forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:19 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 470 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 9:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10387
Местоположение: София
Гаррата е нападател мечта и днескашната му игра е просто едно от поредните доказателства, че е перфектен нападател в Премиършип. Може за някои да звучи малко преувеличено, но Гарра играе правилния футбол. Желая му успех на момчето, един ден да играе в Шампионската Лига и да шие голове ! :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 9:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 22, 2010 9:56 pm
Мнения: 343
Местоположение: България
Страхотен мач, страхотна публика. :lsfc4 Браво на всички които са били на стадиона.Голяма работа, че няма да станем шампиони.Заради такива мачове съм от Левски. :smt007 Отбора може да има много проблеми, но най-важното е емоцията, нещо което днес ни доставиха сините футболисти.САМО ЛЕВСКИ ! :levski

_________________
"За такива злоупотребяващи с народни пари, наказанието е само едно Смърт , смърт и пак смърт, както гласи и уставът ни".

из Предсмъртното писмо на Васил Левски


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 10:06 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Надценявате Гара. За Бг е супер, но в отбор като Болтън, примерно, я има 6 гола на сезон, я не...
Батков е длъжен да го продаде. От там нататъка само ще му гледам сеира как ще се мъчи да го замести с играч за без пари и 5000 лева заплата.
Днешната победа не променя нещата. Продължаваме да сме си НПФК Левски. Да се чете "Непрофесионален Футболен Клуб" Левски.
Ако някой мисли че с Гонзо треньор или спортен директор можем да станем шампиони, да се обади. Готов съм на едно басче, за неангажираща сума, или нещо друго.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 10:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
hidden767 написа:
Надценявате Гара. За Бг е супер, но в отбор като Болтън, примерно, я има 6 гола на сезон, я не...
Батков е длъжен да го продаде. От там нататъка само ще му гледам сеира как ще се мъчи да го замести с играч за без пари и 5000 лева заплата.
Днешната победа не променя нещата. Продължаваме да сме си НПФК Левски. Да се чете "Непрофесионален Футболен Клуб" Левски.
Ако някой мисли че с Гонзо треньор или спортен директор можем да станем шампиони, да се обади. Готов съм на едно басче, за неангажираща сума, или нещо друго.

Покажи ми едно мнение, в което си доволен как играем включващо "Само Левски"?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 10:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 4:53 pm
Мнения: 2201
Локо бяха много жалки днес, убихме ги от викане, макар че имахме и слаби моменти, но определено последните ни гостувания са силни.

Браво на сините по трибуните :smt007 и на тези на терена ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 10:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2011 7:27 pm
Мнения: 2524
Това беше изключително яко гостуване! :levski Победа, песни само за Левски :smt007 и много радост и завбавление! Обичам такива мачове! Дай боже повече! :levski

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 10:24 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
bogarra написа:
Покажи ми едно мнение, в което си доволен как играем включващо "Само Левски"?

Покажи ми един мач от първенството вкл, есента, в който ти е харесало как играем и се обоснови :smt006

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 10:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Хидън, а в Европа кой водеше отбора?

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 10:36 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 11, 2010 3:17 am
Мнения: 3573
Седем:Едно написа:
Хидън, а в Европа кой водеше отбора?

Сектор Б :boisw


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 10:39 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
В Европа Левски показа 2 коренно различни лица като домакин и гост. За мен това е признак на несвършена работа от страна на СТР. А победите над Гент и Спортинг са сладки, макар и с голяма доза късмет в мачове, в които противника водеше играта. Това, което липсва на отбора е постоянство, за да можем всички да сме убедени, че такива победи са закономерност, а не моментен порив, повлиян от психологически фактори. А това идва с качествен треньор и изграждането на собствен стил. Да те питам, в момента какъв е стила на Левски?

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 10:42 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 11, 2010 3:17 am
Мнения: 3573
hidden767 написа:
В Европа Левски показа 2 коренно различни лица като домакин и гост. За мен това е признак на несвършена работа от страна на СТР. А победите над Гент и Спортинг са сладки, макар и с голяма доза късмет в мачове, в които противника водеше играта. Това, което липсва на отбора е постоянство, за да можем всички да сме убедени, че такива победи са закономерност, а не моментен порив, повлиян от психологически фактори. А това идва с качествен треньор и изграждането на собствен стил. Да те питам, в момента какъв е стила на Левски?

Сектор Б :boisw


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 10:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
корав мач :smt027

хидъна е прав, въпреки че и със сегашната игра трябваше да сме шампиони
иначе показваме завидна резултатност като гост :bigok

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 10:49 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5532
Не можете ли, веднъж да се израдвате на победата, без да правите пак забележки, бе разбирачи. САМО ЛЕВСКИ :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 10:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 14, 2010 3:56 pm
Мнения: 150
Местоположение: Там, където
кво беше тва да свършат билетите половин час преди мача и накрая да донесат някви билети от баня 5 мин преди мача... Иначе подкрепата на 101 %. Голям мач

_________________
Има моменти, благословени от Всевишния...
В мъки и беди, дори и без насъщния,
когато тихо си припяваме в непрогледен мрак:
"ДЯКОНЕ, СЛЕД 100 ГОДИНИ НАС НИ ИМА ПАК!"


Последна промяна southtribune на Съб Май 14, 2011 10:56 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 10:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 08, 2009 11:52 pm
Мнения: 69
К'во спорите за Европа , к'во коментирате Бацила , к'во се чудите на буферите , че пеели кзл ?! Радвайте се на победата ! Радвайте се , че сектора беше пълен и че футболистите ни показаха през 2-рото полувреме , че играят за емблемата на сърцето си ! САМИ СРЕЩУ ВСИЧКИ ! САМО ЛЕВСКИ !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 10:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 25, 2006 12:48 pm
Мнения: 928
Местоположение: София
Ето, че можело :wink:

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 10:54 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Луд мач днес. И аз за първи път усетих ужаса от възможността Йовов да окачи бутонките.
Ясен най-после налучка смените. Ако го оставят другата година може да налучка и тактиката. В никакъв случай не съм му фен, ама ако ще го заменят с някой голям левскар, но слаб треньор от типа на Херо или Вили Вуцов предпочитам да остане.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 10:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 14, 2010 3:56 pm
Мнения: 150
Местоположение: Там, където
ааа, накрая кво стана, че Гугутката и Дивижъна се върнаха?

_________________
Има моменти, благословени от Всевишния...
В мъки и беди, дори и без насъщния,
когато тихо си припяваме в непрогледен мрак:
"ДЯКОНЕ, СЛЕД 100 ГОДИНИ НАС НИ ИМА ПАК!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 10:56 pm 
Хидъне, "забрави", сигурен съм, да споменеш, че ТОТАЛНО надиграхме новия шампион на Франция на Герена и само късмета ни попречи да победим. Френското първенство разбира се е слабо и не е от ранга на Португалското или дори от ранга на втората половина на таблицата в Англия, където има отбори като Фулъм и доста други разбира се, но наблягам на Фулъм, не знам защо. :smt006 И все пак подобни отбори, колкото и правим отново уточнението невзрачни на фона на някои дурги да са, идват в България с насмешка, да отбиват номера, с резервите, турнирите не ги интересуват...


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 10:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2011 7:27 pm
Мнения: 2524
Някой знае ли дали има ранени момчета от катастрофата на мгаистрала Тракия?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 10:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 17, 2010 9:50 pm
Мнения: 578
ЕЕЕЕЕЕ ! :lsfc4 Хард Басс на магистаралата ! Другото е история :bigok :levski :levski

_________________


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 11:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
ето за такива мачове живея :lsfc3

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 11:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 08, 2009 11:52 pm
Мнения: 69
Ако някой може да качи целия мач , ще съм му много благодарен :smt058


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 11:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Евала на момчетата, извадиха характер и този път и ни зарадваха. Йовов - голям! Гарата - великан!
А да ви прави впечатление колко пъти вече този сезон обръщаме резултат? С АИК тука, с "Гент" пак на "Герена", "Берое" бихме там след две изравнявания, а преди този мач и "Пирин" обръщахме. Веднъж - случайност, втори път - характер, ама за повече вс енещо като класа трябва да има и в отбора де!
Пеем кур за микревскте селяци, титла могат да си купят но радост от играта и любов към отбора - никога.
Не знам какви ги мисли Ганя сега, но ще е пълна тъпотия да маха Ясен. За един бит двама небити дават, а що - годе сработен отбор ако го дадат на Херо или някоя плескавица като Останич ще се срине тотално.
Само не знам без Гарата какво ще правим, дано и Ицо не се отказва и е здрав.
Хидъне, стига си мрънкал бе човек. Чудеса правим при положение, че няколко играчи влачат на гърба си недоразумения като Видович и Мариян. Тоя последният във "Видима" няма да стане от пейката, при нас е титуляр :ohmygod2

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 11:08 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Makedonalds написа:
Хидъне, "забрави", сигурен съм, да споменеш, че ТОТАЛНО надиграхме новия шампион на Франция на Герена и само късмета ни попречи да победим. Френското първенство разбира се е слабо и не е от ранга на Португалското или дори от ранга на втората половина на таблицата в Англия, където има отбори като Фулъм и доста други разбира се, но наблягам на Фулъм, не знам защо. :smt006 И все пак подобни отбори, колкото и правим отново уточнението невзрачни на фона на някои дурги да са, идват в България с насмешка, да отбиват номера, с резервите, турнирите не ги интересуват...

на този мач присъствах на стадиона, а от там е по-трудно да се прецени играта, отколкото пред ТВ... но тотално надиграване аз не видях... По моите разбирания за футбола мача беше равностоен с леко предимство за гостите...

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 11:09 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
СиняИдея написа:
Някой знае ли дали има ранени момчета от катастрофата на мгаистрала Тракия?

:shock:
Сигурно ли е, че са наши или е някаква поредна катастрофа? Които и да са - дано всички са добре!

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 11:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
наши бяха, спокойно няма ядове

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 11:15 pm 
hidden767 написа:
Makedonalds написа:
Хидъне, "забрави", сигурен съм, да споменеш, че ТОТАЛНО надиграхме новия шампион на Франция на Герена и само късмета ни попречи да победим. Френското първенство разбира се е слабо и не е от ранга на Португалското или дори от ранга на втората половина на таблицата в Англия, където има отбори като Фулъм и доста други разбира се, но наблягам на Фулъм, не знам защо. :smt006 И все пак подобни отбори, колкото и правим отново уточнението невзрачни на фона на някои дурги да са, идват в България с насмешка, да отбиват номера, с резервите, турнирите не ги интересуват...

на този мач присъствах на стадиона, а от там е по-трудно да се прецени играта, отколкото пред ТВ... но тотално надиграване аз не видях... По моите разбирания за футбола мача беше равностоен с леко предимство за гостите...


Котка си, ей :bigok Никога по гръб... Поне храниш добре Бащицата, родопският ни непомашки благодетел, с 4-12 млн. лични пари всеки полусезон, спасил ни от лапите на ДПС. :loser2


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 11:17 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
antonatan написа:
наши бяха, спокойно няма ядове

:smt023 Живи и здрави.

Хидъне, без да се намесвам в дискусията ви, имам само един въпрос - кажи ми един мач на Левски, в който играта много ти е харесала, в който сме надиграли противника си, победили сме/загубили сме заслужено/незаслужено и т.н. (берое, видима и т.н. не се броят, говоря за сериозен мач).

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 14, 2011 11:20 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Всеки има право на мнение, а аз съм последния, който ще тръгне да защитава Мъри... но по негово време отборът поне беше изградил стил, а сега се лутаме вече 3 години. И щом направим крачка напред, веднага след това правим две назад. Макар и трудно, възможно е Левски да е шампион, дори и при Батков... но с точния треньор и точния СТДиректор...
И затова подобни победи не ме радват много. Да, става ми гот на момента. Но всичко това е част от лутането, а не от пътя, който ще ни върне обратно там, където бяхме преди.

_________________
Хайде на бас.


Последна промяна hidden767 на Съб Май 14, 2011 11:22 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 470 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com