forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 6:35 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 440 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 11:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 02, 2006 12:10 am
Мнения: 127
Местоположение: UK
надиграни от буферите на Герена :smt085 не съм си го и представял, че може да се случи дори и в предния, трагичен за нас, сезон. но явно реалностите са такива. боли ме много! :( отбора не върви от месец насам и някак си първоначалната енерция се поизгуби вече. лъсват слабите места и средняшки отбори като локото лесно ни ги намират и противодействат.
не мога и да си го предсатавя как в понеделник, в 9 вечерта имахме уникална подкрепа в Ловеч, а в събота в 6 следобед имаше толкова малко хора. някой ще кажат, че срещу Локо няма заряд... еми тогава да се ходи само срещу цдна, литекс и евротурните, другите мачове да се играят на тренировъчното :?

обичайте и подкрепяйте най-великия български клуб, дори и в най-трудните му моменти, защото те са временни! и защото е много лесно да се подкрепя отбора, като е на върха, но по-трудното е да му останеш верен до край! точно с подкрепа до последната секунда сме се славили винаги левскарите и нека така бъде занапред! САМО ЛЕВСКИ!!! ОБИЧАМЕ ТЕ!!!
:levski

п.с. не подценявайте пловдивските фенове и фракций! не подхождайте толкова аристократично :wink:

_________________
LSFC написа:
90 минути на 7 дни, да забравиш за всичко и да пееш затова, което те кара да се чувстваш различен от останалите хора през останалите 9990 минути от седмицата..

:arrow: ЛЕВСКИ СОФИЯ - НАШИЯT ЖИВОТ :idea:

:levski :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 11:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 04, 2010 3:34 pm
Мнения: 3942
Местоположение: София Норд
За мача - не мога да кажа, защото почти не видях нищо от него.
За сектора - може ли, на мача в с. микре, да направихме ебати шоуто, а на НАШИЯ (!!!!!) стадион, да сме пълен провал? :ohmygod2 В Сектора, вече гръмжи от нинджи и лоши погледи, които седят с ръце в джобовете и пеят, само когато ЛЕВСКИ БИЕ.... Боли ме сърцето, направо нямам думи...

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 11:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
както каза бай Иван, царе сме да се насираме преди международни мачове, а тази и миналата година сме и царе в срутването на всякакви традиции...
лично за мен това беше абсолютно неочаквана и нелогична загуба....за която всички имат вина...от Гонзо...до мангала....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 11:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Ако Изображение е виновен за това,че има по 2000 човека на Герена на мач, определено трябва да се затвори и да се реши проблема кардинално :smt006 ГАСИИИИИИИИИИИ :loser2

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 11:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
АБЕ ТОЯ ХИДЪН НИТО Е ЛЕВСКАР, НИТО НИЩО. БАНАН ЗА НЕГО!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 11:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 1:14 pm
Мнения: 4021
Между другото вече има и проблем с каква коса си в сектора. :smt031

_________________
Изображение
Въздушната шир на небето е синя...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 11:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 25, 2010 10:11 pm
Мнения: 764
Местоположение: София
Мен ми се повръща като му чета писанията :bigok
Хидъне ходи в някоя медия да правиш анализи. Тук не му е мястото да ни обясняваш кой отбор бил най-добър. За всички, освен теб, има само един отбор и той е Левски. :smt115

_________________
ФК ЛЕВСКИ СОФИЯ Е СЪЗДАДЕН 1914


Последна промяна bobio на Нед Окт 31, 2010 12:04 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 11:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
+1 Имам чувството,че ако отидеш в Чорбал ще им станеш работник на месеца.


Последна промяна bogarra на Съб Окт 30, 2010 11:40 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 11:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 3:12 pm
Мнения: 228
мога да кажа само 1:

КЛАСИЧЕСКА ТРНѝОРСКА ЗАГУБА !

нито 1 правилно решение - довело до решителна (дано не съм прав) загуба за сезона

1. вместо левия бек резерва Щърков караме Мълдер да се мъчи по този фланг - нито 1 центриране, нито 1 отигрване в атака - просто с десния крaк този човек НЕ МОЖЕ ДА ЦЕНТРИРА - ако не го знае това Яасен, не знам кой води тренировките......

2. пуска двама халфове пенсионери - Йовов и Кривия, които може да ги надбяга всеки футболист от В група - съответно при съвсем нищожна преса в центъра нападение НЕ ПОЛУЧАВА НИТО 1 топка. отделно Кривия изпълнява 4 (четири) корнера и пробва няколко цнтрирания без да УСПЕЕ да вкара топкаа изобщо в наказателното поле (на играта на еврофутол на полувремето не може да взме и 5 лева). Кривия трябваше да бъде изваден още при 0:2, но и това не явно се жида от треньоската скамейка. Само майните на скамейката не разбраха, че ще получи 2и картон ако остане да играе след 70 мин...

3. налагаш огнянов да играе в евро мачовете, а в Ловеч и днес не го пускаш за сметка на бавно подвижни ветерани ??!?!?

4. вадиш централен защитник и на негово място пращаш да играе единствения подвижен халф - Грийн ( btw изобщо не е ясно като висок футболист защо седеше на гредатат при 2я гол и после покри засадата)

5. не правиш 3та смяна - който и да пуснеш на мястото на Кривия или Йовов ще е по подвижен. Киров е добро решение - оставяш да се мъчат всички....

6. слагаш Акалски да пази (нищо лошо за човека), но освен да седи на вратата той трябва да ръководи и празноглавите централни защитници пред него - вижте на повторенията как им вика - те не ебават.....

и още и още....

p.s. след този мач на искам да чувам повече "в ЛЕВСКИ има 20 и... равностойни футнолисти", и да е така то тррньорите явно само го казват без да го мисляъ - мача днес е потвърждение....


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 11:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
LS4ever написа:
мога да кажа само 1:

КЛАСИЧЕСКА ТРНѝОРСКА ЗАГУБА !

нито 1 правилно решение - довело до решителна (дано не съм прав) загуба за сезона

1. вместо левия бек резерва Щърков караме Мълдер да се мъчи по този фланг - нито 1 центриране, нито 1 отигрване в атака - просто с десния крaк този човек НЕ МОЖЕ ДА ЦЕНТРИРА - ако не го знае това Яасен, не знам кой води тренировките......

2. пуска двама халфове пенсионери - Йовов и Кривия, които може да ги надбяга всеки футболист от В група - съответно при съвсем нищожна преса в центъра нападение НЕ ПОЛУЧАВА НИТО 1 топка. отделно Кривия изпълнява 4 (четири) корнера и пробва няколко цнтрирания без да УСПЕЕ да вкара топкаа изобщо в наказателното поле (на играта на еврофутол на полувремето не може да взме и 5 лева). Кривия трябваше да бъде изваден още при 0:2, но и това не явно се жида от треньоската скамейка. Само майните на скамейката не разбраха, че ще получи 2и картон ако остане да играе след 70 мин...

3. налагаш огнянов да играе в евро мачовете, а в Ловеч и днес не го пускаш за сметка на бавно подвижни ветерани ??!?!?

4. вадиш централен защитник и на негово място пращаш да играе единствения подвижен халф - Грийн ( btw изобщо не е ясно като висок футболист защо седеше на гредатат при 2я гол и после покри засадата)

5. не правиш 3та смяна - който и да пуснеш на мястото на Кривия или Йовов ще е по подвижен. Киров е добро решение - оставяш да се мъчат всички....

6. слагаш Акалски да пази (нищо лошо за човека), но освен да седи на вратата той трябва да ръководи и празноглавите централни защитници пред него - вижте на повторенията как им вика - те не ебават.....

и още и още....

p.s. след този мач на искам да чувам повече "в ЛЕВСКИ има 20 и... равностойни футнолисти", и да е така то тррньорите явно само го казват без да го мисляъ - мача днес е потвърждение....


1. Щърков отлетя на юг :smt026 или някъде е на риба с Тевия(ползват го за олово)

2. А кои да пуска Лъчо Балтанов и Хмариян? Айде ,стига...

3. До оня ден се хранеше защо го пуска,а днес защо не го пусна. Forum.levski.com :bigok

4. Опита се да направи офанзивна тактика, но не се получи

5. Киров е десен халф. Моля, без да знаеш да не се обаждаш много и ти гарантирам,че Йовов е 100 пъти по - опитен от Киров и добре,че не го пусна. Киров за сега си е резерва до 60-тата минута. Догодина / две може си го пуска титуляр.

6. ЕБАТИ МИСЛЕНЕТО :smt089

ИЗВОД : ИСКАМЕ УВОЛНЕНИЕ, СЛАГАМЕ ФОРУМ.ЛЕВСКИ.КОМ НА ТРЕНЬОРСКИЯ ПОСТ И БИЕМ ПАРЦЕЛОНА, ЧЕЛСИ, ЛУУЗЪРПУЛЛ, МАН ЮТД....


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 11:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 20, 2006 10:02 pm
Мнения: 1307
а слитчер нинджа триабва ли да носим? а и амфети трябва да заджаскаме, за да сме "точни" :smt003

_________________
"Едни са редили хореография, други са пекли кюфтета"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 11:49 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
И тест за правопис и словоред трябва да се попълни. Който изкара над 50% не се допуска.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 11:51 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:17 am
Мнения: 502
UL написа:
Мен повече ме е яд че тотално ни надвикаха на трибуните, аз затова специално исках да ходя да си оставя гласа поне да не се чустваме гости на Герена, но така и не успях а като гледах и по ТВ май по-добре че не ходих........понеже горе четох някакво момче възхвалява пловдив футболния град - братле никой не те спира заминавай да футболизираш на Капитан Райчо и т.н.
Това което го може и го е правил СЕКТОР Б ще бъде само и единствено в сънищата на майните...
Факт е че днеска ни надпяха и ще ти кажа защо, не защото пловдив бил футболен или волейболен град.....надпяха ни защото в тяхната агитка водещите групировки не чупят стойка из сектора с лоши погледи и не пребиват фенове на своя отбор, в тяхната агитка ВОДЕЩИТЕ ГРУПИРОВКИ ПЕЯТ НАЙ-СИЛНО И НАЙ-МОЩНО И ВОДЯТ ЦЕЛИЯ СЕКТОР КАТО ИСТИНСКИ ТАРТОРИ......а при нас няма смисъл да се плюем сами в какво положение бяхме, сме и не виждам скоро как ще се измъкнем след толкова много неща.

И въпреки всичко съм сигурен че срещу Лил ще бъдем мощни! САМО ЛЕВСКИ!


Заминавам, но с цялото ми уважение ще повторя, че в Пловдив футболът е религия, а в София нещо средно между театър и кино. Групировките на Локо наистина са водени от МЪЖЕ, но за разлика от наще техните тартори притежават - морал, добродетели и идеали. Годините не играят никаква роля, особено в нашия случай. Както го е казал Господин Таки, който най-точно е преценил нещата в тоя форум за мене - Не става само с кафево,трябва и сиво! Нашите групировки са водени също от дърти, но те не обичат, а мразят. Именно за това пеем песни за сране на путки и курви. Миналия ден братовчедка ми която е в трети клас ми дойде на гости и случайно попадна на едно листче с текста новата песен - Напред милиони левскари. Е как да я оставя да го прочете като е пълно с думи като курви и други проститии. По-добре нищо да не знае, отколкото да се учи на такива неща. Така се гради манталитета на футболния запалянко с наглед маловажни детайли - и докато в Пловдив децата ще обичат, в София заради такива като нашите лидери - децата ще гледат лошо през нинджите и ще си живеят с фалшивото самочувствие на "граждани" :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 11:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 1:14 pm
Мнения: 4021
Вие се базикате, но днес наистина се правиха проблеми на едно момче с каква коса е.

_________________
Изображение
Въздушната шир на небето е синя...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 11:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 2:10 pm
Мнения: 1484
Ако си с по- дълга от ТРЕТИ номер, загазваш. Има и ограничение за шапките. Нямаш право да си с ''Адидас''

_________________
СМЪРТТА НЕ СЛАГА КРАЙ НА ЛЮБОВТА! ЛЕВСКИ СОФИЯ ЗАВИНАГИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 11:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 02, 2006 12:10 am
Мнения: 127
Местоположение: UK
ба*ти к'во беше преди години без интенет форум. хората обсъждаха мачовете на стадиона, преди следващия мач или след изминалия и някак си по-сплотено беше. сега гледам всеки втори е статистик, коментатор и анализатор. уел даун бойс :bigok
признавам, в сектора не съм бил от доста време (но съдба, какво да се прави :? ) и чета някакви качулки, някакви пози (да си поза по време на мач... т'ва да не е дискотека :ohmygod2 ), някакви коси... какво става, не се ли ходи, за да се подкрепя отбора. да тръпнеш цяла семдица, за да дойде следващия мач и да отидеш пак. и да няма значение дали съм кежуал, межуал или по анцуг. ба*ти деградацията :smt012

_________________
LSFC написа:
90 минути на 7 дни, да забравиш за всичко и да пееш затова, което те кара да се чувстваш различен от останалите хора през останалите 9990 минути от седмицата..

:arrow: ЛЕВСКИ СОФИЯ - НАШИЯT ЖИВОТ :idea:

:levski :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 11:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 3:12 pm
Мнения: 228
bogarra написа:
LS4ever написа:
мога да кажа само 1:

КЛАСИЧЕСКА ТРНѝОРСКА ЗАГУБА !

нито 1 правилно решение - довело до решителна (дано не съм прав) загуба за сезона

1. вместо левия бек резерва Щърков караме Мълдер да се мъчи по този фланг - нито 1 центриране, нито 1 отигрване в атака - просто с десния крaк този човек НЕ МОЖЕ ДА ЦЕНТРИРА - ако не го знае това Яасен, не знам кой води тренировките......

2. пуска двама халфове пенсионери - Йовов и Кривия, които може да ги надбяга всеки футболист от В група - съответно при съвсем нищожна преса в центъра нападение НЕ ПОЛУЧАВА НИТО 1 топка. отделно Кривия изпълнява 4 (четири) корнера и пробва няколко цнтрирания без да УСПЕЕ да вкара топкаа изобщо в наказателното поле (на играта на еврофутол на полувремето не може да взме и 5 лева). Кривия трябваше да бъде изваден още при 0:2, но и това не явно се жида от треньоската скамейка. Само майните на скамейката не разбраха, че ще получи 2и картон ако остане да играе след 70 мин...

3. налагаш огнянов да играе в евро мачовете, а в Ловеч и днес не го пускаш за сметка на бавно подвижни ветерани ??!?!?

4. вадиш централен защитник и на негово място пращаш да играе единствения подвижен халф - Грийн ( btw изобщо не е ясно като висок футболист защо седеше на гредатат при 2я гол и после покри засадата)

5. не правиш 3та смяна - който и да пуснеш на мястото на Кривия или Йовов ще е по подвижен. Киров е добро решение - оставяш да се мъчат всички....

6. слагаш Акалски да пази (нищо лошо за човека), но освен да седи на вратата той трябва да ръководи и празноглавите централни защитници пред него - вижте на повторенията как им вика - те не ебават.....

и още и още....

p.s. след този мач на искам да чувам повече "в ЛЕВСКИ има 20 и... равностойни футнолисти", и да е така то тррньорите явно само го казват без да го мисляъ - мача днес е потвърждение....


1. Щърков отлетя на юг :smt026 или някъде е на риба с Тевия(ползват го за олово)

2. А кои да пуска Лъчо Балтанов и Хмариян? Айде ,стига...

3. До оня ден се хранеше защо го пуска,а днес защо не го пусна. Forum.levski.com :bigok

4. Опита се да направи офанзивна тактика, но не се получи

5. Киров е десен халф. Моля, без да знаеш да не се обаждаш много и ти гарантирам,че Йовов е 100 пъти по - опитен от Киров и добре,че не го пусна. Киров за сега си е резерва до 60-тата минута. Догодина / две може си го пуска титуляр.

6. ЕБАТИ МИСЛЕНЕТО :smt089

ИЗВОД : ИСКАМЕ УВОЛНЕНИЕ, СЛАГАМЕ ФОРУМ.ЛЕВСКИ.КОМ НА ТРЕНЬОРСКИЯ ПОСТ И БИЕМ ПАРЦЕЛОНА, ЧЕЛСИ, ЛУУЗЪРПУЛЛ, МАН ЮТД....



да съм казал УВОЛНЕНИЕ НЯКЪДЕ ?
и яйде пак
1. като не става Щърков да го махат - щом ни ерезвния бек да го пуска, ако не да търси нов
2. ми ако с/у Локо на Герена се страхуваме да пускаме Лъчо и Мангал тогава сме тотално чао
3. трябва да си последователен - щом го налагаш пускай го
4. опита се офанзивна тактика, но не докрай - ако Огнянов резерва е офанзивна тактика, тогава значи сме почнали с дефанзивна като домакини на Герена ??!>?
5. Киров или който и да е друг дето може да търчи щеше да е по-полезен от БужутерО и КирвотО, които искат но не могат вече... а като виждаш,че Кривия ако не го смениш съдията ше го направи, но без право на резерва, който и да пуснеш е 11 играч

на всекис е случва да сгреши, но не трябва да му се спестява критиката


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 11:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
начи не е зле един списък да се направи.. още отдавна сме го говорили. на забранените марки, прически, модели дрехи, височина на обувки, цветове и всички останали, за да бъдем спокойни за здравето си, все пак.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 11:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Мисля,че е "време да изхвърлим боклука". Как ще ти направят проблем с каква коса си :oops: та нали Левски значи свобода?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 11:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Дерипаска написа:
Вие се базикате, но днес наистина се правиха проблеми на едно момче с каква коса е.



:shock: Какво е станало ?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 11:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 1:14 pm
Мнения: 4021
Ми кво е станало... Едно момче беше с по дълга коса и му беше казано нещо от сорта на "другия път се подстрижи или не идвай"

_________________
Изображение
Въздушната шир на небето е синя...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 12:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 02, 2006 12:10 am
Мнения: 127
Местоположение: UK
и въпреки всичко САМО ЛЕВСКИ!!!гледаме напред и нагоре, следва Лил 25 000 на Герена и 2:1 :levski утре литекс се дънят със славия правят Х и на зимната пауза сме горе долу с равни точки. :smt003

_________________
LSFC написа:
90 минути на 7 дни, да забравиш за всичко и да пееш затова, което те кара да се чувстваш различен от останалите хора през останалите 9990 минути от седмицата..

:arrow: ЛЕВСКИ СОФИЯ - НАШИЯT ЖИВОТ :idea:

:levski :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 12:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 5:18 pm
Мнения: 137
Местоположение: Горна Оряховица
Пак сърцата ни са пълни, пак стадиона ще е син! :lsfc1

_________________
"The fairy tale goes on and on..."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 12:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 2:10 pm
Мнения: 1484
Дерипаска написа:
Ми кво е станало... Едно момче беше с по дълга коса и му беше казано нещо от сорта на "другия път се подстрижи или не идвай"

''Ей педераст, другия път не се изправяй и не идвай на мачове, адидас педераст''

_________________
СМЪРТТА НЕ СЛАГА КРАЙ НА ЛЮБОВТА! ЛЕВСКИ СОФИЯ ЗАВИНАГИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 12:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
bogarra написа:
АБЕ ТОЯ ХИДЪН НИТО Е ЛЕВСКАР, НИТО НИЩО. БАНАН ЗА НЕГО!
Ти какъв се явяваш,че нещо не ми е ясно,как решаваш,кой е Левскар и кой не е,а някой да те е питал.На друг пък му се било драйфало и него никой не го е питал какво му се прави.Нали не се чудите защо ядете шамарите и се чувствате засегнати,че някак си сте изолирани,еми вие какво правите,някакви оценки правите,някакви разделения,писна ми от пуберски вълнения и недостатъчност

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 12:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 25, 2010 1:46 pm
Мнения: 7
Местоположение: Благоевград
Дерипаска написа:
Ми кво е станало... Едно момче беше с по дълга коса и му беше казано нещо от сорта на "другия път се подстрижи или не идвай"

Дали му е станало приятно? Такива изцепки много ме дразнят,а доста често има такива :x


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 12:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 20, 2006 10:02 pm
Мнения: 1307
Абе стюярдески, заплатата ли не сте си получавали че сте толкова лоши :lol: Абстиненцията ви мори ей, педалечета Ч!

_________________
"Едни са редили хореография, други са пекли кюфтета"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 12:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
АДИДАС ПЕДЕРАСТ :bigok И тая марка ли е забранена вече в сектора :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 12:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 31, 2010 7:01 pm
Мнения: 505
Местоположение: FFM, DE
една голяма конспирация!

Някои по нагоре го каза, на батков му трябват евтини играчи зимата, а от локо на коко неведнъж са идвали стойностни играчи... :bigok

И в четвъртък ни гостува лил, за когото първенството е приоритет... демек идеята е пред целия свят да изглеждаме в криза, жалки и безсилни... за да дойдат к*рволяците с резервите и да им го турим насред герена... :losers


:smt006

_________________
"Unser ganzes Leben, unser ganzer Stolz."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 12:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Това си е стар лаф,който носи адидас,значи той е педераст :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 440 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com