forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:20 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 175 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 12:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 2:18 pm
Мнения: 2935
Местоположение: Sofia
Vincenzo написа:
acrimonious написа:
...

Милее за Левски, но съм сигурен, че се меси в работата на треньора. А резултатите са едни и същи при 3ти пореден треньор-мишок!
Ако Гонзо иска да става треньор, да поема някой отбор, да се учи 2-3 години, тогава да дойде.
Ако иска да става мениджър, да ходи 2 години на стаж в Байрам Мюнхен, в Милан или Челси. Тогава да заповяда. В баровете няма как да се научи на мениджмънт или начело на Левски в момента.
+1
Никой не може да каже нищо против играча-Гонзо.
Но пред треньора-Гонзо наистина има още много път докато настигне играча-Гонзо.
И като за начало и на мен ми се струва че е добре да наблегне на обучение в някоя утвърдена школа...
За милеенето и желанието е ясно, ама тая работа не е като оная работа... :D :wink:

За да бъдеш добър жокей, не е необходимо преди това да си бил добър кон :!:
:)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 1:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
винченцо, обясни ми как така мачовете с тампере, бате и жилина не ги взехме 'с публиката'. А мачовете от ШЛ?

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 1:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Vincenzo написа:
acrimonious написа:
Така е. Както казах многократно, само в мача с Берое за купата играхме тактически грамотно. Всички други мачове ги взехме с индивидуални качества на играчите. Гонзо може и да прави грешки, но милее за Левски много повече от Наско Сираков и смяната му ще бъде най- малоумното нещо. Виж ситуацията с Ясен е точно обратната и при първи шамар изхвърча. Дано шамарът да не е силен!.

Милее за Левски, но съм сигурен, че се меси в работата на треньора. А резултатите са едни и същи при 3ти пореден треньор-мишок!
Ако Гонзо иска да става треньор, да поема някой отбор, да се учи 2-3 години, тогава да дойде.
Ако иска да става мениджър, да ходи 2 години на стаж в Байрам Мюнхен, в Милан или Челси. Тогава да заповяда. В баровете няма как да се научи на мениджмънт или начело на Левски в момента.


Откъде си сигурен, че се меси?! Да не сме взели Мауриньо, че да кажем: "Аааа, перфе тренер, ама Гонзо му се меси и затва така...".

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 1:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 4:53 pm
Мнения: 2201
Vincenzo написа:
1837 - ... написа:
Vincenzo написа:
Точно и аз това повтарям. Домакинските мачове в УЕФА ги взе публиката + избухванията на отделни играчи. АИК ни размаза като домакин и само късмета и Митрев ни спасиха.

Това въобще не е вярно. Второто полувреме тия не си мръднаха от половината. Смазахме ги тогава и можеше да ги бием с повече.

В Стокхолм имахме точно един удар на Жоазиньо извън нак. поле. Не знам как сме ги смачкали?

Не прочетох добре :loser2 Обаче като гости винаги сме били супер насрани и не съм очаквал при Ясен да се промени това.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 3:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 08, 2011 10:54 am
Мнения: 2173
Местоположение: България-София
Някой ще ходи ли да гледа националните манекенки днеска ? :smt017

_________________
Левски не е бизнес


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 3:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
bgblue1914 написа:
Някой ще ходи ли да гледа националните манекенки днеска ? :smt017


Тази ли ти се стори като най-подходящата тема, в която да попиташ това?

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 4:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Междудругото нека не възвеличаваме Миленчо Радуканов, защото при първия сериозен мач срещу мотивиран отбор и свинете се насраха :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 4:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Mr. Smith написа:
Междудругото нека не възвеличаваме Миленчо Радуканов, защото при първия сериозен мач срещу мотивиран отбор и свинете се насраха :smt006


Не говорим, че Миленчо става, а че Ясенчо НЕ става :?

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 4:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Нека правим анализа след края на сезона :wink: Дано да успее да вземе купата :wink: Причината може и да не е в него :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 4:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Ив Ясен, доколкото си спомнянм, Гонзо го избра от "имаме няколко възможности за треньор". Освен това не ми се вярва треньор с повече опит и харктер, който ще иска да наложи собствените си идеи за отбора, да вирее под една шапка с Гонзо. Нещата поне на мен ми изглеждат така - Гонзо е силната фигура в съблекалнята, а треньора е гарнитура, която да води тренировките и да се явява на пресконференции. Не вярвам, че по този модел ще прогресираме

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 4:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
абе май е в него. ще видим следващия месец как ще мине и тогава ще се изяснят нещата. за момента няма наченки на мисъл у Ясен, поне според мен

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 4:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
STALKER написа:
Освен това не ми се вярва треньор с повече опит и харктер, който ще иска да наложи собствените си идеи за отбора, да вирее под една шапка с Гонзо. Нещата поне на мен ми изглеждат така - Гонзо е силната фигура в съблекалнята, а треньора е гарнитура, която да води тренировките и да се явява на пресконференции. Не вярвам, че по този модел ще прогресираме

Че то при Мъри беше абсолютно същото, и поне в началото имаше огромен успех тази формула. :bigok
Иначе не знам какво сте заоплаквали отбора след някаква глупава контрола, дето на никой не му пука за нея и е отвсякъде отбий номера (аз даже ако не беше форума изобщо нямаше да знам, че ще се играе някаква контрола). Не че играта на отбора от началото на сезона е песен, ама да се "разкриват" Ясен и Гонзо след някаква напълно излишна контрола (като ви чета коментарите явно контролата е била голяма досада не само за футболистите, ами и за зрителите) ми звучи много като Made in Bulgaria. :bigok Нека изчакаме да ги видим какво ще направят в първенството, купата и Европа, пък ако се провалят наистина тогава да се уволняват, а не след една контрола със Славия... Съвсем друг е въпроса, че по-класен треньор в момента няма свободен, така че и да се уволни Ясен Петров кой трябва да очакваме да се появи? :smt031 :smt115 :smt047

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 4:51 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
air_J написа:
STALKER написа:
Освен това не ми се вярва треньор с повече опит и харктер, който ще иска да наложи собствените си идеи за отбора, да вирее под една шапка с Гонзо. Нещата поне на мен ми изглеждат така - Гонзо е силната фигура в съблекалнята, а треньора е гарнитура, която да води тренировките и да се явява на пресконференции. Не вярвам, че по този модел ще прогресираме

Че то при Мъри беше абсолютно същото, и поне в началото имаше огромен успех тази формула. :bigok
Иначе не знам какво сте заоплаквали отбора след някаква глупава контрола, дето на никой не му пука за нея и е отвсякъде отбий номера (аз даже ако не беше форума изобщо нямаше да знам, че ще се играе някаква контрола). Не че играта на отбора от началото на сезона е песен, ама да се "разкриват" Ясен и Гонзо след някаква напълно излишна контрола (като ви чета коментарите явно контролата е била голяма досада не само за футболистите, ами и за зрителите) ми звучи много като Made in Bulgaria. :bigok Нека изчакаме да ги видим какво ще направят в първенството, купата и Европа, пък ако се провалят наистина тогава да се уволняват, а не след една контрола със Славия... Съвсем друг е въпроса, че по-класен треньор в момента няма свободен, така че и да се уволни Ясен Петров кой трябва да очакваме да се появи? :smt031 :smt115 :smt047

Балъков примерно е свободен? :roll:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 4:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
Балъков както преди не пое Левски, така и сега няма да го направи по съвсем ясни причини, които и тогава и сега са си все същите. То и други треньори са свободни - Рафа Бенитес, Луис ван Гаал, Феликс Магат, май и Марчело Липи и Дик Адвокаат са свободни, Клаудио Раниери и т.н, ама какво от това? :bigok

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 5:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Защо трябва треньорът да е свободен, не може ли да води по- скромен тим, като Берое например, и да има амбиции да треньорства в най- големия отбор в България- Левски?

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 5:23 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3660
Нали трябва да се платят пари, как защо :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 5:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
Аз доколкото знам треньора на Берое по едно време беше казал, че няма никакво намерение да води Левски, поне докато ръководството на клуба е в настоящият състав. :smt006

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 6:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Как го виждате Балъков и Гонзо да му е началник :smt006 а Илиан в Берое има пълната свобода да работи и тва му носи успех, при нашия модел с спортно-технически директор БоК, всичко отива по дяволите. Точната формула беше Гочето - Жужо, всеки неприкосновен в неговата сфера и в същото време голям екип. При тва Желязков дойде като чуждо тяло в клуба и легенда на СлаГия, но с професионализъм и резултатти се доказа. Това е важното за един ръководител, а не "много да ни е радвал на терена". За съжаление времето и на двамата мина, но модела за мен е този.

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 10:15 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
Ебати тъпото, веднъж да отида на мач с момиче и да няма снимки на публиката :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 10:19 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Tva momiche deto vinagi mechtalo da duha na chovek s cherti tolko blizki do tiestovite :bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 10:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Що никъде не се споменава за големиО женски скандал след мачО :lol:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 10:50 pm 
Левски разколи юдеизма, забрани иврита, разпиля мръсните бели чаршафи из целия под на Бар Мицва, където си допивахме преди мача с Черно море, счупихме ги от бой, осакатихме им косата, оставихме ги без малки пръстчета на краката, токати в сурата и остри обувки в очните праскови ("очни ябълки" е жАлта реплика, заменяме я!!!). Между другото, Надежда не е плод зеленчук, Прасковата вън от Локомотив София!!!! :losers
Левски построи християнството братя!!! :smt035 Днес, 21 август 2011 Левски официално почва да гради :smt035 Стига вече сме рушали. Само рутим... Я комунизъм, я исляма. От днес Левски строи :smt035 Левски надигра Славия по всички показатели, и на черно-червено ги бихме, и на Орфаните, и на Воазините помпахме трийстката и ги убихме, и на втора дозина-трета редица успяхме, и на 72 сложихме 10 000 евро и взехме 360000000лв., но азиатската мафия за уреждане на минутите за продължение отново хвана съдията, коефицентът за 4 минути продължение беше 2300,76 и това ощети Левски, който загуби, защото мачът нямаше продължение, а както знаем при такова положение залогът се връща и сметката се плаща от дилара, щото ти имаш 20, той 21 и Dealer has Black Jack еби си майката и получаваш от компютъра онова омразно dealer win, place your bets, please и вместо да спечелиш ти отново даваш пари!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Левски игра силно, Левски игра грамотно, Левски игра с повече самочувствие отколкото тенденция, с повече ум, отколкото вариативност, с повече достойнство, отколкото иновация и интуитивност, с повече градация, отколкото диспропорция, Левски разпори гъза на мръсната, стисната кранта папа Инокентий II, казвайки му: пращай две лодки с кръстоносци през Венеция за Йерусалим, майка ти ебавам, и че ше ги чакаме пак край Стара планина!!! Докато чакахме поръчахме по две водки в бар Мицва и за четвърти път този век и предните 13 века построихме християнството :smt035 Инквизиция за евреите, циганите, чорбарите и турците!
Стига омраза и партийно обединение, време е за национално деление!


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 11:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
:smt005 :smt005

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 27, 2011 2:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
Makedonalds написа:
Левски разколи юдеизма, забрани иврита, разпиля мръсните бели чаршафи из целия под на Бар Мицва, където си допивахме преди мача с Черно море, счупихме ги от бой, осакатихме им косата, оставихме ги без малки пръстчета на краката, токати в сурата и остри обувки в очните праскови ("очни ябълки" е жАлта реплика, заменяме я!!!). Между другото, Надежда не е плод зеленчук, Прасковата вън от Локомотив София!!!! :losers
Левски построи християнството братя!!! :smt035 Днес, 21 август 2011 Левски официално почва да гради :smt035 Стига вече сме рушали. Само рутим... Я комунизъм, я исляма. От днес Левски строи :smt035 Левски надигра Славия по всички показатели, и на черно-червено ги бихме, и на Орфаните, и на Воазините помпахме трийстката и ги убихме, и на втора дозина-трета редица успяхме, и на 72 сложихме 10 000 евро и взехме 360000000лв., но азиатската мафия за уреждане на минутите за продължение отново хвана съдията, коефицентът за 4 минути продължение беше 2300,76 и това ощети Левски, който загуби, защото мачът нямаше продължение, а както знаем при такова положение залогът се връща и сметката се плаща от дилара, щото ти имаш 20, той 21 и Dealer has Black Jack еби си майката и получаваш от компютъра онова омразно dealer win, place your bets, please и вместо да спечелиш ти отново даваш пари!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Левски игра силно, Левски игра грамотно, Левски игра с повече самочувствие отколкото тенденция, с повече ум, отколкото вариативност, с повече достойнство, отколкото иновация и интуитивност, с повече градация, отколкото диспропорция, Левски разпори гъза на мръсната, стисната кранта папа Инокентий II, казвайки му: пращай две лодки с кръстоносци през Венеция за Йерусалим, майка ти ебавам, и че ше ги чакаме пак край Стара планина!!! Докато чакахме поръчахме по две водки в бар Мицва и за четвърти път този век и предните 13 века построихме християнството :smt035 Инквизиция за евреите, циганите, чорбарите и турците!
Стига омраза и партийно обединение, време е за национално деление!


Плача :smt005 :smt005

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 27, 2011 7:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 10:27 am
Мнения: 2300
Местоположение: Радомир
КРАЯТ!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

_________________
...вечно синитее...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 175 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com