forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:44 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 196 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Ное 13, 2010 5:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Ponqkoga se 4udq kak e vazmojno da sastestvuvat takiva golemi oligofreni I da sa levskari :smt003 Dali vse pak ne e po-dobre da smenqt klubnata prinadlejnost :arrow:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 13, 2010 5:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 27, 2009 9:53 pm
Мнения: 234
angysarmy написа:
Какво толкова недоволствате, всички очаквахте победа от 7-8 на 0, което е несериозно. Нямах възможност да гледам мача ...


7-8 не но да се вкарат 3-4 гола на такъв отбор е задължително. Не виждам, кое е несериозно?! Предполагам, че трябва срещу Гигант Белене единствено да очакваме победа с голова разлика?

А след като си нямал възможнос да гледаш мача, не мислиш ли, че малко изпадаш в смешно положение давайки коментари?

Онзи над мен или да се научи да пише на БЪЛГАРСКИ или да напалва в анадола при резняците! Разбира се винаги е поканен да се опита да ми смени клубната прибадлежност, щото след това един от двама ни ще е със сменен пол.


Последна промяна Bobolin на Съб Ное 13, 2010 5:25 pm, променена общо 3 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 13, 2010 5:22 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Честита победа. Последния лунен цикъл ни еба майката. Всичко беше червено, някой беше в мензис. Едвам изтрайвам да дойде Малък сечко, за да си дам отговор на въпроса, който ме мъчи от месец насам - става ли Ясен за треньор на нещо повече от Пирин Разлог.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 13, 2010 5:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Може да не съм го гледал, но предполагам, че е било голяма мъка, щом сме ги били само с 1-но, честно да ти кажа тоя мач не ме интересува с колко щяхме да бием, важно в случая е победата, Владо Гаджев много точно го каза. Левски има още 4 мача до края на годината, в които е от много по-голямо значение да се представи на ниво от колкото мача с Академик

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 13, 2010 5:30 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Окт 26, 2010 10:34 pm
Мнения: 178
Положението е много зле....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 13, 2010 5:38 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3660
Кви са тия коментари относно посещаемостта? Хубав, слънчев ден, удобен час... сега може би оправданието ще е тежката петъчна вечер и "ранния час" :lol: Кур за всички, които имат възможност да ходят по мачове, а по една или друга причина не ходят!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 13, 2010 5:39 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
STALKER написа:
скандално скандален мач, скуката Омре от скука :loser2

Добре казано :D В такива мачове се вижда липсата на класен тренъор. Само Левски.

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 13, 2010 5:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
докато не направят А група от 10 отбора, посещаемоста ще е такава, ако ще и пак да има томбола с кола на всеки мач...времената, когато с Шумен и Септември ходехме по 17-18 хил. са безвъзвратно отминали, нека не се заблуждаваме

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 13, 2010 5:45 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3660
И като направят А група с по 10 отбора на всеки домакински мач ще има минимум по 5000 ли :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 13, 2010 5:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Чудесен приятелски мач. Не можахме да заспим само и единствено благодарение на онзи човекоподобен чобанин Стойко Педераса Сакатлиев, със страхотните си отигравания. Мач, в който дори Веско Минев не получи картон (то в целия мач имаше само един - на въпросния чобанин). Показателно е, че в 91-та минута зад нас един човек крещеше на съдията: Айде свири, беееее! Ти сърце нямаш ли, беее! :bigok
Иначе прекрасно време, кюфтетата бяха невероятни, две бири на екс, кеф голям. Пея кур за такива мачове. Грийн е голям. Обичам го и бих му пуснал :bigok

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 13, 2010 5:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 04, 2009 6:14 pm
Мнения: 1254
Седем:Едно написа:
Обичам го и бих му пуснал

Да не се окаже, че чичо Краси е негър с плитки :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 13, 2010 5:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
ако оправят и стадионите, може и повече...като гледам таблицата, отборите след Черно море (девети) и те не знаят защо са в А група...да не говорим, че за Сливен и Пирин даже не се знае дали ще завършат шампионата

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 13, 2010 5:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Този мач беше :ohmygod2

Иначе пеенето и на мен ми хареса, на фона на "надъхвацията" от терена, бяхме великолепни направо..

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 13, 2010 6:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Направо си ги разгромихме ... предвид начина ни на "игра"! Некои хора с нежеланието си да си мръднат задниците през цялотот второ полувлеме ме издразниха много. :slap

Спокойно можеше човек да си вземе обедната дремка на стадиона днес, ама всичко е история, дано локото направи нещо след малко!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 13, 2010 6:12 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Окт 26, 2010 10:34 pm
Мнения: 178
Поклон пред всички от сектор Б които 90мин. не спряха да пеят!От една седмица съм болен и прегракнал и днес за пръв път отидох в друг сектор освен Б... Викам така и така съм в А дай да зема малчото.Та днес на брат ми (2г.) му е първият мач.Вече незнам кой ще го води защото първите му думи след като излезнахме от стадиона му бяха "-Айде пак"! Само ми беше инт. в тоя А сектор защо след всяко по-лошо отиграване някакви си индивиди почват да усвиркват и да псуват?Вместо да викнат "-НЯМА НИЩО СТАВАЙ" те не спираха да обиждат и то нашите момчета...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 13, 2010 6:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 11, 2009 8:34 pm
Мнения: 546
Местоположение: Столицата
Добро пеене, очквах да е доста по- зле. Браво на М. и на момчето преди него. :lsfc4

_________________
"Mилиони разбраха, че Левски това е България. И тази България има бъдеще, защото на стадиона имаше стотици малки деца със сини шалчета, които са гаранция, че Левски завинаги ще остане символ на величие. На свобода. На футбол."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 13, 2010 6:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5643
Все повече и повече се замислям наистина ,става ли Ясен за треньор на Левски или не ?!
Срещу такъв отбор, момчета като Иса ,Киров и Хмарян трябва да направят всичко възможно ,за да изпъкнат над останалите. Аз не видях такова нещо. Никаква острота и надъхвация. Хубавото в този случай са 3-те точки.

САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 13, 2010 6:23 pm 
Цитат:
Все повече и повече се замислям наистина ,става ли Ясен за треньор на Левски или не ?!
Срещу такъв отбор, момчета като Иса ,Киров и Хмарян трябва да направят всичко възможно ,за да изпъкнат над останалите. Аз не видях такова нещо.


Сам си противоречиш.
И тоя мач доказа, че тия от школата и за половин хуй не стават. Ясен дава шанс, един, втори, трети, ама то бива да си ебахти страхливеца на терена, да не са те научили още, че топката не се пипа 8 пъти преди да я ритнеш към някой със сила 6 метра в секунда...
Грешката на Ясен е, че ги налага. А те, че не могат, е аксиома!


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 13, 2010 6:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 31, 2010 7:55 pm
Мнения: 13
Очаквана победа :ls-cup


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 13, 2010 6:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6555
Местоположение: София
Мача уникално тъп. За пеенето аз сам не вярвах, че сме се чували по-далече от вратаря, но май не е било така. Иначе попринцип този тип мачове ме кефят заради многото голове, но явно този не беше от тях :lsclapp


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 13, 2010 6:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Мачът го давам само срещу пари :lol:
http://dox.bg/files/dw?a=e03da46b32

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 13, 2010 6:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 02, 2006 12:10 am
Мнения: 127
Местоположение: UK
и след точно месец отново регистрираме победа! макар, че очаквах раздаване от Иса и останалите, които така и не играят всеки мач, но... уви. вместо 4, 5 гола, най-накрая се бях притеснил да не стане гаф.

_________________
LSFC написа:
90 минути на 7 дни, да забравиш за всичко и да пееш затова, което те кара да се чувстваш различен от останалите хора през останалите 9990 минути от седмицата..

:arrow: ЛЕВСКИ СОФИЯ - НАШИЯT ЖИВОТ :idea:

:levski :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 13, 2010 6:44 pm 
GerenaMaala написа:
Очаквана победа :ls-cup


:smt005 :ohmygod

Смени си ника, щото съм в добри отношения с модераторите и ще изчезнеш от форума за известно време! :loser2


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 13, 2010 6:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 22, 2010 12:38 am
Мнения: 151
Местоположение: София
Доста скучен мач,всички очаквахме доста повече голове и положения.Евалата на всички от сектор Б. :lsclapp Дано по-скоро да оправят проблема със седалките и редовете в сектора,че ще вземе да се получи някой нелеп инцидент накрая...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 13, 2010 7:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48812
Местоположение: ШОПландия
Фамозен и атрактивен мач!
Добре, че Седем:Едно не спреда говори простотии, че да не заспим, ами да се превиваме от смях :smt005

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 13, 2010 7:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Чутовно тъп мач, добре, че беше Сакатлиев и резака Селимински, та да има малко забавление. Добре че бихме с тоя полуслучаен гол. Май-май има нужда от едно 4-5 нови имена, защото като липсват 2-ма титуляри и тотално си ебава майката и жеалние, и умение, и всичко. Продължавам да не мога да си обясня защо Ясен продължава да мъчи Хмариан.... Иса не става за едниствен нападател, Сашо Киров не става за плеймейкър.....абе майната му, добре че бихме. Дано като се върнат Дарко и Гарра да се постегнем, че си е ебало майката.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 13, 2010 7:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
sid написа:
Кви са тия коментари относно посещаемостта? Хубав, слънчев ден, удобен час... сега може би оправданието ще е тежката петъчна вечер и "ранния час" :lol: к.р за всички, които имат възможност да ходят по мачове, а по една или друга причина не ходят!



Кура е за петъчтната вечер, след която мача го гледах с 1/4 око на стадиона. :smt097

П.П. Ебати тъпия мач. Хубаво, че победихме. :lsclapp


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 13, 2010 7:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Bobolin написа:

Онзи над мен или да се научи да пише на БЪЛГАРСКИ или да напалва в анадола при резняците! Разбира се винаги е поканен да се опита да ми смени клубната прибадлежност, щото след това един от двама ни ще е със сменен пол.

На мен ли говориш капут :loser2 Никакъв проблем да си смениш пола :loser2, а и клубната принадлежност :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 13, 2010 7:38 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 09, 2008 3:18 pm
Мнения: 552
Странно, но факт... пеенето за тоя чутовно олигофреничен мач, хич не беше зле...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 13, 2010 8:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
Днес им приложихме "сухия футбол" :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 196 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com