forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:35 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 378 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 11:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Приятели на футболната игра,

Ще си позволя да пусна тема за този мач, щото нямаме загуби в мачовете, за които съм пускал теми този сезон. Затова пускам тема сега, та и аз да се проваля :bigok
Очаква ни сериозен сблъсък с втория в класирането на А ПФГ. Ние нямаме право повече на грешка, ако желаем да играем на есен в международните турнири под егидата на УЕФА. Да пожелаем успех на момчетата и да ги подкрепим на стадиона. Всички там!

ПП. поради изнервеността и грубия тон във форума напоследък, ще помоля да пускате учтиви мнения в тази тема :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 12:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 27, 2006 9:50 pm
Мнения: 1672
Местоположение: Редута, София
Това ни е от най-последните шансове :loser2 Всички там, ако наште женички пак се изсерат върху нас предлагам, физическа манипулация с тях и контакт на мъжки полови органи с нежните им като на бебеце дупенца :bigok Това мисля, че е в добрия тон на г-н Антонатан. :bigok :lsfc3


Последна промяна SoulFlyTeR на Пон Апр 09, 2012 12:14 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 12:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
:bann3 за автора на темата :bigok За цялостно творчество :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 12:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Мисля, че в добрия дух на тази тема трябва да пожелаем успех на момчетата, да защитят успешно синята фланелка, да има братска любов помежду им и да не мислят само за лукмата :levski

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 12:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Сигурен ли е авторО на темата, че тази футболна среща не е от 19:00ч. :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 12:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Let There Be Rock написа:
Сигурен ли е авторО на темата, че тази футболна среща не е от 19:00ч. :smt017


Здравейте,
До колкото ми е известно за сега няма промяна в началния час на срещата. Ако имате друга, различна информация, моля споделете я с нас.

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 1:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
В момента не разполагаме с такава информация.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 1:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
---------------Илиев---------------
Мулдер--55------Диамутен--Старокин
---------Гаджев---Димов-----------
Младенов----Рамос/Дарко----Калво
------------Йовов/Цветков---------

Резерви - някои от младите.
Бием с 2:0


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 1:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
antonatan написа:
Приятели на футболната игра,

Ще си позволя да пусна тема за този мач, щото нямаме загуби в мачовете, за които съм пускал теми този сезон. Затова пускам тема сега, та и аз да се проваля :bigok
Очаква ни сериозен сблъсък с втория в класирането на А ПФГ. Ние нямаме право повече на грешка, ако желаем да играем на есен в международните турнири под егидата на УЕФА. Да пожелаем успех на момчетата и да ги подкрепим на стадиона. Всички там!

ПП. поради изнервеността и грубия тон във форума напоследък, ще помоля да пускате учтиви мнения в тази тема :bigok


Здравей Антонатан,
Ще си позволя да направя лека корекция на цитираното от мен твое мнение.Естествено че ни очаква сериозен сблъсък,от който ако не успеем да вземем максимума,ни се намаляват шансовете до минимум за участие в Европейските турнири на есен.Но този предстоящ сблъсък е с третия във временното класиране на А ПФГ-Виктория футболно първенство,а не с втория ЛДГЦ Разград който е с 51 точки от 23 изиграни мача.
Извинявам се ако съм те засегнал или обидил.

:bigok :bigok

П.С. @Vincenzo- Гаджев го наказаха за 2 мача след Лудогорец,а Старокин и Йовов по 1 ,така че и този мач няма да му се налага да се фръцка :smt023

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Последна промяна danesa на Пон Апр 09, 2012 1:52 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 1:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Здравей , данеса,

Искрено ти благодаря за забележката и корекцията, която направи. Място от срам не мога да си намеря, заради неточността, която съм допуснал. Дано не съм подвел много хора. Искам да им се извиня. Дано ми простят :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 1:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Смятам,че момчетата имат достатъчно време да възстановят силите си, както и да отиграят някои тактически новости. В лицето на новия щаб - господата Павлов и Петров виждам специалисти, които горят от желание да се докажат в тактическия сблъсък с голямо име като господин Димитров.
Не смятам за нужно да обяснявам колко ще бъде важна подкрепата от трибуните. Нека всеки остави дробовете и сърцето си, така като нашите великолепни професионалисти ги оставят на терена за Левски.
И само едно леко отклонение към господин Антонатан - Уважаеми, та нима Вие смятате,че ще играем през есента в турнирите под егидата на УЕФА. Моята прогноза е да играем и през пролетта или най-много лятото. Извинявам се за забележката, но реших да споделя вижданията си по този наболял проблем.

П.П. Извинявам се ако съм засегнал някой със скромното си мнение, в никакъв случай да не се приема,че умишлено съм търсил конфликт.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 2:15 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2008 2:37 pm
Мнения: 987
Местоположение: София
Здравейте, уважаеми почитатели на футбола!
Здравейте и Вие, почитатели на манекенките ни! (това май няма адресат тук!?)
Здравейте и на всички останали!

Обиваме мощно с 0:0, което продължава възходящата линия на отбора, т.к. няма да сме допуснали гол за първи път от няколко мача насам и отново ще сме спечелили точка!

Поздрави
:levski

пп. в духа на добрия разговор е редно да се извиня, ако съм обидил или огорчил някого с дотук написаното си мнение.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 2:16 pm 
Здравейте любители, спортни запалянковци, бивши и настоящи деятели

Очаквам да ни изчукат с масивен бургаски кур. Да ни пълнят със снежнобялост, докато нашите не завъдят цаци в анусите си. Тва, всъщност, ще е най-полезното нещо, което биха направили този сезон, да умножат популацията на риби и да помогнат на икономиката на страната.
Очаквам бойко 0:2 за Хероморец и от дъното на душата си се надявам на побой над голяма част от пиклите, наричани по-често и незнайно защо играчи!?? Ако някой реши да троши коли, което аз адмирирам, имам нужда от странично огледало за Ауди.

Довиждане драги приятели на най-великата игра и на коженото кълбо, очакват ни нови 90 незабравими минути, отново незабравими, защо ли :bigok


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 3:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Здравейте г-н Антонатан. С прискърбие трябва да ви съобщя и се надявам да не се засегнете и да ме извините, но ще осъществя анален коитус с вас. Въпреки очевидното Ви наднормено тегло, изразяващо се най-вече в стомашната област и дължащо се на многогодишната злоупотреба с различни видове печено мляно месо, най-често получавано без заплащане от ваша страна и наричано по-долу накратко ЛУКМА, Вие си оставате един неособено привлекателен, но любезен и чаровен господин. Смятам, че след като прочетохте книжката на Свидетелите на Йехова, във Вас се забелязва едно сериозно израстване в личен и човешки план, което е изненадващо за мнозина, знаейки че произхождате от Техническия университет. За мен ще бъде чест и удоволствие да посетим отново футболен спектакъл заедно и както вчера на ст. Славия да продължим да коментираме ерудирано, културно и вежливо случващото се на терена и да окуражаваме нашите герои в синьо, за които лоша дума никога не сте произнасял. Пожелавам ви крепко здраве, много усмивки и разбира се не на последно място - безкрайна лукма. Вие го заслужавате. Ако с нещо съм ви засегнал, то е било съвсем неволно и още веднъж Ви моля да ме извините. Оставам предан ваш слуга и пак казвам, че ще осъществя коитус с вашия анус.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 3:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 11, 2009 10:10 am
Мнения: 1153
Местоположение: Златица
:smt005 :smt005 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 3:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Уважаеми любители на футбола,

като гледам безобразната игра на тези, иначе симпатични млади момчета, облекли синия екип на Левски, смятам, че вероятността Черноморец за втори път тази година да ни нанижат на черноморския си член, е доста сериозна. Тогава вече със сигурност ще подобрим някой антирекорд, защото три поредни загуби на Герена не знам от кога не сме записвали. Ако изобщо някога сме записвали.

Все си мисля, че е крайно време да излизаме вече от кризата и да спечелим измъчено с някой смешен гол, но то аз така си мислех и срещу Локомотив.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 3:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 12:02 pm
Мнения: 404
Уважаеми почитатели на най-красивата игра,реших и аз да дам прогнозата си за този велик сблъсък,като искрено се надявам,че г-н Димитров ще почете директивата и ще успеем да постигнем една чутовна победа с 1:0

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 3:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 22, 2012 11:45 pm
Мнения: 111
Местоположение: Садово
:lsfc4 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 4:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Скъпи любители на футболната игра,

Сигурен съм, че 18 април 2012г. ще предложи на всички нас идеални условия за един истински футболен празник. Нека се съберем на арената на футболния сблъсък и аплодираме изявите на спортистите от двата отбора. Разбира се, приканвам всички към толерантно и европейско поведение, за да направим истински празник за всички учатсници в спортното състезание, а на края на срещата да отдадем заслуженото на достойните противници.

Вратовръзките са препоръчителни :smt006

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 4:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 20, 2006 10:02 pm
Мнения: 1307
0:3 и публично ебане на балерините :sm_horse

_________________
"Едни са редили хореография, други са пекли кюфтета"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 4:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Lek написа:
0:3 и публично ебане на балерините :sm_horse


Какъв е тоя език, какво е това чудо, това ли са привържениците на Левски :smt017

Приканвам всеки, който дойде на футболната арена, да аплодира добрите изяви на играчите, независимо от това какъв екип носят.

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 5:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Добър ден приятели на най-популярната игра и любители на Цар футбол :bigok В сряда ни предстои един прекрасен мач, едно Ел класико на България, един сблъсък на титаните, между Левски и отбора на Цациморец :bigok От сега искам да ви приканя към феърплей, към толерантност, към разбиране към футболисти и ръководители, нека въпреки очакваното DP, което бургаския отбор ще направи на нашите балерини, ние да ги подкрепим с ръкопляскания и хванати всички за ръце да окажем нашата съпричастност към обичания от всички нас президент на отбора- многоуважавания господин Тодор Батков и да запеем песента "Хей Тодоре, умри бе..." :bigok разбира се подпомогнати от подходящия музикален съпровод :!:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 5:20 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Vincenzo написа:
---------------Илиев---------------
Мулдер--55------Диамутен--Старокин
---------Гаджев---Димов-----------
Младенов----Рамос/Дарко----Калво
------------Йовов/Цветков---------

Резерви - някои от младите.
Бием с 2:0



Здравейте приятели на синия отбор!

Бих желал да си позволя да предложа на вниманието ви една схема на игра, която е напълно съвместима с представите за футболната игра на нашето ново треньорско ръководство в лицето на господата Павлов и Петров.
Мечтая си да видя на терена следните магьосници на футболната игра:

---------------Илиев---------------
Мулдер--Грийн------Диамутен--Н. Пинто
---------Старокин---Димов-----------
Рамос----Калво-----Вутов
----------------Чаворски---------

С този състав бием симпатичния отбор от Бургас и този на мъчениците от Близкия Изток.. Първите с 1 гол разлика, а вторите с от 2 нагоре.
Гарантирам :bigok !

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 6:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Зажаднели за красива игра, приятели на футбола от цяла София, се стичат към касите на стадион "Герена", за да се сдобият на време с билет за срещата мажду ПФК Левски АД и ПФК Черноморец-Бургас Бургас АД. Цари атмосфера на дружеско съперничество и колективен ентусиазъм! Ще успеят ли амбициозният, но все още не съвсем интелигентнодостатъчен състав на ПФК Левски АД, да се противпостави на гранда от града на Адидас? Ще успее ли Юрдан Милиев да спре топката, без да осъществи къс пас? Колко пъти Дарко Тасевски ще се спъне в краката си? Пушили ли са коз Мълдър и Грийн в съблекалнята? Кой ще изразходи повече енергия по време на срещата - Влади Гаджев или Димитър Димитров - Херо? На тези и още много други въпроси, отговор ще намерите по трибуните на стадион "Герена", в сряда, 18 април от дведест и един часа!

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 6:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 2:23 pm
Мнения: 2531
Местоположение: София
Най-много Х.

_________________
Feelings change - Memories don’t.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 6:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Приятели, призовавам ви да не използвате грозни нецензурни думи. Моля ви в името на добрия тон, вместо ебане, минет и лизане, използвайте красиви изрази като коитус, фелацио и кунилингус. Нека още веднъж покажем, че привържениците на Левски са най-интелигентни в света (без Йеховатан и мен), нека не звучат грозни изрази на стадиона и във форума, нека се обичаме, нека...

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 6:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Иначе не е лоша идеята да вземем да си облечеме някакви официални парцалки,на мачО с костюми,с вратовръзки,дебела работа :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 6:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 29, 2012 10:36 am
Мнения: 2452
-------------------Илиев--------------------
Мулдер---Попадийн---Диамутен---Пинто
---------Старокин--------Димов-----------
Калво-------------Вутов------------Райков
------------------Чаворски------------------

С този състав имаме най-голям шанс да ги победим, но ако пак видя Рамосчета,Жуниньовчета,Гаджевчета и разни други бездушници в титулярния състав, няма да си направя труда дори да ги гледам по ТВ-то. :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 7:25 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Седем:Едно написа:
Здравейте г-н Антонатан. С прискърбие трябва да ви съобщя и се надявам да не се засегнете и да ме извините, но ще осъществя анален коитус с вас. Въпреки очевидното Ви наднормено тегло, изразяващо се най-вече в стомашната област и дължащо се на многогодишната злоупотреба с различни видове печено мляно месо, най-често получавано без заплащане от ваша страна и наричано по-долу накратко ЛУКМА, Вие си оставате един неособено привлекателен, но любезен и чаровен господин. Смятам, че след като прочетохте книжката на Свидетелите на Йехова, във Вас се забелязва едно сериозно израстване в личен и човешки план, което е изненадващо за мнозина, знаейки че произхождате от Техническия университет. За мен ще бъде чест и удоволствие да посетим отново футболен спектакъл заедно и както вчера на ст. Славия да продължим да коментираме ерудирано, културно и вежливо случващото се на терена и да окуражаваме нашите герои в синьо, за които лоша дума никога не сте произнасял. Пожелавам ви крепко здраве, много усмивки и разбира се не на последно място - безкрайна лукма. Вие го заслужавате. Ако с нещо съм ви засегнал, то е било съвсем неволно и още веднъж Ви моля да ме извините. Оставам предан ваш слуга и пак казвам, че ще осъществя коитус с вашия анус.

Нали режихме, че ще се изразяваме само като политически коректни джентълмени? Какви са тези думи "анален"?
Казва се "коитус от близко източен тип".

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 7:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 29, 2012 10:36 am
Мнения: 2452
gonzo_marto написа:
Deco написа:
-------------------Илиев--------------------
Мулдер---Попадийн---Диамутен---Пинто
---------Старокин--------Димов-----------
Калво-------------Вутов------------Райков
------------------Чаворски------------------

С този състав имаме най-голям шанс да ги победим, но ако пак видя Рамосчета,Жуниньовчета,Гаджевчета и разни други бездушници в титулярния състав, няма да си направя труда дори да ги гледам по ТВ-то. :smt023

Значи по-добре не си включвай мача :smt023


Aми честно да ти кажа,само ще се ядосвам ако ги гледам тия.Гледах ги срещу Локо Сф, бяха просто трагични. Добре че тоя Жуниор поне вкара от пряк-свободен удар.Другите са същата трагедия като изминалите 2-3 мача (освен Пламен Илиев и Райков).Добър дебют на Вутов,дано го наложат момчето в титулярния състав. :lsfc1


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 378 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com