forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Апр 24, 2024 11:46 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 440 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 20, 2006 10:02 pm
Мнения: 1307
Само едно не разбрах, защо всеки път се намесва люлинските, като от въпросните хора много малко са от Люлин.. Стига Люлин, та люлин, ей богуу :smt003

_________________
"Едни са редили хореография, други са пекли кюфтета"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
берое?!? ти гледа ли ги днес? ебаси жалкия, безличен и некадърен отбор, който дори смешната чурба успя да победи..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3682
hidden767 написа:
niki92 написа:
Пак се започват излишни драми и критики.Някой от този форум може ли да каже ,че след миналата година е очаквал ,че тая година ще сме най -добрия отбор в БГ и ще се борим за елиминации в ЛЕ?Трябва да сме благодарни на Ясен Петров и на Гонзо- от липса на отбор и колектив изградиха такъв за по-малко от половин година.Привлякоха добри чужденци сплотиха колектива ... Вярно правят се грешки ,има нужда от 2ма-3ма нови,ама екипа още не е раобтил дори година.Ако лястовицата осере всичко и ги махне просто ...Вижте и Моариньо прави Х с отбор от 3та дивизия ,миналата година реал падат с 4-0 от някакви аматьори.Левски падна с 5 от Спортинг и всичи почнаха ,че нищо не става от отбора и от Ясен .Ами ,ако паднем с 4-0 от 4то дивизионен отбор сигурно трябва да ги разтреляме...Трябва да се остави отбора и да се работи както до сега и всико ще е наред :lsclapp

Най-добрият отбор не сме. Не сме и отбор. В България има 3 отбора - Берое, Литекс и Черноморец. Останалите, включително и ние, все още градим стил и облик.
Който иска да вярва, че се "борим" за елиминации да си вярва - реалното е да не вземем нито точка до края в групата, а супер би било да вземем една или 2.
Колектив имаше в началото, сега поради една или друга причина почва да се губи.
Това са фактите. Ще спра до тук, защото сотаналото са предположения и няма да ги излагам все още.

Нормалните треньори за 20 мача ще са изградили отбор. 8 години ли трябва да изграждаме отбор
.


Последна промяна Vincenzo на Съб Окт 30, 2010 10:39 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Относно агитката на Локо Пд - някой обърна ли внимание как посрещнаха Киро Акалски - с възгласи Киро Акалски и аплодисменти.

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 25, 2010 10:11 pm
Мнения: 764
Местоположение: София
jadaia написа:
Само аз ли си мисля,че агитката ни днес бе на добро ниво :smt017

+1 с малки изключения. :smt023 :levski
В четвъртък, ако М. е от началото до края, няма как да не се получат нещата!

_________________
ФК ЛЕВСКИ СОФИЯ Е СЪЗДАДЕН 1914


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:39 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Bobolin написа:

Та Хидъне, ти нищо не превеждаш. Ти импровизираш и то невярно.

Тъй ли мислиш. По-старите потребители във форума ще ти кажат колко често бъркам.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
не съм съгласен обаче с песимистите за играта на отбора :)

Не само сме отбор а сме и класа над всеки в България (с изключение на защитата) и докато умело забравяме че през 3-4 дена играем все важен и сериозен мач а селски отборчета като латекс и красиморец играят само на село, сами ще се плюем и ще кажем че дотук всичко е било късмет........прав е LSFC като каже че след някоя загуба веднага наизскачат "капацитети" по сайтове и форуми да коментират как те знаели колко сме слаби но досега го крили и чакали някоя загуба да го разкрие :ohmygod

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:40 pm 
@ Господин Таки, пич, в тая тиня няма само един виновник.Няма как някакви деца на по 18 години да дават акъл какво да става в сектора и какво не.
Самият сектор е 90% от деца, за които присъствието там е ПОЗА.После как искате да пеем и въобще да правим нещо като хората?!
Или ти идва от вътре или не!
Липсват ни големите и то много :smt006


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:44 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Vincenzo написа:
Нормалните треньори за 20 мача ще са изградили отбор. 8 години ли трябва да изграждаме отбор
.

Сигурен ли си, че на мен трябва да задаваш този въпрос?

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 27, 2009 9:53 pm
Мнения: 234
echoes написа:
факт е, че гара беше супер неподвижен днес. не говорим за пропускане на положения, факт е, че нямаше и кой да му ги дава, но сме го виждали съвсем друг. да ги гони, да търчи по центъра, да е надъхан, дори когато нещата не вървят или дарко го няма. не е първият му мач без дарко, но е първият му, дето е наистина толкова безличен и апатичен. :?


+1


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3682
hidden767 написа:
Vincenzo написа:
Нормалните треньори за 20 мача ще са изградили отбор. 8 години ли трябва да изграждаме отбор
.

Сигурен ли си, че на мен трябва да задаваш този въпрос?

и на теб.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:52 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Сеп 26, 2005 4:24 pm
Мнения: 320
Местоположение: София
IRR написа:
@ Господин Таки, пич, в тая тиня няма само един виновник.Няма как някакви деца на по 18 години да дават акъл какво да става в сектора и какво не.
Самият сектор е 90% от деца, за които присъствието там е ПОЗА.После как искате да пеем и въобще да правим нещо като хората?!
Или ти идва от вътре или не!
Липсват ни големите и то много :smt006

Виж са аз не съм кой знае колко много над тия 18 години за които говориш, но тва не ми пречи да виждам как тия лайнари ни дърпат надолу. откъде тръгнаха лошите погледи, скръстените ръце, демонстративното пренебрежение, още по демонстративните своеволия и омразата към всички включително и към своите /случая с Гонзо/ в тоя сектор ? по младите фенове и децата в сектора са още неизградени и податливи към подражаване и с нищо не са виновни, че те това виждат на стадиона, няма кой да им покаже нещо позитивно, а и аз не виждам как с даването на акъл, който и да било пречи, шото тва все пак е "даване на акъл" и нищо повече. грозното е когато не разполагаш с акъл, а се опитваш да се налагаш със сила. това е нещото което ме вбесява и заради тва ги ненавиждам тия боклуци толкова силно.

_________________
НЕ СТАВА САМО С КАФЕВО, ТРЯБВА И СИВО !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 20, 2006 10:02 pm
Мнения: 1307
IRR написа:
@ Господин Таки, пич, в тая тиня няма само един виновник.Няма как някакви деца на по 18 години да дават акъл какво да става в сектора и какво не.
Самият сектор е 90% от деца, за които присъствието там е ПОЗА.После как искате да пеем и въобще да правим нещо като хората?!
Или ти идва от вътре или не!
Липсват ни големите и то много :smt006

Така е, докато не се промени самия манталитет на подрастващите на стадиона ще сме така. Те не знаят какво е синята идея, за тях е важно да са страшни пред определени хора, малолетни момиченца им се радват, та дори съм сигурен че и футболистите не знаят. Също така нямат уважение към по старите хора. Стюардесите са ми вече по гнусни от ушевите, срам ме е такива хора да седят до мен. :smt023

Не искаме стюардиии, не искамее парии.. :lsclapp

_________________
"Едни са редили хореография, други са пекли кюфтета"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:54 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 7:47 am
Мнения: 163
Към момента само подкрепа ни трябва към отбора и ръководството ясно е че не всичко върви както трябва просто старото ръководство Стоилов Сираков постави високо летвата но и там дадохме време и доверие макар че и там пихме много студена вода на моменти но като цяло Георги и Ясен трябва да надминат Сираков и Стоилов. Макар че моето мнение е че ще имаме големи перспективи само ако Батков реши да инвестира още пари.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3682
Имаме нови играчи, но нямаме стил. А вече направихме едно 20 мача и тепърва да ми излизат с тезата, че не сме били обиграли е просто абсурдно. Абсурдно и смешно. К'ъв отбор трябва да имаш, за да биеш Латекс и Локо Пд????


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 10:57 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Vincenzo написа:
hidden767 написа:
Vincenzo написа:
Нормалните треньори за 20 мача ще са изградили отбор. 8 години ли трябва да изграждаме отбор
.

Сигурен ли си, че на мен трябва да задаваш този въпрос?

и на теб.

Тогава ще ти отговоря. Отбор може да се изгради за 20 мача, а може и за 2 години. Зависи от нивото на футболистите - качествата им, тактическата им грамотност, физическата им кондиция и т.н. Зависи доколко има приемственост между методите на предишния и настоящия треньор. Какъвто и да е случая, отборът би трябвало да играе все по-добре, което в нашият случай не се случва. Наблюдава се спадане на класата на футболистите, които дойдоха лятото подготвени, като Мюлдер, Иванов, Дембеле, Младенов, като в същото време тези, които дойдоха неподготвени тъпчат на едно място - Слори.
Това резонно поставя въпросът защо вместо прогрес при нас се забелязва регрес и кой е отговорен за това. На този въпрос не мога да ти отговоря с претенции да съм 100% прав.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 11:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Как сте разбирачи :lol: ,кофти резултат,но ако това ви успокоява,Левски открай време преди по-сериозен успех в Европа,винаги преди това се дъни в шампионата,така че пъзела се подрежда.На мен ми стана тъпо,че обиждахме агиткага на Локото,това са между малкото,които взаимното уважение трябва да е водещо

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 11:01 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 5:38 am
Мнения: 76
Местоположение: на майната си
какво казва Йовов:
"Първото играхме със страх" - т.е не е изненадан от станалото, защото....
" до това води, когато един отбор е добре организиран и има добри изпълнители" -тука Йовов намеква, че отбор, който играе организиран футбол, обикновено разкрива хаоса в играта на Левски.......
"Няма да открия топлата вода с качествата на нашия отбор и техния" - пак същото, но тоя път сравнението е с Лил.
"Но ще разчитаме на българския дух и колективизъм”" - т.е. ще се играе на юруш и на 'характер" вместо на футболни аргументи...
Съвсем определено Й. намеква за треньорска несъстоятелност, което не е съвсем добре.:smt085 Йовов е саркастичен и поставя под въпрос треньорската компетентност, дали няма да е следващия след Бензукан и Петков (набедени за хора на Мъри?), който ще опакова....
Гонзо е джелезо ама Ясен се огъва; дано му мине...
Ехххх, Мустак....


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 11:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3682
hidden767 написа:
Vincenzo написа:
мога да ти отговоря с претенции да съм 100% прав.

за 20 мача всеки един отбор би трябвало да е придобил облик.
А защо играчите имат регрес при нас? Ами, много просто, защото нямат прогрес!!! А този прогрес трябва да се принесе от треньора.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 11:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 10, 2008 11:27 am
Мнения: 304
bobio написа:
jadaia написа:
Само аз ли си мисля,че агитката ни днес бе на добро ниво :smt017

+1 с малки изключения. :smt023 :levski
В четвъртък, ако М. е от началото до края, няма как да не се получат нещата!

Не разбирам защо така се самообливаме без да сме се обляли. :smt006
И това,че Локото са ни надпяли са некви тъпотии,имаха няколко силни изпълнения ,но чак да ни смажат по трибуните е смехотворно.На фона на играта и резултата синята агитка беше великолепна.

_________________
Левски София 1914


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 11:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Ivan63 написа:
Как сте разбирачи :lol: ,кофти резултат,но ако това ви успокоява,Левски открай време преди по-сериозен успех в Европа,винаги преди това се дъни в шампионата,така че пъзела се подрежда.На мен ми стана тъпо,че обиждахме агиткага на Локото,това са между малкото,които взаимното уважение трябва да е водещо

Всъщност схемата на Пържолет се оказва вярна - след мач в ЕКТ-загуба и преди мач в ЕКТ-загуба :bigok Бай Иване да ти връчваме микрофона, само от време на време някой от току що пълнолетните обийци ще прибягва с белите кецки за биричка и кибабчита :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 11:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 25, 2010 10:11 pm
Мнения: 764
Местоположение: София
jadaia написа:
bobio написа:
jadaia написа:
Само аз ли си мисля,че агитката ни днес бе на добро ниво :smt017

+1 с малки изключения. :smt023 :levski
В четвъртък, ако М. е от началото до края, няма как да не се получат нещата!

Не разбирам защо така се самообливаме без да сме се обляли. :smt006
И това,че Локото са ни надпяли са некви тъпотии,имаха няколко силни изпълнения ,но чак да ни смажат по трибуните е смехотворно.На фона на играта и резултата синята агитка беше великолепна.

По мое лично мнение те се чуваха по-слабо от заралийте, че и от орките. Поне от секотра така ми се стори. :smt006 Чуха се горе долу силно, не повече от 2 пъти...

_________________
ФК ЛЕВСКИ СОФИЯ Е СЪЗДАДЕН 1914


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 11:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49273
Местоположение: ШОПландия
hidden767 написа:
В България има 3 отбора - Берое, Литекс и Черноморец.

Добре де, да приемем че разбираш и винаги си прав. Как може тогава да говориш такива глупости баш за тия 3 отбора :ohmygod2
Берое ги видяхме днес срещу най-жалкия отбор в А група, видяхме ги и срещу нас, селяците - сбирщина некадърници с некадърник треньор-мутра стъпват върху парите на джуджето-наркоман и 'бият', Красиморец - балон, който ще си остане този сезон с това, че ни би, иначе играе некадърно всякакви смешници...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Последна промяна Goviado на Съб Окт 30, 2010 11:14 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 11:13 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
По обективни причини гледах само първото полувреме, но щом е толкова важно за вас колко са се чували Локото, да, чуваха се, повече от вас, повече от Берое, повече от всеки друг, гостувал на Герена тази година. А пък обидите към другата агитка (която и да е тя) са поредният израз на безсилието в клуба на всички нива.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 11:15 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 1:20 pm
Мнения: 4365
Местоположение: Норич, UK
Не знам какво да говоря за този мач. :( Объркан съм. Просто не знам. 15 минути съм ревал в колата. :smt085 :smt085 :smt085

Единственото хубаво нещо в този мач беше Кирил Акалски. :smt023

Някои преди мен казвате, че няма да станем шампиони. Присъединявам се към вас. Не можем да се преборим нито с Латекса, нито с Локо София. Смятам, че ще издрапаме до тройката.

Боли ме от факта, че нямахме чисто голово положение на "ГЕРЕНА" срещу Локо Пловдив :ohmygod2

Прекалено много си повярвахме всички. Бяхме сигурни в титлата и в това, че ще се борим за класиране на 1/16 финали в ЛЕ, но в последните 4-5 седмици сме на дъното. :(

Адски объркан съм от всичко. По-добре сега да сме малко по-песимистично настроени и да слезем на земята. Лека-полека май се връщаме към миналия сезон. Гонзо няма какво да говори за Гара, защото без него щяхме да сме на нивото на цура, че и по-зле. Сега съм доста афектиран от мача и не разсъждавам трезво, но това е, което мисля на този етап. Съжалявам! :( НО ВЪПРЕКИ ВСИЧКО, В ЧЕТВЪРТЪК ВСИЧКИ НА СТАДИОНА-25 000 ДА ИЗПЪЛНИМ "ГЕОРГИ АСПАРУХОВ" И ДА ПОМОГНЕМ НА МОМЧЕТАТА. АКО ТЕ СЕ РАЗДАДАТ НА 100%, НЯМА ДА ЗАГУБИМ. САМО ЛЕВСКИ!

П.П. Въпреки загубата, въпреки болката, обичам Левски прекалено много и чакам с нетърпение всеки следващ мач. Дали съм на стадиона, или пред ТВ-то няма значение. ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ!!!

_________________
105 ГОДИНИ НАЧИН НА ЖИВОТ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 11:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 4:09 pm
Мнения: 7137
Местоположение: Schönes Dorf, Blau Sofia
Обиди към Локото, чух не повече от три пъти (2хСеляни+1Ако викате), някои хора се оливат :slap
П.с. Абе как столичното Локо ги би с 3 !!! на нула :smt017

_________________
КУР ЗА ЛЯТОТО, ЗИМА ИЛИ СМЪРТ!
Изображение
ignore: sin


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 11:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 25, 2010 10:11 pm
Мнения: 764
Местоположение: София
Акалски не е за хвалене много. 2-рото полувреме от секртора което се виждаше, все едно никога не е пипал топка. Не посмя да я ритне веднъж от аут в противниковата част...

ПС: Чуда се на Ясен и Гонзо. От какъв зор ще пуснеш бивш футболист-титуляр на Локо Пд да пази? :smt017

_________________
ФК ЛЕВСКИ СОФИЯ Е СЪЗДАДЕН 1914


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 11:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 1:14 pm
Мнения: 4029
Хидъна треньор на Левски :ohmygod2

_________________
Изображение
Въздушната шир на небето е синя...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 11:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39186
Местоположение: Фаноса ти
Да идва Киану Рийвс, че не се издържа вече :loser2 То не бяха анализатори, следящи мача по тв, то не бяха дитирамби майните как пеели, то не бяха тактически разбори, ебати чудото :bigok Анализ.форум.седейкивкъщи.левскимай.инфо :ohmygod2

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 30, 2010 11:23 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Goviado написа:
hidden767 написа:
В България има 3 отбора - Берое, Литекс и Черноморец.

Добре де, да приемем че разбираш и винаги си прав. Как може тогава да говориш такива глупости баш за тия 3 отбора :ohmygod2
Берое ги видяхме днес срещу най-жалкия отбор в А група, видяхме ги и срещу нас, селяците - сбирщина некадърници с некадърник треньор-мутра стъпват върху парите на джуджето-наркоман и 'бият', Красиморец - балон, който ще си остане този сезон с това, че ни би, иначе играе смешно некадърно всякакви смешници...

Безсмислена дискусия се заформя между нас. Ясно ти е че гледам обективно и вървежни приказки от сорта на "най-жалкия отбор" нямат стойност за мене. Не се сещам за други отбори, които да покзават наченки на футбол, треньорски почерк и облик. Всеки според възможностите си. Надявам се не смяташ че ние показваме. А футбилистите на Берое, ако бяха в друг отбор с друг треньор, сигурно щяха да изпаднат...
Литекс и Черноморец може да не са нищо особено, но в мачовете си с нас се показаха като по-зрелия и по-можещия отбор.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 440 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com