forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 2:40 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 382 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2011 9:06 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8739
Ако не мимас, поне един хардбас :dens1


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2011 10:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 2:18 pm
Мнения: 2935
Местоположение: Sofia
Цитат:
Николай Йорданов ще свири Локо София-Левски

това лайно ако осере мача, не ми се мисли... :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2011 11:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 5:42 pm
Мнения: 250
Местоположение: София
angeloff написа:
Ако не мимас, поне един хардбас :dens1

:bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2011 2:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 23, 2009 12:51 am
Мнения: 564
Местоположение: Морската Столица
0:2 :lsclapp


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2011 3:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 23, 2010 7:05 pm
Мнения: 778
Местоположение: Димитровград
Дано победим !! :lsfc1

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2011 5:15 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Яну 13, 2011 1:00 pm
Мнения: 16
Може ли линк с цените на билетите, защото искам да знам дали В ще е отворен и кога ги пускат ?
Блогадаря предваритерно :D

_________________
И преди и сега - Левски значи свобода!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2011 5:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Момко млади, искаш да знаеш дали сектор В ще бъде отворен, или искаш да знаеш има ли линк към информация за отворен сектор В, кое ти е по-важно? :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2011 6:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
bilet4y написа:
Може ли линк с цените на билетите, защото искам да знам дали В ще е отворен и кога ги пускат ?
Блогадаря предваритерно :D

Билети за В сектор няма да се родават.

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2011 7:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10747
Мизерна бройка ще са хората по стадиона след резилът :? . И затова са си крива само нашите пикльовци и никой друг - вместо да победят без проблеми и да направят празник на Герена, те мацнаха историческо черно петно.

А до мачът - няма да се изненадам втора загуба да запишем. Но глави няма да хвръкнат, защото Гонзо е незаменим в момента. Не като друго, а като буфер между фенове и Мустака. :smt006 Ако обаче се абстрахирате от лудите мачове в Европа, ще си дадете сметка, че представянето ни изобщо не е толкова силно под ръководството на Ясен и Гонзо. Маса загуби отнесохме, че и на Герена даже. Само че на никой не му пука, че са ни били Локо Плд, като след два дни бием Спортинг. Ще видим какво ще стане сега, тоя полусезон, ама не съм много оптимист - мотивацията ще е на нула, щото титлата вече замина, и на малките деца е ясно кой ще е шампионът. Да не говорим, че отборът е скръб на много места - нямаме защита, вратаря е млад, Жоао липсва, разчитаме само на Гарата да вкарва голове ... :?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2011 9:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10430
Местоположение: София
Levskara написа:
Цени на билетите
Сектор А към Б-15 ЛЕВА
Сектор Б- 8 ЛЕВА

Толкова ли ще бъдат наистина ? :ohmygod :ohmygod :ohmygod Има ли линк към някой сайт за цените, че 15 лева за "А" сектор си е доста скъпо, дори и на дербито не бяха толкова. Все пак, важна е подкрепата, не цената. :lsfc1


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2011 9:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
СпециалистО написа:
Levskara написа:
Цени на билетите
Сектор А към Б-15 ЛЕВА
Сектор Б- 8 ЛЕВА

Толкова ли ще бъдат наистина ? :ohmygod :ohmygod :ohmygod Има ли линк към някой сайт за цените, че 15 лева за "А" сектор си е доста скъпо, дори и на дербито не бяха толкова. Все пак, важна е подкрепата, не цената. :lsfc1



Малко по малко трябва да се научим, че за мачовете трябва да се дават пари. Искаме хубави стадиони- трябват приходи. Далеч съм от мисълта, че парите за това ще дойдат от билети, но това е една малка част от колелото. Ясно е, че парите не влияят на посещаемостта. Дали с 200 повече или по-малко все тая. Ако Левски бе бил лит(*кс-етрополе как си трябва и се представяше добре и на 20 лева билет щеше да има 7-8 хиляди. Такъв ни е манталитета.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2011 10:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Въобще не мисля, че такъв ни е манталитета, ами толкова ни е кешовицата на нас българите, не сме във Франция или Германия, че да слагат такива цени, аз ще отида на мача, НО да им еба майката нещастна, другия път чакам билет 20 лева срещу Черноморец !!! Малко попрекаляват, защото като се има предвид кви са ни стадионите умрели и че народа нема много пари и да слагат цени от по 10 лева си е срамота. После що нямало хора на стадиона. Сега ще кажете, че ако играехме с ПСВ щяхме да напълним стадиона, да щяхме, защото знаеш, че мач от Европа не е като мач от АПФГ срещу Локо Сф.. Все едно за мен билетите са с висока цена. Чичо Скрудж и оня мустакат нещастник искат да забогатеят от тия билети и нещо последно време много почнаха да ги вдигат! Билетите според мен са скъпи за стандартите на обикновения българин.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2011 10:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
И смяташ, че Ганя и Баждека определят цените при гостуване, така ли? А това, че Гигов плаща много по-голям наем за Националния от цдна никой не се сеща. И най-вероятно си плаща редевно, за разлика от свинейците.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2011 10:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
DirtyDog написа:
СпециалистО написа:
Levskara написа:
Цени на билетите
Сектор А към Б-15 ЛЕВА
Сектор Б- 8 ЛЕВА

Толкова ли ще бъдат наистина ? :ohmygod :ohmygod :ohmygod Има ли линк към някой сайт за цените, че 15 лева за "А" сектор си е доста скъпо, дори и на дербито не бяха толкова. Все пак, важна е подкрепата, не цената. :lsfc1



Малко по малко трябва да се научим, че за мачовете трябва да се дават пари. Искаме хубави стадиони- трябват приходи. Далеч съм от мисълта, че парите за това ще дойдат от билети, но това е една малка част от колелото. Ясно е, че парите не влияят на посещаемостта. Дали с 200 повече или по-малко все тая. Ако Левски бе бил лит(*кс-етрополе как си трябва и се представяше добре и на 20 лева билет щеше да има 7-8 хиляди. Такъв ни е манталитета.

Като са ти евтини билетите плащай 5торна цена за билет и тва е, а не давай акъл. В цял свят се оплакват, че са им скъпи билетите на нашия са му евтини...

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2011 10:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5353
Местоположение: София
Както Гигов,така и дебелака Венци мачовете с нас ги чекат с нетърпение и винаги надуват цените...Кур за тех


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2011 10:49 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
предполагам за Б билетите са 8 лв, щото и за тях са били толкова на Герена..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2011 10:50 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 4:10 pm
Мнения: 449
Абе аз не мога да разбера защо винаги се коментира цената на билетите за футболни мачове.Да вярно, е че в случая ръководството на Локо София можеше да сложи цена от 5 лева за сектор Б , но най-вероятно затова нещо е виновен и Баждеков, защото феновете на Локо София на Герена предполагам също са плащали по 8 лева.Не е важно обаче колко са плащали, а защо само за мачове се коментира цената на билетите.Скъпо щеше да е 15 лева за Б.Съгласен съм, че можеше билетите да са с 2-3 лева по евтини, а сега леко завишени, но според мен поне в рамките на нормалното! Всеки пише Левски бил начин на живот,Левски ти си всичко за нас и т.н. а пък обикновено всеки гледа да спести от разходи за Левски.Ами как пък нито един човек не каза, че няма да пие 1-2 бири или ще се лиши от нещо за да даде пари за сектора или да си купи някой артикул от НКП или УлтраБлу.Защо все всичко свързано с Левски е скъпо?Алкохолът, който някой ще изконсумира същата вечер след мача в някоя дискотека ще струва доста повече, но никой няма да каже, че е скъпо и ще си плати, нали? :wink:
Най-евтините билети за някой концерт обикновено са 4-5 пъти по-скъпи ама никой не казва, че е скъпо. :wink: Най-евтиния билет за кино е колкото цената на билета за мача, но никой няма да каже, че билета за кино е скъп, а ще си купи ако му харесва.Много е лесно да се пее от трибуната зад вратата "...за Левски аз на всичко съм готов", ама какво става, когато това трябва да бъде приложено на практика?Както вече, написах, съгласен съм, че билетите можеше да са с 2-3 лева по-евтини, но тези 2-3 лева все от нещо могат да бъдат спестени. нали? :wink: Поне според мен така би трябвало да бъде, заради Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2011 10:51 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 5:02 pm
Мнения: 4398
maxsupport написа:
Като са ти евтини билетите плащай 5торна цена за билет и тва е, а не давай акъл. В цял свят се оплакват, че са им скъпи билетите на нашия са му евтини...


Хаххаах, сигурно в цял свят билетите са по 2 лева като тука :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2011 10:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Semper_Fidelis написа:
maxsupport написа:
Като са ти евтини билетите плащай 5торна цена за билет и тва е, а не давай акъл. В цял свят се оплакват, че са им скъпи билетите на нашия са му евтини...


Хаххаах, сигурно в цял свят билетите са по 2 лева като тука :smt005

Уникално забавен си :smt042. Сигурно в цял свят заплатите са по 2 000 Евро като тука. :smt005

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2011 10:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
По-високата цена на билетите ангажира феновете повече с клуба, и същевременно прави отбора повече и по-пряко зависим от феновете си. С билети от по левче ще искаш да играят за феновете, ама друг път - в момента за клубовете няма значение стадиона пълен ли е, празен ли е. Ако приходите от билети станат достатъчни, за да формират непренебрежителна част от бюджета, то ангажираноста на играчите към феновете си, ще е по-различна.

Нали това искаме?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2011 10:59 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 5:02 pm
Мнения: 4398
maxsupport написа:
Semper_Fidelis написа:
maxsupport написа:
Като са ти евтини билетите плащай 5торна цена за билет и тва е, а не давай акъл. В цял свят се оплакват, че са им скъпи билетите на нашия са му евтини...


Хаххаах, сигурно в цял свят билетите са по 2 лева като тука :smt005

Уникално забавен си :smt042. Сигурно в цял свят заплатите са по 2 000 Евро като тука. :smt005


Тука дори с минимална заплата можеш да си купиш 120 билета по 2 лева, в Германия с 2000 евро заплата чиста (което е над средната заплата като цяло, а за Източна Германия направо олигархско) можеш да си купиш 100 билета по 20 евро. Сещаш ли се?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2011 11:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Май ти не се сещаш, че на масовия българин тея цени са му доста високи и не ми излизай с цената за билет на кино.
На който са му прекалено ниски цените да прави дарение към съответния клуб домакин. Смятам, че няма да ви откажат :wink:

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Последна промяна maxsupport на Сря Мар 02, 2011 11:03 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2011 11:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Кво са се правите на ударени, кажете ми, нормално ли беше нашите идиоти да сложат 10 лева за Б сектор, срещу Спортинг при решен мач, е сега си изкарах билета от ШЛ срещу Барселона, цената е 15 лева, къде са Спортинг и мач без смисъл и къде е Барселона в мач от групите на шампионска лига аре стига...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2011 11:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Намерихте пак кво да мрънкате :ohmygod2 Все едно някой те кара да даваш 10, 15 или 20 лева еби му майката :ohmygod2 Насрахте темата

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2011 11:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Доста от хората любовта ги кара. :levski

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2011 11:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
инфлация :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2011 11:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
maxsupport написа:
Май ти не се сещаш, че на масовия българин тея цени са му доста високи и не ми излизай с цената за билет на кино.
На който са му прекалено ниски цените да прави дарение към съответния клуб домакин. Смятам, че няма да ви откажат :wink:

Ти що не вземеш да си смениш ника във форума? Нещо не се връзва с вресливите ти мнения. Спести си 8-те миризливи левчета и не идвай на стадиона. Надали ще липсваш на някой чак толкова. А ако продължаваш с тоя заядлив тон, мога да ти кажа, че и на форума няма да липсваш чак толкова.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2011 11:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
maxsupport написа:
Май ти не се сещаш, че на масовия българин тея цени са му доста високи и не ми излизай с цената за билет на кино.


И защо да не излиза като е точно така? :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2011 11:23 pm 
Абе не знам за цената на билетите, ама смешния футбол със сигурност отблъсква хората :lol: След мача с чорбата чувах как хората около мен си говорят, че това ще е последният мач, който ще посетят и не заради загубата, а заради тоталната бездушност и глупост на футболистите ни ! И няма как да ги съдиш след като на дербито имаше хора, дали последните си пари за билети или хора, идващи от другия край на България :wink: Няма как смешен футбол ( тотална бездушност ) + скъпи билети да не окажат влияние :wink:


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 02, 2011 11:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Седем:Едно написа:
maxsupport написа:
Май ти не се сещаш, че на масовия българин тея цени са му доста високи и не ми излизай с цената за билет на кино.
На който са му прекалено ниски цените да прави дарение към съответния клуб домакин. Смятам, че няма да ви откажат :wink:

Ти що не вземеш да си смениш ника във форума? Нещо не се връзва с вресливите ти мнения. Спести си 8-те миризливи левчета и не идвай на стадиона. Надали ще липсваш на някой чак толкова. А ако продължаваш с тоя заядлив тон, мога да ти кажа, че и на форума няма да липсваш чак толкова.

Никъде не съм казал, че няма да посетя мача, че да не се връзва с мненията ми. Мисля, че не ме познаваш, за да знаеш дали по принцип се връзва или не. Не смятам, че с нещо съм нарушил правилата във форума или съм обидил някого, ако не съм прав ще се радвам да ми обясниш.

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 382 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 38 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com