forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 1:09 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1422 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 2:07 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Избегвам да се вкарвам във филмите за продадени мачове-като сме паднали,явно сме били по-слаби и толко :smt006 По-леко нема как да ми стане ако знам че мача е уреден :smt012

У четвъртък/петък пуснах едно мнение тук колко за ташак,толко и не шото тва са думите на една квартална отрепка :wink: И досега не вервам че сме дали мача по схемата на тоя пич и сичко ше се изясни в Ловеч за купата :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 2:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Е те бяха три точки, две от тях се сбъднаха, ще е скандално и третата :smt017

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 2:26 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Сеп 30, 2005 4:29 pm
Мнения: 61
Подкрепям мнението на Wildkid - пълно падение, много ме боли...все още не мога да преглътна да еба, това в събота беше някъква сюреалистична грозна картина - като болен съм, мъртвец... :smt090

Както и да е - 2 са най-тъжните неща:
1во - не ме притеснява толкова че сме паднали, не ме притеснява това че е от лит(*кс-етрополе, не ме притеснява това че е с такъв ресултат и е на Герена - това коеото ме притеснява е че в отбора не се работи, няма дългосрочен план за развитие, няма стратегия, няма основа, няма юноши, стадион, процеси - всичко е от шампионат за шампионат! Още много ще губим и печелим, но важното е да има развитие и прогрес, а тях ги няма от много време - Левски няма стил и няма и да има до края на първенството!!!
2ро - страх, мудност, нескопосаност, грозотия - това не е Левски, какво им стана на тези футболисти, какво?! Не мога просто да го преглътна да еба свинщината, не мога!

Левски започва да става за подигравка, всички отбори в България само седят и чакат като мишки от хралупките Левски да е уязвим, а Левски в последните години често попада в подобна ситуация!

Не знам, трябва ми обяснение какво стана в събота - не мога да приема че мача е продаден, това са простоти, но какво стана тогава, защо всичко беше толкова странно?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 2:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
изсирам се на всички бивши и настоящи, комсомолци, борци, мутри, мафиоти и комуняги, съсипващи футбола в БГ

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 2:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
killed_by_death написа:
Trent написа:
Не разбирам хората, които определят влизането на ушевите в "Г" като "произвол" и ги защитават. Още повече добавката, че "утре можело да сме ние" - поправете ме ако греша, ама нали ако някой покемон тръгне да чупи оградата в Ловеч (примерно) и 20 стюарда ще му ебат моментално майката преди ушев да разбере къде се намира? :bigok Един колега преди мача го ебавах, че ще ги бием с разлика при което той само ми отговоряше "а бе аз отивам да запалим Гереня" - и не беше само той с такова мислене, и във ФБ видех един коментар, че доста от техните са отишли точно с тая идея, независимо с колко ще паднат. Как да им съчувствам? "Родната полиция ме пази" специален поздрав за сектор "Г" :loser2

Мен специално присъствието на стюарди (поне този сезон) ме успокоява. Особено сега и на дербито имаше синхрон между всички - както бе споменато, бомбичките гърмяха вътре в сектора, димките и факли не бяха хвърляни на пистата. Откъм викане да, бяхме зле, но организационно останах много доволен от това което видях вчера в "Б". Завбъдеще отново все така единни, пък..."като пеем само за победа" и откъм викане ще се оправим...надявам се още в неделя! :lsfc1

Мача не ми се коментира, но аз си направих една елементарна сметка...от която останах доволен - резултат 1:3 плюс "довиждане" докато изнасяха чорбарите + "Армейци" вдигнато гордо в сектор 'Б' - 3:3 :bigok Пък и някакси ми е още по-готино ако някой чорбар, който е бил на мача се обади относно резултата го попитам "как бяха празненствата на Орлов?" :smt007 Тва веднъж да ни бият и да ги изгонят като мръсни котета, е нема такъв кеф :losers

П.П.: не мислех, че "Данчооо Лечков кабриолет, кабриолет" може да ме развесели толкова при 1:3 :bigok


Сега ще се опитам да ти помогна да ги разбереш тези, които "защитавали" прасетата. Камъни и всякакви предмети се хвърлят от много отдавна и обикновенно при нормална подготовка и стадион такива неща би трябвало да липсват. И в Англия да им наредиш камъни, ще се намерят няколко човека, които с удоволствие ще ги хвърлят. Само че, камъни и строителни материали там липсват(те затова си хвърлят мобилните апарати и монетите, горките:) ).
Отделно от това при едно създадено напрежение и обичайния заряд покрай срещата+алкохол+отвратително поведение на полицията е ясно, че ще се намерят 20-30 човека да хвърлят камъните, които очевидно се намират в излишък в оная кошара, наречена гостуващ сектор. Тези предпоставки за инциденти се знаят много добре от полицаите и най-вече от онова същество, дето ги наставлява. В такива случаи най-нелогичното нещо е да премажеш всички хора и да се опиташ да ги изгониш насилствено за няколко минути. Ти горе-долу имаш ли си представа колко са 3000 човека, сред тях жени и деца? Доста от тях са се отървали по чудо без сериозни травми, а други всъщност не са успяли? И това заради едно разпореждане, което е повече от престъпно;то можеше да доведе до по-лош край. Знаеш ли защо в други страни понякога при безредици полицията седи в защитно положение и не напада?
Щото първо може да се рискува живота на самите тях, особено ако нямат подкрепление и са малко и второ, защото при нападение, както наще малоумници обичат да нападат и мачкат всичко по пътя си, могат да пострадат много хора, повечето от тях невинни, а в паниката да се стигне до трагедии. Затова преди да защитаваш действията на ушев, замисли се малко по-задълбочено. Защото иначе трябва да се разбира, че предпочиташ непрофесионална мутренска милиция, разпадащи се стадиони(в "Б" e по-лесно да си счупиш крака, отколкото да се изпикаеш в онова блато, което било тоалетна), кофти организация, безхаберие и т.н.


Приятелю, ако тия камъни и железа летяха по някоя друга полиция, а не българската, прасетата щяха да са изгонени с гумени куршуми още в 17:45, т.е. 15 минути преди началото на мача. Ние влязохме горе-долу тогава на стадиона и прасетата вече се бяха "сбили" с оградата (корава битка ще да е била). След това с отломките целеха от 2-3 метра наредения пред тях кордон. Айде освестете се малко. Много от вас ходят на гостуванията в чужбина. Аз лично никога няма да забравя как робокопите в Словакия ни изнесоха заради десетина снежни топки по обикновените фуражки.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 2:38 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Kryten написа:
Е те бяха три точки, две от тях се сбъднаха, ще е скандално и третата :smt017


Виж сЯ,аз на тоя квартален орк не вервам,както и досега не вервам че мача е уреден макар че се съмневахме с Бранника и Калето при некои отигравания :wink: Де да знам що,ама предпочитам да сме паднали заради пренавиване,прекалена увереност и некадърност :smt006

Сичко друго ше е тоталния ми край с БГ футбола,предполагам нема да съм единствения и затва въобще не искам да си го помислям че мое да е верно :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 2:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Citizen_Kane написа:
Kryten написа:
Е те бяха три точки, две от тях се сбъднаха, ще е скандално и третата :smt017


Виж сЯ,аз на тоя квартален орк не вервам,както и досега не вервам че мача е уреден макар че се съмневахме с Бранника и Калето при некои отигравания :wink: Де да знам що,ама предпочитам да сме паднали заради пренавиване,прекалена увереност и некадърност :smt006

Сичко друго ше е тоталния ми край с БГ футбола,предполагам нема да съм единствения и затва въобще не искам да си го помислям че мое да е верно :smt017



:!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 2:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Е то стадионите са празни по тази причина, хората са отвратени от тия неща отдавна. Лошото е, че от останалите повечето са такива дето ръкопляскат на Батков и живеят с някакви абсурдни представи :ohmygod2

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 2:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
ГейБанда14-1=13 написа:
Citizen_Kane написа:
Kryten написа:
Е те бяха три точки, две от тях се сбъднаха, ще е скандално и третата :smt017


Виж сЯ,аз на тоя квартален орк не вервам,както и досега не вервам че мача е уреден макар че се съмневахме с Бранника и Калето при некои отигравания :wink: Де да знам що,ама предпочитам да сме паднали заради пренавиване,прекалена увереност и некадърност :smt006

Сичко друго ше е тоталния ми край с БГ футбола,предполагам нема да съм единствения и затва въобще не искам да си го помислям че мое да е верно :smt017



:!:



за купа срещу титила с Микре ли става въпрос?

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 2:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 05, 2009 12:07 am
Мнения: 1765
Местоположение: Berlin
За каква схема говорите, че нещо не съм в час?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 2:59 pm 
Глупаво е когато бием всичко да е ток и жица, а когато е обратното да се оправдаваме като путки с всичко и всички и разбира се с най-лесното, мача е уреден, а ние сме пичове... Грандоманията около този мач ни изигра ФАТАЛНА грешка и в тва съм 100% убеден. Медиите да им серем на путките с тия разгроми, Батков ташака през 2 часа говореше за няква убедителна победа, ама и ние не останахме по-назад ако трябва да сме честни... Тва си е дерби, ония са на ръба на пропастта, играят в Елин Пелин щото нямат ни стадион, ни школа, ни пари, тва им е шанса да се докажат и го направиха по най-болезнения начин. Подценихме ги зверски и тва е. Не беше ли същото със Спортинг и самочувствието, което имахме, я се сетете :smt031 Отидохме едва ли не да ни подпечатат само победата, че бързаме, а ни вързаха с 5:0. И тогава пак имаше "нещо съмнително" :smt002 Петков продал мача, как можело такива голове, ала-бала, само не и да признаем, че сме самочувствие без особено покритие.
Аз не мога да повярвам, че Гарата, Сержиньо, Мълдер, Матондо дето дойде преди 2-3 дни, Гаджев и Божката ше им кажат, момчета аре ше играйте симулативно, че съм продал мача и те ще кажат ок, няма проблем :shock: Ясен и Гонзо и те ше клатят доволно глава, няма проблем. Деба, тия взимат по 20 000 евро на месец, колко им е дал Бащицата на калпак, че да паднат, а? :smt031

А мен от "левскари" ми дойде до гуша...Бахти противните типове са повечето. От осанна до разпни го за 10 дни. Сега се оказа, че Гаррата не бил нищо особено като го пазили, посредствен играч всъщност, Божката вече не е героят, който ни изкара от 5-6 гола в Гент и момчето със синьо сърце, а е боклук, курва, продажник, Владо Гаджев също стана продажник и курва, нищо че след мача имаше сълзи в очите, а тупалката му от Лил ше я помним до живот. И така нататък и така нататък. Българинът е майстор на крайностите и е гнусно същество. Той няма реална оценка за нещата, той подкрепя и обича само когато се бие. Когато не се бие тия същите са му черни пред очите и ги мрази повече и от прасетата. Вижте прасетата. Днес вече пак е гордост да си армеец, червени герои, богове, а до ония ден? Замислете се колко сте различни от тях. ИЗОБЩО!!! Чорбари със сини шалове...
Играл съм футбол и знам, че някога просто нямаш ден. Някога просто те изненадват на терена. Каквото и да правиш, нямаш ден. Не оправдавам момчетата и Ясен, те загубиха този мач и са виновни, не играха нищо и в следващите мачове трябва да се реваншират.
Аз им вярвам, защото те са моя отбор и аз го обичам и подкрепям, тва все пак е първи кръг, има време да стане всичко...
Само Левски!


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 3:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 12:53 pm
Мнения: 6497
Местоположение: София
Morning Glory написа:
killed_by_death написа:
Trent написа:
Не разбирам хората, които определят влизането на ушевите в "Г" като "произвол" и ги защитават. Още повече добавката, че "утре можело да сме ние" - поправете ме ако греша, ама нали ако някой покемон тръгне да чупи оградата в Ловеч (примерно) и 20 стюарда ще му ебат моментално майката преди ушев да разбере къде се намира? :bigok Един колега преди мача го ебавах, че ще ги бием с разлика при което той само ми отговоряше "а бе аз отивам да запалим Гереня" - и не беше само той с такова мислене, и във ФБ видех един коментар, че доста от техните са отишли точно с тая идея, независимо с колко ще паднат. Как да им съчувствам? "Родната полиция ме пази" специален поздрав за сектор "Г" :loser2

Мен специално присъствието на стюарди (поне този сезон) ме успокоява. Особено сега и на дербито имаше синхрон между всички - както бе споменато, бомбичките гърмяха вътре в сектора, димките и факли не бяха хвърляни на пистата. Откъм викане да, бяхме зле, но организационно останах много доволен от това което видях вчера в "Б". Завбъдеще отново все така единни, пък..."като пеем само за победа" и откъм викане ще се оправим...надявам се още в неделя! :lsfc1

Мача не ми се коментира, но аз си направих една елементарна сметка...от която останах доволен - резултат 1:3 плюс "довиждане" докато изнасяха чорбарите + "Армейци" вдигнато гордо в сектор 'Б' - 3:3 :bigok Пък и някакси ми е още по-готино ако някой чорбар, който е бил на мача се обади относно резултата го попитам "как бяха празненствата на Орлов?" :smt007 Тва веднъж да ни бият и да ги изгонят като мръсни котета, е нема такъв кеф :losers

П.П.: не мислех, че "Данчооо Лечков кабриолет, кабриолет" може да ме развесели толкова при 1:3 :bigok


Сега ще се опитам да ти помогна да ги разбереш тези, които "защитавали" прасетата. Камъни и всякакви предмети се хвърлят от много отдавна и обикновенно при нормална подготовка и стадион такива неща би трябвало да липсват. И в Англия да им наредиш камъни, ще се намерят няколко човека, които с удоволствие ще ги хвърлят. Само че, камъни и строителни материали там липсват(те затова си хвърлят мобилните апарати и монетите, горките:) ).
Отделно от това при едно създадено напрежение и обичайния заряд покрай срещата+алкохол+отвратително поведение на полицията е ясно, че ще се намерят 20-30 човека да хвърлят камъните, които очевидно се намират в излишък в оная кошара, наречена гостуващ сектор. Тези предпоставки за инциденти се знаят много добре от полицаите и най-вече от онова същество, дето ги наставлява. В такива случаи най-нелогичното нещо е да премажеш всички хора и да се опиташ да ги изгониш насилствено за няколко минути. Ти горе-долу имаш ли си представа колко са 3000 човека, сред тях жени и деца? Доста от тях са се отървали по чудо без сериозни травми, а други всъщност не са успяли? И това заради едно разпореждане, което е повече от престъпно;то можеше да доведе до по-лош край. Знаеш ли защо в други страни понякога при безредици полицията седи в защитно положение и не напада?
Щото първо може да се рискува живота на самите тях, особено ако нямат подкрепление и са малко и второ, защото при нападение, както наще малоумници обичат да нападат и мачкат всичко по пътя си, могат да пострадат много хора, повечето от тях невинни, а в паниката да се стигне до трагедии. Затова преди да защитаваш действията на ушев, замисли се малко по-задълбочено. Защото иначе трябва да се разбира, че предпочиташ непрофесионална мутренска милиция, разпадащи се стадиони(в "Б" e по-лесно да си счупиш крака, отколкото да се изпикаеш в онова блато, което било тоалетна), кофти организация, безхаберие и т.н.


Приятелю, ако тия камъни и железа летяха по някоя друга полиция, а не българската, прасетата щяха да са изгонени с гумени к.р още в 17:45, т.е. 15 минути преди началото на мача. Ние влязохме горе-долу тогава на стадиона и прасетата вече се бяха "сбили" с оградата (корава битка ще да е била). След това с отломките целеха от 2-3 метра наредения пред тях кордон. Айде освестете се малко. Много от вас ходят на гостуванията в чужбина. Аз лично никога няма да забравя как робокопите в Словакия ни изнесоха заради десетина снежни топки по обикновените фуражки.


Подкрепям думите на Карето. Бях на стадиона по обяд. Още като влезнаха розовите малоумници почнаха да трошат и паднаха първите огради и изхвърлиха металните пейки. Това беше поне час, час и половина преди началото на мача. Още тогава можеха да ги укротят, ама пак повтарям това което написах преди няколко поста - всичко беше постановка, дербито повече да не се играе по клубните стадиони а и дучето да може да вкара пак стюардесите в сектора им.

_________________
Изображение
sct02 написа:
Спомням си категоричното заключение на Русия и Насо Съндърланда преди няколко години: "Да, в сектора сме се събрали много боклуци, но жените са по-долни и от нас" :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 3:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 1:15 pm
Мнения: 3686
Македонски, умен човек си, много уважавам това което правиш, но допусни възможността гадната комсомолска отрепка Борат, купил мълчанието на сектора срещу себе си, да е продал мача, предвид тва, че във всяко интервю се оплаква колко има нужда от подкрепа с парите. Та този човек е предавал българи на комунистическото управление !!! Снимката с Борисов и Корумбашев, снимана нейде си из държавите не е ли една малка част от засилката на предположението, че точно заради уреждане сме загубили ?

_________________
...стадото е там, където правите са криви, а общото мнение - закон...
Къде сте виждали Пеевски или Бойко на стадиона? :smt042
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 3:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Микренския трол така си е наредил нещата ,че тоя мач да не е важен за титлата.Схемите титла за купа са пълен ташак за мен и всичко е въпрос на кинти.А такива мустака няма и това е основната причина да ми се върти схема за "хубав коеф.,залог и някой друг лев за няколко от балерините на терена за да се свърши добре работата".Нито чорбата са в тая схема,нито микренския наркоман,нито некой различен от мустака.Но това са само догатки и лично мое мнение за което нямам доказателства и за това няма да седна да го говоря и да разтягам локуми и т.н. защото нито аз нито някой друг ще разбере каква е истината.И както каза Естонеца...по-добре да си мислим ,че всичко е пренавиване и тактическа грешка от страна на Ясен отколкото да се чудя кое и къде е гнило.Аз съм сигурно единствения човек тук който нямаше сили дори да види повторенията на самите голове.Не съм погледнал и една секунда репортаж от мача и няма да го направя.Не искам да виждам 3 свински гола на Герена и акъла ми не го побира.Аз си правя изводите от други фактори около мача,клуба и боклука дето ни се води собственик.Само се моля един ден да не стане ,така че това което се случи с дълговете при прасетата да не се повтори и при нас.Не обичам да съм прав за тия неща но последните 2 години се нагледах на доста грозни мачове,нелогични резултати,скандални голове и неадекватни реакции от клуба след въпросните мачове.Няма да поглеждам мача и ще си навия на пръста ,че просто момчетата изгубиха мача от глупост...страх ме е от други причини и не искам да ги мисля,защото ще скъсам с футбола окончателно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 3:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Не само повторения не съм гледал, а не съм пускал нищо различно от Дискавъри и Нешънъл Джиографик тези дни. Като се прибирах от мача не слушах и Дарик в колата, а си пуснах AC/DC. Не влязох дори във форума, защото не исках да чета хейтърски лайна. Чак днес почвам да живвам, но още всичко ми е на топка в стомаха. Доживях да видя такъв жалък Левски на Герена в дербито. Бях сигурен, че никога няма да ми се случи.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 3:24 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Абе то и аз гледах да не зяпам спортните новини,вестници не съм си купувал,пък в самолета вчера се правих на заспал докато тоя до мен четеше 7 дни спорт :loser2

Без да влизам в цирка с уредените лайна,обаче само намеквам че мач се урежда прекалено лесно и то е нужно да хванеш само българите и Гара/Грийн/Мутомбо въобще могат и да не знаят :wink: Сички в тоя клуб са пионки на Батков,ако некой си мисли че ВладИ Гаджев ше стане и ше се самоубие ако са му казали че треа да паднем в тоя мач,начи живее в измислен свет :blass Секи храни семейство и играе за пари,не го забравяйте :idea:

За мен обаче случая е друг-просто излезнахме лежерно да отбием номера и да им вкараме обещаните по вестниците 7 гола,а които е играл малко футбол знае че излезнеш ли с нагласата да поцъкаш за здраве ти изяжда главата шото е адски трудно в хода на мача да се надъхаш обратно :smt006 Ония излезнаха адски надъхани и абсолютно без напрежение си играха шото едва ли не вече от съблекалните треаше да падат с 3-0 :slap


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 3:25 pm 
Цитат:
Македонски, умен човек си, много уважавам това което правиш, но допусни възможността гадната комсомолска отрепка Борат, купил мълчанието на сектора срещу себе си, да е продал мача, предвид тва, че във всяко интервю се оплаква колко има нужда от подкрепа с парите. Та този човек е предавал българи на комунистическото управление !!! Снимката с Борисов и Корумбашев, снимана нейде си из държавите не е ли една малка част от засилката на предположението, че точно заради уреждане сме загубили ?


Виж кво, пич, от всяко нещо може да се спретне конспирация. Някои хора правят милиарди от това, някои вестници правят милиони, щото това е любима тема на милиони хора :smt002 Аз мога да ти кажа примерно, че навлизането на ПВЦ дограмите в живота ни е част от глобален план и конспирация между фирмите за ПВЦ дограма и крадците, щото ПВЦ дограмата се отваря с обикновена отвертка и е най-лесния начин на крадеца да влезе у вас и да те обере :smt023 Разбираш ли, от абсолютно всички две произволни думи може да се състави конспиративен план.
Аз просто не съм фен на тва. Не казвам, че съм прав. Но не съм фен... И не давам живота си заложник на подобни филми, които в крайна сметка те водят до тотално параноично състояние, което тресе и не малка част от форума. Когато имам 2 в университета предпочитам да съм си сам виновен, а не целия план и заговора на университета срещу мен, чиято цел е да ме държат повече и да плащам повече...
Бяхме слаби, подценихме мача, забравихме се с тва самочувствие до небесата, Гарра се движи с бодигарди като Шакил О`нийл, наще са си казали, абе ние бихме всички в Европа на Герена някви цуцека ли ше ни се опрат и тва е...
По-лесно ми е да живея така, сещаш се :wink:


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 3:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 09, 2006 5:43 am
Мнения: 394
Всеки си има мнение.За мен в този мач имаше 100% нещо гнило!

_________________
Шнур за "кежуалщината" чест е да носиш атрибути на Левски!!!Не бъди шубе!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 3:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
gl007 написа:
Всеки си има мнение.За мен в този мач имаше 100% нещо гнило!

Това е ясно, трябва да си тотално лумпенизиран за да мислиш, че не е така.
Ако бяхме нормална публика щяхме да потърсим обяснение. Това вече минава всякакви граници. В криза сме от 4 години, а ние продължаваме да си пляскаме на загуби. Отборът трябва да се подкрепя непрекъснато, но има време, в което вече трябва да се потърси обяснение..

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 3:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 6:13 pm
Мнения: 1512
И да разбера, и да не разбера какви са истимските причини за загубата по - леко няма да ми стане. Отбора през годините е имал и славни и слаби представяния, но винаги се е вдигал. Преживели сме кви ли не срамове и пак сме на стадиона. Все едно не сме падали от свинете и друг път. Верно рядко, ама се случва. Големите отбори и фенове преглъщат загубите и продължават напред. :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 3:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49336
Местоположение: ШОПландия
Citizen_Kane написа:
Секи храни семейство и играе за пари,не го забравяйте :idea:

Радвам се че някои хора почват да разсъждават логически, а не се издигат футболистите до ранга на светци и неподкупни и заклети Левскари. Мен ми докараха нервна криза и сърцебиене за няколко дена, но хич не ги ебе за феновете, парите ще си ги вземат. Гледал съм мн загуби от свинете, но надупване и неминаване на центъра за мен значат само едно.
Аз едва ли ще пиша повече тук, защото засега 3-4 човека само са на моето мнение само ще следя прогреса и опомнянето на някои хора, които явно не знаят къде живеем и как всеки от полицай и проститутка до висш чиновник си дава гъза за сума от 10 до еди колко си хиляди лв.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 4:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
Най-гадното е че тука има хора, дето буквално живеят с идеята на Левски, като пътеводна светлина на живота си, които често се затапват от хора, чакащи да излезат клоуните ала сашо диков, кур славов и сие, дето ми мимикат за коефициенти, продажби, азия залози :fgod . Само така, нема им стъпим повече на тия продажници :smt023

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 4:08 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Чет Май 21, 2009 12:29 pm
Мнения: 3903
Местоположение: София
kosjo написа:
сектора че е зле-зле е ма при 0:3 на собствения стадион малко ще пеят като за последно


Според мен секторът съвсем не пя като за последно и при 0:0 и при 0:1. Не знам дали чорбетата са се чували първото полувреме, но ние не се чувахме. Около мен имаше само 2-3 човека, които пяха както трябва. А бях в централния блок в Б. Никакъв синхрон, никакво пеене. Още не съм гледал мача, но ме съмнява да сме се чували добре и мощно. Единственото хубаво нещо от целия ден бяха червените парцалки.

За самия мач - изобщо не можах да разбера какво по дяволите стана... И сега продължавам да не знам.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 4:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:39 am
Мнения: 2544
Аз ще ти кажа- паднахме от един трагичен отбор, който ни надигра напълно. Прави си сметка ние какви сме..

Когато Жо беше в отбора поне лявото крило беше добре (нищо, че всички знаеха това и отделяха сили в тази зона за сметка на другата). В събота играхме без крила, което означава само едно... Имам чувството, че Дани Младенов дори никой да не го пази и да няма пред него, пак няма да може да пробие по фланга...или ще се спъне в топката или ще си поведе твърде силно..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 4:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
със сигурниост не заслужават подкпрепата, която получават след такъв безпрецедентен резил в дерби...чужденецът Грийн се раздаваше повече от юношата със синьо сърце Гаджев...не вервам някой да твърди, че чорбата ни превъзхожда като отбор и единици, обаче явно ни превъзхожда с треньор. а загубата събота са бише загуба първо на Борат, Гонзо и Ясен и след това на всички останали. За мен Ясен, добър или лош, трябва да довърши сезона и ако осере и купата, да му се търси заместник в лицето на Илиян Илиев или Илия Груев

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 4:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
Просто за първи път в историята или поне от когато аз гледам дербито, излизат да играят мъжки срещу нас. Нашите от много интервюта и писания по вестници, просто са загубили връзка с реалността. А и разчитаха на кюскане към Гарата, който беше правен буквално на кайма от двама или трима.

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 4:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
За жалост точно за този мач не можем да се изсерем в устите на Бащицата по навик:

1. Селекцията ни е по- добра;
2. Организацията ни е по- добра;
3. Нямаме проблеми със заплати;
4. Нашите футбалери получават по- високи заплати.

За мен загубата се дължи на 2 неща- сбъркан медикаментозен цикъл и прегаряне ;)

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 4:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3684
Надиграха ни по всички показатели. Който смята, че ей така се бомбят букмейкъри, значи е доста филмиран. В момента сме разпасана команда, а не отбор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 4:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
или просто се дължи на тва, че блокираха Тасевски, излораха Гарата, а крилата ни без Жо са пълна скръб...на всичкото отгоре Грийн вместо да се налага в халфовата линия, където пасна перфектно, бе върнат в защита и сега не знае къде и какво играе, като се опитва да запълва дупки и на двата поста...да не говорим, че капитана Гаджев отново не се видия с нищо, Митрев и Милиев играха все едно се виждат за първи път и тн. Толкова издънки в един мача и такова слабо представяне не помня от 0:3 на кочината с грешките на Митко Иванков и безумната игра на целия останал отбор

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 4:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3684
И за мен грешките са си треньорски.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1422 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com