forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 8:21 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 306 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Апр 19, 2011 7:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Ку-ку :bigok

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 19, 2011 7:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Племеникът ти ни зарязва и почва да работи във винарна :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 19, 2011 7:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Хахаха, не сте достойни вий за нега :smt059

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 20, 2011 12:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Харесва ми хъса на Пламен Илиев....личи му на момчето че мрази да губи и мощее на терена....пу-пу да не са му уроки!

Иначе си пишем едни и същи неща след слаба посещаемост.......за да не се повтарям ще кажа и нещо друго.......нали по едно време в Сектора щеше да "се бие" ако не си ултрас, не пееш, не слушаш мегафона......е сега няма "куфари" какво се оплаквате......ултрас-сектор, всички 500 човека пеят...???

"Любовта не търпи окови" виси плакатче ама тия дето са го писали сами не разбират колко иронично прави са в сбъркания цикъл на нещата и то изобщо не за техния подтекст :)

Иначе на много хора не им харесва че ЛЕВСКИ ДОИГРАВА сезона...не им харесва и че в отбора е пълно с безхаберни професионалисти които играят точно за пари.......а иначе цитатите "двумилионна софия" и "еди-какви си сме" вече се изтъркаха като боя на бензиностанцията.
И въпреки това съм убеден че на Герена ще има доста хора за мача с Литекс....нищо че той няма да промени статуквото...нека някои полови органи вземат най-после РЕВАНШ за всички загубени важни точки през сезона, пък бил той и за честта на ЛЕВСКИ!

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2011 1:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Подогодина титлата е наша тогава ще правим легендарните бройки! Легендарните бройки от 5000 човека заедно със А,В и Г. Просто манталитетът ни е такъв, че по-добре да гледаме пред телевизора, отколкото да отидем на мач и да подкрепим любимия отбор във важен момент. А и стига сте ни сравнявали с Партизан, Цървена Звезда, Хайдук и др-те измислени отборчета. Сякаш и ние не правим мазало на мачовете с така наречените ни грандове. С по-голямата бройка в сектора според мен ще се постигне по-добро пеене. А и тая година по-точно есента ни беше според мен доста силна. Евентуално като почнем да пълним Б наполовина тогава нека започнем да мрънкаме за пеене. Та ние събираме едвам едвам 3-4 хиляди човека на мач с Черно Море. Имаше един отбор ако не се лъжа точно Партизан(не съм изобщо сигурен дали са те) ми бяха разправяли,че връщали публиката с плакати из цял Белград като също и раздавали някакви си фен артикули. Ако това е вярно предпочитам да спрем хореографии и какво ли още не стига да върнем публиката на стадиона. Защото според мен няма по-хубава хореография от цял стадион.Имайки предвид Герена, като се напълни по-точното опрделение би било врящ котел, който да подкрепя любимия си отобр. :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 24, 2011 5:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 02, 2010 2:04 am
Мнения: 631
i poneje govorite za poseshtaemost -tezi snimki sa ot macha s vihren sezon 2006-07


Прикачени файлове:
tn_0607f-LEVSKI-Vihren_4-0_17_Mar_2007_02-Quis.jpg
tn_0607f-LEVSKI-Vihren_4-0_17_Mar_2007_02-Quis.jpg [ 3.17 KiB | Прегледано 20920 пъти ]
0607f-LEVSKI-Vihren_4-0_17_Mar_2007_01-Quis.jpg
0607f-LEVSKI-Vihren_4-0_17_Mar_2007_01-Quis.jpg [ 21.36 KiB | Прегледано 20920 пъти ]

_________________
САМО ЛЕВСКИ
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 306 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com