forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Апр 18, 2024 10:11 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1304 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2011 1:02 am 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 3:21 pm
Мнения: 1201
Виктор написа:
DirtyDog написа:

П.П. Може ли в Сектора да си свивати пушат трева, може ли бе? :ohmygod2 :slap


до мене шмъркаха на прашните парапети пред погледа на ушев :blass

:bigok :bigok :bigok
Абе момчета, какво беше това оранжево знаме по средата. И то ли е гърбено? :smt017

_________________
Makedonija написа:
СМЪРТ ЗА ВСЕКИ ЕДИН, КОЙТО СЕ ОПИТВА ДА ПОСТАВЯ СЕБЕ СИ НАД ЛЕВСКИ.КОЙТО СЕ ПРАВИ НА ЛИДЕР, НА ШЕФ, НА РАЗПОРЕДНИК, НА ПОСЛАНИК, НА ИМПЕРАТОР, НА ДИРЕКТОР, НА ДИКТАТОР...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2011 1:03 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8739
Не, имаше фенове от ловеч :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2011 1:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10743
Усещате ли как "старата слабост" :bigok се върна. От пет положения ние вкарваме някакво измислено с клизма. Когато свърши първия полусезон няколко пъти написах защо според мен трябва да бъде продаден Гара, обаче всички надаваха вой до небесата да остане. Естествено, Батков не го остави заради феновете, както се опитва да са наложи като мнение, а просто щото или се лакомеше прекалено много, или отборите са се отказали от Дембеле като са му видяли "визитката" :smt006 .

Дарко и Дембеле се "побългариха" - с други думи кyр концентрация за мачовете и резултатът е на лице. Жо го няма, Дани Младенов си е зле, а на Иса мястото му не е по крилото - головете ще са мъка и тая година. Мачът с Литекс можеше да приключи далеч преди последния сигнал, ако Дарко и Гарата малко от малко си свършеха работата или пък имахме поне едно крило (от двете, които фигурират в схемата ни по незнайна причина :ohmygod ) .

ИИ5 и ЙМ55 не са в момента за Левски. Може и да станат хора по-нататък, млади са уж, ама в момента са на ниво Локо Плд и надолЕ.

Резервната ни скамейка е отчайваща с футболисти като Матондо, който е рядко безопасен футболист :bigok , Огнянов и Дани Мъ :loser2 . Щом Кривия чакаме всеки мач да влезе, че да стане малко игра, положението е ясно.

Днеска не стояхме зле на терена, но това се дължи на ония баламурни от Литекс, които оставиха пет пъти наш човек да излезе срещу вратаря им, и дебилните им нападатели, които се спъваха в топката даже самички срещу Пламен Илиев.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2011 1:26 am 
Седем:Едно написа:
Страхотен Пламен Илиев и ОГРОМЕН Веско Минев. Как пък никой от великите анализатори не го спомена? Счупи кръста на оня нерез Том поне няколко пъти. Страхотен хъс и игра.

Веднъж му счупи и краченцата :bigok В Ловеч беше феноменално. Много добра атмосфера, добро пеене. Огромен Пламен Илиев и всички други играха добре. Иса също от това, което видях игра добре. Връщаше се и освен това само той се откриваше. Въпреки името му не трябва да го виним за дузпата. Гаррата пропусна няколко пъти, но изора целия терен.
С ЛЕВСКИ И СЛЕД СМЪРТТА!


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2011 1:38 am 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 10:55 pm
Мнения: 742
Абе като чета коментарите как десния ни бек Минев играл добре ми идва да се гръмна. Няма по-тъп футболист от Веселин от Пазарджик, когато и да го изгоним все ще е късно. Безобразните му центрирания в аут край нямат дори след 3 години и нагоре в ЛЕВСКИ. Да не говорим за безмислените балтии и задължителния жълт картон във всеки по-напечен мач. Паднахме заради Гарата, който осра 3 100% гола, всичко можеше да свърши за селяндурите още през първото полувреме.Жалко, но ги чака здрав разгром съвсем скоро.

САМО ЛЕВСКИ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2011 2:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 18, 2010 10:00 pm
Мнения: 43
ГОНЗО ТРЯБВА ДА СЕ МАХА ЧАС ПО СКОРО ??? :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2011 2:09 am 
И теб трябва да те баннат час по-скоро (заедно с други форумни герои), ама ... :ohmygod


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2011 2:56 am 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 5:35 pm
Мнения: 573
sle1914 написа:
ГОНЗО ТРЯБВА ДА СЕ МАХА ЧАС ПО СКОРО ??? :levski

Какво е виновен Гонзо за некадърността на повечето наши играчи ??? И ще кажете, че след като е СД трябва да ги махне и да вземе нови ... Махането лесно а МЕСИЯТА дали ще даде пари за заместниците на изгонените, и дали новодошлите няма да са още по-зле, нещо като Матондо (към днешна дата). Дано се отпуши тоя човек, че ако си играе попринцип така и сме го взели :ohmygod
САМО ЛЕВСКИ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2011 3:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2710
Старата песен на нов глас :smt006

_________________
Passion is not a crime!


Последна промяна antifootball fan на Чет Апр 07, 2011 3:06 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2011 3:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10743
BluePassion1914 написа:
Какво е виновен Гонзо за некадърността на повечето наши играчи ???



Той не гарантира ли за тях, че са най-добрите и т.н. и след зимата Левски ще изглежда различно и ще е по-силен и т.н. т.н. :smt006 От както Гонзо е начело на Левски като спортнотехнически директор много малко от това, което казва, се случва. Още от миналата година като се почне - та до ден днешен.

Никога няма да плюя по него, ама мястото, на което седи, е ветровито и като е решил да е на него, ще поема и критиките. А те засега са доста. :(

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2011 4:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4631
Местоположение: Герена
nikistankov написа:
Иска си късмет у тая игра... ние го нямаме.

не е до късмет, късмета винаги е със силните, ние сме мизерници :( :?

_________________
Левски беше силен,
когато бе цивилен,
върнете старият любим отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2011 5:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 28, 2009 4:51 pm
Мнения: 1762
Отбор и публика бяхме едно цяло! Само късмета не беше на наша страна! Голямо БРАВО на Пламен Илиев - не трепна за секунда през целия мач! С него започва нашето бъдеще!

А сектора отдавна не е бил такъв! Правилно и бавно пеене, скачане и дране през всичките 3 часа!

ЗАВИНАГИ ОТ ЛЕВСКИ!!!

_________________
От първата глътка въздух, До последния удар на сърцето!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2011 7:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30397
Местоположение: гр. Голямото село
Аре бе, кво ви пука купи, чинии, паници, вази, тенджери. Догодина ще я вземем :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2011 8:27 am 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 9:22 pm
Мнения: 3078
Вие не сте хора, бе. Направо се чудя как е възможно да ви се пише и дискутира след такъв мач..............


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2011 8:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Ебах мамка му и карък ни гони... :ohmygod
Селяните доста бяха налели гипса, жалко не се възползвахме.
Единствено ни превъзхождаха по крилата, но така ще е, като наще мъчат централен нападател за дясно крило, въпреки че смятам Иса се справи нелошо, а от ляво тоя Юлу ли е....Малу ли е....просто нямам думи....тоя преди да го вземат, поне едни мач да го бяха гледали бе....аз мислех, че по зле от сОри няма да е...но тоя надминава всичките ми очаквания....направо се върнахме в мача с 10 души.... :ohmygod2
Относно Пламен Илиев, мнозина си спомнят за Иванков в началото на кариерата му, но аз ще се върна още по назад.Вчера вратарчето, с игарата си, много ми напони за паметните мачове, които изигра перуката-баща срещу Щутгард навремето и от тогава кариерата му тръгна нагоре.Дано Пламен да го надмине и си остене това симпатично момче. :lsclapp

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2011 10:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 18, 2010 10:00 pm
Мнения: 43
diabloodripper написа:
И теб трябва да те баннат час по-скоро (заедно с други форумни герои), ама ... :ohmygod



ТАКА ЛИ ???


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2011 10:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Еби му майката - от мненията дотук единодушно е единствено, че Пламен Илиев е играл супер, а Матондо - зле. Оттам нататък супер са играли ИИ5, Милиев, Веско Картона, Мюлдер, Дарко, Гарата, Гаджев, Грийн, Кривия, а пълни нещастници и виновни за загубата са ИИ5, Милиев, Грийн, Гарата, Дарко, Сашо, Весо Картона, Мюлдер, Видович, Иса..... :ohmygod

Тъжната истина е, че всички (без Матондо, евентуално) имаха както добри изяви, така и доста бездарни такива. Например Веско действително няколко пъти развинти Том, но също така няколко пъти се остави да го минат малоумно, за центрирания да не говорим, а можеше спокойно да го изгонят в продължението. ИИ5 спечели бая топки с глава и беше уж стабилен, но в същото време пак имаше няколко малоумни шпагата, особено след картона, направи дузпата (спорна, ама се дава) и сбърка още 1-2 пъти, също както и Милиев! Гаджев имаше няколко добри пробива и също толкова, ако не и повече, опропастени атаки! Гарата се бореше много и тичаше зверски, реално гола го вкара той, а не Иса, нищо че го лизно по главата, но пък пропусна 3 чисти положения! И така нататък!

Истината е, че не могат да намерят себе си, но тоя път поне имаше определено желание, а не като предните мачове, все едно ги изнасилват да играят - имат обаче много пропуски както тактически, така и чисто като умения, това е положението!

А за съдията - ами слаб съдия, направи доста грешки, но понеже е чужденец - нема грижи! Ако беше роден, още 2 седмици щеше да се вие на умряло и от двата лагера - те за картони, ние за дадени и недадени дузпи.....а момчето просто не го бива, сбърка неколкократно и фрапантно и ощети и двата отбора. Но е крайно време да се спре с тия съдии и да се играе футбол. Ако си бяхме бутнали 3-те чисти положения си ги биехме още в редовното, пък те нека си мрънкат и нека дузпата да е била изпислена.....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2011 11:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
sle1914 написа:
diabloodripper написа:
И теб трябва да те баннат час по-скоро (заедно с други форумни герои), ама ... :ohmygod



ТАКА ЛИ ???


Така! :smt023

Не мисля, че има защо да тъжим за снощния мач, кофти, че отпаднахме и на 95% отново оставаме без трофей тази година, но като се има предвид как влязохме в мача, смятам че се справихме доста добре.

Пламен Илиев- боК. Много сигурен.
Веско Минев- боК. Един от най- добрите му мачове в Левски досега.
Милиев- обичайно зле си беше.
Иво Иванов- горе- долу, никаква дузпа, вижда се перфектно на видеото в Ринг, че го бута с рамо.
Дъсти- Доста добре игра, само веднъж изпусна Дока, за положенията няма как да го виним, все пак е бек. А и се контузи, но продължи, защото си бяхме направили смените.
Гаджев- много борба и желание, хареса ми.
Дарко- нищо особено, но Дарко си Дарко, просто го може.
Грийн- боК, ако не е бил сменен заради контузия, не знам...
Видович- не е точно крило, но донякъде компенсира с борбеност.
Иса- не е крило и силно му личи, но това е играч, който винаги може да ти реши мач, и отново го доказа. Просто трябва се играе със система 4-4-2. Който го псува за дузпата- da jede govna! :loser2
Дембеле- много желание, но освен през първото полувреме, не ми хареса. Отделно, че се игра с високи топки, които Гарра не може да взима.
Матондо- по- добре от другите му мачове, но пак зле.
Кривия- доста добре се включви, не може да бъде винен за дузпата.
Огнянов- смАрт и вАн.

Абе като цяло, видя се и желание, и възможности. Доволен съм.

Радвам се, че съдията беше чужденец, щото иначе днес само той щеше да се обсъжда.

Левски до гроб! :levski

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2011 11:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5667
На мен Иса ми напълни душата! Момчето поне се връщаше и помагаше отзад ,търсеше топката , играеше със сърце! Колкото може! Гарата не показва никакъв хъс. От 10 топки във въздуха и 10-те му ги зеха с лекота. Влади се мъчеше ,но нищо. Мюлдер се включи на два пъти и имаше не лоши възможности за гол. Видович е малко с рефлексите на Тасевски. Бавен и муден. Може да звучи смешно ,но циганина като влезна играта ни се пораздвижи. :bigok За дузпите няма какво да говорим. Игра на нерви. А може би и на късмет. Имаме някакъв шанс в първенството. Литекс ще губят точки! Лошото е ,че и ние няма да останем по-назад. 2-ра поредна година без титла. Това не е Левски....


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2011 11:21 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Дарко тоя мач а и обикновено бега по-малко от момчетата дето носят носилките :smt006 Ебемти манекена,верно може да даде пас,ама пас и аз мога да дам както и доста дъртаци от неделните квартални мачове :smt115

Пейма му куръ :rip


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2011 11:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5376
nikistankov написа:
На мен Иса ми напълни душата! Момчето поне се връщаше и помагаше отзад ,търсеше топката , играеше със сърце! Колкото може! Гарата не показва никакъв хъс. От 10 топки във въздуха и 10-те му ги зеха с лекота. Влади се мъчеше ,но нищо. Мюлдер се включи на два пъти и имаше не лоши възможности за гол. Видович е малко с рефлексите на Тасевски. Бавен и муден. Може да звучи смешно ,но циганина като влезна играта ни се пораздвижи. :bigok За дузпите няма какво да говорим. Игра на нерви. А може би и на късмет. Имаме някакъв шанс в първенството. Литекс ще губят точки! Лошото е ,че и ние няма да останем по-назад. 2-ра поредна година без титла. Това не е Левски....

:smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2011 11:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5376
Citizen_Kane написа:
Дарко тоя мач а и обикновено бега по-малко от момчетата дето носят носилките :smt006 Ебемти манекена,верно може да даде пас,ама пас и аз мога да дам както и доста дъртаци от неделните квартални мачове :smt115

Пейма му к.р :rip

Трудно е да се е*е Мис България и да се тича след това като гладен етиопец. :blass Дарко си е мърда.


Последна промяна АвстралиецО на Чет Апр 07, 2011 11:45 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2011 11:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
като се стигна до дузпи и някак си вътрешно предчувствах, че няма да го бъде... жалко, защото в този мач наистина се борихме, имахме няколко страхотни възможности за гол, ама като не ги оползотворихме, така ще е ... тази публика, която беше отишла да подкрепи отбора, наистина заслужаваше да се радва накрая... :lsclapp
присъединявам се към мнението на мнозинството, че Пламен Илиев прави много добро впечатление, супер уверен ми изглежда и се надявам, че ще продължава да играе стабилно, за да сме по-спокойни и ние :)
:levski

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2011 11:45 am 
Какво стана с разгрома? А с врътката титла-купа-ваза-маса? Защо си драскате сега по други теми, ами не си ги доразвиете тези?
Футболът в крайна сметка е емоция, пък била тя хубава или лоша. При гола на Иса в Сектора стана такъв мармалад, сякаш бяхме взели КЕШ с гол в последната секунда на второто продължение. За един такъв момент си заслужава да умреш четири пъти. Няма значение кво е станало преди тва, кво е станало след това, паднал ли си, бил ли си, срещу кой играеш. Да видиш толкова хора да се разцепват от екстаз е най-великото удоволствие и единствената причина да обичам толкова Левски.
Нашите момчета дадоха ВСИЧКО от себе си и заслужават уважение и аплодисменти за това. Че някои толкова си могат и че това не е достатъчно е друга тема.
Който не вярва в Левски София, по-скоро и по-бързо да се отказва от тоя отбор завинаги!


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2011 12:07 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Беше си лудница при гола,аз така се въодушевих че за малко да си скъсам ризата и да нахлуя през монитора :smt007 :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2011 12:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Citizen_Kane написа:
Беше си лудница при гола,аз така се въодушевих че за малко да си скъсам ризата и да нахлуя през монитора :smt007 :bigok

Аз пък им раздавах курове в Ошите на селяните зад мен :oops: и мошно запалки и бОтилки до края на мача :lol: :blass

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2011 12:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 11:01 am
Мнения: 2737
Верно така не се бях радвал сигурно от 2-0 срещу свинете преди 2 години :D без да броим европейските мачове тази есен :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2011 12:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Е на мене някой ми разби устата при гола ама нищо.И по-силни избухвания сме имали :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2011 12:21 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Единственото обяснение за мен ломеца да играе е, че мешерето цака на Баткоф, иначе няма никаква футболна логика да го пускат тоя и то ВСЕКИ МАЧ

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Апр 07, 2011 12:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 10:27 am
Мнения: 2305
Местоположение: Радомир
Такава радост, последвана от такива лакти в главата, не бях изпитвал скоро :bigok

_________________
...вечно синитее...


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1304 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com