forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 12:23 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 299 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Мар 19, 2011 9:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Голям мач за Дарко :bigok
Ама това е защото го няма Гарра да му подава :bigok

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 19, 2011 9:23 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5533
ЛЕВСКИ гази :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 19, 2011 9:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10743
Зег зег дадумле написа:
Абе много специалисти по етика и идеализъм тука бе :ohmygod Почна се сега с "Дон Кихот", еди-кво-си. Аре малко по-сериозно.



Абе, ако имаше повечко "специалисти по етика и идеализъм", а не само ей такива като Венци Славията :smt006 дето се заканва непрекъснато как това и онова щял да направи и как БФС-то все му е виновно, а всъщност нищичко не прави и само им криви шапката, все ми се струва, че по-добре щяхме да сме. Мое мнение.

Че стана голяма тъпотия - стана, но замислете се какво става иначе - пуска се жалба, някой си бърше гъза с нея. Съдии се назначават по някакъв незнаен начин, всеки мач има предимно циркове на терена, след всеки кръг следва реване, нови декларации, ново бършене на гъза и така нататък. И какво - затъваме си все повече и повече, а футболните шефове си остават, маса пари потъват незнайно къде и всеки вика "трайте си" и нещата си вървят полека-лека. Еми не мисля, че е по-добрият вариант от сегашния цирк ...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 19, 2011 9:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
http://dox.bg/files/dw?a=bea2015dfb - цирковете и контролата на запис

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 19, 2011 9:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Сравнително добри новини за Даниел Димов - ще почива 20 дни заради глезена.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 19, 2011 9:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 2:18 pm
Мнения: 2935
Местоположение: Sofia
Цонко принципен, това добре. Ама трябва да се отстоява до край. Като кажеш А ще трябва да кажеш и Б... Развитието на случая ще бъде интересно...
И следващия мач Кривия титуляр ! ;-)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 19, 2011 9:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 6:13 pm
Мнения: 1512
Баси идиотщината. УмрЕхме от студ. И за кво. А тия, които пътуваха от София за тоя цирк направо не знам. :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 19, 2011 10:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 7:31 pm
Мнения: 379
Местоположение: Варна
Много студено в тая Каварна Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 19, 2011 10:08 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 9:22 pm
Мнения: 3078
Направихме една разходка и обратно по домовете. :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 19, 2011 10:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Седем:Едно написа:
Търговище, казах ти, че подкрепям това, за което се бори Цонко. Кура, който му пея от сърце, е за изказването му по отношение на феновете на ЛЕВСКИ. Иронията му (ако е била такава) е крайно неуместна. Пея кур и за бфс, два за Перуката (ебем ти и легендата, опозори ни).
Евала на момчетата по трибуните. Много силни.


Отношението му към феновете е много добро, вярвай ми.А това, как се изразява си е негово право и проблем.Човекът още в сряда, в прав текст каза, че ако не сменят продажния съдия, мач няма да има.Какво се правите сега на ощипани госпожички, който е имал глава на раменете, го е отписал още тогава тоя мач..Аз също щях да ходя на мача, обаче вчера за пореден път ми потвърдиха, че мач няма да има и се отказах.Написах го веднага и тук, във форума, предупредих и всичките си познати, които искаха да ходят.Какво ви е крив сега Цонко, не мога да разбера.Плюйте, хулете, псувайте, поне на това сме много силни.Но утре не пишете, що са отменили наказанието на циганина от Литекс, и как няма да станем шампиони още 5 години, заради продажното БФС.

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 19, 2011 10:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Лошо няма да си принципен и да си държиш на думата. Впрочем тук категорично оставям настрана това, което казах и преди - а именно в качеството на къв точно Цоньо ще иска нещо от БФС, след като не е президент или изобщо какъвто и да е в тоя клуб, ми бил само спонсор - но както и да е, то едно нещо ли е осрано във футбола ни, че и в държавата! Та хубаво - заел си позиция - ок. Ма като е така и не ти пукало за точките и наказанията - що не излезе да кажеш - НЯМА ДА ИГРАЕМ, ЗАЩОТО СЕ ЕБАВАТ С НАС И НЯМА ДА ИЗЛЕЗЕМ НА ТЕРЕНА, ми се подхилкваш "ми то такова некви документи сме загубили, нещо се счупило, нещо нема линейка"! Нали не ти пука за наказанията - излез и като мъж кажи НЕ ИГРАЕМ, не се измъквай с оправдания за детската градина, за да спестиш едни 3 точки наказание! Хем се правиш на принципен и радетел за справедливост, хем пак сметчици и подхилкване......

Щото всички му викат "евала, отказа да играе срещу Левски, служебна загуба, ама си отстоява позицията", ама никой не се сеща, че е доста по-лесно да пуснеш една служебна загуба в мач, дето и без това 70-80% го губиш (макар в момента, при нашето състояние да не е чак толкова сигурно, но все пак), отколкото примерно да го направиш срещу пряк конкурент, нали? Щото сега, освен 3-те точки, които вероятно пак щяхме да вземем - други последствия за тия няма да има! Ако беше толкоз принципен - да го врътне тоя номер срещу Академик, или пък да не излезе за мача и да го праснат с 3 точки!

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 19, 2011 10:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Не съм адвокат :bigok на Цонко, но бях написал по горе.Няма значение срещу кой беше мача, просто така се случи, че тоя съдия получи наряд срещу нашия мач.Ако Каварна имаха мач, срещу Белгун или Горун, Пешо ги знае тия отбори :bigok пак нямаше да играят, познавайки нрава на Цонко.
А както какъв излиза в тази си позиция, можеш да разбереш, ако отидеш в Каварна.Там ще видиш, как се създава, стопанисва и управлява ОБЩИНСКО имущество от този човек.Плюс това клуба е изцяло общинска собственост и той като кмет на Община Каварна е отговорен и за него.

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 19, 2011 10:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Изобщо не ме интересува Каварна или какво прави като кмет. Не ме интересува и че е общинско дружество - пак не е никакъв в тоя клуб, поне юридически, че да дава ултиматуми на тоя или оня БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ ДАЛИ Е ПРАВ, ИЛИ НЕ (впрочем хич не знам дали има за какво да реве от някакъв съдия, но ако се почне така, то 70% от отборите трябва да поставят подобни ултиматуми). Но отново подчертавам, че не е тва въпроса. А като го гледам (за пореден път) какъв селски хитрец е, съм твърдо убеден, че ако мача беше срещу средняк, а недай боже - срешу пряк конкурент за изпадане, мач щеше да си има като стой та гледай! Пак казвам - ако беше толкова "принципен", да беше бойкотирал и да го треснат с 3 точки минус!

Пича си се направи на интересен, направи си шоуто с минимален до реално никаъв демидж и си постигна целта - метани отляво и отдясно.....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 19, 2011 10:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Разбира се в нашия клуб е пълно с принципни хора, които каквото кажат изпълняват и няма шест -пет :bigok Особено Бащицата :loser2

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 19, 2011 10:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Е щом не те интересува, просто няма как да разбереш мотивите на тоя човк, някой неща трябва да се видят, за де усетят и разберат.
Относно наказанието, има една приказка- "От всичкото зло, избери най-малкото.". Умните хора обикновено постъват така.

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 19, 2011 10:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10743
http://dox.bg/files/dw?a=b2c0c0807d


След мача

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 19, 2011 10:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Бащицата е тотално друга тема, по която, сметам, болшинството хора тука сме на едно мнение :bigok

Мотивите на Цоньо са ми напълно ясни, тва че някой не споделя мнението ми слабо ме интересува :smt006 Чакам "следващата стъпка", която принципния Цонко обеща....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 19, 2011 10:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Да приемем, че Цонко е мръсен селтак, мангал, а Каварна е противно село :bigok и решаваме проблема

:arrow: От утре Изображение те бойкотира Цонко :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 19, 2011 11:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Wildkid написа:
Бащицата е тотално друга тема, по която, сметам, болшинството хора тука сме на едно мнение :bigok

Мотивите на Цоньо са ми напълно ясни, тва че някой не споделя мнението ми слабо ме интересува :smt006 Чакам "следващата стъпка", която принципния Цонко обеща....


Мотивите му могат да бъдат всякакви, аз единствено съм сигурен, че не са користни.
И тя беше...?

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 19, 2011 11:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Insomnia написа:
Тази тема стана толкова сериозна, че targovishte спря да пише с многоточия. :shock: :lol:


Другарят Серем:лайно не ме чете с многоточия, пък аз се обиждам от това. :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 19, 2011 11:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Не знам, чакам да видя каква ще е - нали това било само началото, след тва бил Костадинов, след тва - Перуци. Айде, сакаме и чекаме безкористния радетел за справедливост! Още следващия кръг играят с орките.....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 19, 2011 11:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Аз бих му пожелал само успех, то е ясно, че се хвърля срещу мелници, но поне се опитва да направи нещо човека.

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 20, 2011 2:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Благодаря за липсата на многоточия. Най-после стана дискусия :bigok
А по-горното мнение на гусин Смит изчерпва всичко :smt003

Цонко, ще страдаш :bigok

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 20, 2011 2:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4629
Местоположение: Герена
Положителното е, че взехме две победи в рамките на два часа :bigok Не знам някой друг поне в България да го е правил. :loser2 Отрицателното е, че станахме свидетели на повторение на Ужаса - Брестник :? Отговорните фактори да вземат някакво решение :!:

_________________
Левски беше силен,
когато бе цивилен,
върнете старият любим отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 20, 2011 10:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Какви вятърни мелници са Ви подгонили,какъв каварненски Робин Худ виждате.Мойте уважения за усилията ,които е полагал и полага Цонко като кмет за град Каварна,но аз нищо толкова принципно и героично не виждам във футболните му изживявания.Явно,че Цонко има усещането,че където и да се спряга името му и много бързо смята,че трябва да е горната корица,но вчерашния му "протест"според мен беше повече опит за извиване на ръце,отколкото някакво разумно недоволство от пълната разруха,наречена български футбол.А най-неприятното е че всичкото това си беше една гавра към феновете,пропътували десетки и стотици километри за да бъдат във ветровитото градче,гавра е с тия местни хорица,които цял живот са чакали да видят Левски в шампионатен мач,а получиха кметски хумор за липсваща линейка.А това,че футболният съюз воюва с професионалната лига,не е мой проблем!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 20, 2011 10:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Да закриват българския футбол и да не се мъчим повече. :slap


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 20, 2011 11:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 06, 2009 9:04 am
Мнения: 316
targovishte написа:
А както какъв излиза в тази си позиция, можеш да разбереш, ако отидеш в Каварна.Там ще видиш, как се създава, стопанисва и управлява ОБЩИНСКО имущество от този човек.


Леко леко тука!
Само това ще кажа: не винаги това което виждаш в града и това което всички отстрани си мислят, е това което е в действителност. Тоя човек е същия изнудвач като кмет, както се прави на "месия" като начело на футболен отбор. Скоро му свършва мандата, а доста хора му имат зъб и му пеят к.р в града.

_________________


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 20, 2011 11:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Чаках някой друг да го каже, че да не излезе, че се заяждам. Цоньо далеч не е някакъв безкористен благородник - продължавам да си държа на мнението, че е селски хитрец, който си мисли, че е хванал Господ за шлифера (отново НЕ ОТРИЧАМ направеното от него за това Каварна да е нещо повече от обикновено село, просто казвам, че много добре си прави сметчиците и си прибира повече от доволно) и вчерашния цирк беше поредна проява на добра сметчица с цел хубава реклама. Не ангажирам никого, а съображенията си ги казах по-горе :smt006

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 20, 2011 12:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Тоя Цонко явно е некъв отявлен русофил (в свитата на Гоце е със сигурност), щото Търговище го защитава със същата енергия, с която защитава и блядовете в темата на ГръкО :bigok

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 20, 2011 12:57 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Пичове, интелигентни хора сте, що се хващате за тоя Цонко и изобщо го бистрите какъв е и защо е такъв?
Тая клоака наречена български футбол стигна дъното и мощно го копае за да пробие надолу. Всяка една такава проява е пръчка в колелото на лайната, които "управляват" футбола ни. Дали това е начинът и кой е ощетен от цялата работа няма значение според мен, целта оправдава средствата. По едно време работех в спортен всекидневник и се свързах с шефа на школата на Септември - един от малкото опозиционери на Перуци. Имах материал за 4 страници ЧУДОВИЩНИ гаври и подигравки с най-голямата школа у нас, само защото не гласували за Боби и Ко. И накрая дойде шефчето и каза- сори пич, това няма как да го публикуваме. Така приключих и с "жутрналистиката" ни, но това е друга тема. Та, положението е хардкор и оправия няма, за мене само радикални действия са оправията, пък било то и с цел някой да си покаже магарията. Тия така се сраснали в тва БФС, че само е такива простоии яе им покажат, че няма как да се продължава така. Очаквам мощна атака по Каварна сега.

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 299 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com