколко пъти надвикахте майните.Браво добро гостуване направихте :levski

_________________
Левски не е бизнес


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 15, 2011 2:33 am 
На моменти ги надвиквахте много злокобно. Но цялата тази работа със звука е мега субективна, защото масово по тв се чуваше тяхната ходжа. На "Ти си любовта" се изригваше най-силно. :smt006 Поздравление за всички!


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 15, 2011 2:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
:lol: Сега пък "кур за анализаторите" и "не можете ли да се израдвате на победата".
Пичове, естествено, че се радвам и то много, защото бихме Локото, които са корав отбор, пред прасетата сме, единственото кофти, е че сме 2-ри, а не първи, но боли ме КУРА ! Аз лично не съм коментирал последните 5-6 мача, но тва не значи, че съм доволен от играта и това, че сме победили не значи, че сме много добри, на мен това ми е главната идея. Показваме голямо желание последните 3-4 мача, ХВАЛА, но с тая игра в Европа - курец, защитата Ясен и другите треньори не можа да ги научи да са стабилни, допускаме ебахти балъшките, грешки кво ги бавят тия Глави и други такива.Днес Юнес Бенжелюн ми направи много добро впечатление, да го взимат. И пак казвам дано Гонзо не ни стане треньор, щото само с викане не става за съжаление...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 15, 2011 6:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 09, 2010 5:34 pm
Мнения: 2693
Местоположение: Варна
У-У-УНИКАЛНО :smt035

_________________
ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 15, 2011 9:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Много от Вас ама никак не могат да се позарадват поне за малко,какво повече можете да искате от вчерашния ден,готин мач,две здрави агитки,голове,картони,обрати,с една дума кеф.Аз обаче искам нещо друго да напиша,гледам че се споменава непрекъснато името батково като главен виновник за сухия сезон,не се спестяват критики към спортното ръководство.Абе момци,за мен не е срамно,че Левски година,две или колкото е там не е спечелил нищо,не е толкова срамно нечия некадърност в ръководството,за мен е срамна биографията на батков,срамно е че такъв човек се води за собственик на Левски ,а аз съм се нагледал на сухи сезони и какво от това,да не би да ни пречеше да ги смазваме свинете по стадиони,зали и навсякъде.
Научете да се радвате и тези които са били на стадиона,и тези които са били пред екрана,само така няма да изпускате важните моменти и в живота,така ще можете да се забавлявате,което със сигурност ни прави силни
ПП."Ариеца"Карвальо имаше право на отговор,намери как да отговори,резултата е счупване,да е мислил,сега ще пази пред дървото да не се качват малките чернички,за да не избягат

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 15, 2011 10:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
GranTorino написа:
southtribune написа:
ааа, накрая кво стана, че Гугутката и Дивижъна се върнаха?


владо като мина покрай нас каза,че пак имало проблеми :ohmygod2


Проблемите бяха, че май заключиха две момчета.. :?

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 15, 2011 11:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2011 7:27 pm
Мнения: 2524
След като те вкараха започна надвикването, колкото и странно да звучи. :bigok :levski

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 15, 2011 12:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 08, 2011 10:54 am
Мнения: 2173
Местоположение: България-София
http://gong.bg/view_article.php?article_id=202617
ГолфО

_________________
Левски не е бизнес


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 470 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com