forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:49 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 990 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 11:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
Kocito_Kalki написа:
Ох, мамка му, дори не мога да се израдвам на тези великолепни снимки.
Като ги гледам и ми става още по-кофти, че не спечелихме мача снощи :smt089


и аз съм така.. не искам да гледам нито мач, нито нищо. гледах на кратун клипчето (много мощно се появяваш накрая в кадър :lol: :lol: :lol: ) и на реакцията от гола почти ми се насълзиха очите. само си представям какво щеше да е, ако бяхме били.. всичко беше предписано да бием, тва беше съдбата просто, но НЕЩО се случи, нещо се намеси и ни го отне.. и не ми дава мира :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 12:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7181
Да съсипеш кариерата на футболист, като го тормозиш на всеки мач, е едно и никой тук не вярвам, че ще тръгне да псува, храни и освирква Иво Иванов на следващите двубои.
Но да не можеш да си го напсуваш във форума, ей така, просто за да си го изкараш,след онази мизерия снощи, при условие, че тук се избиват цели нации и вероизповедания, плюс че се леят хектолитри Орина по повод и без повод, е огромно лицемерие и за мен показва неувереност в позицията, дето е сложена за заглавие на темата :wink:

Не съм доволен от чалмите, да очакват скоро писмо от Гърция :smt031 :smt073


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 12:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
Аз пък цЕл ден си гледам гола на Влади и преживявам отново този уникален момент :smt026
Естествено,има я горчилката от изпуснатата победа,ама кво да се прави,трябва да приемем нещата такива каквито са.Левски не е една победа срещу Лил,Левски не е и преминаване в следваща фаза,Левски е нещо много повече,Левски е нещо свято.Тоя отбор ни кара да изпадаме в уникални състояние,тоя отбор заслужава пълна подкрепа и обич до живот!!!ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ :lsclapp :lsclapp :lsclapp :levski :levski :levski :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 12:38 am 
Offline

Регистриран на: Чет Юли 29, 2010 1:13 am
Мнения: 12
rkk написа:
Цитат:
Загуба на точки, победа на духа!

Четвъртък вечер. Мачът Левски – Лил тъкмо е завършил. Завършил е драматично, с автогол на едно момче от Казанлък. Иво Иванов. Левскарите са изпопадали на терена. Тъжно им е. Гадно им е. Плачат. Най-много плаче Иво. В момент на афект определена част от публиката е готова да прожектира филма „Момчето си отива”. Изведнъж сектор А започва да скандира „Иво, Иво!”, призивът се поема от целия стадион. Публиката изпълни отново стадиона, подкрепи отбора си, радва се, ядосва се, а накрая постъпи по възможно най-човешкия начин. Вдигна на крака (и в буквалния смисъл) съгрешилия Иво и му вля нови сили. Да, Иво сигурно не е някакъв суперкласен централен защитник, но е сигурно и друго – Иво ще изхаби и последната си капка пот, но ще се опита да докаже, че заслужава своето място на „Герена”. Че грешката му е била случайна и че момчето, дошло от Стара Загора, заслужава друга съдба. Знам, че всичко това ви звучи прекалено клиширано, но колкото и банално да звучат именно клишетата и заучените фрази понякога са най-вярни. „Признатият грях” на Иво е наистина „половин грях”, доказаха го хилядите, които започнаха да викат „Иво, Иво”, защото както се казва – „ не е важно колко хора има по света, а колко човеци”. Вчера стадион Георги Аспарухов не бе изпълнен от левскари, от сини фенове, от ултраси, а от човеци, които постъпиха по възможно най-човешкия начин – лесно е да закопаеш този, който е направил грешка, да го съсипеш, да му теглиш една майна, псувня, да го пратиш по дяволите. Трудно е да му подадеш ръка, да го издърпаш от блатото. Снощи на „Герена” десетките хиляди извадиха Иво от калта, от хулите, които при обратния сценарий щяха да го залеят. И не знам защо имам чувството, че той ще й се отблагодари заради дадения шанс и ще направи наистина всичко по силите си, за да го стори. Може и да не стане, може би Иво ще направи още грешки и ще си замине немил-недраг от стадион „Георги Аспарухов”, но на „синия” стадион ще остане споменът за онази човешка постъпка на привържениците.
Винаги ще се намерят и тези, за които сълзите на Иво са просто параван. „Тоя пък кво се прави, че му пука като плаче. Дреме му на шапката..” Не е вярно. Ако има нещо, от което може да се разбере, че човек е искрен, то това са сълзите. От радост или от мъка – няма значение. Сълзите олицетворяват целия спектър от емоции, които може да изживее един човек. Човек като Иво. Човек като всеки от онези, които викаха: „Иво, Иво”.


EВАЛАТА! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 12:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Дани ако беше вкарал онова в 93-тата минута не ми се мисли какво ставаше... :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 12:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 3:57 am
Мнения: 1859
Местоположение: София
Let There Be Rock написа:
Дани ако беше вкарал онова в 93-тата минута не ми се мисли какво ставаше... :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3

:ls-cup :smt027 щях да пукясам :smt003

_________________
:pastor


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 12:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 25, 2006 12:48 pm
Мнения: 928
Местоположение: София
Тогава нахлувахме на терена.. нямаше сила, която да ни спре ако беше влезнала тая топка...

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 12:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 3:57 am
Мнения: 1859
Местоположение: София
Insomnia написа:
Щеше да стане мармалад, ама...

Днес се чувствах по-зле и от снощи, както сигурно и много други. :?

Особено като видЪ голЪ на Владо пак и още по депресивно ми става :smt003

_________________
:pastor


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 1:09 am 
Така и така сме почнали да изливаме душитe си :smt005 . Определено днес се чувствам много по-добре от моментите преди да си легна. Тогава едновременно бях горд, но и ми беше мъчно хем за Иво, хем за отбора, хем за всички други фенове, на които им идваше да се самоубият, но въпреки това подкрепиха Иво(ест имаше и малки изключения). Днес обаче никой не говори за победата на зурлестите, а за невероятния мач на Георги Аспарухов, за невероятната хореография и невероятната човечност, която голяма част от хората на стадиона показаха.


Последна промяна El Hacendado на Нед Ное 07, 2010 4:54 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 1:14 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
За мен днес беше 300 пъти по-гадно от снощи. Снощи се ядосвах. Днес едвам станах от тая тежест в корема... Денят след мача осъзнаваш какво всъщност е станало и е около милион пъти по-гадно :cry: Днес за първи път от много време не знам защо, но ме подлудиха знайни и незнайни чорбари и не-чорбари, при все, че аз си трая и като сгафят не се занимавам с тях...
Но нищо... Всичко се връща на тоя свят :smt031

Сега отивам блажено да си легна и да сложа край на най-най-най-кривия ми запалянковски ден от години :smt006

...и въпреки това някъде там вътре в мен ми е приятно - заради играта, публиката, атмосферата... Всичко :)

:levski

...А по ирония на съдбата като пуснах този си пост видях, че е под номер 1914 :levski

Няма случайни неща :smt003

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 1:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 8:29 pm
Мнения: 1956
Цитат:
Седрик Бардон ‎2-2 vse pak e dobar resultat!!!

Ей голям е тоя Седрик. :)
Иначе все още ми се плаче....а както се спомена, ако след гола на Гаджев беше мармалад, не ми се мисли кво щеше да стане, ако тва на Дани беше влязло, щеше да има колабирали със сигурност.

_________________
НАЦИОНАЛНО МОЩНА И СОЦИАЛНО СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 2:13 am 
Offline

Регистриран на: Пет Сеп 17, 2010 11:10 am
Мнения: 3
Само да вметна, между ваще превъзбудени коментари(за невероятната публика и т.н.) че доато истински левскари ядат бой за една димка,а свинете си палят факлите и то в чужбина,ще си останеме най-жалката публика на тоя свят ! Нищо ултрас няма в сектор,който в европейски мач не е палил факли от 2006 г. ! За първи път през живота ми факта,че играчите на Левски са играли по такъв начин,не ме радва особено.Може би,защото за втори път(първия беше на дербито с "казанската афераа",когато пак левскари бяха бити)си тръгнах в 20-тата мин. Заради начина по който играе Левски много хора забравиха за проблемите на сектора,защото ако не бяхме били АИК щяхме на домакинските мачове да сме по 20 човека (не че сега сме повече,може би,ако всички лайнари дето се надъхват по интернет как ще са на стадиона и ше дерат гърла,го направят поне веднъж) и пак щеше да има скандали и въргали. Ултрас сектор е този,който не търпи ограничения,а сектор Б е всичко друго,но не и това ! Щом някой се появи на пистата,делегат ли ще е,КУКА ли ще е,все тая,веднага му се изпълняват исканията,свалете тва,вдигнете онова...Скоро ше забранят уретбата,ма кво ти дреме,уефа ше ни накаже,няяма да пееме... Всички се кефехте на тая утрепана хореография, от тоя утрепан блок,не можете ли да се сетите,че тва се прави,колкото да ви замажат очите?!? Защо не се палят факли в сектора??? Защото на чичо скруч ше му се стисне анала и няма да си изсере кирливите пари,върху сектор Б ! И не се кефете на калоянчо бияча,защото при нас е още по-зле,зурлите поне надигат някъв глас... Знам,че с това мнение,почти нищо няма да променя,но искам поне с вас да го споделя,защото ми се драйфа от тия истории ! Ходете си на мачове,редете хореографии,викайте,но не забравяйте,че тия неща ще са до следващата криза на отбора,до следващия скандал между някои хора и чичо скруч,до следващия Сиони! После пак висчки ще плюете на ляво на дясно... Пак ви казвам,знам,че нищо няма да променя,просто ви споделям.Дано някой ден се променят нещата! Но дотогава няма да стъпя в този "УЛТРАС" сектор!
Браво на момчетата за добрия мач ! САМО ЛЕВСКИ ! Сега като го написах тва,се сетих за думите на един пострадал човек от вчера "Може да ме бият,ама никога няма да си сменя отбора"! Дано са останали такива хора в тоя сектор след снощи ! Лека ви нощ и да се повторя - !!! САМО ЛЕВСКИ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 2:20 am 
Точно в тоя форум ги знаем всички тия неща, които си написал. И ги споделяме! От първата до последната дума... И ние изход не виждаме, затва сме притъпили и тва чувство, преглъщаме и се радваме на малкото, което ни се случва!
И естествено, че никога няма да си сменим отбора! Няма такава сила, която да ни накара.
Като всички българи стоим смирено насред произвола и чакаме свити помощ отгоре някой да ни избави! Апостоли вече няма.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 3:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
Кур за лайнарите, които се самозабравиха и възприеха фенството за професия :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 4:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 2:00 pm
Мнения: 1434
Местоположение: ЛЮЛИН !!!
Колко време мина от мача, а още не съм мислил за нищо друго. Чувството е сякаш съм си сложил всички видове емоции в една тенджера и съм разбъркал здраво, като през няколко минути долавям някоя различна ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 4:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 8:59 pm
Мнения: 524
Българина е кораво животно - бият го, той търпи, бият го-търпи, но в един момент му писва, чашата прелива и започват да падат глави и да се лее кръв. В историята ни е пълно с подобни примери! Все някога ще дойде денят на препълнената чаша и в Сектор Б :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 10:50 am 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 9:09 pm
Мнения: 303
http://gong.bg/view_article.php?article_id=167417 Томето още един път показа,че е огромен ЛЕВСКАР.Извинявам се,ако е пускано вече,но е толкова силно,че не се стърпях.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 10:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5643
http://vbox7.com/play:cb95270f - Ето го същото, само съм добавил гола на Гаджев и 1-2 снимки. :lsclapp :levski :lsfc4 :lsfc1 :lsfc1
http://vbox7.com/play:aeff1651 - Ето го и клипа на Кryten, надявам се да не се сърди ,че съм го качил аз.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 11:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Напиши линка към сайта http://sector-b.com и канала на сайта http://youtube.com/sectorbvideo :!:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 11:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 1:04 pm
Мнения: 347
Местоположение: СОФИЯ
incheto_1914 написа:
Понякога акъла не ми побира как може хората да са толкова жестоки... Приятели, познати, все едно... :ohmygod
А снощи пак някви са изкъртили 2 врати на автобус 78 и едно стъкло на 120... А след мача с доко пд няколко тролея са го отнесли (не знам в какви мащаби)... :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2

Кур за тия лекенца , трамвайните хулигани ... ако има някой от форума , който чупи като се качи в градския транспорт , да знае , че никой не иска да бъде прибиран , заради пънкарията му и ще бъде бит , ако лично аз го засека , може и това да не стане де ...

_________________
Почивайте в мир , братлета!!! Завинаги едни от нас!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 11:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5643
Kryten написа:
Напиши линка към сайта http://sector-b.com и канала на сайта http://youtube.com/sectorbvideo :!:

В описанието е написано. :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 11:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 8:29 pm
Мнения: 1956
А вярно, че тази глупост, която се разигра с димката беше абсолютно ненужна. За една димка все едно гражданска защита, цщлата пожарна и специалните части имам чувствтото, че щеха да се ангажират. При положение, че допреди 2-3 години имаше поне по 5 такива димки по време на всеки по-голям мач и не са се случвали някакви кой знае кви инциденти. И после като го изнасяха тва момче, и бабаитите, които го налагаха.....супер чорбарска и милиционерска постъпка :idea:

_________________
НАЦИОНАЛНО МОЩНА И СОЦИАЛНО СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 12:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
да му ева мамата...чак сега се осфирясах от преживяното....един път няма ли и ние да имаме късмет бе.... :evil:
мача и себераздаването е излишно да се коментира...но тоя шибан късмет.... :ohmygod

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 12:41 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 26, 2010 9:40 pm
Мнения: 14
гледайте от към добрата страна - играхме много хубаво , хореографията и публиката на високо ниво , не паднахме от Лил , а те са отбор от много по-силно първентство , колкото по-трудно излезем от групите , толкова по-сладко ще бъде , не отписвайте мача със Спортинг и Гент нищо не е свършило
а коментара на Томислав :cry: :cry: :cry:
горе главата Иво :levski

_________________
ЦЯЛАТА ЗЕМЯ ПРЕД ВАС НА КОЛЕНЕ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 4:24 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
echoes написа:
Kocito_Kalki написа:
Ох, мамка му, дори не мога да се израдвам на тези великолепни снимки.
Като ги гледам и ми става още по-кофти, че не спечелихме мача снощи :smt089


и аз съм така.. не искам да гледам нито мач, нито нищо. гледах на кратун клипчето (много мощно се появяваш накрая в кадър :lol: :lol: :lol: ) и на реакцията от гола почти ми се насълзиха очите. само си представям какво щеше да е, ако бяхме били.. всичко беше предписано да бием, тва беше съдбата просто, но НЕЩО се случи, нещо се намеси и ни го отне.. и не ми дава мира :(

Какво се случи ли се питаш? Ами чорбарите са се молили на турския Господ. Кой знае Дудук паша при кой ходжа е ходил да му направи магия за провал на Левски :D.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 6:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
няма фал при центрирането за автогола....ебати сега го гледах мача и видях....малшанс...СРБЕ НА ВРБЕ

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Ное 07, 2010 12:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 25, 2010 10:11 pm
Мнения: 764
Местоположение: София
http://sportabg.com/drugi/top/12055-istinskite-fenove :levski :levski :levski

_________________
ФК ЛЕВСКИ СОФИЯ Е СЪЗДАДЕН 1914


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Ное 07, 2010 12:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
bogarra написа:
Мачкаме с дузпа в 89-тата минута, която Йовов праща на луната. :boisw


south написа:
На Император Ицо I Марсилски не са му нужни дузпи за да ви затваря устите, а 5 секунди игра с топката. :bigok

Акцентирам върху 89-тата минута и 5 секунди игра :bigok :bigok :bigok

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Ное 07, 2010 2:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
някой нещо да знае за запис на мача с Лил да има някъде за сваляне :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Ное 07, 2010 2:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 8:59 pm
Мнения: 524
http://www.p2pbg.com/index.php?page=tor ... 30817963f6 :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 990 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com