forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Май 23, 2024 12:42 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 990 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 2:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 13, 2005 10:40 pm
Мнения: 2150
Местоположение: София
Ако някой ми беше казал, че няма да мога да заспа до 5 сутринта от яд, след 2:2 с отбор като Лил, нямаше да му повярвам. :ohmygod2 Толкова смачкано не ми е било отдавна, може би от дузпите срещу щурм, но тогава бях и доста малък и не съм го осъзнавал чак толкова. Радостта след гола на Гаджев, сълзите в очите, това са чувства, които няма как да бъдат изпитани от хора, които не знаят какво значи Левски и аз искрено им съчувствам за това. Но още не мога да си отговоря с какво сме заслужили всеки път да стават такива лайна и да се прецакваме сами. Всички казвате ` Горе главата` и аз си го повтарям, но някак си не мога да го преодолея така лесно.

Само Левски! :levski

_________________
Директивата е ясна: Бой, ебане и София да ви е тясна.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 2:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 6:40 pm
Мнения: 39
Местоположение: София-Костинброд
Момчетата играха уникално! ПУБЛИКАТА НИ БЕШЕ ОЩЕ ПО-УНИКАЛНА! Изобщо не ми пука кой кво ще каже ! ЛЕЕЕВСКИ ШАМПИОООООН АЛЕ АЛЕ АЛЕ АЛЕ АЛЕЕЕ!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 2:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
Изображение

а тва положение помните ли го? 5 сантиметра не му достигнаха да я засече, мамка му :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 2:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
echoes написа:
Изображение

а тва положение помните ли го? 5 сантиметра не му достигнаха да я засече, мамка му :(

Мда, ако беше успял тия черните около него щяха да са по-бели и от фланелките си :lol:
Дано да е за добре, сега ще трябва да играем за победа, а сметки да се правят след мачовете :lsclapp

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 2:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Цитат:
echoes написа:
а тва положение помните ли го? 5 сантиметра не му достигнаха да я засече, мамка му
Мда, ако беше успял тия черните около него щяха да са по-бели и от фланелките си

Е идея си нямам какво щеше да бъде, ако и след автогола ги бяхме ударили за трети път и то в последните секунди...
Сигурно като с "Гент", ама на ента степен по - диво.
Нищо. Тоя гол ще ни трябва за Белгия.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 2:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11787
http://www.vbox7.com/play:9644f178 :smt026 :smt026 :smt026 :smt007 :smt007 :lsclapp :lsclapp :lsclapp Настръхвам :smt026 :smt026 :smt026


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 2:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
хахахаха ибришимката дали не полудя и той

гаааджеееееееееееееееееееееееееееееееев :smt042

и още повече ми се реве, като го гледам. ТОВА ТРЯБВАШЕ ДА Е ПОБЕДЕН ГОЛ :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 2:57 pm 
Изображение

Владимиров тука дали не реве зверската... :cry: Ако можеше всичко да свърши тук.

А някой може ли да направи на гиф как Гарата пада на земята след втория гол и почва да плаче...

П.С:А на снимката се вижда и човек от форума, който е нахлул и който стана първият фен в света, който нахлува и получава жълт картон от съдията. Божката!


Последна промяна Oachkatzlschwoaf на Пет Ное 05, 2010 2:59 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 2:59 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 28, 2006 8:01 pm
Мнения: 2139
Малцина бяха хората, които успяха да се сдържат и да не пуснат некоя и друга сълза :wink:

_________________
Левски


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 3:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4631
Местоположение: Герена
STALKER написа:
С равен в Гент и победа над Спортинг имаме голям шанс да продължим...
Ама ако Лил бият Гент, завършване с равни точки и Лил се класират. При равен с Гент, трябва да се надяваме на самоубийствено равенство на Лил и Гент, Спортинг да мачка и на мача с нас да излязат с третия състав.

_________________
Левски беше силен,
когато бе цивилен,
върнете старият любим отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 3:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10457
Местоположение: София
niki87 написа:
http://www.vbox7.com/play:9644f178 :smt026 :smt026 :smt026 :smt007 :smt007 :lsclapp :lsclapp :lsclapp Настръхвам :smt026 :smt026 :smt026

При гола просто адреналина в мен скочи до максимума и не знаех къде се намирам ! Наситина щях да нахлуя терена и да прегърна Владо Гаджев и да ме изгонят, но да можехме да победим ! САМО ЛЕВСКИ ! :levski :levski :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 3:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Makedonalds написа:
Изображение

Владимиров тука дали не реве зверската... :cry: Ако можеше всичко да свърши тук.

А някой може ли да направи на гиф как Гарата пада на земята след втория гол и почва да плаче...

П.С:А на снимката се вижда и човек от форума, който е нахлул и който стана първият фен в света, който нахлува и получава жълт картон от съдията. Божката!


А Божката дали не направи личен рекорд на 100 метра като спринтира през целия стадион да догони Гаджев? :smt026

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 3:31 pm 
а аз при гола на гаджев лапнах един валидол ... направо незнаех къде се намирам


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 3:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Гледам че Божката е с превръзка на пръст? Затова ли не играе или просто няма вече да е титуляр?

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 3:40 pm 
Имаме всички шансове да завършим сезона в Европа без загуба у дома! До момента имаме 5 мача без загуба, 4 победи и 1 равенство...Ако и в шестия мач със Спортинг не загубим, дори само това би било огромно постижение! :levski
А защо не да броим пролетта поне до 7. А седем е добро число! Значе ще има и 8!


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 3:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
харесва ми тоя план. падаме в белгия, но бием спортинг тук. бием докрая и в България, а на пролет излизаме срещу свинете на герена и просто ги убиваме.

ако па вземем да направим чудото и да прескочим групата, а съответно запазим и "евро-ентусиазма" направо ми се плаче какво ще им се случи на тия.


Последна промяна echoes на Пет Ное 05, 2010 3:42 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 3:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 18, 2010 2:56 am
Мнения: 118
Никакъв фал при втория гол ... МАЙКА ТИ ДЕЕБА СРПСКА ДЕЕБА. Как винаги така ще стане бе ...

_________________
ДЪ ЛЕДЖЕНД ИЗ ЪГЕНСТ МОДЪРН ФУТБОЛ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 3:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Един коментар, който срещнах в спортлине, може ли? И да не може, ето:

Цитат:
Когато и малките знаят, че Левски това е България, значи отборът може да е спокоен

Днес само един отбор може да е спокоен за своето утре. Само Левски! Показа го и изпепеляващият нервите мач с Лил. В него имаше всичко, заради което си струва да си на "Герена" - драма, емоции, гордост, мъка, слава. В тази утрепана държавица, футболът, спортът си остават последното място, където да се почувстваш свободен. Затова и 25 000 на "Герена" пееха, че Левски значи свобода.

Да, Левски е свобода на мисленето, на чувствата, свободата на твоето "аз". Прекалено елемнтарно щеше да е "сините" да победят Лил с онзи гол на Гаджев. Това е приоритет на лит(*кс-етрополе. На "Герена" нищо не е толкова лесно. Там трябва да има драма, да видим нещо шекспирово за пореден път. Трбваше Иво Иванов да си вкара автогола, за да се убедим за кой ли път, че Левски е нещо по-различно. Навсякъде щяха да разпънат момчето, в "Подуяне" публиката му стана на крака. Защото тази публика, не е като сектор "Г". Там анатемосваха тези, които вчера прегръщаха. Това е, в лит(*кс-етрополе признават само едно - победата. В Левски е по-различно, този отбор, тази публика са създадени, за да бъдат по бохемски небрежни, но и по бохемски войнствени, стане ли дума за Левски.

Затова 25 000 в четвъртък вечерта можеха да кажт, че Левски е начин на живот. Не само те, а милиони разбраха, че Левски това е България. И тази България има бъдеще, защото на стадиона имаше стотици малки деца със сини шалчета, които са гаранция, че Левски завинаги ще остане символ на величие. На свобода. На футбол.


:levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 3:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11787
Уникално написано :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 3:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Аз като почна това "И преди - и сега - "Левски значи свобода!" направо настръхнах.
Не е да не съм го чувал и скандирал и преди, но сега сигурно защото бях в "А" и се получи някак по особено - отдясно грохот от "Б" сектор, къс наш отговор и след малко отсреща те връхлита нещо като ударна вълна.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 3:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 24, 2006 9:13 pm
Мнения: 1050
това ми е първото мнение след вчера... и като ви чета направо ми се реве...
След мача всички бяхме все едно сме паднали, горе главите всички така си казваме :smt023
Емоциите бяха огромни, на наще голове едва дишах... блаженни са хората който знаят какво е Левски!
едно голямо браво на всички замесени от вчера :!: :smt023 :levski

_________________
Поклон, великани!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 3:59 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
1 час спах за цялата нощ и сънувах 3 пъти мача... :cry: Не мога да кажа нищо срещу момчетата, мачът си беше супер, грешките са грешки, всеки ги допуска, а по-големите отбори ги наказват.
Естествено, вчера веднага се намериха специалистите да псуват след изравнителния гол, след края на мача и т.н... Даже един разправя: "Кво лежат там, писна ми всяка година някой да реве!!!" :ohmygod2

Браво, момчета! Мисля, че всички нормално мислещи психически стабилни хора сме зад Иво Иванов. Автоголове винаги е имало в цял свят. Освен това беше ебаси малшанса.

Хореографията - :ls-cup :ls-cup :ls-cup Замесените както винаги - най-големите!

И все пак толкова гадно не съм се чувствала от години... :cry:

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 4:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Преди 6 месеца мислихме, че (някои се надяваха) Левски няма да играе в евротурнирите...

Влязохме в групите остранявайки два корави шведски отбори (с на практика несработен състав), победихме солиден белгийски отбор, нямаме още загуба у дома в евротурнирите и след 4тия кръг в групите имаме реални шансове за продължаване напред. Под реални шансове разбирам: Всичко е в наши ръце, т.е. няма го оня момент - ние трябва само да бием, другите да падат/хиксират...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 4:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
абе не е баш така, шото реално и при две победи можем да отпаднем, ако и лил бият в двата си мача ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 4:10 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24063
Ако Лил бият в двата мача и ние бием в двата мача, отпада Спортинг. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 4:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Този път в А имаше зверски селяндури, особено зад мен. Цялото яке ми беше пълно със семки, един път не извикаха ЛЕВСКИ, но се сцепиха да псуват и коментират: Айди бьйееее, Даркууу, ко ся напрай, бьйеееее. Айди, бьйе Ясеньйеее, вади гу тоз Гаджиьев, бьйе. Глей гу чи за ништу ни ставъ. Абьйе тьйез ньйегри хич ни ги бивъ, бьйе. Дйе ги намьйери тоз Гонзу? Играйти бьйе, писна ми дъ въ гльйедъм кък са разхождътьйе.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 4:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 09, 2006 5:43 am
Мнения: 394
echoes написа:
абе не е баш така, шото реално и при две победи можем да отпаднем, ако и лил бият в двата си мача ;)



Тогава се класират Левски и Лил за сметка на Спортинг :wink:

_________________
Шнур за "кежуалщината" чест е да носиш атрибути на Левски!!!Не бъди шубе!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 4:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
самообливам се, тва въобще не го прецених :bigok

ами добре, НЕКА ТАКА ДА БЪДЕ! ТАКА ЩЕ БЪДЕ! НЕКА! ЩЕ! :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 4:13 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24063
Седем:Едно написа:
Този път в А имаше зверски селяндури, особено зад мен. Цялото яке ми беше пълно със семки, един път не извикаха ЛЕВСКИ, но се сцепиха да псуват и коментират: Айди бьйееее, Даркууу, ко ся напрай, бьйеееее. Айди, бьйе Ясеньйеее, вади гу тоз Гаджиьев, бьйе. Глей гу чи за ништу ни ставъ. Абьйе тьйез ньйегри хич ни ги бивъ, бьйе. Дйе ги намьйери тоз Гонзу? Играйти бьйе, писна ми дъ въ гльйедъм кък са разхождътьйе.

Сходно беше и във В, беше прав, че там са основно ретарди. :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 05, 2010 4:15 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 7084
Незнам защо но имам предчуствие, че Левски и Лил излизат от групите :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 990 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com