forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 8:39 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 382 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2011 11:55 pm 
Факт е, че 80% от хората искат да гледат качествен футбол, добри изпълнители и победи и единствено това би ги привлякло на стадиона. И това е абсолютно нормално и е така в цял свят. Тук дори според мен не играе толкова голяма роля качеството на стадионите, щото българина като цяло в живота си е свикнал на мизерии, не е като всичко друго да ни е ок, само стадионите зле. :wink:
Тия дето ходим и подкрепяме отбора дори когато играе с 4 куци, 3 слепи и двама умрели, без значение кой е треньор и кви са изпълнителите, сме по-малко от 20% :wink:


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2011 12:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 06, 2009 9:04 am
Мнения: 316
ами така е няма я логиката да подкрепяш слабите футболисти
нормално е да гледаш футбол заради красотата му
това което правим ние е много добре и едновременно адски нелогично погледнато от страни

_________________


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2011 12:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
некой може ли да ми обасни какво получавам срещу тоя билет и кво ми гарантира той, освен легално присъствие на стадиона...казавам легално, защото на 90% от българските стадиони при известно желание, фенът винаги може да прескочи, да се провре, да се преметне или с други думи, да гледа мача без да си купи билет...та въпросът ми е, тоя билет гарантирали ми нещо, ако пострадам по някакъв начин на стадиона - изгнилата седалка под мен се счупи, наръгам се на някое ръждясало желязо, препъна се в парче откъртен бетон и тн.
никви грижи нема да даваме по 15-20 или 30 лв. за билет, но за кво ги давам тея пари и с какво ще се подобри към по-добро от времената, когато влизахме по левче. за мен отговорът е НИЩО

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2011 12:16 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 5:02 pm
Мнения: 4398
E кое му е нормалното да гледаш футбол заради красотата? По тая логика по света всички отбори под 6тото място щяха да играят на празни трибуни, а тия в Б, В и т.н. група да не говориме... Хората си гледат ЛЮБИМИТЕ отбори, независимо дали играят добре или зле. Само в България има такава голяма разлика в посещаемостта в добри и слаби сезони.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2011 12:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Makedonalds написа:
Факт е, че 80% от хората искат да гледат качествен футбол, добри изпълнители и победи и единствено това би ги привлякло на стадиона. И това е абсолютно нормално и е така в цял свят. Тук дори според мен не играе толкова голяма роля качеството на стадионите, щото българина като цяло в живота си е свикнал на мизерии, не е като всичко друго да ни е ок, само стадионите зле. :wink:
Тия дето ходим и подкрепяме отбора дори когато играе с 4 куци, 3 слепи и двама умрели, без значение кой е треньор и кви са изпълнителите, сме по-малко от 20% :wink:



Абе прав си. Ама ако стадионите станат лъскавки, с гранитогрес, стъклени витрини, магазинчета в тях, ескалатори и хидравлични асансьори в молоподобен стил, може да стане модерно, и тогава и по 50 кинта ще вървят билетите :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2011 12:31 am 
Цитат:
E кое му е нормалното да гледаш футбол заради красотата? По тая логика по света всички отбори под 6тото място щяха да играят на празни трибуни, а тия в Б, В и т.н. група да не говориме... Хората си гледат ЛЮБИМИТЕ отбори, независимо дали играят добре или зле. Само в България има такава голяма разлика в посещаемостта в добри и слаби сезони.

Не си прав. В Англия, Испания, Италия, Германия, Холандия, отборите под 6-то място, че дори и последните в класирането си ИГРАЯТ футбол и то не лошо за окото :wink: Могат да си позволят класни играчи и т.н. В останалите страни обаче нещата хич не са така и са доста по-подобни на наще :smt006 Сърбия, Гърция, Румъния, Чехия, Кипър, Словакия, Словения, Хърватска ситуацията е идентична на наща и си е точно пред празни трибуни за отборите от 6-то място надолу. Нали беше излязла няква класация по посещаемост, май даже изпреварвахме Хърватия и Сърбия.
И тва за любимите отбори важи също за гореспоменатите "велики сили" във футбола, за другите държави принципа е като нашия, родния отбор ако играе добре обаче задължително някой от грандовете


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2011 12:33 am 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 17, 2009 4:49 pm
Мнения: 914
Местоположение: София
кур за футбола бе :D


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2011 1:15 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8739
Ма като ви е скъпо не идвайте бе, кво ревете. Ебати темата :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2011 2:12 am 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 26, 2006 5:21 pm
Мнения: 7
Местоположение: София
Е хайде, хайде... Да не ходим никъде, защото, видиш ли розАвите са ни били... Че ни надиграха... Да... е, какво - малко ли дербита сме печелили от позицията на аутсайдер. Според мен мачлето с доко и всичките им 6-7 фена ще е пагубно за тях. Предполагам яко прегазване. Не за друго, но като не си свършиш работата навреме следва отмъщение... Да му мсилят доко-соко-моко...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2011 3:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 25, 2011 9:11 pm
Мнения: 205
Perfect Stranger написа:
Е хайде, хайде... Да не ходим никъде, защото, видиш ли розАвите са ни били... Че ни надиграха... Да... е, какво - малко ли дербита сме печелили от позицията на аутсайдер. Според мен мачлето с доко и всичките им 6-7 фена ще е пагубно за тях. Предполагам яко прегазване. Не за друго, но като не си свършиш работата навреме следва отмъщение... Да му мсилят доко-соко-моко...


Бе не съм много съгласен с теб ама щом си казал... 90 мин ходене по мъките ше е и ако бием то ще 0:1 или 1:2, в което адски много се съмнявам... айде да не подхващам и темата за свинете, че баш си нямаше никво надиграване, въртят се яко пари и Батков е лапнал много от тва... само тва ше намекна.. НО - НИТО КАПКА СТРАХ, НИТО КРАЧКА НАЗАД!

_________________
681 – Оттук започва България ;
1878 – Оттук започва свободата ;
1914 – Оттук започва животът ни !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2011 3:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
maxsupport написа:
Като са ти евтини билетите плащай 5торна цена за билет и тва е, а не давай акъл. В цял свят се оплакват, че са им скъпи билетите на нашия са му евтини...



A мачовете направо да са безплатни? Къде казвам, че са ни евтини билетите? Макар да е точно така. Трябва да се спре с това реване за тези цени. С лев отгоре- рев. Всъщност, за всичко е така. И 2 лева да са билетите, и 15- все тая. +/- 200 души.
Айде да си се върнем на темата, а не да си разтягаме лукуми.

П.П. А и гледай да не ми даваш наклон на кура. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2011 5:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10746
Makedonalds написа:
Цитат:
E кое му е нормалното да гледаш футбол заради красотата? По тая логика по света всички отбори под 6тото място щяха да играят на празни трибуни, а тия в Б, В и т.н. група да не говориме... Хората си гледат ЛЮБИМИТЕ отбори, независимо дали играят добре или зле. Само в България има такава голяма разлика в посещаемостта в добри и слаби сезони.

Не си прав. В Англия, Испания, Италия, Германия, Холандия, отборите под 6-то място, че дори и последните в класирането си ИГРАЯТ футбол и то не лошо за окото :wink: Могат да си позволят класни играчи и т.н. В останалите страни обаче нещата хич не са така и са доста по-подобни на наще :smt006 Сърбия, Гърция, Румъния, Чехия, Кипър, Словакия, Словения, Хърватска ситуацията е идентична на наща и си е точно пред празни трибуни за отборите от 6-то място надолу. Нали беше излязла няква класация по посещаемост, май даже изпреварвахме Хърватия и Сърбия.
И тва за любимите отбори важи също за гореспоменатите "велики сили" във футбола, за другите държави принципа е като нашия, родния отбор ако играе добре обаче задължително някой от грандовете


Като гледах двата мача на Арсенал срещу някакъв отбор от пета глуха в Англия ... Лейтън Ориентс ли, ба ли ме майката - някой от масата отбори в Лондон. Еми не са класни футболисти, ама играят футбол. Опитват се поне да не мъчат топката. Но най-важното - играят, та се късат. Българина най-много го отблъсква липсата на желание във футболистие ни, щото то си личи от километри. Не всички могат да я барат топката като Зидан, ама всички могат да се раздават докрай :smt006 . Да се играят яко мачовете, а не да се мърдьосват по терена, пък да видим дали няма да се вдигне посещаемостта, ама къде ти. В отборите извън Левски и чорбата, всичик футболисти им е през кура за емблемата - само чакат да им свирнат от грандовете и да дойдат. Кога един футболист ще излезе и ще си остави сърцето на терена за Пирин примерно или за Черноморец, Черно Море и т.н. Каква подкрепа тогава, разбирам ги що не ходят по стадионите. От там идва, че и шоу няма как да се получи.

В нашият случай и с Левски стана същото - освен Гаджев, останалите бяха прекалено заети с това да са звезди и го поехме здраво. С какъв мерак да отидеш на мач и как да го подкрепяш тоя човек - Милиев, Йовов, Дани Младенов и т.н.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2011 10:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30450
Местоположение: гр. Голямото село
всъщност цените на билетите са определени от домакина на срещата Локо Сф. Нормално е да пуснат по-скъпи билети за хората извън Виетнам :bigok Но както каза Ангеларий, на който му е скъпо да си стой вкъщи... и без него ще се проведе мача :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2011 11:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
tprodanov написа:
По-високата цена на билетите ангажира феновете повече с клуба, и същевременно прави отбора повече и по-пряко зависим от феновете си. С билети от по левче ще искаш да играят за феновете, ама друг път - в момента за клубовете няма значение стадиона пълен ли е, празен ли е. Ако приходите от билети станат достатъчни, за да формират непренебрежителна част от бюджета, то ангажираноста на играчите към феновете си, ще е по-различна.

Нали това искаме?


Не се бях замислял, много вярно :smt023

Semper_Fidelis написа:
E кое му е нормалното да гледаш футбол заради красотата? По тая логика по света всички отбори под 6тото място щяха да играят на празни трибуни, а тия в Б, В и т.н. група да не говориме... Хората си гледат ЛЮБИМИТЕ отбори, независимо дали играят добре или зле. Само в България има такава голяма разлика в посещаемостта в добри и слаби сезони.


И това е вярно. Англия не е добър пример, защото там до 3-та дивизия се играе добър футбол, но в Италия, Испания, Германия (особено Германия) е точно така.



STALKER написа:
некой може ли да ми обасни какво получавам срещу тоя билет и кво ми гарантира той, освен легално присъствие на стадиона...казавам легално, защото на 90% от българските стадиони при известно желание, фенът винаги може да прескочи, да се провре, да се преметне или с други думи, да гледа мача без да си купи билет...та въпросът ми е, тоя билет гарантирали ми нещо, ако пострадам по някакъв начин на стадиона - изгнилата седалка под мен се счупи, наръгам се на някое ръждясало желязо, препъна се в парче откъртен бетон и тн.
никви грижи нема да даваме по 15-20 или 30 лв. за билет, но за кво ги давам тея пари и с какво ще се подобри към по-добро от времената, когато влизахме по левче. за мен отговорът е НИЩО


А защо вечно трябва да получаваме нещо освен морална наслада да сме до ЛЮБИМИЯ ОТБОР? Нали казваме, че ОБИЧАМЕ ЛЕВСКИ. Защо тогава вечно трябва да искаме да получаваме, вместо да искаме да ДАВАМЕ?

Познавам хора, които дават огромна част от времето си и бюджета си за Левски и ако си сметнат плюсовете и минусите рационално сигурно биха се хвърлили от някой мост. Но защо ще мислиш рационално за нещо толкова нерационално като обичта към Левски?!

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2011 11:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
И защо да не сравняваме цените на билетите с тези за кино? Това, че maxsupport предпочита да даде 10 лв за да гледа Дензъл Уошингтън вместо 8 лв за Гарра Дембеле, не значи, че всички сме така. Аз предпочитам да ги дам за нашия негър, нищо че е по-грозноват. Адреналина ми се качва 100 пъти повече на стадиона срещу Видима или Беласица отколкото на най-касовия филм в киното. А и в случая с Локо става дума за едно от най-здравите столични дербита. Ще дам и 100 лв за да го гледам.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2011 12:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
билети ще има онлайн на eventim.bg какво повече искате, питам :bigok

http://gong.bg/view_article.php?article_id=189123

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2011 12:52 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5534
8 лева за любимия отбор ли не ви се дават бе ? :smt089


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2011 12:56 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12484
Някой от Плевен ако може да ме вземе...? :levski

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2011 12:57 pm 
Едвам бихме Академик с гробовно случаен гол на Оса, като нашите БУКВАЛНО се мърдосваха по терена цял мач, а после бихме Гент в супер мач. Така че без някви кардинални изводи :smt006 Тва поведение си е патент за родните отбори... И клишето мач с мач не си прилича ако приляга на някой, то тва е точно на нас :lol:


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2011 1:04 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3678
Абе какво толкова се обеснявате, който иска да идва. Играят втория в класирането срещу четвъртия, на един от "най-хубавите" стадиони у нас. Е, колко искате да е билета? Що всеки път трябва да си намираме някво оправдание, за да не ходим по мачове... примера с Хърватска и Сърбия не е много удачен, щото Звезда, Партизан, Динамо и Хайдук не са нищо повече, като отбори(от нас), но не им пречи на всяко домакинство да са от 10 000 нагоре.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2011 1:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10429
Местоположение: София
sid написа:
Абе какво толкова се обеснявате, който иска да идва. Играят втория в класирането срещу четвъртия, на един от "най-хубавите" стадиони у нас. Е, колко искате да е билета? Що всеки път трябва да си намираме някво оправдание, за да не ходим по мачове... примера с Хърватска и Сърбия не е много удачен, щото Звезда, Партизан, Динамо и Хайдук не са нищо повече, като отбори(от нас), но не им пречи на всяко домакинство да са от 10 000 нагоре.

Това с билетите тръгна от мен. Но никъде не съм казал, че няма да ходя на мача, заради скъпата цена. Просто не ми изглежда нормално за този мач за "А" Сектор 14 лева, защото допреди една - две години най - скъпият билет за дербито с чорбата беше 10 лева. Все пак трябва да се помисли и за хора с по - трудно финансово положение, които искат да отидат да гледат мача. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2011 1:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
Ако има някой, който иска да се възползва от онлайн продажбата - http://www.eventim.bg/portal/bg/sport/f ... mance.html


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2011 1:50 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8739
Makedonalds написа:
Едвам бихме Академик с гробовно случаен гол на Оса, като нашите БУКВАЛНО се мърдосваха по терена цял мач, а после бихме Спортинг в супер мач. Така че без някви кардинални изводи :smt006 Тва поведение си е патент за родните отбори... И клишето мач с мач не си прилича ако приляга на някой, то тва е точно на нас :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2011 1:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
acrimonious написа:


STALKER написа:
некой може ли да ми обасни какво получавам срещу тоя билет и кво ми гарантира той, освен легално присъствие на стадиона...казавам легално, защото на 90% от българските стадиони при известно желание, фенът винаги може да прескочи, да се провре, да се преметне или с други думи, да гледа мача без да си купи билет...та въпросът ми е, тоя билет гарантирали ми нещо, ако пострадам по някакъв начин на стадиона - изгнилата седалка под мен се счупи, наръгам се на някое ръждясало желязо, препъна се в парче откъртен бетон и тн.
никви грижи нема да даваме по 15-20 или 30 лв. за билет, но за кво ги давам тея пари и с какво ще се подобри към по-добро от времената, когато влизахме по левче. за мен отговорът е НИЩО


А защо вечно трябва да получаваме нещо освен морална наслада да сме до ЛЮБИМИЯ ОТБОР? Нали казваме, че ОБИЧАМЕ ЛЕВСКИ. Защо тогава вечно трябва да искаме да получаваме, вместо да искаме да ДАВАМЕ?

Познавам хора, които дават огромна част от времето си и бюджета си за Левски и ако си сметнат плюсовете и минусите рационално сигурно биха се хвърлили от някой мост. Но защо ще мислиш рационално за нещо толкова нерационално като обичта към Левски?!


обичта към Левски няма нищо общо с желанието на някой хора да спекулират с нея. аз съм готов да дам 30 лв. за билет но искам по-добри условия срещу тях. любовта не се измерва с пари, но парите трябва да се знае къде и за какво отиват. Васил Левски е записвал в тефтерчето си всеки похарчен грош. другото а абдалщина

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2011 1:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Може ли някой да ми обясни какво тогава привличаше хората по стадионите примерно от средата на 90-те години до 2000 да кажем :smt006 Може би красивият футбол, добрите терени или качествените стадиони :smt006 Пуснете си мачовете по това време и вижте :wink: Станахме мърди и такива ще си останем, себе си също слагам в тази група :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2011 2:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2711
8 лева, като гостуваща агитка, било то и в София са си нормални цени. Но 14 наистина е малко преувеличено, затова пък имате и друга опция :) Все пак не е нормално на такива "дерби" мачове билетите да са по 3 лева, в 21ви век сме.
Иначе често се пита за капацитет и такива неща ето от тук можете, ако на някой му се занимава да пребройте колко точно са Б, В, Г и А сектор на националния :arrow: http://www.eventim.bg/portal/bg/plan_za ... _gzhandler

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2011 2:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44302
Местоположение: София
Е квото и да си говорим медийното/интернет облъчване със западен (наистина доста по-качествен) футбол беше значително по-малко тогава. Нямаше и Г.А. и подобните му - само Сашо Диков.
Аз например съм ходил по мачове около година преди да гледам мач от Италианско/Испанско/Английско първенство.
Сега лапетиите (ако изобщо гледат футбол) израстват 2-3 години със БарЦилона и Юнайтед и чак тогава евентуално стигат до Герена/Кочината, където виждат един почти празен, полу-разрушен стадион на който се играе некъв полу-футбол.
Ако (не) се запалят по тийн вандалщината и трошенето на перфоратори ходят по навик неколко години и се отказват :smt031
Ние като тръгвахме имаше поне навалица която си е доста впечатляваща в ранните години. Нема забравим никога Левски - Литекс 4:1 и препълнен Герена, точно преди да го затворят за ремонт.

А с цените ставате смешни вече. Казвах ви неколко пъти че в Словакия, където нито стадионите, нито футбола, нито стандарта са нещо кой знае колко повече, билетите за мачовете, особено за гостуване, са по 12 евра.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2011 2:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 5:42 pm
Мнения: 250
Местоположение: София
моШно в Б

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2011 2:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
в Словакия ходят на хокей, на кой му пука за футбола :lol:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2011 2:27 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Никога не съм разбирал хората които гледат мачовете по ТВ като могат да са на стадиона,имам предвид софиянците естествено :wink: Все едно да се кафиш да гледаш порно при възможността да ебеш в реалния живот дееба :bigok

Кур за телевизионните зрители, нищо че е свинете го дигнаха тва първи :smt003

И понеже става дума за условия-като пристигнах в Швейцария местния отбор играеше на стария си стадион с дървени пейки и не съм чул некой да иска билетите да са по 2 франка шото немало кенефи :bigok

В България всеки на думи е готов на сичко за Левски и Родината ама като стане въпрос за действия се почват оправдания-нема тоалетни,седалките са мръсни,студено е,мокро е,лево-десно,али-бали :loser2 Просто сме мрънкалници и лайнари,тва е :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 382 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 38 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com