forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 8:03 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 125 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Фев 25, 2011 8:45 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 13, 2007 4:43 pm
Мнения: 97
Супер бяха момчетата! Снимка и от мен.
Изображение

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Фев 25, 2011 9:35 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
Акримониус пак на фокус :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Фев 25, 2011 11:18 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24025
Aкримоний следи тренировката и търси тактически новинки. :blass


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Фев 25, 2011 11:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
Кур за Паркинги и Гаражи !!! Деееба военните шефски капути,не ме пуснаха първа смяна!Перфе се е получило!

Трите Бири,Чардаците,кафето на СД утре?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Фев 25, 2011 11:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 1:59 pm
Мнения: 2206
Новата песен е отврат. Жалко, че от привърженици, които се славеха с обичта си към ЛЕВСКИ се превръщаме в подобие на червената мразеща сган. Ах, колко е яко да шибаме в гъза и т.н.... Тренира снощи отбора на ЛЕВСКИ, а ние скандираме "Курви червени"! БРАВО! Ебаси якото надъхване! Нямам коментар!

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ! АЗ НЕ ЩЕ ГО ПРЕДАДА, ЗА НИЩО НА СВЕТА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Фев 25, 2011 11:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6555
Местоположение: София
anta написа:
Новата песен е отврат. Жалко, че от привърженици, които се славеха с обичта си към ЛЕВСКИ се превръщаме в подобие на червената мразеща сган. Ах, колко е яко да шибаме в гъза и т.н.... Тренира снощи отбора на ЛЕВСКИ, а ние скандираме "к.р червени"! БРАВО! Ебаси якото надъхване! Нямам коментар!



Абсолютно сигурен сам, че тази песен няма да се наложи. Най-много да я изпеем 1-2 пъти на дербито за ебавка със свинете. Текста е ужасно тъп най-малкото :lsfc4 :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Фев 25, 2011 11:38 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24025
Аз половината песни не ги пея и никога няма да ги запея. Покемоните и дебилите да си ги пеят и да се кефят. :wink:
Поколението е различно, ценностите също. Преди 20 години е имало коренна разлика между нас и тях, съперничеството не е било само футбол. Инерцията от онези времена вече почти е изчезнала, при малките разликата е само в цвета на шала, каквото и друго да си говорим. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Фев 25, 2011 11:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Точно!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Фев 25, 2011 11:58 am 
Offline

Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 2:19 am
Мнения: 258
Omraz написа:
Поколението е различно, ценностите също. Преди 20 години е имало коренна разлика между нас и тях, съперничеството не е било само футбол. Инерцията от онези времена вече почти е изчезнала, при малките разликата е само в цвета на шала, каквото и друго да си говорим. :wink:


:smt023
не знам, къде точно теглиш чертата между "малките" и "големите", но съм сколнен да поспоря и че за доста от "големите" вече разликата е точно само тази..

_________________
ЦИФРА ЗЛИНА


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Фев 25, 2011 12:14 pm 
Omraz написа:
Аз половината песни не ги пея и никога няма да ги запея. Покемоните и дебилите да си ги пеят и да се кефят. :wink:
Поколението е различно, ценностите също. Преди 20 години е имало коренна разлика между нас и тях, съперничеството не е било само футбол. Инерцията от онези времена вече почти е изчезнала, при малките разликата е само в цвета на шала, каквото и друго да си говорим. :wink:


Нещо немога да те/ви разбера.С тия ваши мълчаливи протести нищо няма да постигнете.Аз съм против да се пеят песни анти, когато не играем с тях.Но на дерби трябва да бъдат потискани постоянно.Колкото и да пишете, старите времена няма да се върнат.Свинете няма да са по 1000 човека на стадиона и да има 20 000 левскари.А на ценности кой ще научи малките и какъв пример ще дадеш, като пееш избирателно?Точно заради такова мислене нещата ще задълбават още повече.
Някои не пеят песни на Левски, защото мелодията не им харесва.И кво правим???Мънкаме си като петокласници.
А ти ако искаш не пей изобщо, твоя работа.Но така не помагаш на никой, а се получава точно обратното.

На тренировката се получи добре, но отново много хора бяха дошли да запалят по някойя факла МЪЛЧАЛИВО и да гледат като телета :shock:


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Фев 25, 2011 12:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 20, 2006 10:02 pm
Мнения: 1307
Мда и аз това забелязах, имаше доста хора които не пееха а гледаха тренировката, имаше си и обичайните които явно това им е мястото и времето да си говорят техните си работи, кой къде ще ходи, кво ще прави довечера..

_________________
"Едни са редили хореография, други са пекли кюфтета"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Фев 25, 2011 12:48 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24025
IRR, много добре знаеш, че анти песните не се пеят само в мачовете срещу съответния отбор. :wink: Освен това си голям и знаеш какво пееше Сектор Б преди и какво пее сега. Вярно, че времената са различни, ама чак пък толкова. :wink:

А колкото до работата с малките, аз лично предавам на доста деца левскарските ценности, така както аз ги разбирам. Мисля, че всеки трябва да го прави, защото на стадиона детето гледа празни погледи, опити за налагане на казармен ред от нискоинтелегентни хора и слуша за сране на путки, което няма нищо общо с идеята за Левски според мен. :wink:

И не става дума за никакъв протест, просто имам малко повече от една мозъчна клетка и няма как да се принизя да пея за сране на путки, макар и да съм твърде голям простак.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Фев 25, 2011 1:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 29, 2005 2:21 pm
Мнения: 157
Местоположение: Ireland
IRR написа:
Omraz написа:
Аз половината песни не ги пея и никога няма да ги запея. Покемоните и дебилите да си ги пеят и да се кефят. :wink:
Поколението е различно, ценностите също. Преди 20 години е имало коренна разлика между нас и тях, съперничеството не е било само футбол. Инерцията от онези времена вече почти е изчезнала, при малките разликата е само в цвета на шала, каквото и друго да си говорим. :wink:


Нещо немога да те/ви разбера.С тия ваши мълчаливи протести нищо няма да постигнете.Аз съм против да се пеят песни анти, когато не играем с тях.Но на дерби трябва да бъдат потискани постоянно.Колкото и да пишете, старите времена няма да се върнат.Свинете няма да са по 1000 човека на стадиона и да има 20 000 левскари.А на ценности кой ще научи малките и какъв пример ще дадеш, като пееш избирателно?Точно заради такова мислене нещата ще задълбават още повече.
Някои не пеят песни на Левски, защото мелодията не им харесва.И кво правим???Мънкаме си като петокласници.
А ти ако искаш не пей изобщо, твоя работа.Но така не помагаш на никой, а се получава точно обратното.

На тренировката се получи добре, но отново много хора бяха дошли да запалят по някойя факла МЪЛЧАЛИВО и да гледат като телета :shock:


Тва е мнението ! Тази песничка не вярвам да се запее след 26-ти повече! :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Фев 25, 2011 1:50 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Фев 17, 2011 4:34 pm
Мнения: 82
Уникално тъпа песен , и я запяхме тъкмо като излизат момчетата ! Как може за първите 10 минути да пеем глупости само за свинете ... Отишли сме да покажем подкрепата си , а какво показваме омраза само към червения урод ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Фев 25, 2011 1:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
:arrow: http://vbox7.com/play:e1aa83f6 :idea:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Фев 25, 2011 2:12 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 19, 2011 1:40 am
Мнения: 9
Обаче неми е ясно защо непеем някой песни който ще се получат добре .... примерно
И само Левски
И само Левски але
И само Левски
И само Левски але !!!
Ако тая песен се запее мисля, че ще се получи доста добре !! :lsfc3 :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Фев 25, 2011 2:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 20, 2006 10:02 pm
Мнения: 1307
Kryten написа:

На един мач я пях по същия начин и някакви до мен ми казаха нарочно ли пееш толкова бавно :ohmygod

_________________
"Едни са редили хореография, други са пекли кюфтета"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Фев 25, 2011 2:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Не знам, за мен звучи като съвсем различна песен така. И не само скоростта, а наблягането върху мелодията. Ако се пее нормално, няма нужда от онова 'бля-бля-бля' накрая дето е взаимствано от свинското 'облагородяване' на песента, което съдържа два реда текст на кръст :ohmygod2

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Фев 25, 2011 2:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 25, 2009 10:56 pm
Мнения: 245
Син Tерор 1914 написа:
Обаче неми е ясно защо непеем някой песни който ще се получат добре .... примерно
И само Левски
И само Левски але
И само Левски
И само Левски але !!!
Ако тая песен се запее мисля, че ще се получи доста добре !! :lsfc3 :lsfc4

Песента се пее, но от доло понякога искат да я пеем НОН СТОП повече от 10 мин. което си е бая тегаво, при положение, че гласа ти пада. После ти викат що не пееш, е как да пеем, правете песен по 2-3 мин. макс, почивка за 5-10 максимум секунди и пак наново. Позволявал съм си да го правя и за 10 секунди ми почива леко гласа и пак наново. Относно тренировката - верно повече песни трябваше да пеем за Левски, не за мършите. Новата песен, се надявам да не я пеем след дербито, тъй като ще е доста глупаво - все едно си нямаме песни. Искам да се наложи една песен, която се пее ДОСТА рядко, може би защото не е чак толкова популярна (Въздушната шир на небето е синя..), но пък е СТРАШНО НАДЪХВАЩА! За "ДА запеем дружно песента" трябва човека с микрофона да повтори доста, още преди да я почнем, че трябва БАВНО да пеем, защото някои избързват и се получава пеене на 197518936761 гласа...

_________________
Изображение
В игрите децата за ЛЕВСКИ мечтаят,
за славния ЛЕВСКИ футболен тим.
и старците шапките даже си свалят
пред славният ЛЕВСКИ непобедим.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Фев 25, 2011 2:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 21, 2009 12:29 pm
Мнения: 3901
Местоположение: София
Той човек0 почти всеки път повтаря да се пее бавно и кво от това? Всеки си спринтира и нищо не се получава. Както и на "България има природни богатства"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Фев 25, 2011 3:27 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 2:19 am
Мнения: 258
а пък тая колко невероятно я мънкаме, просто нямам думи.. България има мрънмрънмрънмрън Левски! мрънмрънмрънмърн Левски - Левски - Левски...

_________________
ЦИФРА ЗЛИНА


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Фев 25, 2011 3:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 10:04 pm
Мнения: 54
Местоположение: София-Запад
Не разбирам какво има да се спори преди дербито!Така трябва да се надъхват играчите преди мачове (особено преди дербито) и поздравявам всички, които си вдигнаха гъзовете и подкрепиха момчетата!Утре играем на Герена и очаквам мощна подкрепа + яко подтискане на свинете....заебете сега покемони, семкаджии, селяни, ултраси и групировки!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Фев 25, 2011 3:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Стига спортихте бе! САМО ЛЕВСКИ! :levski

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Фев 25, 2011 4:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Нямах възможност да присъствам на тренировката, няма да имам възможност и на дербито да дойда. Прави ми впечатление обаче, че по "модата" на бързото пеене вече се получава и "Само Левски обичаме те". Което звучи...ужасно :(. Имам чувството, че повечето които ходят на мачове и пеят някви песни го правят по задължение. Все едно имаш контролно по математика и трябва да идеш, да пишеш нещо и да минава и заминава. Нещо аналогично се получава. Отиваш, пееш като стрела и да свършва тая песен, да почва следващата и да си ходиш. Ужасно гадно се получава. Най-добър пример е и най-якото клипче от мача с Дебрецен. Яко мощеене..и на втората дума нищо не се разбира от това което се пее, защото един е на една дума, трети на 5-та,7-ми на 10-та и си ебава майката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Фев 25, 2011 4:44 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Тия неща са дъвкани 300 хиляди пъти и единствената оправия е бой с тояга, казармен ред и 1 месец пеене на песните с нормалните текстове и нормалната ритмика...

Адски ми се иска и е адски задължително утре да бъдат пребити, убити, унижени, смачкани и изтерзани по всякакъв начин... Дано всичко мине по вода от наша страна!

:levski

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Фев 25, 2011 7:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 07, 2010 7:43 pm
Мнения: 1803
Местоположение: България
на кой отбор беше агитката , която ходеше на празния стадион , където упражняваха синхрона на песните ?

а иначе за мен една от най-хубавите песни , която рядко се пее :arrow: http://vbox7.com/play:45dc15fc
:levski

_________________
На площад Сан Бабила... :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Фев 25, 2011 8:03 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Упражняваха го 100-200-300-500, не знам колко души. А останалите, да речем 2-3-5 хиляди?
Всеки си прави каквото си иска в България, затова е така положението. Стискаме палци утре всичко да е на 100% и червеното унижение да е повече от тотално :wink:

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Фев 25, 2011 10:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 1:15 pm
Мнения: 3686
Момчетата от вишката могат да регулират това, казват "Пее се бавно, всяка дума - отчетлива. Давам тон: ..." и хората ще се заслушат и ще се опитат. Бързането не знам от къде произлиза, но не ми прави такова впечатление, защото съм от по-скоро по стадионите.

_________________
...стадото е там, където правите са криви, а общото мнение - закон...
Къде сте виждали Пеевски или Бойко на стадиона? :smt042
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Фев 25, 2011 10:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 06, 2008 6:44 pm
Мнения: 203
Аз съм от така нареченото "ново поколение" и определено не ми харесва "новата песен" . За какво обръщаме толкова внимание на грухтящите си нямам никаква идея . Вместо да си пеем за любимия отбор ние ще пеем такива тъпотии :roll: А старите песни като "Синият лъв" ,"Въздушната шир" и т.н. се забравят от ден на ден ....



:levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Фев 25, 2011 10:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 11, 2009 8:34 pm
Мнения: 546
Местоположение: Столицата
Напълно съгласен!

_________________
"Mилиони разбраха, че Левски това е България. И тази България има бъдеще, защото на стадиона имаше стотици малки деца със сини шалчета, които са гаранция, че Левски завинаги ще остане символ на величие. На свобода. На футбол."


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 125 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com