forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 4:29 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 263 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 12:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
@ Е Македония за едно също май говорим - за манталитет, традиции, нагласа :wink:

@ Morning Glory - Не виждам някой да се обеснява тук, защо не е бил вчера на стадиона, а се търси отговор на въпроса защо вчера не са били още 15к. :wink: А това, че ти, или който и да е от тези, били на стадиона, това не ги прави по-големи левскари, от някой, който не е бил. Щото много добре знаеш, че има хора дето са на всеки домакински мач, или и на всеки в провинцията, но кой ходи да си покаже дрешките, кой да гледа лошо, кой да се напие и да вандалства малко, ама ако ги питаш нещо за тоя отбор, ще те гледат като призрак :wink:

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 1:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 18, 2011 11:18 am
Мнения: 590
За тези, които не доидоха... изтървахте ! :) Всеки мач забавлението е гарантирано...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 1:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
БижутерО написа:
@ Е Македония за едно също май говорим - за манталитет, традиции, нагласа :wink:

@ Morning Glory - Не виждам някой да се обеснява тук, защо не е бил вчера на стадиона, а се търси отговор на въпроса защо вчера не са били още 15к. :wink: А това, че ти, или който и да е от тези, били на стадиона, това не ги прави по-големи левскари, от някой, който не е бил. Щото много добре знаеш, че има хора дето са на всеки домакински мач, или и на всеки в провинцията, но кой ходи да си покаже дрешките, кой да гледа лошо, кой да се напие и да вандалства малко, ама ако ги питаш нещо за тоя отбор, ще те гледат като призрак :wink:


Слушай сега, византиецо, тия, дето се правят на интересни, на велики и над нещата, са точно тези, които не ходят на мачовете на Левски, защото:

Синя Душа написа:
искат адекватно управление и поне желание за игра от футболистите, добро съоръжение, евтини билети, хубаво време, ранен час и т.н. и т.н....


Все едно, че само тия раними душици ги искат тия неща. Само те са ги прозряли, само тях ги дразнят, само те са достатъчно великите, че да не ги неглижират, да не правят компромис тогава, когато опре до проявата на същината на левскарщината - това да бъдеш с Левски навсякъде и във всяко време, когато имаш физическата и финансовата възможност. Иначе много знаете да се плюнчите за Левскарския идеал.

Никой от едни и същите 1000 човека, които ходим на всеки от тъпите мачове с Видима, Калиакра и Сливен, не е "по-голям левскар", а е нормален левскар. Щото нормалните левскари ходим на "недостойните" и "маловажнте" за ранимите душици мачове на Левски, без да изброяваме "причини" като цитираните. Тия, дето си измислят причини, те са "по-големите левскари", които аз наричам "путки".

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 2:00 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Та както казах преди, за всеки един мач на Левски има поне 200000 левскари, които имат времевата и финансовата възможност да са на стадиона, но не са там. Съпостави 1000 с 200000 и ще видиш че за всеки един от вас на стадиона се падат 200 като мен, които могат да са на стадиона, но не са там поради свои съображения. За някои може да е времето, аз лично това не го считам за сериозно, за мене е най-вече управлението. Може да сме много зле, но поне да си личи че ръководството го осъзнава и прави нещо по въпроса.
Та да се върнем на въпроса - попадаш в една компания с 200 човека по-различни от тебе, с течение на времето виждаш че не можеш да мелиш вода с тях и стигаш до извода че.... те нещо не са нормални и са путки, за разлика от теб. Този тип поведение как ли се нарича?

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 2:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
hidden767 написа:
Та както казах преди, за всеки един мач на Левски има поне 200000 левскари, които имат времевата и финансовата възможност да са на стадиона, но не са там. Съпостави 1000 с 200000 и ще видиш че за всеки един от вас на стадиона се падат 200 като мен, които могат да са на стадиона, но не са там поради свои съображения. За някои може да е времето, аз лично това не го считам за сериозно, за мене е най-вече управлението. Може да сме много зле, но поне да си личи че ръководството го осъзнава и прави нещо по въпроса.
Та да се върнем на въпроса - попадаш в една компания с 200 човека по-различни от тебе, с течение на времето виждаш че не можеш да мелиш вода с тях и стигаш до извода че.... те нещо не са нормални и са путки, за разлика от теб. Този тип поведение как ли се нарича?


Мнозинството, а не компания от 200 човека, в България въздишат по комунизма, Тато, Бойко Борисов и домашната ракия. Аз не мога да меля вода с тях и ги наричам олигофрени, кретени, орки и подчовеци. Този тип поведение как ли се нарича? И "доводи" от тоя тип като доводи в своеобразния спор ли ги даваш? Това, че по-голяма група от хора разсъждава по Начин 1, а по-малка група от хора разсъждава по Начин 2, означава, че Начин 1 е правилният, така ли? Коя е тая теория и къде я научи?

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 2:19 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Morning Glory написа:

Мнозинството, а не компания от 200 човека, в България въздишат по комунизма, Тато, Бойко Борисов и домашната ракия. Аз не мога да меля вода с тях и ги наричам олигофрени, кретени, орки и подчовеци. Този тип поведение как ли се нарича? И "доводи" от тоя тип като доводи в своеобразния спор ли ги даваш? Това, че по-голяма група от хора разсъждава по Начин 1, а по-малка група от хора разсъждава по Начин 2, означава, че Начин 1 е правилният, така ли? Коя е тая теория и къде я научи?

Дай определение за правилно и неправилно. Това са понятия, на които именно човешките постъпки дават значение. И обикновено именно постъпките на мнозинството са тези, които се разглеждат като общоприети норми на поведение. По принцип няма нищо лошо да си различен, дори и крайно различен, било то и само за да не си част от стадото, а не че вярваш в нещо конкретно. Само че когато комбинираш това с обиди и крайни определения по адрес на останалите се оформя един асоциален сигнал, който не носи нищо хубаво най-вече на човека, който го излъчва

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 2:31 pm 
Има отбори като Наполи, които и в Серия Ц играеха на Сан Паоло пред 30 000 души. При неадекватни собственици, недъгава игра, лош час, лошо време и не знам си кво. Тия отбори са велики и тия отбори са вечни. Те неумолимо пак ще се изкачат до върха, макар да са били пред закриване. Защо? Защото има хора, които ги обичат и които няма да оставят това, което обичат, да загине. Такива отбори няма да умрат. Защото са обичани и подкрепяни винаги. Те олицетворяват истинския футбол.
Другите, като Хофенхайм, Редбул, Ловеч, дето имат адекватен и много богат собственик, хубави играчи, стадион, качествена селекция и играят само в правилни часове и благоприятен климат, и са на първо място, след няколко години са обречени на забрава. И ще си отидат така, както са дошли. От нищото.
Помислете Левски към кой тип отбор се е насочил да прилича. На Наполи, или на Ловеч???? С неходенето си на стадиона поради куп "причини", но с категоричното си твърдение "Аз обичам отбора" и "Аз дори съм по-голям фен, щото не подкрепям престъпника Батков и неадекватното му ръководство и селекция като не му ходя на мачове", вие убивате този отбор повече и от Батков, Шматков и останалите. Защото отбор без публика е НИЩО! Такъв отбор няма бъдеще и с такъв отбор никой не е длъжен да се съобразява, може да прави всичко, защото няма отпор...
Не забравяйте, че футболът е измислен за феновете и заради феновете...


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 2:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Момче, няма кво да се обяснява. При нас оправия няма..

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 2:38 pm 
Makedonalds написа:
Има отбори като Наполи, които и в Серия Ц играеха на Сан Паоло пред 30 000 души. При неадекватни собственици, недъгава игра, лош час, лошо време и не знам си кво. Тия отбори са велики и тия отбори са вечни. Те неумолимо пак ще се изкачат до върха, макар да са били пред закриване. Защо? Защото има хора, които ги обичат и които няма да оставят това, което обичат, да загине. Такива отбори няма да умрат. Защото са обичани и подкрепяни винаги. Те олицетворяват истинския футбол.
Другите, като Хофенхайм, Редбул, Ловеч, дето имат адекватен и много богат собственик, хубави играчи, стадион, качествена селекция и играят само в правилни часове и благоприятен климат, и са на първо място, след няколко години са обречени на забрава. И ще си отидат така, както са дошли. От нищото.
Помислете Левски към кой тип отбор се е насочил да прилича. На Наполи, или на Ловеч???? С неходенето си на стадиона поради куп "причини", но с категоричното си твърдение "Аз обичам отбора" и "Аз дори съм по-голям фен, щото не подкрепям престъпника Батков и неадекватното му ръководство и селекция като не му ходя на мачове", вие убивате този отбор повече и от Батков, Шматков и останалите. Защото отбор без публика е НИЩО! Такъв отбор няма бъдеще и с такъв отбор никой не е длъжен да се съобразява, може да прави всичко, защото няма отпор...
Не забравяйте, че футболът е измислен за феновете и заради феновете...

думата "фен" в нашата държавица е много относително понятие


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 2:47 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Сеп 26, 2005 4:24 pm
Мнения: 320
Местоположение: София
hidden767 написа:
Morning Glory написа:

Мнозинството, а не компания от 200 човека, в България въздишат по комунизма, Тато, Бойко Борисов и домашната ракия. Аз не мога да меля вода с тях и ги наричам олигофрени, кретени, орки и подчовеци. Този тип поведение как ли се нарича? И "доводи" от тоя тип като доводи в своеобразния спор ли ги даваш? Това, че по-голяма група от хора разсъждава по Начин 1, а по-малка група от хора разсъждава по Начин 2, означава, че Начин 1 е правилният, така ли? Коя е тая теория и къде я научи?

Дай определение за правилно и неправилно. Това са понятия, на които именно човешките постъпки дават значение. И обикновено именно постъпките на мнозинството са тези, които се разглеждат като общоприети норми на поведение. По принцип няма нищо лошо да си различен, дори и крайно различен, било то и само за да не си част от стадото, а не че вярваш в нещо конкретно. Само че когато комбинираш това с обиди и крайни определения по адрес на останалите се оформя един асоциален сигнал, който не носи нищо хубаво най-вече на човека, който го излъчва

кур за овцете, които се водят по общоприетите норми просто щото са постъпките на мнозинството. :ohmygod

_________________
НЕ СТАВА САМО С КАФЕВО, ТРЯБВА И СИВО !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 2:57 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Makedonalds написа:
Има отбори като Наполи, които и в Серия Ц играеха на Сан Паоло пред 30 000 души. При неадекватни собственици, недъгава игра, лош час, лошо време и не знам си кво. Тия отбори са велики и тия отбори са вечни. Те неумолимо пак ще се изкачат до върха, макар да са били пред закриване. Защо? Защото има хора, които ги обичат и които няма да оставят това, което обичат, да загине. Такива отбори няма да умрат. Защото са обичани и подкрепяни винаги. Те олицетворяват истинския футбол.
Другите, като Хофенхайм, Редбул, Ловеч, дето имат адекватен и много богат собственик, хубави играчи, стадион, качествена селекция и играят само в правилни часове и благоприятен климат, и са на първо място, след няколко години са обречени на забрава. И ще си отидат така, както са дошли. От нищото.
Помислете Левски към кой тип отбор се е насочил да прилича. На Наполи, или на Ловеч???? С неходенето си на стадиона поради куп "причини", но с категоричното си твърдение "Аз обичам отбора" и "Аз дори съм по-голям фен, щото не подкрепям престъпника Батков и неадекватното му ръководство и селекция като не му ходя на мачове", вие убивате този отбор повече и от Батков, Шматков и останалите. Защото отбор без публика е НИЩО! Такъв отбор няма бъдеще и с такъв отбор никой не е длъжен да се съобразява, може да прави всичко, защото няма отпор...
Не забравяйте, че футболът е измислен за феновете и заради феновете...

Между другото много по-лесно е да играеш пред пълни трибуни в серия С, отколкото ако всяка година си в подножието на върха и всяка година некадърността на някои хора ти пречи да го изкачиш. То затова сега и Ботев играят пред 3 пъти повече публика, отколкото преди. Запомни им посещаемостта от тази година и я сравни с тази след 3 години, когато ще са в А група и ще падат 2 от 3 мача, ще има скандали, съдийски тесли и аванти , загуба от Локо и т.н. Левски ще бъде отбор от типа на Наполи дори и по 50 човека да почнат да ходят на мач. Не посещаемостта определя тези неща.
Иначе колкото и да ми е криво бих дошъл на стадиона. Ако на всеки мач публиката дава ясно да се разбере, че подкрепя отбора заради идеята Левски, но не подкрепя ръководството. Ако публиката каже на Ясен: "Ти си интелигентен и добър човек и ние те уважаваме, но не ставаш за треньорна Левски". Ако публиката каже на Гонзо: "Ти беше велик играч и оставаш завинаги в сърцата ни, но не ставаш за спортен директор". А за собственика е ясно.
А ти бъди честен и кажи колко от тези 1000 човека, които сте на всеки мач, зимата знаехте какво ще се случи? Колко от вас видяха провала още в първите ходове на ръководството? Защото аз го видях и бих камбаната, но тогава ми се смяхте, защото се твърдеше, че селекцията била идеална. Казах ви че солено ще си платим за байганьовщината. Обзалагам се че 80% от вас редовните са били големи оптимисти и си представи колко от тях нямаше да са на стадиона, ако знаеха това, коетоа з знаех тогава.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 2:58 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Господин Таки написа:
к.р за овцете, които се водят по общоприетите норми просто щото са постъпките на мнозинството. :ohmygod

Много е лесно да го кажеш тук, ама на купона където всичките момичета искат чалгийка а на теб много ти се иска да удариш нещо дали ще кажеш "Кур за вас, овце, аз съм различен!" :lol:

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 3:00 pm 
Цитат:
Убеден съм, че и в серия C нема толко тъпи и скучни мачове като българските.

Защо ги гледаш тогава по телевизора, бе, човек, това не мога да го разбера :ohmygod Като са ти тъпи, дебилни, малоумни, продадени, не ги гледай, спирай с българския футбол както е модерно да се казва...
Признай си, че ти доставя мега кеф в събота да си чакаш вкъщи мача по ТВ-то, на топличко, на мекичко, преди амча ебавки във форума, след мача анализи и оценки и тва е. :smt031
Тва е нашият тип подкрепа и привързаност. Тя не включва ходене на стадиона


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 3:00 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
:lol: Нито съм мрънкал, нито съм хленчил, нито съм се оправдавал пред институцията "дъ форум". :lol: Опитах се да обясня защо имаше толкова малко хора. Въпроса е, че във форума има няк'ви хора (на които сигурно мастър йода им е бил падуан), които неистово държат да защитят тезата си независимо дали е вярна и дали има нещо общо с казаното от мен. Тяхното ЛИЧНО мнение е правило. Нужда за доказване и изява във форум нямам за разлика от други.
Казвате "такъв ни е манталитета" този манталитет не се ли е изградил заради нещата които съм написал + тв предаванията на чужди мачове. :smt006
ПС Левски има нужда само от фенове на заплата, не от такива като мен :smt007

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 3:06 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
Morning Glory написа:
Синя Душа написа:
искат адекватно управление и поне желание за игра от футболистите, добро съоръжение, евтини билети, хубаво време, ранен час и т.н. и т.н....


Все едно, че само тия раними душици ги искат тия неща. Само те са ги прозряли, само тях ги дразнят, само те са достатъчно великите, че да не ги неглижират, да не правят компромис тогава, когато опре до проявата на същината на левскарщината - това да бъдеш с Левски навсякъде и във всяко време, когато имаш физическата и финансовата възможност. Иначе много знаете да се плюнчите за Левскарския идеал.

Никой от едни и същите 1000 човека, които ходим на всеки от тъпите мачове с Видима, Калиакра и Сливен, не е "по-голям левскар", а е нормален левскар. Щото нормалните левскари ходим на "недостойните" и "маловажнте" за ранимите душици мачове на Левски, без да изброяваме "причини" като цитираните. Тия, дето си измислят причини, те са "по-големите левскари", които аз наричам "путки".


Идеята не е ли колкото се може повече хора да се събират на стадиона, да се гради манталитет, НКП не му ли това мисията? Трябва да се мисли как тези хора да се събират по стадионите, а не как да се опишат по изнежени :wink: И нали казвате че всичко е до манталитет, независело от игра, база, час, съперник, значи отговорните хора в сектора могат да ги върнат хората по стадионите с работа в тази насока.

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 3:16 pm 
Makedonalds написа:
Цитат:
Убеден съм, че и в серия C нема толко тъпи и скучни мачове като българските.

Защо ги гледаш тогава по телевизора, бе, човек, това не мога да го разбера :ohmygod Като са ти тъпи, дебилни, малоумни, продадени, не ги гледай, спирай с българския футбол както е модерно да се казва...
Признай си, че ти доставя мега кеф в събота да си чакаш вкъщи мача по ТВ-то, на топличко, на мекичко, преди амча ебавки във форума, след мача анализи и оценки и тва е. :smt031
Тва е нашият тип подкрепа и привързаност. Тя не включва ходене на стадиона

То няма как да кажеш "край няма да гледам бг футбол" и да спреш да го гледаш . Все пак това е отбора за когото милееш . Отбора който си подкрепял толкова време . Ясно е че човека ще си го гледа по ТВ та ако ще и най-тъпия мач на света да бъде . Нима наистина повечето мачове не са уредени ? Или дебилни ? Или скучни заради тъпотията на някой нерез който е решил я пари да си направи от хората я да си гледа интереса за нещо друго ? Дано бъркам но нашият БГ футбол от 2-3 години върви и ще продължава да върви само и единствено надолу . И откъм ефективност и от към фенство и откъм всичко .

п.п. : Когато футболът върви надолу и няма никаква фенска култура тогава коя трябва да бъде причината да ходиш на стадиона ? Може би когато ПОНЕ едното от тези две неща се нормализира то тогава доста хора ще се върнат на стадиона . Защото когато тези две неща ги няма в комплект някак си се губи смисъла на всичко . :levski


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 3:27 pm 
STALKER написа:
Makedonalds написа:
Цитат:
Убеден съм, че и в серия C нема толко тъпи и скучни мачове като българските.

Защо ги гледаш тогава по телевизора, бе, човек, това не мога да го разбера :ohmygod Като са ти тъпи, дебилни, малоумни, продадени, не ги гледай, спирай с българския футбол както е модерно да се казва...
Признай си, че ти доставя мега кеф в събота да си чакаш вкъщи мача по ТВ-то, на топличко, на мекичко, преди амча ебавки във форума, след мача анализи и оценки и тва е. :smt031
Тва е нашият тип подкрепа и привързаност. Тя не включва ходене на стадиона


от цялото ми мнение, само това изречение ли реши да коментираш :smt031 на стадиона се ходи, за да се забавляваш. така е било в последните 2500 г. така и ще бъде. не си мисли, че тия от Наполи умират от скука, но ходят по задължение. много са ти плоски разсъжденията. сори, но е така.


На стадиона се ходи, за да се забавляваш, а по телевизора се гледа по задължение. Тва разбрах дотук с плоския си разсъдък. И изцяло и на 100% си схванал кво исках да кажа с примера за Наполи :lol: Наистина, в трета и четвърта дивизия на Италия се играе извънземен футбол, видяхме Ботевите италианци какви магьосници бяха :8) Изкачването на Наполи до 2ро място в Италия няма нищо общо с безрезервната подкрепа и вярност на феновете им, те така или иначе щяха да си се изкачат до тия върхове дори да бяха играли пред 500 човека и 30 милиарда пред телевизора, даващи акъл и искащи нещо :smt115 Пред телевизора наистина имаш право на мнение и всеки трябва да се съобразява с него от клуба :lol:


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 4:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Ами аз се забавлявам чудесно на стадиона и без да се оглеждам кой кретен ще хвърли бомба в най-гъстата тълпа от левскари, както ще бъде в сряда в Микре. Забавлението далеч не е във факлите, боНбите и димките. То е в хората около теб, в случващото се на терена и най-вече в душата ти. Да, вчера беше мега тъп и селски мач, но когато си обграден от приятели, които се все интелигенти момчета, забавлението ти е гарантирано. Никой от нас не си тръгна преебан. Посмяхме се доста, попсувахме мангала, Бащицата, съдията и Бранеков, говорихме си глупости, попяхме малко и след 2 часа си тръгнахме. Този кеф не можеш да го изпиташ пред телевизора никога. Там ти остава само горчилката от слабата игра и омразата, злобата и меланхолията. Пея кур за тв зрителите и ме боли хуя какво мислите.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 4:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
STALKER написа:
мани ме мене и форумните мрънкалници, ами къде отидоха още 15 хил. души, които ходеха по тея мачове преди 10 г. :smt115
а за Наполи ти обясних, че хората ходят, понеже си се забавляват по трибуните, от 2-3 г. на Герена е разрешено да внасяш само печен слънчоглед и минерална вода без капачка. В протовен случай "се пребива"...от "свои".


Абе и ти прекаляваш малко с тея 150 000 000 дето са се изгубили от стадионите. Това е във всички български публики, не само при нас, а не вярвам във всяка една публика да съществуват същите проблеми като при нас. Просто май ви е доста по-удобно това извинение. То пък голямо усилие да накараш некой да отиде на мач дееба, че и на всичкото отгоре ни изкарват тея дето продължават да ходят като некви глупци и примирени овчици...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 4:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Синя Душа написа:

Идеята не е ли колкото се може повече хора да се събират на стадиона, да се гради манталитет, НКП не му ли това мисията? Трябва да се мисли как тези хора да се събират по стадионите, а не как да се опишат по изнежени :wink: И нали казвате че всичко е до манталитет, независело от игра, база, час, съперник, значи отговорните хора в сектора могат да ги върнат хората по стадионите с работа в тази насока.


Баце, ако НКП си сложи за мисия да привлече хора като теб на стадиона, аз ще си прекратя членството... Ти искаш като ходиш на стадиона билетът да ти е безплатен, мачът да е от 18:00ч., да има отвън лимузина наета да те закара до вкъщи, да сме Челси на Балканите, Дани Младенов да е Кристиано Роналдо... Тогава вече може да си помислиш евентуално да дойдеш на стадиона...



STALKER написа:
мани ме мене и форумните мрънкалници, ами къде отидоха още 15 хил. души, които ходеха по тея мачове преди 10 г. :smt115
а за Наполи ти обясних, че хората ходят, понеже си се забавляват по трибуните, от 2-3 г. на Герена е разрешено да внасяш само печен слънчоглед и минерална вода без капачка. В протовен случай "се пребива"...от "свои".


15-те хиляди човека люпят семе и псуват по ТВ-то, така е по- българско...
А не ми казвай, че проблемът е във факлите, щото е смешно :)



Иначе моето мнение по въпроса съм го казал отдавна, и то се припокрива с това на Макето за великите отбори.

Когато отида на стадиона ще се радвам да получа добра база, силни футболисти, желание за игра, адекватно управление, добър собственик и т.н., но много повече се гордея, че ДАВАМ своята подкрепа за този отбор. И не ми излизайте с тезата, че отборът се представлява от текущите му "служители". Моята подкрепа не е за слабия треньор, за собственика- комунист, за футболистите- неможачи. Всички те днес са тук, утре ги няма. Но аз ще бъда там. Живот и здраве децата ми ще бъдат там.. Внуците, правнуците, пра-правнуците... Е, тогава кой е по- голяма част от магията Левски- те или аз и моите поколения? "Бойкотирайки" мачовете, вие бойкотирате себе си!

П.С. Стига киснахме тук, да тичаме за баскета ;)

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Последна промяна acrimonious на Нед Апр 03, 2011 4:34 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 4:34 pm 
Седем:Едно написа:
Ами аз се забавлявам чудесно на стадиона и без да се оглеждам кой кретен ще хвърли бомба в най-гъстата тълпа от левскари, както ще бъде в сряда в Микре. Забавлението далеч не е във факлите, боНбите и димките. То е в хората около теб, в случващото се на терена и най-вече в душата ти. Да, вчера беше мега тъп и селски мач, но когато си обграден от приятели, които се все интелигенти момчета, забавлението ти е гарантирано. Никой от нас не си тръгна преебан. Посмяхме се доста, попсувахме мангала, Бащицата, съдията и Бранеков, говорихме си глупости, попяхме малко и след 2 часа си тръгнахме. Този кеф не можеш да го изпиташ пред телевизора никога. Там ти остава само горчилката от слабата игра и омразата, злобата и меланхолията. Пея к.р за тв зрителите и ме боли хуя какво мислите.

Със сигурност не можеш да се посмееш с приятели пред телевизора и да псуваш батков и мангала и там който и да е . Със сигурност :smt035 А пък и най-яко е да отидеш на мач да ти скочат 20 човека на главата да те понашляпат защото били ударили по една - две линии или защото имало много мацки в сектора та да посъберат малко power attack +10за пред тях . Най си обичам да бия път по 1000 км в двете посоки за да отида на стадиона и да видя че аз съм пропътувал 54023940324 часа път а повечето шопи ги мързи и си търсят оправдание да не отидат на мач . За лошите погледи , за мизерията която ни съпровожда чак до София и за всички останали дребни но всъщност доста едри неща ... няма да говоря . Както казах - всичко върви само и единствено надолу ! А ти отиди на лекар щом те боли толкова .

едит : всеки си има глава на раменете с която да взима решение за себе си и никой няма право да го обвинява в това което е решил


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 4:41 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
acrimonious написа:
Синя Душа написа:

Идеята не е ли колкото се може повече хора да се събират на стадиона, да се гради манталитет, НКП не му ли това мисията? Трябва да се мисли как тези хора да се събират по стадионите, а не как да се опишат по изнежени :wink: И нали казвате че всичко е до манталитет, независело от игра, база, час, съперник, значи отговорните хора в сектора могат да ги върнат хората по стадионите с работа в тази насока.


Баце, ако НКП си сложи за мисия да привлече хора като теб на стадиона, аз ще си прекратя членството... Ти искаш като ходиш на стадиона билетът да ти е безплатен, мачът да е от 18:00ч., да има отвън лимузина наета да те закара до вкъщи, да сме Челси на Балканите, Дани Младенов да е Кристиано Роналдо... Тогава вече може да си помислиш евентуално да дойдеш на стадиона...


Нали какво общо с това което съм написал :smt005 :smt005 Прав си човече, спечели спора :fgod


Иначе моето мнение по въпроса съм го казал отдавна, и то се припокрива с това на Макето за великите отбори.

Когато отида на стадиона ще се радвам да получа добра база, силни футболисти, желание за игра, адекватно управление, добър собственик и т.н., но много повече се гордея, че ДАВАМ своята подкрепа за този отбор. И не ми излизайте с тезата, че отборът се представлява от текущите му "служители". Моята подкрепа не е за слабия треньор, за собственика- комунист, за футболистите- неможачи. Всички те днес са тук, утре ги няма. Но аз ще бъда там. Живот и здраве децата ми ще бъдат там.. Внуците, правнуците, пра-правнуците... Е, тогава кой е по- голяма част от магията Левски- те или аз и моите поколения? "Бойкотирайки" мачовете, вие бойкотирате себе си!

Аз казах СЪЩОТО, казах че хората които мислят като теб са толкова колкото бяха вчера, останалите зависят от нещата от първото ти изречение. :smt005 Но нека има спор, обиди ме. :smt005
А с тва мислене нема как организациите да привличате хората от тв-та, та вие ги мразите бе :roll:

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 4:51 pm 
Синя Душа, защо искаш някой да те привлича за нещо? Не те ли влече сърцето към стадиона, никой към нищо няма да те привлече, ако ще всички ултрас групировки в Европа да се обединят и да дойдат на Герена да ни организират. Щото просто не те влече... Винаги ще има "ама". Ама ако не са факлите, ще са тоалетните, дето не може да се изсереш като хората. Ако не са лошите погледи, ще е ужасната и безидейната игра. Ако не са знамената, дето ти пречат, ще е що Гугутката е председател на НКП, а не е някой друг. И така до безкрай. Има четири сектора, за всекиго по нещо, както казват в Минута е много. :smt031 Винаги ще има ако и ама...


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 5:06 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
Makedonalds написа:
Синя Душа, защо искаш някой да те привлича за нещо? Не те ли влече сърцето към стадиона, никой към нищо няма да те привлече, ако ще всички ултрас групировки в Европа да се обединят и да дойдат на Герена да ни организират. Щото просто не те влече... Винаги ще има "ама". Ама ако не са факлите, ще са тоалетните, дето не може да се изсереш като хората. Ако не са лошите погледи, ще е ужасната и безидейната игра. Ако не са знамената, дето ти пречат, ще е що Гугутката е председател на НКП, а не е някой друг. И така до безкрай. Има четири сектора, за всекиго по нещо, както казват в Минута е много. :smt031 Винаги ще има ако и ама...

Съгласен съм с теб, не искам никой да ме привлича мен специално, камо ли от нкп. акриминиоус говори за мен, защото не ме харесва нещо, ма и аз не го харесвам особено :blass Нали говорим за манталитет, за ултрас мислене това нещо се изгражда и то не с точните реплики "пъпка", "емо кид", "кур за вас тв зрители", "мрънкалници" и т.н. :smt002 Правят се сравнения със Звезда, ми там всеки мач е празник и пак казвам ЗА ДОСТА МАЛКО ХОРА ПРАЗНИК ОЗНАЧАВА САМО ТОВА ЧЕ ЛЕВСКИ Е НА ТЕРЕНА. А тука на дербито се подават песни тип драсканици във вход умри клошарче, любчо е с 1 ташак и т.н. Не искам да споря с никой, естествено разговора се превърна спор между балъците на стадиона и путките пред тв, а не как да се привличат повече хора, демек щракаме по клавиатурите :bigok

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 5:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
STALKER написа:
... ако искаме да върнем левскарите на стадиона, по-добре е да се замислим защо вече не идват, а не да лепим етиките "манталитет", "орки", "мишки" и тн. Това няма да помогне

Е, що не идват - щото цялата държава е в ебати апатията от всичко. Никой за нищо няма желание, важното е да има хляб (може и алкохол вместо това) и зрелища (но не футболни, ами маанета по масите). Проблемът си е в цялата народопсихология и аз лично не знам защо се драпате за онази малка част от цялата работа, представляваща в частност футбола в нашата мила родина.

Ама нека по-добре се съобразим с тематиката на заглавието и да си пишем за десните леви централни халфбеци и офанзивните тактики със скоростни комбинации по крилата. :bigok

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 5:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
south,извинявам се,че те изоставих вчера :smt085


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 5:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Тая тема толкова е дъвкана,че и кабелите на интернет вече се оголват от нея

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 6:08 pm 
Този форум винаги ме е кефил с това, че 10-ма човека спорят за нещо, а всъщност казват едно и също. Думата "ЗАБАВЛЕНИЕ" е ключът :smt023. И ще е добре да спре да се мрънка 24/7 и също така ще е добре да престанем да обвиняваме всеки за това положение, защото по този начин няма как да върнем на стадиона и един човек от тези, които са се отказали по не/основателни причини. Ние по 12332490 пъти поставяме в постовете (или декларациите)си тази така бленувана дума "ЗАБАВЛЕНИЕ", но от това, което гледам на стадиона именно то остава на последен план, защото се стремим към него сякаш е някакъв изкуствен предмет. За последно такова нещо видях в А сектор на мача с прасетата миналия сезон (0:0), а това въобще не е случайно. :wink:

П.С И тъй като хората обичат да приемат нещата лично, искам да кажа, че с мнението си не искам да ОБИДЯ никого, а просто си казвам нещата така, както аз ги възприемам.

САМО :levski


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 6:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Има ли я усмивката,има и забавлението,идва си и тръпката,идва си и чудесното народно творчество :lol: :lol: Аз самия на тоя мач с свинчугите,който даваш за пример,се бях почуствал подмладен,с чувството че съм в Б сектор от някакво минало,а тогава бях и аз в А,което пък за мач с прасетата е рядкост да съм там

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2011 7:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
south написа:
STALKER написа:
... ако искаме да върнем левскарите на стадиона, по-добре е да се замислим защо вече не идват, а не да лепим етиките "манталитет", "орки", "мишки" и тн. Това няма да помогне

Е, що не идват - щото цялата държава е в ебати апатията от всичко. Никой за нищо няма желание, важното е да има хляб (може и алкохол вместо това) и зрелища (но не футболни, ами маанета по масите). Проблемът си е в цялата народопсихология и аз лично не знам защо се драпате за онази малка част от цялата работа, представляваща в частност футбола в нашата мила родина.

Ама нека по-добре се съобразим с тематиката на заглавието и да си пишем за десните леви централни халфбеци и офанзивните тактики със скоростни комбинации по крилата. :bigok


По- добре, ама просто ми писна след всеки мач да чета мненията "защо вчера не дойдох/ щях да дойда, ако стадионът...желанието...треньорът...борат...войната в залива...глобалното затопляне..."

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 263 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com