forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 3:15 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 175 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Мар 25, 2011 9:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 25, 2011 9:11 pm
Мнения: 205
L.O.V.E.Machine написа:
кфо ми триеш кометара бе? и ти си от заблудените сигурно...

Krtn: си праим квот си искам :slap


прави, то заради такива като тебе сме на тва дереже :smt031

_________________
681 – Оттук започва България ;
1878 – Оттук започва свободата ;
1914 – Оттук започва животът ни !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 25, 2011 10:18 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Въпросът е трябва ли да паднем някой мач с 4:0, трябва ли да повторим рекорда на Мъри от един полусезон без победа над отбор от шестицата, за да се усети публиката да заеме твърдата позиция - Ясен вън, Гонзо ако не намери немедленно адекватен треньор, и той.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 25, 2011 10:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Имаме всички шансове да бием не един, а повече отбори от шестицата :bigok Локо Сф със сигурност са в нея, за чъц не знам :lol:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 25, 2011 10:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 6:13 pm
Мнения: 1512
Бе положението е: "мамата си трака". До едно време бях оптимист, че нещата са моментни и заради мача със ЦУЦА ама ся...........Скъсаха ми нервите с ЦУЦА, локо, цаците и за капак студа в Каварна дет ни еба мамата. Е кЪ да стане с новото лице.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 25, 2011 10:59 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Само нa мен ли ми направи впечатление, че Дани Младенов за сетен път вкара гол през центъра?

Интересно ми е как го набедихме за дясно крило след като в Марек е бил ляво, а в Пирин си играеше точно в центъра на нападението?

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 25, 2011 11:10 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Kryten написа:
Имаме всички шансове да бием не един, а повече отбори от шестицата :bigok Локо Сф със сигурност са в нея, за чъц не знам :lol:

Ха, за Локо не бъди сигурен, реално максимумът им е 5-то място и то само защото останалите отбори са пълнеж. Чъц ще бъде успех ако спечелят 10 точки до края, определено не ги виждам по-напред от седмо място. Но иначе си прав - Левски на Мъри достигна такива низини, каквито Гонзо и Ясен могат да постигнат само ако ги оставим още година - две да си разиграват коня.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 25, 2011 11:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
...и такива висини,каквито въпросните нема да постигнат дори до края на света да са в клуба.Да не говорим,че дори в края на престоя на Мъри,когато имахме много слаби резултати,играехме футбол на светлинни години от това "нещо" сега.А за това,че не можем да сме зле като тогава мога да кажа само:Сезонът е пред нас :bigok

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 25, 2011 11:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Що ли ми се струва, че Бащицата, бялата лястовица на футбола, машиниста на влака-призрак, радетеля на свобода и равенство, ловецът на американски шпиони, най-честния сред честните, най-красивия сред красивите /след Милко :bigok / Тара Шкембеле отново е обещавал зимата трансфери в Реал Мадрид, Барселона, Челси и Миньор Татуин :loser2 и после като типичен ЙориС се е изметнал и нищо не е станало :bigok :bigok :bigok Кур за тебе Тодоре, майка ти да еба вълнясъла, в кълките рунтави да еба, чикийо мръсна, сто кофи с лайна дневно в устата ти да се изливат, да се ожените с Баждека дано и ти да си булката, цял живот да ти сере , а от хемороидите нищо да не може да излезе :loser2 Смърт, че съсипа Левски, да еба и продажното ти комунистическо лайно, тумор ..... Кур и за оня дебел плужек Бъки БоНбата и обкръжението му Данчето Соколова и другите педерасти дето доведоха Мишата Чуорни и тебе далак спукан, цял живот мавзолеи да взривява и нито един да не падне ..... Фиу-фиу-фиу

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 25, 2011 11:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48817
Местоположение: ШОПландия
Миньор Татуин бе! :hitl3 А в Партизан Ендор, кога?
Не знам какво е обещавал Ганьо, ама поради някаква причина от мача с ония та досега почти всички футболисти умишлено не играят. А не е да кажеш, че състава ни е пълен с тотални за България неакдърници, напротив. Трябваше да минат няколко мача, за да видите, че е така. Голям праз че сме паднали от Тотнъм Овча Купел, ама аз такова бездействие и при най-слабия треньор за последните 15 години не съм виждал. Дори при Вуцан имаше поне малко живец. Пиратко не го броим, защото и от него искаха да се махне, но отборът не беше толкова трагичен като състав (като игра беше видно)...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 25, 2011 11:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Брат, Борат не може да е виновен за това, че тия пърделници не искат да си помръднат дирниците АМА ГРАМ! Блазе на който не е бил днес :ohmygod2

Едит: Единственото ми обяснение е, че футболистите бойкотират някого. Ясен ли е, Гонзо ли е... не знам....

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 25, 2011 11:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48817
Местоположение: ШОПландия
Е това е ясно, но като цяло системата е сбъркана и както виждате който и да дойде като треньор и директор е все едно и също. Няма как ние да сме с толко лош късмет и все да идват некадърници за треньори тук. ганьо реве, как царяла анархия, но не прави нищо по въпроса. Стружки във вазелина му...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 25, 2011 11:57 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
acrimonious написа:
Брат, Борат не може да е виновен за това, че тия пърделници не искат да си помръднат дирниците АМА ГРАМ! Блазе на който не е бил днес :ohmygod2

Едит: Единственото ми обяснение е, че футболистите бойкотират някого. Ясен ли е, Гонзо ли е... не знам....

Честно казано не знам на какво се надяваше...
Не може сериозно да си мислиш че примерно матондо дошъл-недошъл ще бойкотира. А той е най-зле. Просто не стават. Формата на всички е паднала, така както пада мотивацията на служителите във фирма, които виждат че шефът им не знае какво прави...

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 25, 2011 11:59 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Goviado написа:
Е това е ясно, но като цяло системата е сбъркана и както виждате който и да дойде като треньор и директор е все едно и също. Няма как ние да сме с толко лош късмет и все да идват некадърници за треньори тук. ганьо реве, как царяла анархия, но не прави нищо по въпроса. Стружки във вазелина му...

Е кой е дошъл? Левски се превърна в училище за неудачници и аматьори още от назначаването на Мъри. И понеже с него стана донякъде и дай сега още 20 години да назначаваме анонимници. Не се сещам да сме взели читав треньор последните 6 години?

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 1:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
единственото логично обяснение да са такава трагедия след подготовка е доФтора нещо да е объркал "витамините" :loser2 лошото е, че се чорбаризираме... :slap тия пролетни насирания са си патент на чорбата :blass

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 2:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 1:14 pm
Мнения: 4021
Обаче видни спецове като Говиадото веднага намериха конспирация във всичко това... Бойкот правели, подяволите, бойкот :ohmygod

_________________
Изображение
Въздушната шир на небето е синя...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 2:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Със съжаление трябва да признаем, че любимият ни отбор се управлява както и държавата ни. Имаме очебийни прилики - премиерът-супермен Бойко Иванов - Гонзо, на който се разчита за абсолютно всичко - от осигуряване на средства, през трансферна политика, до медицински преглед на Карвальо, при който не е разбрал за удебелението на простата му, следва финансовия министър Коцето Дянков, който е стиснал кесията като бъдещ евнух ташаците си, минем през физкултурния министър Ясен Нейков, от който нищо не зависи и стигнем до великия президент, родопското Гоце и пръв тумбак мустаклия, убиецът на шпиони бай ви Ганя. Резултатите са същите каквито постигат и гербаджиите - унил народ, загубил желание за всичко.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 3:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Абе и първия полусезон не играхме чак толкова добре. Разликата беше, че имаше няколко много люти мача в Европа, които изградиха облика на отбора в предсавите на хората (ей много ма бива). Мачовете с Лил, Гент, Спортинг и АИК на Герена бяха изключенията, а не друго. Тия точки преднина на Литекс не дойдоха от нищото :wink: Не забравяйхе, че оранжевите ни обърнаха, Локо Плд ни би насред Герена, Славия ни направи Х, Академик едвам бихме на наш стадион, Черноворец ни би, със Сливен Х ... въобще не бяхме толкова силни, колкото ни изкарваха някои. Бихме чорбата във време, в което ги водеше оня колоритен човечец от Германия и който ги хванеше, той ги спукваше от бой :wink: .

Просто тогава еуфорията от Европа дойде в повече и не видяхме, че на доста места куцаме.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 6:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
hidden767 написа:
acrimonious написа:
Брат, Борат не може да е виновен за това, че тия пърделници не искат да си помръднат дирниците АМА ГРАМ! Блазе на който не е бил днес :ohmygod2

Едит: Единственото ми обяснение е, че футболистите бойкотират някого. Ясен ли е, Гонзо ли е... не знам....

Честно казано не знам на какво се надяваше...
Не може сериозно да си мислиш че примерно матондо дошъл-недошъл ще бойкотира. А той е най-зле. Просто не стават. Формата на всички е паднала, така както пада мотивацията на служителите във фирма, които виждат че шефът им не знае какво прави...


Виж сега, Матондо сигурно и по принцип си е бездарник, за него наблюдения преди да дойде в Левски нямам.

Проблемът е, че виждам играчи, които знам, че могат много повече като Дарко, Гарра, Гаджев, Мюдлер, Дани Младенов дори да не играят абсолютно, ама абсолютно нищичко. Не знам защо някой трябва да те стимулира да си свършиш работата, за която получваш пари (т.е. си си получил всички пари), но явно така трябва да стане. В момента целият отбор се вози на един безпилотен самолет, който стремглаво лети надолу, и имам чувството, че на 06.04 ще направи контакт със земята... А ей богу (както обича да казва Бащицата), разликата със селтекс не е невъзможно голяма (да, на 90% те ще са шампиони), имаме все пак някакъв шанс...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 9:56 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Преди седмица -две и в една друга тема зададох въпроса:
А кой ход на ръководството бе шампионски, та искаме да сме първи?
И да, разликата е безнадеждно голяма, дори да бяхме в перфектна форма.
Друг е въпросът, че до края ни предстоят няколко унижения. Сигурното е в Пловдив.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 11:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Когато топ футболисти стигнат играта на ниво В група, е ясно, че вината е на ръководството, с това съм съгласен. За ходовете на ръководстово- зимата никога не се зимат кой знае колко футболисти, въпреки всичко бяха готови да вземат хита на есента Карвальо, като с него обаче нещата не се получиха. В крайна сметка не мисля, че Селтекс ни превъзхождат по класа, просто имат комфортна преднина, която им дава спокойнствие и не започнаха сезона с катастрофа.

А в Пловдив точно съм почти сигурен, че ги бием. Точно защото няма да сме фаворити.

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 11:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
thegboy написа:
Абе и първия полусезон не играхме чак толкова добре. Разликата беше, че имаше няколко много люти мача в Европа, които изградиха облика на отбора в предсавите на хората (ей много ма бива). Мачовете с Лил, Гент, Спортинг и АИК на Герена бяха изключенията, а не друго. Тия точки преднина на Литекс не дойдоха от нищото :wink: Не забравяйхе, че оранжевите ни обърнаха, Локо Плд ни би насред Герена, Славия ни направи Х, Академик едвам бихме на наш стадион, Черноворец ни би, със Сливен Х ... въобще не бяхме толкова силни, колкото ни изкарваха някои. Бихме чорбата във време, в което ги водеше оня колоритен човечец от Германия и който ги хванеше, той ги спукваше от бой :wink: .

Просто тогава еуфорията от Европа дойде в повече и не видяхме, че на доста места куцаме.

Точно и аз това повтарям. Домакинските мачове в УЕФА ги взе публиката + избухванията на отделни играчи. АИК ни размаза като домакин и само късмета и Митрев ни спасиха.
Това, което е очевадно, обаче дойдоха Мулдер и Грийн с форма и начин на игра с 2 класи над всички в БГ и за точно няколко месеца им е*аха майката с неадекватни треньорски похвати. Идва Иво Иванов национал, е*аха му майката, идва Дани Младенов и него изкараха некадърник. И Гонзо, и Ясен не знаят какво правят.
Отива Чичовото в ЛАтекс -> точно за няколко кръга преобразява отбора. ФАКТ!
Радуканов поема един полумъртъв отбор с пълен с футболни недоразумения - за няколко кръга го изправя на крака. ФАКТ!
Този, който ми каже, че на Ясен и Гонзо им трябват 18 подготовки заедно, за да започнем да играем, значи живее в някакъв тъмно син филм. ФАКТ!


Последна промяна Vincenzo на Съб Мар 26, 2011 11:34 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 11:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
хайде на бас, че ще отстраним литекс за купата :smt023

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 11:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Така е. Както казах многократно, само в мача с Берое за купата играхме тактически грамотно. Всички други мачове ги взехме с индивидуални качества на играчите. Гонзо може и да прави грешки, но милее за Левски много повече от Наско Сираков и смяната му ще бъде най- малоумното нещо. Виж ситуацията с Ясен е точно обратната и при първи шамар изхвърча. Дано шамарът да не е силен!

antonatan написа:
хайде на бас, че ще отстраним литекс за купата :smt023


При "титла за купа"- да. Иначе с тази игра не можем да отстраним и юношите на Литекс...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 11:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 4:53 pm
Мнения: 2201
Vincenzo написа:
Точно и аз това повтарям. Домакинските мачове в УЕФА ги взе публиката + избухванията на отделни играчи. АИК ни размаза като домакин и само късмета и Митрев ни спасиха.

Това въобще не е вярно. Второто полувреме тия не си мръднаха от половината. Смазахме ги тогава и можеше да ги бием с повече.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 11:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
hidden767 написа:
Преди седмица -две и в една друга тема зададох въпроса:
А кой ход на ръководството бе шампионски, та искаме да сме първи?.


Кой ход на Литекс бе шампионски да попитам тогава? на Луната ли тренираха?

имахме осигурена зимна подготовка. Тази година отбора не тренира във физкултурния салон в Каварна.
Литекс си продаде централния нападател, не ние!
Дойде Карвальо, сигурен съм, че не Батков е човека, който го махна.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 11:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
1837 - ... написа:
Vincenzo написа:
Точно и аз това повтарям. Домакинските мачове в УЕФА ги взе публиката + избухванията на отделни играчи. АИК ни размаза като домакин и само късмета и Митрев ни спасиха.

Това въобще не е вярно. Второто полувреме тия не си мръднаха от половината. Смазахме ги тогава и можеше да ги бием с повече.


Той имаше предвид мача там...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 11:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
1837 - ... написа:
Vincenzo написа:
Точно и аз това повтарям. Домакинските мачове в УЕФА ги взе публиката + избухванията на отделни играчи. АИК ни размаза като домакин и само късмета и Митрев ни спасиха.

Това въобще не е вярно. Второто полувреме тия не си мръднаха от половината. Смазахме ги тогава и можеше да ги бием с повече.

В Стокхолм имахме точно един удар на Жоазиньо извън нак. поле. Не знам как сме ги смачкали?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 11:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
сега прегледах подробния репортаж в гонг и не виждам за какво ревете :loser2 явно слънцето нещо ви е поразмътило погледите. Много добре играха нашите в репортажа :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 11:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
acrimonious написа:
Така е. Както казах многократно, само в мача с Берое за купата играхме тактически грамотно. Всички други мачове ги взехме с индивидуални качества на играчите. Гонзо може и да прави грешки, но милее за Левски много повече от Наско Сираков и смяната му ще бъде най- малоумното нещо. Виж ситуацията с Ясен е точно обратната и при първи шамар изхвърча. Дано шамарът да не е силен!.

Милее за Левски, но съм сигурен, че се меси в работата на треньора. А резултатите са едни и същи при 3ти пореден треньор-мишок!
Ако Гонзо иска да става треньор, да поема някой отбор, да се учи 2-3 години, тогава да дойде.
Ако иска да става мениджър, да ходи 2 години на стаж в Байрам Мюнхен, в Милан или Челси. Тогава да заповяда. В баровете няма как да се научи на мениджмънт или начело на Левски в момента.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 11:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
Vincenzo написа:
hidden767 написа:
Преди седмица -две и в една друга тема зададох въпроса:
А кой ход на ръководството бе шампионски, та искаме да сме първи?.


Кой ход на Литекс бе шампионски да попитам тогава? на Луната ли тренираха?

имахме осигурена зимна подготовка. Тази година отбора не тренира във физкултурния салон в Каварна.
Литекс си продаде централния нападател, не ние!
Дойде Карвальо, сигурен съм, че не Батков е човека, който го махна.

След като Гришата се е погрижил за съдиите,с тая преднина и целия отбор да си бяха продали няма никакво значение.Ние си разкарахме един от най-добрите играчи и безспорно най-сърцатия заедно с Кривия през зимата.И това при положение,че се "борим за титлата",не взехме и централен защитник,какъвто задължитлно ни трябваше.

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 175 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com