forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 8:28 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 263 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 12:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
С Карето сипахме здраво на мръсната курва Бранеков и това ми хареса най-много от мача. Хареса ми и малкият Пацо Илиев как се караше зверски на защитата, все едно е от 10 години в Левски. И както винаги накрая бяхме поздравени от същия камерен състав - Грийн, Гарра и Пламен Илиев. Срам е това за "големите" левскари от школата.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 12:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Лошото е, че на тъпанар не можеш да обясниш и да втълпиш защо стадиона пее 'Сашо, Сашо' дори като не играе, а след мача се скандираха имената на Пламен, Грийн и Гара. Всеки знае, че футболистите са тъпи парчета ама българските в момента са друга класа

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 12:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
Goviado написа:
Днес важното е че не сме излезнали пак с един нападател срещу гигантски колос от калибъра на Невидима, ами с цели 2ма (двама) нападателя :shock: Май така се вкарват повече голове? :smt023

Аз изобщо не съм убеден,че причината за разгрома с 2-0 е в двамата нападатели,ама айде.По тая логика Барса играят ебати защитния футбол като са само с един.

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Последна промяна [az] на Нед Апр 03, 2011 12:06 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 12:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Толкова ме беше яд на малоумната игра на наште, че даже не успях да се ядосам на мизерната бройка по трибуните. Тука ме подсетихте. Пълен кенеф сме. Тия, които се мислят за прекалено велики и над нещата, за да удостояват с присъствието си мачовете на Левски, за мен са орки и това е. Всеки може да има своите уважителни причини, но тук не изтъквате такива, а хленчите като путки. Всички сме уморени, на всички ни е късен часа и ни е далече, всички ни дразни Ганьо, на никой не му харесва безидейната ни игра. Аз бях цял ден на работа, и утре ще ходя. Обаче "where there is a will, there is a way".

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 12:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Седем:Едно написа:
С Карето сипахме здраво на мръсната курва Бранеков и това ми хареса най-много от мача. Хареса ми и малкият Пацо Илиев как се караше зверски на защитата, все едно е от 10 години в Левски. И както винаги накрая бяхме поздравени от същия камерен състав - Грийн, Гарра и Пламен Илиев. Срам е това за "големите" левскари от школата.


Към хубавите неща трябва да включим и факта, че Кратун си купи екип, размер S :lol:

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 12:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49331
Местоположение: ШОПландия
[az] написа:
Goviado написа:
Днес важното е че не сме излезнали пак с един нападател срещу гигантски колос от калибъра на Невидима, ами с цели 2ма (двама) нападателя :shock: Май така се вкарват повече голове? :smt023

Аз изобщо не съм убеден,че причината за разгрома с 2-0 е в двамата нападатели,ама айде.По тая логика Барса играят ебати защитния футбол като са само с един.

Поне се връщаме на познатия стил от есента - много голове в защита срещу всякакви дървета, но вкарваш достатъчно, че да ти е положителен баланса. Не е кой знае какво, но е за предпочитане :blass Поне лесно ще забравяме гафовете, които двата тролея несъмнено ще допускат срещу по-силните отбори :smt023

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 12:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 14, 2005 5:25 pm
Мнения: 833
Значи,ако този мач не беше от 21:00 щеше да има 17 800 души.
"А ний сме сини фенове милиони" - тази песен явно трябва да претърпи промени

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 12:11 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Абе у нас два милиона левскари, в София сигурно милион, в подходяща възраст за ходене на мач - половин милион, финансово подсигурени - 300000, с възможност да идат в деня на мача - 200000. По вашата логика всички тия 200000 трябва да се избиват да ходят на стадиона. Е, то това и в Англия не става. Приемете, че си има хора, които са просто левскари, без претенциите да бъдат велики фенове, дали много на отбора си и се концентрирайте върху по-важните проблеми в клуба.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 12:13 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24056
Изображение

Специален поздрав за Седем:едно :loser2 :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 12:13 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15159
rkk написа:
STALKER написа:
rkk написа:
Иса игра с много желание, Грийн беше на обичайното високо ниво, Гаджев горе-долу, а Пламен не е допускал гол, откакто е на вратата. Толкова за тоя мач. Гарата и Дарко пълна нула.


немаш право да пропуснеш Данчо Милиев :P


В сравнение с него неска Фейсбука беше БоК. :mrgreen: Обра всичките първи топки с глава...

Не само това, но и правеше тактически нарушения далеч от вратата, когато това се налагаше. Хареса ми. По принцип и той и Милиев вървят надолу от както са дошли при нас. Иво Иванов пристигна като национал (игра с/у Малта когато Барбиета подобри постижението на Бонев) и най-добър защитник на първенството, а и имаше 4 гола от 20 и няколко мача. Вижте го сега на какво прилича. Милиев е другия пример.

Като цяло, дебюта на Иван Горанов не можа да се запомни с нищо, освен с това, че беше него дебют :)). Нищо, все пак днес направи сефтето така, че няма да го награбваме от първия мач.

Мача отмина. Честита победа. Да се готви Латекс.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 12:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Този човек беше в А сектор заедно с Иван Костов и още един. Бяха се облекли като полицаи

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 12:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 14, 2005 5:25 pm
Мнения: 833
hidden767 написа:
Абе у нас два милиона левскари, в София сигурно милион, в подходяща възраст за ходене на мач - половин милион, финансово подсигурени - 300000, с възможност да идат в деня на мача - 200000. По вашата логика всички тия 200000 трябва да се избиват да ходят на стадиона. Е, то това и в Англия не става. Приемете, че си има хора, които са просто левскари, без претенциите да бъдат велики фенове, дали много на отбора си и се концентрирайте върху по-важните проблеми в клуба.

За теб е нормално да има "два милиона левскари" и на стадиона да са колко?1000?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 12:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5353
Местоположение: София
Ебати тъпия мач :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 12:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Omraz написа:

Специален поздрав за Седем:едно :loser2 :lol:


Хахахахахахаха, имаше му снимката в програмката на Баждека и добре го обсъдихме. И наистина зад нас имаше ушев, който му беше близнак, а колегата му беше одрал кожата на Командира :blass

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 12:20 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Сините_в_Атака написа:
За теб е нормално да има "два милиона левскари" и на стадиона да са колко?1000?

Не знам какво е съотношението между тези, които вие наричате "истински фенове" и останалите. Нямам претенции да разбирам от тази материя. Нямам претенции също да съм от тези истински фенове, които са с отбора навсякъде. Много ги уважавам и след гостувания като в Ловеч се гордея с тях, но не мога да съм като тях. Макар че имаше един период преди десетина години, когато бях. Не съм и от тези, които пеят само за победа, защото мога да съм на стадиона и когато отбора губи. Но искам да са налице 2 неща: Първо: Да съм видял, че ръководството е направило всичко според възможностите си отбора да е възможно най-добре спортнотехнически; И второ: Да виждам пълно раздаване от 11-те на терена.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 12:21 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24056
Седем:Едно написа:
Omraz написа:

Специален поздрав за Седем:едно :loser2 :lol:


Хахахахахахаха, имаше му снимката в програмката на Баждека и добре го обсъдихме. И наистина зад нас имаше ушев, който му беше близнак, а колегата му беше одрал кожата на Командира :blass

Кофа вино не може да го събори, убеден съм. :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 12:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Е, то тва му е закуската. Кофа ракия за вечеря :bigok

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 12:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 6:13 pm
Мнения: 1512
Единственото, което успя да ме развесели на тоя велик мач беше по адрес на ушев.: ..............."а ти стоиш и камера държиш" :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 12:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 14, 2005 5:25 pm
Мнения: 833
hidden767 написа:
Сините_в_Атака написа:
За теб е нормално да има "два милиона левскари" и на стадиона да са колко?1000?

Не знам какво е съотношението между тези, които вие наричате "истински фенове" и останалите. Нямам претенции да разбирам от тази материя. Нямам претенции също да съм от тези истински фенове, които са с отбора навсякъде. Много ги уважавам и след гостувания като в Ловеч се гордея с тях, но не мога да съм като тях. Макар че имаше един период преди десетина години, когато бях. Не съм и от тези, които пеят само за победа, защото мога да съм на стадиона и когато отбора губи. Но искам да са налице 2 неща: Първо: Да съм видял, че ръководството е направило всичко според възможностите си отбора да е възможно най-добре спортнотехнически; И второ: Да виждам пълно раздаване от 11-те на терена.

Никъде не съм писал за "истински фенове" или "велики фенове",иначе какво трябва да ти е "великото",че да отидеш на мач на любимия си отбор..

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 12:29 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Разбрахме се, лека нощ и ти пожелавам все така да ходиш на стадиона и като надхвърлиш 30-така. :D

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 12:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
точното определение.....Левски се разходи за 2:0 срещу Видима

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 12:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
psiho написа:
Единственото, което успя да ме развесели на тоя велик мач беше по адрес на ушев.: ..............."а ти стоиш и камера държиш" :loser2

На такива тъпи мачове важното е да стават някакви такива циркове, за да придобиват поне малко смисъл нещата! За пеене като хората е абсурд да се говори. Но наистина е леко обидно определени хора да са там всеки път и да се скъсват от нерви и усилия всеки път тоя скапан сектор да прилича на нещо, а масата от фенове да не ги ебе въобще за подобни мачове. Дето има една приказка - човек като няма желание си намира оправдание! И не визирам въобще хората, живеещи в другия край на града, защото наистина транспортът оттам по това време на деня е крайно проблематичен (което навява и за мисълта, че да се организират подобни спортни мероприятия би трябвало да води и до съответната не особено трудна организация на транспорта по изключение, но нейсе...), ами останалите милиони левскари от "синята София". Затова следващият път когато отново разочароваме с жалко пеене на някой голям мач (т.е. дерби или евротурнири, когато странно някои се сещат, че са левскари), не трябва да има изненадани - като всеки си мисли "ебал съм го тоя тъп мач", няма как да искаме да градим и да израстваме, щом и малките неща не са ни наред. А оттам трябва да почнем :smt115 ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 12:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10746
Явно сме върнали иновативния стил от началото на века, когато играехме по системата "всички на централния (тогава Гонзо, сега Гара), без значение от коя точка на терена". :bigok

Гара не играе по-слабо, ама е абсурдно да трябва да поема топката с гръб към вратата, да се обръща, да пеминава 2-3 -ма и сам да бележи. Разликата от миналия сезон е в липсата на Жо, който за нашите стандарти си беше направо Лео Меси :loser2 - най малкото беше грижа за защитата и не се знаеше ще я подаде ли топката, ще стреля ли или ще тръгне да я изважда до аута. Сегашните ни набедени за крила не могат нищо да направят, а защо продължаваме с такава схама на игра - идея си нямам.

Дузпа имаше ли, че не видях добре какво стана?

Но имало или не - то е срамно Видима да ни мъчат на Герена и по-лошото е, че ако не беше дузпата мачът ставаше тегав :? . Не виждам каква титла бълнуваха от ръководството, на тоя хал, на който сме ще е жестока битка с чорбата за второ място.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 1:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
STALKER написа:
Morning Glory написа:
Толкова ме беше яд на малоумната игра на наште, че даже не успях да се ядосам на мизерната бройка по трибуните. Тука ме подсетихте. Пълен кенеф сме. Тия, които се мислят за прекалено велики и над нещата, за да удостояват с присъствието си мачовете на Левски, за мен са орки и това е. Всеки може да има своите уважителни причини, но тук не изтъквате такива, а хленчите като путки. Всички сме уморени, на всички ни е късен часа и ни е далече, всички ни дразни Ганьо, на никой не му харесва безидейната ни игра. Аз бях цял ден на работа, и утре ще ходя. Обаче "where there is a will, there is a way".


значи орки наричаш 10-15 хил. левскари, защото горе-долу толкова народ спря да ходи на т.нар. малки мачове за последните 10 г.


Да, точно това казвам.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 1:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5353
Местоположение: София
Има уважителна причина да сме толко малко днес-и тя не е в късния час и секвите други-сички са били на ден ден на Доби :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 1:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10746
А накра какво беше това, дето сектора се изтегли от едната страна?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 1:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6562
Местоположение: София
Какво толкова мрънакате за бройката ? Тъп мач, късен час... Не ни е за първи път, няма и да е за последен. Докато хората не разберат, че отбора се подкрепя във всеки един мач, нищо няма да стане. Доста предъвквана тема.... Мен поне ми хареса, че тези които бяха на стадиона (сектор Б визирам) знаеха защо са там и пяхме добре :) :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 1:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Днешната посещаемост наистина е ужасяваща, а и лошото е, че не е само днешната. Тва наистина е срамно за клуб като нашия, но явно синята идея ще отслачва все повече. :(

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 1:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 09, 2009 8:48 pm
Мнения: 245
Иначе,интересно в ПФЛ,отбелязват,че на стадиона имало 3000 човека,а официалният сайт на Левски 4000...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 1:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Rossinioll написа:
Иначе,интересно в ПФЛ,отбелязват,че на стадиона имало 3000 човека,а официалният сайт на Левски 4000...

То по тея сайтове или намаляват, или увелимават посещаемостта, много рядко да се напише реалната бройка.

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 263 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com