forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:40 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 382 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Мар 07, 2011 3:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Голямо разочарование е играта на отбора през тези два мача, аз съм крайно неприятно изненадан от състоянието на нещата, очаквах доста повече като игра. Бях убеден в спечелването на титлата, но тези два мача светнаха всички възможни лампи, които индикират обратното.
А Гонзо да спре да хленчи и да се мръщи на медиийте кво пишат и говорят, което не му харесва, а е крайно време да започне да прави нещата така, че да няма повод да се пишат и говорят неща, които не му харесват! Щото въпреки големите приказки и откровени лъжи досега за много по-силен Левски виждаме една трагична игра, ситуацията беше подобна и миналата година, но тогава има извинение, че нямахме никакви играчи и почти никакви пари. Сега другояче изглеждат от тази страна нещата, но играта си е същата трагедия и няма кой да го търпи три години с калъфки и само обяснения по медийте. Поне аз така си мисля.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 07, 2011 4:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
Vincenzo написа:
tones написа:
Хмариян си мисля, че ще има повече успех, ако вместо на терена го пускат в противниковата агитка, да ги освобождава от часовниците и портфейлите им и така поне да заработва по нещо :bigok

Няма голяма разлика м/у играта на Дарко и хМариян последните месеци. Бих изчакал още 2 кръга преди да стигна по-далече с оценката. :loser2

Ти не си добре.Дарко на тоя етап ни е най-добрият играч заедно с Гарата.Вчера имахме 2 положения(първия гол и там дето свириха измислена засада на Гара)-и 2-те с пас на Дарко.В отбора ни просто НЯМА друг,който да може да гради играта.А изобщо да го сравняваш с малоумния мангал е направо смешно.Тоя циганин като го видя да влиза лошо ми става.Вчера имаше точно 1 смислен и точен пас от поне 10-ина опита.Аз не проумявам докога ще го храним тоя,след толкова години и слепец щеше да види,че за нищо не става,а ние сме почнали да го "налагаме"."Раздвижвал играта"... :ohmygod

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 07, 2011 5:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 6:13 pm
Мнения: 1512
hidden767 написа:
Брей, че сме умни. Измислихме го. Медиите са ни виновни. На 26-ти вечерта ни бяха виновни че много ни хвалили през подготовката, сега са виновни че са пълни с лайна. Само Гонзо не е виновен, той е свещенна крава. Каквото и когато каже е самата истина. Много дребни душици в тоя отбор...


Някъде да съм написал, че са ми виновни медиите за играта? Играем зле, факт. Ама ме дразни, че всеки олигофрен чака да мине мач, на отбора без значение какъв е резултата и да драсне някоя дрисня. След такъв мач, като след тоя с цуца се вдига само с победи, без значение с каква игра са. На мен поне, ми е писнало от красиви загуби. Предпочитам грозни победи, като вчера.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 07, 2011 5:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Някъде има ли снимка или кадър, когато Сержиньо влизаше в тунела? Просто ми трябва снимка, когато погледна към сектор "А" и започна да си тупа "Л"-то. Голям, огромен! Затова разни дребни душици никога няма да бъдат големи играчи, независимо имат ли качества или не! Във футбола има дребни душици (мишоци), добри футболисти и огромни такива. Огромните не стават такива заради качествата си.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 07, 2011 5:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
[az] написа:
Vincenzo написа:
tones написа:
Хмариян си мисля, че ще има повече успех, ако вместо на терена го пускат в противниковата агитка, да ги освобождава от часовниците и портфейлите им и така поне да заработва по нещо :bigok

Няма голяма разлика м/у играта на Дарко и хМариян последните месеци. Бих изчакал още 2 кръга преди да стигна по-далече с оценката. :loser2

Ти не си добре.Дарко на тоя етап ни е най-добрият играч заедно с Гарата.Вчера имахме 2 положения(първия гол и там дето свириха измислена засада на Гара)-и 2-те с пас на Дарко.В отбора ни просто НЯМА друг,който да може да гради играта.А изобщо да го сравняваш с малоумния мангал е направо смешно.Тоя циганин като го видя да влиза лошо ми става.Вчера имаше точно 1 смислен и точен пас от поне 10-ина опита.Аз не проумявам докога ще го храним тоя,след толкова години и слепец щеше да види,че за нищо не става,а ние сме почнали да го "налагаме"."Раздвижвал играта"... :ohmygod

Нека изчакаме още 2 кръга.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 07, 2011 6:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 27, 2006 1:14 pm
Мнения: 108
Местоположение: Пазарджик
Момчета, вчера Гарата и Сержиньо бяха в Ориент33... Пушеха си цигари, пиеха си алкохол и постоянно некви курви се въртеха около тях... Направо немам думи!

_________________
Oft hope is born, when all is forlorn!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 07, 2011 6:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Истинските мъже пушат, пият и ебат курви :bigok

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 07, 2011 6:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
scalper написа:
Момчета, вчера Гарата и Сержиньо бяха в Ориент33... Пушеха си цигари, пиеха си алкохол и постоянно некви к.р се въртеха около тях... Направо немам думи!



По-добре изтрийте това мнение, че като нищо ще го видим след малко в Дон Балон :loser2

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 07, 2011 6:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
E то и аз вчера видях Срах Зелев, педала Караджов, Т Янчев и още 1 от Славия с тех - цела вечер смукаха 1 бутилка уиски и метаха салфетки в едно известно столично фолк-заведение. И какво от това?

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 07, 2011 6:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Kocito_Kalki написа:
scalper написа:
Момчета, вчера Гарата и Сержиньо бяха в Ориент33... Пушеха си цигари, пиеха си алкохол и постоянно некви к.р се въртеха около тях... Направо немам думи!



По-добре изтрийте това мнение, че като нищо ще го видим след малко в Дон Балон :loser2


има го от сутринта :blass

Изображение

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 07, 2011 6:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
След мач им е разрешено да излизат, а какво правят вече си е техен проблем, но не е там проблемът на Левски в момента. Те и след мача с АИК ходеха дружно да поркат и пушат наргилета ... но тогаваха играеха. Сега са ...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 07, 2011 8:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Покажете ми един футболист освен Владо Гаджев и Кривия, който да е режимлия и пак говорете :bigok Принципно тоя тип футболисти се броят на пръстите на едната ръка в която и да е страна...ние пак сме щастливци, че имаме двама, в други отбори и по толкова нема :smt003

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 07, 2011 9:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Vincenzo написа:
tones написа:
Хмариян си мисля, че ще има повече успех, ако вместо на терена го пускат в противниковата агитка, да ги освобождава от часовниците и портфейлите им и така поне да заработва по нещо :bigok

Няма голяма разлика м/у играта на Дарко и хМариян последните месеци. Бих изчакал още 2 кръга преди да стигна по-далече с оценката. :loser2

Дарко ебе мис България, ето ти разликата :loser2

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 07, 2011 10:57 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
scalper написа:
Момчета, вчера Гарата и Сержиньо бяха в Ориент33... Пушеха си цигари, пиеха си алкохол и постоянно некви курви се въртеха около тях... Направо немам думи!

Е и?
Гиби като не е излизал от кръчмите ги шиеше наред, нали?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 07, 2011 11:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
angeloff написа:
scalper написа:
Момчета, вчера Гарата и Сержиньо бяха в Ориент33... Пушеха си цигари, пиеха си алкохол и постоянно некви курви се въртеха около тях... Направо немам думи!

Е и?
Гиби като не е излизал от кръчмите ги шиеше наред, нали?

една история от някъде 90...91...92 година....
С Гибона играхме заедно бинго една вечер...имаше бинго зала в НДК едно време...човека изпи едно шише водка и не удари дори една линия...може и бинго да е имал...но едва ли го е видял.... :loser2

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 08, 2011 12:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Цитат:
и не удари дори една линия...


Тва в контекста на днешния речник прозвуча просто... :smt005 :smt005 :smt005 Точно ако беше ударил една линия щеше да вижда всичко :bigok

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 08, 2011 1:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 7:13 am
Мнения: 223
krivia написа:
Голямо разочарование е играта на отбора през тези два мача, аз съм крайно неприятно изненадан от състоянието на нещата, очаквах доста повече като игра....
Еее, чакай малко де.Сега е доста студено и затова така играят.Аз като ги гледах вчера по ТВ-то, ми то и на мен ми стана студено бре :lol: Чекай да се позатопли, да видиш тогава какви са фурии по терена :bigok

Иначе сериозно, с Гонзо и Ясен начело очаквай мощно калъфкиии :cry: Нали знаеш какво казват хората за пловдивчаните :ohmygod2 Боримиров и Велев шампиони ни направиха с по-слаб отбор, прасюгите ги бихме с 2:0 (можехме и на разгром да ги качим), а с тези пловдивчани и гол не можахме на Герена да им отбележим :boisw Резил :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 08, 2011 3:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
scalper написа:
Момчета, вчера Гарата и Сержиньо бяха в Ориент33... Пушеха си цигари, пиеха си алкохол и постоянно некви к.р се въртеха около тях... Направо немам думи!


И какво от това? И те са хора и не си мислете, че футболистите в Испания или Англия не го правят. Въпроса е когато излезнат на терена да си оставят и душата там, а да не се скатават и да не правят тези изцепки преди мач. А точно Гарра и Серж се раздават най-много на терена. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 08, 2011 1:42 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
StoqnS написа:
Иначе сериозно, с Гонзо и Ясен начело очаквай мощно калъфкиии :cry: Нали знаеш какво казват хората за пловдивчаните :ohmygod2 Боримиров и Велев шампиони ни направиха с по-слаб отбор, прасюгите ги бихме с 2:0 (можехме и на разгром да ги качим), а с тези пловдивчани и гол не можахме на Герена да им отбележим :boisw Резил :oops:



Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 08, 2011 5:59 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Разликата между тоя мач и мача с чорбата, е че тоя път бихме :smt006 Бавна, абсолютно безидейна игра, безцелно изритване на топката, никаква мисъл и много грешки на ниво 2-ра година в школата... Добре че и Локото са зле, че иначе...

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 08, 2011 6:27 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Adepta написа:
Vincenzo написа:
tones написа:
Хмариян си мисля, че ще има повече успех, ако вместо на терена го пускат в противниковата агитка, да ги освобождава от часовниците и портфейлите им и така поне да заработва по нещо :bigok

Няма голяма разлика м/у играта на Дарко и хМариян последните месеци. Бих изчакал още 2 кръга преди да стигна по-далече с оценката. :loser2

Дарко ебе мис България, ето ти разликата :loser2

Тази "Мис България" по ми прилича на Мис Ромители. Ташака на страна.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 09, 2011 1:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Morning Glory написа:
Много добри Димов и Видович, най-активни и с много малко грешки. Мачът беше доста тъп, но важното е, че бихме.


:smt023

и ми стана адски смешно как доку държали мача.......кUра ми може да са държали....ебаси смешниците.....нашата игра беше трагична но при малко повече съсредоточеност отпред и 2-те несъществуващи засади да не ги бяха свирнали доку отиваха на 0:5

иначе за пореден път трагични отзад - няма такъв разграден двор....тоя безумец дъстли мюлдер им създаде всички опасни положения на доку с подарени топки.....изобщо нямаше едно правилно отиграване за целия тъп мач, веско минев и той сватбарина не знае защитник ли ще го играе...нападател ли........добре че доку беха с ялово нападение че сме страшна мъка в защита.....но вместо да се търси защитник зимата се купува ЮЛУМАТОНДО...Ясен и Гонзо трябва да вземат спешни мерки иначе след няколко кръга може пак да излезнем от първите 3 отбора....с тая игра

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 382 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com