forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:36 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 306 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Апр 19, 2011 12:18 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
Неделя вечер и градски транспорт до 23:30 са ебати оксиморона.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 19, 2011 12:40 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 27, 2007 3:17 pm
Мнения: 28
angeloff написа:
Неделя вечер и градски транспорт до 23:30 са ебати оксиморона.

Странно как при мен имаше или аз съм специален? Как едни могат, а други не?

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ - ЗАВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 19, 2011 1:01 am 
Пак ли ще се дъвче тая тема. Естествено, че за нито един столичанин оправдание няма.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 19, 2011 11:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 4:09 pm
Мнения: 7123
Местоположение: Schönes Dorf, Blau Sofia
Ако си мислите, че и много хора гледат А група по ТВ се лъжете :wink: ТВ зрителите са разни чичаци, които врътват колкото да видят резултата. От моите познати нито един не гледа А група. Хора щеше да има въпреки селските бг отбори, ако футболистчетата се раздаваха във всеки мач, ама...
ИЗВОД: КУР ЗА батков, ДВА ЗА бфс :smt006
П.с. Спомням си 2005 или 2006 точно с ряците в един дъжд от 4-5 часа, бяхме и по-малко от Неделя :smt006

_________________
КУР ЗА ЛЯТОТО, ЗИМА ИЛИ СМЪРТ!
Изображение
ignore: sin


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 19, 2011 12:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 17, 2010 9:50 pm
Мнения: 578
Предпочита неделята от колкото пълен сектор с индивиди, които идват и пеят само за победа! :levski

_________________


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 19, 2011 2:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Абе, преживейте факта, че не всички са ултраси и хоолиганс :smt031 . Повечето хора обичат Левски, но не им е идята да са в сектор Б и цял мач да се дерат. Някои се интересуват и от футболния отбор :smt006 Като мачът е в шибано време и се очертава егати скуката е повече от нормално да няма публика. Виновни за това има много, но не изкарвайте феновете (или това, което остана) криви :wink:

Някои хора умират да се изкарат егати героите, че са отишли на мач :smt042

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 19, 2011 2:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
Е как бе, кур за футбола, да живее циркът... :?

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 19, 2011 2:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Аз си признавам, че това ми беше последния мач, на който отидох за този сезон, като не броим мача с микренци ... Когато играчите си правят ташак с публиката, няма как да ги уважавам.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 19, 2011 2:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
krivia написа:
Аз си признавам, че това ми беше последния мач, на който отидох за този сезон, като не броим мача с микренци ... Когато играчите си правят ташак с публиката, няма как да ги уважавам.


А когато публиката си прави ташак с играчите...?

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 19, 2011 2:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5374
Тука въпроса е "Кое е първо? Кокошката или яйцето?". Футболистите ли не играят, защото няма публика или публиката не ходи по мачове, защото футболистите са пияни манекенчета? :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 19, 2011 2:59 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
То пък като бяхме сума ти народ на дербито и те като се скъсаха да играят...

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 19, 2011 3:02 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 19, 2010 9:40 pm
Мнения: 2451
Местоположение: София
acrimonious написа:
krivia написа:
Аз си признавам, че това ми беше последния мач, на който отидох за този сезон, като не броим мача с микренци ... Когато играчите си правят ташак с публиката, няма как да ги уважавам.


А когато публиката си прави ташак с играчите...?

Не е точно така,защото на футболистите това им е професията и те са длъжни да си вършат работата ...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 19, 2011 3:04 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 22, 2008 12:36 pm
Мнения: 145
Местоположение: София
А за нас не е ли дълг да си подкрепяме отбора?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 19, 2011 3:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
vasilkooo написа:
acrimonious написа:
krivia написа:
Аз си признавам, че това ми беше последния мач, на който отидох за този сезон, като не броим мача с микренци ... Когато играчите си правят ташак с публиката, няма как да ги уважавам.


А когато публиката си прави ташак с играчите...?

Не е точно така,защото на футболистите това им е професията и те са длъжни да си вършат работата ...


Е да, ама няма кой да оцени как си вършат работата... Някой ще каже, че празният стадион е тази оценка и отиваме в порочния кръг на "кокошката- яйцето", ама само като видиш оправданията в тоя форум и ти става ясен първоизточника :loser2

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 19, 2011 3:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Ратник написа:
А за нас не е ли дълг да си подкрепяме отбора?


Ако визираш под "нас" - 300 до 500 човека - да.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 19, 2011 3:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
acrimonious написа:

А когато публиката си прави ташак с играчите...?


Ако някой от ФК Левски смее да се сърди на публиката през този сезон е завършен глупак и няма място на Герена!

Цял сезон ги подкрепяме и те за благодарност се мърдясват по терена или са кьорави на скамейката.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 19, 2011 3:17 pm 
7 точки в групи на евротурнир взехме, бе :ohmygod И там ли се мърдосваха "цял сезон", а? Или там проблема беше, че не взехме купата :ohmygod Публиката подкрепяла отбора :ohmygod В четири мача в годината... Много ни се разминават представите за "публиката подкрепя отбора" ми се струва. Фрапантно се разминават...
Левски се подкрепя във форумите и във фейсбук и само четири пъти в годината на стадиона.
Това трябва да е светия девиз на Сектор Б :smt007


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 19, 2011 3:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Makedonalds написа:
7 точки в групи на евротурнир взехме, бе :ohmygod И там ли се мърдосваха "цял сезон", а? Или там проблема беше, че не взехме купата :ohmygod Публиката подкрепяла отбора :ohmygod В четири мача в годината... Много ни се разминават представите за "публиката подкрепя отбора" ми се струва. Фрапантно се разминават...
Левски се подкрепя във форумите и във фейсбук и само четири пъти в годината на стадиона.
Това трябва да е светия девиз на Сектор Б :smt007


Нека подкрепим Левски в евротурнирите :smt035 И срещу свинете :smt035 И срещу Литекс :smt035 По цели 2 пъти :smt035

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 19, 2011 3:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Makedonalds,

Под подкрепа през целия сезон, имам предвид целия сезон до момента. Дори онзи ден, пред 1000 зрители пак имаха подкрепа, защото нямаше скандирания за оставки, некадърници и освирквания(индивидуални да, но не и масови), което в други години щеше да бъде далеч по-различно.
Нима в Ловеч, Бургас, Перник и прочее стадиони нямаха огромна подкрепа? Нима на мача с чорбабирлиги нямаха? Или кво им пречи да играят като хората на мач с Видима и Черно море и да задоволят желанията на тези по трибуните, колкото и да са те? А на практика какво се получава? Мърдясване 80 минути, 10 минути игра да вкараме един гол и се прибираме да го браним???? :ohmygod Е извинявайте треньорските величия на скамейката ама това е подигравка с Левски и публиката!
Аз отказвам да бъда част от това нещо, както и останилите много хиляди Левскари, които си стоят вкъщи. Тази неделя от хората с карти в А сектор откъм Г нямаше почти никой. А това са хора, които ходят на всяко гостуване ... Дотам стигна пълното безразличие на двете страни един към друг.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 19, 2011 4:08 pm 
Аз не знам само от 1 година ли гледате футбол? Ако има на света нещо по-сигурно от тва, че земята е кръгла и се върти, то е, че футболните отбори редуват слаби със силни моменти, мърдосване с хубави игри. И тва не е от днес или вчера, а от 150 години. Малцина са тия отбори, които могат да избегнат подобно нещо и те обикновено струват около 500 милиона евро. Колелото се върти почти ежеминутно, след няколко месеца пак ще играем хубав футбол и ще постигнем 2-3 хубави и добри победи поред и тогава пак познатата песен... Няма да има мрънкане нито за часа, нито за мястото, нито за времето, нито за празника. Ще има "някой може ли да ми вземе билет" и "има ли свободно място в колата". И тогава какво излиза? Левскар си само когато играта върви. САМО ТОГАВА! През останалото време си мрънкач, който пак не отделя очи от телевизия и интернет, изчита всяка новина, гледа всеки мач, само че се е временно трансформирал от левскаря в мрънкача и обидчивия тип, обиден на отбора, че не се съобразявал с него.
А интересен въпрос е трябва ли един отбор да се съобразява и да е длъжен пред тотално празни трибуни и 500 човека.
Аз ако съм, бих приел тва за "Хората не ги ебе за Левски", закво па мен да ме ебе? Взимам си парите и толкоз...
Левски преди 4 месеца играеше футбол и всички го обичаха. Левски сега е в криза и не играе футбол. Всички се обидени, огорчени и не могат да простят :roll: А след 4 месеца пак? :roll:
Бахти слънчогледите сте... Само обърнати към слънцето и вечно искащи само това... Слънцето не винаги го има обаче! Или поне не винаги е изгряло.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 19, 2011 4:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5339
Местоположение: София
Незнам за вас,ама колкото е по-зле отбора,толкова по- ме влече да им хода...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 19, 2011 4:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Makedonalds написа:
Аз не знам само от 1 година ли гледате футбол? Ако има на света нещо по-сигурно от тва, че земята е кръгла и се върти, то е, че футболните отбори редуват слаби със силни моменти, мърдосване с хубави игри. И тва не е от днес или вчера, а от 150 години. Малцина са тия отбори, които могат да избегнат подобно нещо и те обикновено струват около 500 милиона евро. Колелото се върти почти ежеминутно, след няколко месеца пак ще играем хубав футбол и ще постигнем 2-3 хубави и добри победи поред и тогава пак познатата песен... Няма да има мрънкане нито за часа, нито за мястото, нито за времето, нито за празника. Ще има "някой може ли да ми вземе билет" и "има ли свободно място в колата". И тогава какво излиза? Левскар си само когато играта върви. САМО ТОГАВА! През останалото време си мрънкач, който пак не отделя очи от телевизия и интернет, изчита всяка новина, гледа всеки мач, само че се е временно трансформирал от левскаря в мрънкача и обидчивия тип, обиден на отбора, че не се съобразявал с него.
А интересен въпрос е трябва ли един отбор да се съобразява и да е длъжен пред тотално празни трибуни и 500 човека.
Аз ако съм, бих приел тва за "Хората не ги ебе за Левски", закво па мен да ме ебе? Взимам си парите и толкоз...
Левски преди 4 месеца играеше футбол и всички го обичаха. Левски сега е в криза и не играе футбол. Всички се обидени, огорчени и не могат да простят :roll: А след 4 месеца пак? :roll:
Бахти слънчогледите сте... Само обърнати към слънцето и вечно искащи само това... Слънцето не винаги го има обаче! Или поне не винаги е изгряло.


Бате, преди две седмици им написах, че са "путки" и "раними душици" и ореваха света. Обидени били на играчите, щото се мърдосвали :ohmygod Тва съм напълно убеден, че съм го чел сред поредната порция цитати от свинския форум, на които тук се сцепваме от смях.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 19, 2011 4:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
В крайна сметка не можеш да заставиш никой да дойде на стадиона. А може би и на много хора не им е приятно, а го правят по задължение. В секундата когато това се случи с мен, ще спра да им ходя. Жалко, че хора като Македония живеят толкова далеч от любимия отбор и не могат да са на стадиона всяка седмица, докато други, които са на един кур от Герена, намират хиляди извинения за да не отидат. Чудя се и защо трябва да се измислят оправдания и доста често откровени лъжи? Може да си кажеш директно - не ми се ходи, мързи ме, по-голям кеф ми е пред телевизора, ще си млатя чекии тази вечер и т.н.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 19, 2011 4:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 11, 2009 8:34 pm
Мнения: 546
Местоположение: Столицата
madball написа:
Незнам за вас,ама колкото е по-зле отбора,толкова по- ме влече да им хода...


И аз съм така. Нали това е нашата работа. Футболистите нямат нужда да ги подкрепяш и надъхваш като водят с 5:0 над Ботев...

_________________
"Mилиони разбраха, че Левски това е България. И тази България има бъдеще, защото на стадиона имаше стотици малки деца със сини шалчета, които са гаранция, че Левски завинаги ще остане символ на величие. На свобода. На футбол."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 19, 2011 4:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2710
Не искате да идвате, щото футболистите играели скучно. Ми нормално, като цял полусезон си играл пред многобройна публика, няколко пъти и пълни стадиони и изведнъж започнеш пред 500 човека и ти да нямаш тонус за игра. Да, това им е работата, но тя има голяма зависимост и от нас. Пък и ние имаме претенции да сме голяма публика, уж ....

Искам като толкова спорите за часа и т.н. и т.н. да ви върна на мачовете с Калиакра, Локо Пловдив и Академик на Герена, тогава кво ни беше оправданието, че бяхме между 500 и 1 500 човека???

Факта, е че ни липсва постоянство и сме путки. Другото наистина е "тракане по клавиатурите".

Наистина има хора, които ги боли за феновете и си гледат само отбора - да, форума е за това да се коментира и играта, и схемите и все друго. Но има и хора, които само се оправдават защо не са на стадиона. Ваше право е да не сте там, но не ни занимавайте с оправданията си. :)

Смеем се на свинете, че са една шепа, но и ние не сме много повече. И тъкмо когато направим 1 хубаво нещо, следват два мача с по 1 000 човека. Постоянство му е майката и само ние можем да си направим тези "тъпи" мачове интересни :wink:

Колкото до манталитета на хората ... Наистина ни е заложено да мрънкаме, да не ходим, като не играем и т.н., но манталитета се променя ... също с постоянство и натиск.

Темата е болезнена, истина е че и преди 4 години, като газехме всичко наред е имало мачове със смешна посещаемост при хубави условия. Истината е че надграждаме откъм доста компоненти, като публика, но ни липсва постоянство, а имаме потенциал.

И в заключение да добавя, че с морето пак имаше хора дошли от прованса ....


И най - важното - ходете заради любовта си към Левски и да си прекарвате хубаво с приятели, да се забавлявате. Другото е временно и няма смисъл :)

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 19, 2011 4:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Донкихотовците ги има в дебелите книги и много рядко в живота, Makedonalds ми се струва е един такъв човек. Какви сме останалите си личи и по празния стадион. Сега и да отговарям на дългия му пост, не намирам особен смисъл. Всеки прави избора си.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 19, 2011 4:29 pm 
Ако влезна в темата за мача с Видима или чернокожец, ще има абслютно същите мнения. Навярно и от същите хора. С мрънкане, ПО ТОЗИ начин нищо няма да стане. Като се повтори и се мрънка по 1000000 милион пъти на седмица как нямало хора по стадионите, не се постига абсолютно нищо. Даже тези хора, които плюете, си намират още едно оправдание, а именно, че няма хора по трибуните и нямало смисъл да ходят на стадиона като има 20 човека. Това тъжно положение може да се оправи само и единствено с позитивизъм,но уви от почти всеки блика точно обратното.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 19, 2011 4:30 pm 
Най-голямата ми гордост е, че по-предния сезон бях на всички мачове от календара без максимум 4-5. Включително гробовните сблъсъци с Вихрен, Спартак Варна, Локо Мездра, Сливен и Беласица на Герена, като никога няма да забравя мача с Вихрен, в който ни повеждаха май на 2 пъти, а в крайна сметка бихме с 3:2 в края. :lol: На такъв инфарктен мач се чувствах като на финален от ШЛ, имаше мазало в Сектора, все едно Гаджев е вкарал от 50 метра на Лил :bigok :lol: Ама после дойде кризата и си еба майката... :?
А, уви, следващата 1 година ще я прекарам в Германия и отсега ме тресе чудовищна параноя как ще живея без Левски, как ще гледам мачове. До септември трябва да посетя колкото се може повече мачове, щото после :cry:
Само Левски! До смърт!


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 19, 2011 4:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
antiFootball Fan написа:
И най - важното - ходете заради любовта си към Левски и да си прекарвате хубаво с приятели, да се забавлявате. Другото е временно и няма смисъл :)

:!: :!: :!: :!:

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 19, 2011 4:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Съвсем изкукахте.

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 306 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com