forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 2:15 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 282 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Апр 10, 2011 5:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Тоя бастун Ясен не знам какво трябва да се случи за да пусне титуляр най-добрия в момента - Кривия. Пълен бастун да ми пуска недоразумения като Хмарян и Младенов.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 10, 2011 5:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 28, 2005 6:21 pm
Мнения: 7614
Боли ме кура за мачовете!!! Аз съм бил бате и като сме падали с много и като са ни били некви балъци пълните, ще бъда и при по-слаби сезони и мачове. Аре не ставайте като прасетата!! :smt006

_________________
Ich habs gewagt
Meglio morto che rosso


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 10, 2011 5:22 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21372
трябваше да бием, но не можахме да си вкараме положенията

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 10, 2011 5:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 23, 2010 2:42 pm
Мнения: 989
Местоположение: Frankfurt am Main , Deutschland
Орките тряяше да отнесат 5 парцала, а кво става . . . :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 10, 2011 5:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 2:23 pm
Мнения: 2531
Местоположение: София
soleta написа:
Боли ме кура за мачовете!!! Аз съм бил бате и като сме падали с много и като са ни били некви балъци пълните, ще бъда и при по-слаби сезони и мачове. Аре не ставайте като прасетата!! :smt006


Всички сме били, но тука става дума за друго нещо. Както се вижда в момента проблеми с публиката и подкрепата няма. За друго ни е болно на всички.

_________________
Feelings change - Memories don’t.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 10, 2011 5:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10743
Абе, видя се, че не можа да стане отбор по този начин. Защо бъркате това, да се каже, че Гонзо и Ясен не стават, с това, да се плюе по Гонзо!? Нищо не играем, втори сезон нищо не се получава. Добрите трансфери са случайни, маса лоши се направиха. Нищо не играеме, три-четири добри мача в Европа замазаха положението първия полусезон, втория се вижда, че нищо не става. :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 10, 2011 5:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
Най-адекватното мнение за мача досега го даде... Даниел Златков! :ohmygod2 Той каза, че Левски много ги затруднили, и цял мач са ги пресирали много, и сам призна, че Миньор не са имали нито едно чисто голово положение. Левски имаше поне 3-4 от т.нар. 100% положения, че не са станали гол не може да бъдат винени Ясен и Гонзо. :smt006 Ясен и Гонзо с пълно право могат да бъдат винени за мачовете преди Литекс, когато отбора съвсем нищо не играеше, че и положения нямаше. Днес се гостува в Перник (странно защо подценявано гостуване, и считано едва ли не за сигурна победа), и въпреки това се създават достатъчно чисти положения дори и за разгром, но...
Иначе мен малко ме подразни прекаленото ръкомахане на Гонзо спрямо футболистите - в крайна сметка той, или Ясен е треньора на Левски? Не съм чул и видял Валдано в Реал, Бегиристайн/Субисарета в Барселона, нито пък кой да е в английските, немските и италианските спортно-технически директори да стои на резервната скамейка и да ръкомаха и дава наставления повече дори и от самият треньор. :smt006 Ако щете не съм чул и видял дори и в България някой от уважаващите себе си отбори да има на пейката си треньор и спортно-технически директор, и да не се знае кой точно дава наставленията, кой точно слушат футболистите, кой точно отговаря за смените, тактиката и т.н. Не знам дали е от прекаленото вмешателство на Гонзо в работата на Ясен, или е нещо друго, но каквото и да се е променило в отбора от есента, по-добре да връщат старият вариант, който очевидно беше по-печеливш.

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 10, 2011 5:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10743
http://dox.bg/files/dw?a=6666e44c5f


Бащицата след мача :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 10, 2011 6:19 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Некой каза - ама есента се радвахте на победите на Левски с този Гонзо...доста ограничено мислене. Нали сме левскари, разбира се, че ще се радваме на победите. Факт е, че Гонзо трябва да си ходи. За Ясен не съм сигурен, просто зсащото според мен той самореди конусите на тренировка. Когато стане треньор на Левски, тогава ще имам мнение за него.

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 10, 2011 6:21 pm 
Абе как можете да коментирате мача, при случай, че се случи ново извращение в ПеУник? Някой знае ли как е пострадалото момче, пея кур за мача и всички бездушници ?


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 10, 2011 6:24 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Не за пръв път стрелят по наши със сачми в тва село

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 10, 2011 6:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 23, 2009 12:51 am
Мнения: 564
Местоположение: Морската Столица
ВЪЖЕ ЗА ТИЯ ОРКИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 10, 2011 6:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
не вярвам някой да е очаквал джентълменско посрещане от гостоприемните домакини в гр. Перник

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 10, 2011 6:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Случаят е по-гаден дори от този с Карето, защото детето го оцелиха с огромна сачма от лагер, най-вероятно изстреляна от прашка. Лично я видях и се изумих. Доколкото разбрах, е изписан от болницата и ще се оправи. Гугутката говореше за счупен череп, но дано не е вярно. Изкъртихме вратата и много момчета се опитаха да излязат и да се разправят с мръсните орки, които стреляха от баира, но жандармерията нахлу и буквално ни смаза. Изключително неадекватна полиция (за кой ли път). Радвам се, че не се получи нов Хейзел. Смърт за Перник и населението му. Там повече футбол не трябва да има.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 10, 2011 6:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Е, ся най-ще ми е кеф ако и селяните паднат. Простооооооо :ohmygod :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 10, 2011 6:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 12:14 am
Мнения: 5000
Местоположение: Някъде около Герена
StoqnS написа:
Спасението за "Левски" е Баткофф да натовари всички пловдивчани в отбора на една кола и газ за Столипиново.А после като се връща, да катастрофира челно в някой ТИР.
Втора година без трофей, втора година унижения и гавра с "Левски", втора година се борим със зъби и нокти да задържим мястото си в зона Европа :ohmygod :ohmygod :ohmygod
ВЪН НЕКАДЪРНИТЕ ПЛОВДИВЧАНИ ОТ "Левски" :!: :!: :!: :boisw :boisw :boisw


смешен си :smt006

_________________
Левскар да си, братко, е дума велика.....Левскар да си, братко, е чест!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 10, 2011 6:38 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 19, 2010 9:40 pm
Мнения: 2451
Местоположение: София
Фенът на Левски, който пострада по време на мача Миньор – Левски (0:0), е бил изписан от болницата. Момчето бе ранено по главата със изстреляни от пневматично оръжие сачми. Има съмнения, че те са били изстреляни от пушка, но все още не е ясно откъде точно.

В медицинското заведение в Перник са му били направени няколко шева, след което бащата на „синия” привърженик го е прибрал у дома.

Още през първото полувреме на двубоя от А група се получи напрежение в сектора, в който бяха настанени феновете на „сините”, на Стадиона на мира в Перник. Причина за „бунтовете” на агитката на Левски е станал точно този инцидент. На полувремето местната полиция нахлу в сектора с феновете, в следствие на което и шефът на фенклуба на Левски Владимир Владимиров – Гугутката е бил бит с палки.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 10, 2011 6:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Не може да е въздушна пушка, защото сачмата беше поне 3-4 см диаметър. Аз смятам, че е с прашка. Не това е важното, обаче. Мръсният нечовек, който го е направил, заслужава да умре. Желая му го от сърце.
Владо наистина го удариха, а някои отнесоха и електрошокови палки. Смърт и за ушев.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 10, 2011 6:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Естествено за любезните домакини никакви последици няма да има и единствения начин да не играем с тях там е да изпаднат.

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 10, 2011 6:45 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49186
Местоположение: ШОПландия
Втора година поред. Да видим путефесе какво ще измислят - съгласен съм с изявлението на Гугутката. Да се закрива тоя селски клуб и мутантите които му се кефят, пеейки кзл повече и от свинете :ohmygod2

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 10, 2011 6:45 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 9:38 am
Мнения: 873
Полицията нямаше никаква идея какво да направи в него момент. Тия цивилните с радиостанциите само седяха и се пулеха. Другия път с каски ли трябва да ходим на тоя мач?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 10, 2011 6:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 17, 2006 12:11 am
Мнения: 850
Местоположение: Landshut an der Isar
Спрете се малко! :ohmygod2

"Отборът е подкрепян само от най-верните си фенове, онези, които осъзнават, че любовта им не е към купите и титлите, а към любимия им тим. Ето този Левски, бойкият и агресивният, борещ се докрай, си заслужава да бъде подкрепен! За тях това е начин на живот, който мнозина не могат да разберат, защото не вярват в нищо и в никого..."
Валентин Грънчаров

_________________
Веднъж усетиш ли тръпката, то тя ще те следва завинаги и навсякъде! 1914!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 10, 2011 6:51 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49186
Местоположение: ШОПландия
Преди десетина и повече години замерваха нашите с камъни, днес вече неолитните предхора са еволюирали малко и са открили оръжието прашка. Догодина ше ги чакаме лъкът и колелото ли да открият тия диваци?

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 10, 2011 6:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
За гадната оркска сган е ясно- смърт и нищо друго. Радвам се, че момчето е добре. Можеше да пострада всеки, при това по сериозно. Няма как съчмата да е от пушка, защото беше много голяма.

А за хората, които само седят и се храчат тук... съветвам ги да отидат на мач ;)

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 10, 2011 6:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 27, 2009 9:53 pm
Мнения: 234
Перник - този бастион на селяндури и петнайсет годишни голфове, станал синоним на всичко лошо, с което може да обидиш един човек заради месторождението му, е крайно време да бъде обособен като самостоятелна административна единица третирайки се за зона абсолютно забранена за посещение от нормални хора, по зле от Чернобил или град с прокажени и чума в едно и да се остави местното население спокойно да продължи еволюционната си мутация към вида подчовек далеч от цивилизованият свят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 10, 2011 7:10 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 19, 2010 9:40 pm
Мнения: 2451
Местоположение: София
На вас единствената радост ви е да дойде Левски и да се изпразните от кеф на кзл бе


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 10, 2011 7:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Bullseye написа:
смАрт за Пеуник

Изображение >> Изображение

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 10, 2011 7:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Сценарият всяка година се повтаря и вече почва да писва... След всеки мач се пише едно и също от едни и същи хора, а не можем да осъзнаем, че без пари отбор няма как да се направи. Мустака пак ще се покрие, а негативите ще отнесат Гонзо и Ясен, след тях Илиян Илиев, след него Балъков и т.н.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 10, 2011 7:30 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21372
subata написа:
Сценарият всяка година се повтаря и вече почва да писва... След всеки мач се пише едно и също от едни и същи хора, а не можем да осъзнаем, че без пари отбор няма как да се направи. Мустака пак ще се покрие, а негативите ще отнесат Гонзо и Ясен, след тях Илиян Илиев, след него Балъков и т.н.


На лято Месията ще продаде който може и пак се започва отначало :bigok

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 10, 2011 7:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5667
Трудно е да се коментира положението след такива мачове. То никак не е розово и както е тръгнало май до края на сезона ще си остане така. Все нещо ни липсва. В момента Левски има няколко класни футболисти ,които трябва да се използват по правилния начин! За Грийн няма какво да се говори - класа отвсякъде. Човека играл в европейски отбори от еди-къде са го домъкнали в пропаднала от боклуци футболна България. И пак играе, бори се, независимо ,че Левски не му говори нищо. Дембеле - направо рухна. Дали това, че не замина за някой по-голям отбор му повлиява негативно. Спряха чудовните му атаки и голове. Няма го този хъс за всяка топка. Почти винаги губи 1-ва топка. След това се опитва да се пребори - но без успех. Кривия - бива ли да имаш такъв опитен играч, знаещ за кой играе, за какво се бори, играел винаги с хъс ,бих казал лидерът на отбора, да седи на пейката и да го пускаш за 15 минутки. Ако успее да нахъса и останали - измъкваме нещо ,ако ли не - днешния случай.
Отборът има винаги и навсякъде чудесната ни подкрепа. С какво заслужаваме тези измъчени мачове...?!
Е ,решенията трябва да се взимат , на повечето ни е ясно какво трябва да се случи час по-скоро. Треньорското ръководство трябва да се смени. Въпросът е ,че не сега му е времето. Това трябва да разберем. Нека да ги оставим до края на сезона. Дотогава ще си проличи. Но на мен вече ми е ясно едно - Гонзо ни предаде. Обеща един по силен Левски пролетта. Обеща титла. Обеща какво ли не. Човек ,уважавахте като футболист, но така да се изричат обещания на произвол не е много правилно. Все пак, времето ще покаже.
А ,колкото до ОРКИТЕ - смърт за вас! Това ,което видях ...... направо смърт заслужавате ,боклуци! КУР ЗА ОРКИТЕ, 2 ЗА УШЕВ! Нещастници!

САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 282 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com