forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 5:36 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 440 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 12:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 2:10 pm
Мнения: 1484
Така изглежда.. направиха му проблем, че е с момиче(???) цЕлото второ полувреме бяха точно до нея и я оглеждаха и клатеха глава на момчето.. :smt006

_________________
СМЪРТТА НЕ СЛАГА КРАЙ НА ЛЮБОВТА! ЛЕВСКИ СОФИЯ ЗАВИНАГИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 12:22 am 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 22, 2010 10:36 pm
Мнения: 117
[quote=UL]И%20въпреки%20всичко%20съм%20сигурен%20че%20срещу%20Лил%20ще%20бъдем%20мощни!%20САМО%20ЛЕВСКИ![/quote]
е то е ясно, че ще бъдем мощни. като има мач в Европата всички се сещат, че са левскари. А през останалото време.....
Дано некой ден и ние да се оправим, ама няма да е скоро като гледам

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 12:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
трябва ни едно ново секторче, по-прибрано, подредено и с КОЗИРКА. едва тогава ще сме мощни и на герена :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 12:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
echoes написа:
трябва ни едно ново секторче, по-прибрано, подредено и с КОЗИРКА. сме :bigok
Ти за капанче говориш :smt005

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 12:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 25, 2010 10:11 pm
Мнения: 764
Местоположение: София
Цитат:
Така изглежда.. направиха му проблем, че е с момиче(???) цЕлото второ полувреме бяха точно до нея и я оглеждаха и клатеха глава на момчето.. :smt006


Аз си мислех, че е момиче, но после се обърна и видях, че е момче. Беше си сложил доста прилепнали панталонки, може би за това са го подигравали? :smt017 Левскар е и подкрепя отбора. :smt115

_________________
ФК ЛЕВСКИ СОФИЯ Е СЪЗДАДЕН 1914


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 12:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 11:54 pm
Мнения: 74
Местоположение: София
От абсолютния песимизъм и безкрайно плюене, по-противно може да е само крайния оптимизъм и уж задължението "безрезервна подкрепа". Не се иска нито да се плюе при всяко разочарование, нито да крещиш "за подкрепа" все едно действието се извършва на друга планета и в друг мач/мачове. Иска се просто интерес и разбиране към случващото се...а то пък и един интерес-3000 хиляди с майните. :|
Като пример към горното-да искаш оставка на Ясен не е най-приемливия и умен вариант, както и да смяташ, че всичко е OK и няма и прашинка треньорска неадекватност. Когато има някакви проблеми, очевидно, съвсем нормално е да се коментират, нали? Аз лично не се заблуждавам за отбора и съм имал опасения за близкото бъдеще дори и след Гент, въпреки неописуемата радост тогава, затова и не съм втрещен от последните ни изяви. Не съм се реел из розови облаци и представа за луд европробив, затова и не плюя отбора, колкото и да ме е яд след днешния мач. Но това положение на отбора е доста наивно да се смята, че отборът ще издрапа ей така, само звездите да се подредят според правилния хороскоп. Затова и не може да им се ръкопляска, когато се осират(и ще продължат, може би), защото трябва да са наясно, че не сме идиоти без очи. Не е по-арийско да си затваряш очите. А и критика и псуване са 2 различни неща
Г-н Борат беше несправедливо забравен от много мечтатели, но няма да е много за дълго, сигурен съм. 1-2 месеца сравнително добри игри и яка победа срещу чужд отбор не изграждат добра политика. Не сме те забравили, гадино мустаката, комунистическа!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 12:28 am 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 1:20 pm
Мнения: 4365
Местоположение: Норич, UK
Абе, какво става тука, майка му да еба. Защо феновете на ЛЕВСКИ се карат и се разделят на групички за глупости. Нали споделяме една и съща идея- ЛЕВСКИ СОФИЯ.

Аз лично се поуспокоих. Паднахме, станалото станало и ще гледаме напред. Ама хайде да няма дрязги помежду ни. Някакъв бил с дълга коса, друг с Адидас. И какво от това, всички сме левскари и обичаме отбора. :D

_________________
105 ГОДИНИ НАЧИН НА ЖИВОТ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 12:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 2:10 pm
Мнения: 1484
bobio написа:
Цитат:
Така изглежда.. направиха му проблем, че е с момиче(???) цЕлото второ полувреме бяха точно до нея и я оглеждаха и клатеха глава на момчето.. :smt006


Аз си мислех, че е момиче, но после се обърна и видях, че е момче. Беше си сложил доста прилепнали панталонки, може би за това са го подигравали? :smt017 Левскар е и подкрепя отбора. :smt115

Не е верно, беше си с обикновенни дънки(МЪЖКИ!) ..
Т'ва не е най- важното, просто се получи тъпо, отишли сме за Левски, те ще правят проблем кой- как се е облекъл.

_________________
СМЪРТТА НЕ СЛАГА КРАЙ НА ЛЮБОВТА! ЛЕВСКИ СОФИЯ ЗАВИНАГИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 12:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 26, 2006 10:27 pm
Мнения: 8209
Местоположение: София
Kryten написа:
rkk написа:
Лично за мен между другото единствен от нашите игра Кирето Акалски... Головете не бяха по негова вина, извади поне 4-5 положения...

Серж игра както обичайно, също Станчев беше на ниво. Останалите бяха :ohmygod2


Страшно ниво беше Станчев..първото полувреме дедо Лазаров го направи сам да си говори..да не говорим, че 1-2 пъти за 10 метра му взе 2 метра с бягане :ohmygod Първото полувреме беше пълна дупка Станчев, второто игра по-стабилно, но те не ни и атакуваха толкова.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 12:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Господин Таки написа, че го било срам от "парцалите", които бяха осветявани от факли. Мен честно казано, всеки път като го видя тва и ме хваща срам и не ми се гледа. Кви сa тия наркомани, където всеки мач ще им се вдига трансперант "Сектор Б е с вас" ли кво беше сега не мога да го намеря.. Какви са тия сигурно 90% от Сектора ги боли кура за тия, обаче ги "подкрепя" и е "с тях"... И UL се изказа доста акуратно за стойките и лошите физиономии, а относно прическата, явно вече, ако не сме с къса коса ще има наказателни нинджа акции.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 12:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Поне има нещо положително днес, паднахме от отбор който ни е симпатичен :bigok Само големите могат да си изберат от кого да падат :loser2

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 12:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Oткрито си каза,че за него има 3 отбора в Бългаия. Достатъчно ли е.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 12:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Абе, bogarra, ти си регнат от един месец, но вече гониш хора регнати от 6 години, я се замисли малко :smt006 Говорихте по-рано в темата за уважение към по-дъртите и неадекватните малки, ето ви го потвърждението..

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 1:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 24, 2010 9:43 pm
Мнения: 30
Аре бе къде са истинските Левскари? Гледах мача по ТВ и майните тотално ни надвикаха... а ми се струва, че бяхме повече от тях след като показаха сектора? Това просто не е истина... защо тези хора в сектора не искат да пеят? Не могат ли? Не мога да си го обесна... силни сме само на скандиранията... имам чувството, че една песен не можем да искараме силно и правилно и докрая на нивото на Берое и Локото... просто е ужас сектора в момента... и хората са прави тия малоумници от запада преебават тотално агитката... на мача в Сливен тоя малоумник с татоировките по краката който даваше тон с мегафона просто беше под всяква критика... и аз смъркам пико ама той не знаеше къде се намира... само дава тон за " цигани " " умрете селяни" арееее пейте бе майка ви да еба " и т.н. тоя малоумен ли е какъв е? Заради тия лайнари ли няма хора в сектора? От тях ли се страхувате? Еми в сектора има много по големи и яки мъже от тия наркомани долни незнам защо още не са яли боя тия... как може да съсипват сектора и да се пишат за най-големите фенове? След като те дори не ги интересува как върви мача нито пък разбират нещо от футбол... той си взема парите всеки месец ходи без пари по гостувания и работата му е да псува цял мач надрусан като куче... чак на мегафона пита дали имало пико в Сливен и се радва... просто беше пълна глупост това... забелязал съм и в София, че повечето хора не ги понасят тия и не искат да пеят и им се скапва настроението заради тия... незнам ама според мен те са истинският проблем в този сектор... трябва онова момче да си дава тон винаги и никой да не му се меси и тия лайнари да ги няма там. Иначе ще сме ей така както сме в момента... няма да можем да искараме една песен докрай и една песен да я изпеем ВСИЧКИ СИЛНО КАКТО ЕДНО ВРЕМЕ!

_________________
Само като излеземе и си покажеме главите от тунела на игрището цялата публика се възпламенява и като почне да вика ЛЕВСКИ краката ни се схващат и край ний си ги биеме от воле...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 1:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 09, 2009 9:55 am
Мнения: 181
А бе може и да е за добро - да си направят изводите преди мача с Лил!
Важното е в четвъртък да мачкаме! :lsfc4

_________________
Студ, дърво и камък се пука, гладни от два или три деня, а той пее и все весел!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 1:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Mr. Smith написа:
Ако Изображение е виновен за това,че има по 2000 човека на Герена на мач, определено трябва да се затвори и да се реши проблема кардинално :smt006 ГАСИИИИИИИИИИИ :loser2

На домакинството с Академик това ще е мечтана бройка :bigok
Иначе аз съм си доволен отбора - кога съм си мислил пролетта, че ще имаме 5 победи в ЕКТ наесен. В най-смелите си представи виждах отстраняваме на един отбор в адски мъки :bigok


blue_ocean_11 написа:
А бе може и да е за добро - да си направят изводите преди мача с Лил!
Важното е в четвъртък да мачкаме! :lsfc4

Тия изводи вече 3-ти мач ги вадиме :loser2

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 1:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 14, 2010 12:21 pm
Мнения: 606
togap написа:
Аре бе къде са истинските Левскари? Гледах мача по ТВ и майните тотално ни надвикаха... а ми се струва, че бяхме повече от тях след като показаха сектора? Това просто не е истина... защо тези хора в сектора не искат да пеят? Не могат ли? Не мога да си го обесна... силни сме само на скандиранията... имам чувството, че една песен не можем да искараме силно и правилно и докрая на нивото на Берое и Локото... просто е ужас сектора в момента... и хората са прави тия малоумници от запада преебават тотално агитката... на мача в Сливен тоя малоумник с татоировките по краката който даваше тон с мегафона просто беше под всяква критика... и аз смъркам пико ама той не знаеше къде се намира... само дава тон за " цигани " " умрете селяни" арееее пейте бе майка ви да еба " и т.н. тоя малоумен ли е какъв е? Заради тия лайнари ли няма хора в сектора? От тях ли се страхувате? Еми в сектора има много по големи и яки мъже от тия наркомани долни незнам защо още не са яли боя тия... как може да съсипват сектора и да се пишат за най-големите фенове? След като те дори не ги интересува как върви мача нито пък разбират нещо от футбол... той си взема парите всеки месец ходи без пари по гостувания и работата му е да псува цял мач надрусан като куче... чак на мегафона пита дали имало пико в Сливен и се радва... просто беше пълна глупост това... забелязал съм и в София, че повечето хора не ги понасят тия и не искат да пеят и им се скапва настроението заради тия... незнам ама според мен те са истинският проблем в този сектор... трябва онова момче да си дава тон винаги и никой да не му се меси и тия лайнари да ги няма там. Иначе ще сме ей така както сме в момента... няма да можем да искараме една песен докрай и една песен да я изпеем ВСИЧКИ СИЛНО КАКТО ЕДНО ВРЕМЕ!

Има някои песни които се пеят с повече "хъс" и ентусиазъм от феновете ,ние имаме по малко такива песни и за това се получава така..кой каквото иска да ми говори тва е положението единствено се пее по мощно на "Ти си Любовта" "Да запеем дружно песента" "Левски Шампион" и още 1-2 песни....

_________________
14-1 ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 1:13 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
echoes написа:
берое?!? ти гледа ли ги днес? ебаси жалкия, безличен и некадърен отбор, който дори смешната чурба успя да победи..

Смешния съдия успя да ги победи. Берое е отбор с много малък игрови потенциал и намесите на съдията (макар и не драстични) бяха достатъчни да обърнат нещата в полза на чурка.

Колко отбора знаете, които са вкарали 2 гола на М'Боли тази есен?

Берое игра много грамотно със селекция от Стойчо Младеновци, завърнали се бивши беройци, момчета от Локо Стара Загора, Миньор Раднево, Първомай, Свиленград и Несебър.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 1:16 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
LS4ever написа:
мога да кажа само 1:

КЛАСИЧЕСКА ТРНѝОРСКА ЗАГУБА !

нито 1 правилно решение - довело до решителна (дано не съм прав) загуба за сезона

1. вместо левия бек резерва Щърков караме Мълдер да се мъчи по този фланг - нито 1 центриране, нито 1 отигрване в атака - просто с десния крaк този човек НЕ МОЖЕ ДА ЦЕНТРИРА - ако не го знае това Яасен, не знам кой води тренировките......

2. пуска двама халфове пенсионери - Йовов и Кривия, които може да ги надбяга всеки футболист от В група - съответно при съвсем нищожна преса в центъра нападение НЕ ПОЛУЧАВА НИТО 1 топка. отделно Кривия изпълнява 4 (четири) корнера и пробва няколко цнтрирания без да УСПЕЕ да вкара топкаа изобщо в наказателното поле (на играта на еврофутол на полувремето не може да взме и 5 лева). Кривия трябваше да бъде изваден още при 0:2, но и това не явно се жида от треньоската скамейка. Само майните на скамейката не разбраха, че ще получи 2и картон ако остане да играе след 70 мин...

3. налагаш огнянов да играе в евро мачовете, а в Ловеч и днес не го пускаш за сметка на бавно подвижни ветерани ??!?!?

4. вадиш централен защитник и на негово място пращаш да играе единствения подвижен халф - Грийн ( btw изобщо не е ясно като висок футболист защо седеше на гредатат при 2я гол и после покри засадата)

5. не правиш 3та смяна - който и да пуснеш на мястото на Кривия или Йовов ще е по подвижен. Киров е добро решение - оставяш да се мъчат всички....

6. слагаш Акалски да пази (нищо лошо за човека), но освен да седи на вратата той трябва да ръководи и празноглавите централни защитници пред него - вижте на повторенията как им вика - те не ебават.....

и още и още....

p.s. след този мач на искам да чувам повече "в ЛЕВСКИ има 20 и... равностойни футнолисти", и да е така то тррньорите явно само го казват без да го мисляъ - мача днес е потвърждение....

Ей, евала му правя на Акалски, че поне им вика щото Божката и това не прави.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 1:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 1:14 pm
Мнения: 4021
SZ_FEN написа:
echoes написа:
берое?!? ти гледа ли ги днес? ебаси жалкия, безличен и некадърен отбор, който дори смешната чурба успя да победи..

Смешния съдия успя да ги победи. Берое е отбор с много малък игрови потенциал и намесите на съдията (макар и не драстични) бяха достатъчни да обърнат нещата в полза на чурка.

Колко отбора знаете, които са вкарали 2 гола на М'Боли тази есен?

Берое игра много грамотно със селекция от Стойчо Младеновци, завърнали се бивши беройци, момчета от Локо Стара Загора, Миньор Раднево, Първомай, Свиленград и Несебър.

Локо СФ, Миньор, Рапид. За няколко мача толкова.

_________________
Изображение
Въздушната шир на небето е синя...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 1:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 19, 2010 1:25 am
Мнения: 103
Нищо трагично не е станало!Би ни отбор,който жела победата повече от нас!Нямаме никакви оправдания за тази загуба!От днес имам и нов фаворит в отбора и той е Кирил Акалски....момчто показа,че има класа и ако за напред не е титуляр,значи,че системата ни тотално е сбъркана!!!Поздрави за Локо Пловдив и да се надяваме,че срещу Лил ще търсим по-настоятелно победата! :levski

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 1:20 am 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 1:20 pm
Мнения: 4365
Местоположение: Норич, UK
blue_28 написа:
Нищо трагично не е станало!Би ни отбор,който жела победата повече от нас!Нямаме никакви оправдания за тази загуба!От днес имам и нов фаворит в отбора и той е Кирил Акалски....момчто показа,че има класа и ако за напред не е титуляр,значи,че системата ни тотално е сбъркана!!!Поздрави за Локо Пловдив и да се надяваме,че срещу Лил ще търсим по-настоятелно победата! :levski


Съгласен съм за Акалски. Дано Ясен да го пусне в четвъртък.

_________________
105 ГОДИНИ НАЧИН НА ЖИВОТ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 1:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Малко прекалявате за Акалски.......след 1 мач и то загуба да го гласим твърд титуляр и то в Европа?
Със сигурност има заложби, но Божо е човека за момента. Акалски ще има кога да играе в Европа дай боже...

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 1:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 19, 2010 1:25 am
Мнения: 103
UL написа:
Малко прекалявате за Акалски.......след 1 мач и то загуба да го гласим твърд титуляр и то в Европа?
Със сигурност има заложби, но Божо е човека за момента. Акалски ще има кога да играе в Европа дай боже...


Това си е твое мнение и го уважавам,но да кога да чакаме да направи силен мач братле???Поне на мен ми писна вече от тези "надежди" да направят един силен мач...Вече много пъти му се дава шанс на Митрев и в повечето случаи се дъни,а издънки в Левски не трябва да има..Същото важи и за мангала Огнянов....

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 1:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
LS4ever написа:
мога да кажа само 1:

КЛАСИЧЕСКА ТРНѝОРСКА ЗАГУБА !

нито 1 правилно решение - довело до решителна (дано не съм прав) загуба за сезона

1. вместо левия бек резерва Щърков караме Мълдер да се мъчи по този фланг - нито 1 центриране, нито 1 отигрване в атака - просто с десния крaк този човек НЕ МОЖЕ ДА ЦЕНТРИРА - ако не го знае това Яасен, не знам кой води тренировките......

2. пуска двама халфове пенсионери - Йовов и Кривия, които може да ги надбяга всеки футболист от В група - съответно при съвсем нищожна преса в центъра нападение НЕ ПОЛУЧАВА НИТО 1 топка. отделно Кривия изпълнява 4 (четири) корнера и пробва няколко цнтрирания без да УСПЕЕ да вкара топкаа изобщо в наказателното поле (на играта на еврофутол на полувремето не може да взме и 5 лева). Кривия трябваше да бъде изваден още при 0:2, но и това не явно се жида от треньоската скамейка. Само майните на скамейката не разбраха, че ще получи 2и картон ако остане да играе след 70 мин...

3. налагаш огнянов да играе в евро мачовете, а в Ловеч и днес не го пускаш за сметка на бавно подвижни ветерани ??!?!?

4. вадиш централен защитник и на негово място пращаш да играе единствения подвижен халф - Грийн ( btw изобщо не е ясно като висок футболист защо седеше на гредатат при 2я гол и после покри засадата)

5. не правиш 3та смяна - който и да пуснеш на мястото на Кривия или Йовов ще е по подвижен. Киров е добро решение - оставяш да се мъчат всички....

6. слагаш Акалски да пази (нищо лошо за човека), но освен да седи на вратата той трябва да ръководи и празноглавите централни защитници пред него - вижте на повторенията как им вика - те не ебават.....

и още и още....

p.s. след този мач на искам да чувам повече "в ЛЕВСКИ има 20 и... равностойни футнолисти", и да е така то тррньорите явно само го казват без да го мисляъ - мача днес е потвърждение....


1. Тичайки по-левия фланг, успоредно на тъч линията, не съм виждал някой да центрира с десния крак :bigok Щърков виждал ли си го що за футболист е ?
2. Няколко мача Кривия не влизаше, сега го пусна титуляр - пак недоволни.
3. В мача с Лил мангала беше най-слаб, почти нямаше точен пас.
4. При 0:2 в 60-та минута е логично това решение, з акога да чака да обръща мача.
5. Като гледам групата и възможите опции за халфове - Тевия и Балтанов - по-добре с Йовов и Кривия
6. Е тука къде му е грешката - че не пусна Цецо Димитров ли? :bigok Е има още няколко мача, може и него да го пробва, пък току-виж станал машинка за ч година. А това, че защитата не го слушала - той ли е виновен. Ако тъй им казва стена от 4-рима, а те застават 2-ма какво да направи, да им удари по един шамар ? Има си треньори за тая работа.

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 1:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
а тия 3-те петици отзад са простоооо :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 1:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
VANDAL написа:
UL написа:
Мен повече ме е яд че тотално ни надвикаха на трибуните, аз затова специално исках да ходя да си оставя гласа поне да не се чустваме гости на Герена, но така и не успях а като гледах и по ТВ май по-добре че не ходих........понеже горе четох някакво момче възхвалява пловдив футболния град - братле никой не те спира заминавай да футболизираш на Капитан Райчо и т.н.
Това което го може и го е правил СЕКТОР Б ще бъде само и единствено в сънищата на майните...
Факт е че днеска ни надпяха и ще ти кажа защо, не защото пловдив бил футболен или волейболен град.....надпяха ни защото в тяхната агитка водещите групировки не чупят стойка из сектора с лоши погледи и не пребиват фенове на своя отбор, в тяхната агитка ВОДЕЩИТЕ ГРУПИРОВКИ ПЕЯТ НАЙ-СИЛНО И НАЙ-МОЩНО И ВОДЯТ ЦЕЛИЯ СЕКТОР КАТО ИСТИНСКИ ТАРТОРИ......а при нас няма смисъл да се плюем сами в какво положение бяхме, сме и не виждам скоро как ще се измъкнем след толкова много неща.

И въпреки всичко съм сигурен че срещу Лил ще бъдем мощни! САМО ЛЕВСКИ!


Заминавам, но с цялото ми уважение ще повторя, че в Пловдив футболът е религия, а в София нещо средно между театър и кино. Групировките на Локо наистина са водени от МЪЖЕ, но за разлика от наще техните тартори притежават - морал, добродетели и идеали. Годините не играят никаква роля, особено в нашия случай. Както го е казал Господин Таки, който най-точно е преценил нещата в тоя форум за мене - Не става само с кафево,трябва и сиво! Нашите групировки са водени също от дърти, но те не обичат, а мразят. Именно за това пеем песни за сране на путки и к.р. Миналия ден братовчедка ми която е в трети клас ми дойде на гости и случайно попадна на едно листче с текста новата песен - Напред милиони левскари. Е как да я оставя да го прочете като е пълно с думи като к.р и други проститии. По-добре нищо да не знае, отколкото да се учи на такива неща. Така се гради манталитета на футболния запалянко с наглед маловажни детайли - и докато в Пловдив децата ще обичат, в София заради такива като нашите лидери - децата ще гледат лошо през нинджите и ще си живеят с фалшивото самочувствие на "граждани" :idea:


Виж много генерализираш нещата и се забиваш в крайности....аз следя агитката на Локомотив от 15 години.......няма спор че са много верни но в желанието ти някои неща в нашия сектор да се оправят ти направо ги обожестви човече.... :roll:
Незнам само как го измисли това че майните не мразят като точно от Локо Пловдив тръгна първото скандиране в България "майка ви ШЕЙБА"....към жълтурите.........да не им правя разбор колко пъти са викали и "жълта кочина", "ебали отбора на петър стоянов", "КЗЛ" и какво ли не а като добавя и огромния им комплекс от София, те уверявам че не са "върха на ултрас културата в БГ" както беше писал след мача ЛокоПд-Берое.

Безспорно остават част от големите 4 агитки в БГ, имат много добри моменти, но като цяло това което агитката на ЛЕВСКИ е правила доскоро не могат да го постигнат ако ще да се разцепят от напъване......това че ние сме в кофти период ни е дръпнало доста надолу да, но си оставаме недостижими по много параграфи, само това че можем ПО ВСЯКО ВРЕМЕ да съберем агитка-представяне като срещу Гент или АИК говори че нещата не са толкова черни и мрачни..... :smt023

.........въпреки болното място - една много малка част от СЕКТОРА :smt012

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 1:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 12:58 pm
Мнения: 666
Както някой по-нагоре беше написал, да сложем Изображение за треньор и ще бием барса, реал, селския и т.н.

Голяма трагедия бяхме тоя мач. :slap Дано да се вдигнем, защото ако продължаваме така, мераците за титли, купи ще изчезнат. :ls-cup


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 1:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Днес за пръв път не чух КЗЛ от гостуващата агитка.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 31, 2010 2:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Малко анализ преди лягане :bigok При първия гол има изчистване на топката от някой наш, май че е Данчо Милиев, твърде некадърно в краката на Електричката и после зае обичайната си за него поза на пияница в кокошкарник :loser2 Електричката подаде на един, май Златински, който трябваше да бъде пазен от Иво Иванов :lol: , обаче Иво беше твърде далече от него и златински го подмина, Акалски беше излязъл да го пресрешне, при което Иво явно беше решил да бяга към голлинията да изчиства евентуално :ohmygod Дотук добре, обаче през това време Електричката нахлу в палантерията към точката за дузпата, при което другият защитник , който се оказа БОК Ицо :smt005 би трябвало да го пресрешне, но тъй като нашето момче е хронично късоглед, не го вижда и хуква напред където се сблъсква с Иво и топката минава между краката им :loser2 Чиста проба липса на късмет при първия гол, това дори и да искаха втори път няма да могат да го направят :bigok Отдолу прилагам схема на разположението на играчите и топката и играчите , като линийте от съответния цвят отговарят - черна -движение на топката, синя- движение на играчите на Левски, червена -на тези на Локото :bigok
Изображение

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 440 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com